AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Andrea


Založen: 06. 12. 2018
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Jo dobrý,každej má rád něco jiného,něčím jiným si v životě prošel,něco jiného si přeje,o něčem jiném sní,něco jiného prožívá a pak se to projeví i v povídkách.Snad je to i dobře.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Andrea napsal:
Jo dobrý,každej má rád něco jiného,něčím jiným si v životě prošel,něco jiného si přeje,o něčem jiném sní,něco jiného prožívá a pak se to projeví i v povídkách.Snad je to i dobře.



Ke kávě si ráda dám dort a mou oblíbenou obuví jsou vysoké kožené kozačky.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
„Semire, já nevím, jestli to zvládnu,“ zajíkla se místo pozdravu. „Bojím se. Co když… co když udělám něco blbě a ty to odneseš?! Jak s tím budu moc žít?“
Wow, neumim si predstavit, co Wox proziva. Ta obava, ze mu ublizi, je naprosto pochopitelna. Sad
„Neboj, zlato,“ usmál se s ulehčením. Potěšilo ho, že hned začala řešit provozní záležitosti. „Myslím, že o to už je postaráno.“ Sad

Šéfová zlostně poklepala propiskou o desku stolu – bude muset Frankovi a Susanně oznámit, že jim přidává další víkendovou službu. To bude parádní vysvětlování.
Uplne vidim Franka se Sussanou, jak drzkuji, ale pak si tu sluzbu vezmou. Vidim je spis jako ty, kteri kolektiv podrzi, nez aby ho rozbijeli.

Šedovlasý muž zabručel cosi, z čeho jeho nadřízená dekódovala řečnickou otázku, zda se nepostará slečna. Protože to nepadlo nahlas, nehodlala se tím zabývat. Ehm, co mu je po tom?

„No…“ soukal ze sebe o dost méně statečně, než s čím se před týdny kasal. „Popravdě…“
„Tak kolik tam je?“
„Ale vy jste mi neřekla, abych tu sbírku vyhlásil!“

Shocked Shocked Shocked To je vymluva jak od prvnaka. Hrozne nekolegialni chovani. Sad

„Vždyť to děláte vždycky! Nikdy za celých 20 let jste to nevynechal,“ zalapala žena po dechu. „Proč zrovna teď ano?!“
Herzbergerův obličej se stal kombinací bílých a červených skvrn. „Se mnou se nikdo na ničem nedomlouval. Nevím, jak se přišlo na to, že bych to měl automaticky dělat já.“

Shocked Shocked Shocked Neuveritelne.

A proč? Protože jeden zahořklý polda bez vlastního života nemůže vydýchat, s kým Gerkhan spí.
Wow, to je tak... nechutne. Sad

„Běžte mi z očí,“ pronesla pak žena do ticha. „Opravdu moc jste mě zklamal.“
Prala bych si, aby Hotteho pekne zralo svedomi, ale obavam se, ze ne. Nebo se pletu?

Samozřejmě, že sbírku ještě můžou rozjet a leckdo se zapojí – Semir byl skutečně populární. Ale nemohla si nic namlouvat. Čas byl klíčový. V době, kdy Turek bojoval o život, by lidé přispívali daleko ochotněji, než když už nyní věděli, že je to s kolegou na dobré cestě. To byl prostě fakt. Jestli vyberou čtvrtinu toho, na co byl původně potenciál, bude to ještě dobré. A to je Semir už měsíc na šedesáti procentech platu, čeká ho drahá péče a bůhví, jestli nepotřebuje udělat nějaké úpravy v bytě, aby tam mohl trávit čas.
Tak snad se neco vybere. Sad

A kdo říká, že se vůbec do práce vrátí?
Tuhle moznost si asi zatim moc nikdo nepripousti, ne? Anebo to kolegove berou racionalne a vidi, ze to neni realne?

Ještě to musí promyslet.
Doufam, ze ma sefova v rukave nejaky maly trik, aby se vybralo aspon neco.

Jakkoliv se zapřísahala, že o Gerkhanovi neřekne ani slovo, samozřejmě se neudržela. Samotnou ji překvapila jejich reakce, ta zjevná radost, s níž zprávu přivítali. Karma, prohlásila Katrin málem v euforii a významně poklepala starší ženě po paži. Karma!
Znechutilo ji to do míry, kterou by od sebe nečekala. Přečkala povinnou večeři a pak se omluvila. Na jednu stranu ji mohlo těšit, že jsou všichni na její straně a neodpustili, co jí Turek udělal, jak moc ji urazil, ponížil. Zranil. Ale i tak.

Shocked Shocked Shocked Dil plny prekvapeni. Andrea si neprisadila a nebylo ji to prijemne?

Bylo to tak nějak moc.
No ja ziram. Shocked Shocked Shocked

Sama se poslední dny rýpala v tom, co vlastně vůči Semirovi a jeho trablům cítí. Zadostiučinění? Nemohla lhát, maličko tam bylo. Ale jinak ji spíš střídavě svíraly vztek a nejistota. Takhle být vyšoupnuta z veškerého dění…
A prehodnocovani?! Wow!

No jo, nekdy se vyklidit pole a trucovat nevyplaci. Laughing

Tesim se na dalsi dil. Uz se blizi Kranichovo priznani?
Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Andrea


Založen: 06. 12. 2018
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Taky bych jsem něco dala,ale koukám,že už sem nikdo nechodí
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Já bych si dala čokoládovou zmrzlinu.
Nebo vanilkovou?
Možná to vyřeší stracciatella, ta do určité míry kombinuje to nejlepší z obou! Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Kájo, moc a moc díky za krásný komentář :-*
Další kapitola ukáže, že máš s tím trestem za truc pravdu *47*

A házím sem nový díl Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Nový díl, hurá hurá! Razz Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Ajši napsal:
Ahoj všichni,

tradá! Nový díl Very Happy

Ráda Tě vidím, Pietro, doufám, že se máš fajn! Wink

W.


jj, mám, ale tuším, že chuť psát se asi odebrala na věčnost. S tamtím jsem se srovnal (ve světle nových informací) a najednou není potřeba se vypisovat Very Happy
Jsem spíše překvapený, že tady to ještě funguje.

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
To se stává Smile
Holt jiná životní situace, jiná nálada k psaní.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Zázraky se dějí, je tu megadlouhý nový díl Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahoj,

to víte, nový díl musel počkat na státní svátek Very Happy
Žiju a s touhle vztahovkou rozhodně nejsem hotová Very Happy

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Trpělivost se vyplatila, poplácala se v duchu po rameni - Awww, Kar je tak krasne trpeliva. Ja bych na to nervy nemela.
Proboha, já se nemohu dočkat, až budeme mít konečně soukromí, Semir bude v péči své vlastní partnerky a my budeme moci žít svůj vlastní život, což v běžných případech zahrnuje například i nějaké to pomazlení. A on přijde s tím, že si sem Gerkhana nasáčkujeme? - Ha, je to normalni zenska. Ja uz si rikala, ze svetice. Very Happy
Karolina měla nejlepší vůli příteli potřebný poločas poskytnout. „Fajn. Tak si dáme ty chlebíčky?“ - Sad
Příroda se ztišila, zato borová vůně sílila a sílila. - <3
„Ty klíče má u sebe Andrea!“ zasténal Turek a uhodil se hřbetem dlaně do čela. „Já jsem blbec! Jak jsme se ráno pohádali a já vlastně doufal, že na to nádraží dojde, tak jsem si je od ní nevzal. Sakra… Hej, co se směješ?“ - Andrea kazi situaci i tim, ze tam vlastne vubec neni. Laughing
A vůbec, vrtalo mu hlavou, jak to bylo s těmi klíči. Zapomněla na ně? Třeba si to vůbec neuvědomila? Jenže co když- - Krasny vztah ti dva maji, to nemohu rict.
Muž zaklonil hlavu a už poněkolikáté dal průchod hlasitému, upřímnému smíchu. Kdy se naposledy takhle skvěle bavil? Kdy? - Sad
Byla to kamarádská pusa, nic víc, ne? - Napadlo ho nekdy, ze druha strana muze mit ty hranice posunute trochu jinam, nez je ma on sam?
Hm… že ona bude na baby? Ach, kruci. Škoda, škoda. / Škoda pro všechny chlapy, že je to děvče lesba, pomyslel si a uvelebil se na boku. Ale stejně to byl fajn den. - Takhle pokrokove mysleni u Semira? Zazrak. Laughing
Drsne probuzeni. Shocked Shocked Shocked
Andrea by vazne odjela a Blondie by nechala tam? Wow.
Sotva minuli ceduli, která světu oznamovala začátek velkoměsta, ubrala Andrea plyn a hodila pravý blinkr, aby zpomalila před poněkud zanedbaně vyhlížející autobusovou zastávkou. - Shocked Shocked Shocked Jako chapu, potencialni milence sveho chlapa asi nechces delat taxi, ale tohle mi prijde moc.
V životě nezakusila nic tak neuvěřitelně negativního, řekla by, že za tu hodinu a padesát minut zestárla o pět let a přišla o půlku své životní energie. - Nikdy nechces byt svedkem hadky paru, natoz v nem byt jednim z hlavnim temat. Cool
„Tohle musí skončit,“ pronesla do ticha, ačkoliv jí mohl oponovat jen plyšák tajně zastlaný do peřin. „Hned.“ - Hezka sebereflexe.
Pohádali se. Pohádali se jako psi, ani si nestačili sundat boty. Vskutku epická scéna, Gerkhan by jí s klidem zařadil do jejich osobní TOP 5, a že už měli za sebou ledacos. Řvali na sebe, on ječel, že o sobě snad ještě může rozhodovat a nic zlého neprovedl, ona vřískala, že z ní dělá úplnou slepici a nutí ji do kroků, které jí pak sám vyčítá.
Přestali, až když na ně zazvonil rozčílený soused s celkem legitimní námitkou, že v neděli o půl páté ráno není na podobné výstupy nikdo zvědavý.
Pokorně a zdvořile se omluvili.
- Shocked Shocked Shocked
Pak šukali.
Ani nebyl schopný popsat, kde měl ten zvrat své kořeny, pamatoval si jen, jak se mu bruneta opírá dlaněmi o hruď, on si ji přidržuje za zadek a boky, postel vrže a oba dusí steny ve snaze neprobudit celý barák podruhé během třiceti minut. Zaklonila hlavu, požitkářsky mlaskla a svezla se z něj. Dobře, jsem ochotna na to zapomenout, řekla. Dnešek prostě neexistuje. Žádné další hádky. Už o tom nebudeme mluvit.
Celý rozpálený kývl, na víc se nezmohl.
Věnovala mu úsměv.
Triumfální.
- Skoda, ze tu neni blijici smajlik. Pardon. To sukani vystihuje celou podstatu veci. V tom vztahu neni vubec nic, co by bylo mile. Andree to staci? Nechce, nepotrebuje vic? Sad Fakt ji staci, ze ma chlapa, ktery ji osuka a pokorne se vrati domu, pritom cestou osuka dalsich x zen, aby si spravil sebevedomi a dokazal si, ze je jeste chlap?
Taky bys mohl být sám. - No a? Nasel by si urcite brzo nejakou jinou.
Musíš se prostě víc snažit. Být pozornější. Vážit si toho, co máš.
Víc o věcech mluvit.
Jo. A místo hádek si prostě sednout a všechno v klidu vyřešit.
- Bohuzel na to musi byt dva, co to chteji resit v klidu.
Navíc ho žralo svědomí.
Protože při dnešním sexu na Andreu nemyslel.
- To se stava i v lepsich rodinach. Laughing

Toz, pani autorko, kdypak to praskne? Kdy se Turek rozhodne to s Andreou ukoncit, nebo ji donuti to ukoncit?
Diky za novy dil. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Káji, díky za krásný komentář, moc potěšil <3

A je tu NOVÝÝÝ DÍÍÍÍL Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Došlo to přesně do fáze, které se bál.
Možná i dál.
Tom Kranich se bál jít domů.
- to je hodne hloupe. Sad
Laughing Laughing Laughing Ta vymena na wc mezi pany je dokonala.
Oba saniťáci se vrátili s drahocenným nákladem, byť ho táhli vyčerpaní stoupáním do několikátého patra domu bez výtahu. - Bez vytahu?! Ma ten byt aspon nejaky balkon, kam by se mohl posadit? Protoze ted se ven asi nekolik mesicu jen tak nepodiva. Nebo jak ho Wox bude tahat na dalsi vysetreni a rehabilitace? Shocked
Ještě pořád tu ležela nepoužitá vidlička, kterou si přinesl k jídlu a nestihl ji ani ušpinit, ani uklidnit, protože je odvolali k případu, který mu změnil život. Jakoby se na ni celé ty týdny kdokoliv bál sáhnout, snad z pověrčivosti, že by mohl narušit to slabé vlákénko, co drželo Turka při životě. - ja nebrecim, ty brecis! Crying or Very sad
My s Kar bychom měli začít fungovat jako pár. Jít konečně pořádně do kina, do IKEA, na večeři… - Do IKEYYYY. Very Happy
Teď se mu z představy, že by ji měl večer obejmout, svíral žaludek. - Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Kranich v uniforme, hmmmm. *88*
Semir za jeho zády přestal hlasitě srkat. - Laughing Laughing Laughing
„Myslím,“ pronesl velice zlověstným varovným tónem, „že tam u těch buřtů je fakt velká fronta. Pár letáků bys tam mohl rozdat, že????? A pak o tom rozdávání povykládat Andree, že????“ - Laughing Laughing Laughing Laughing Otazniky mluvi za vse.
Jak se má Semir, Trabere? Culí se na něj holka, která mu byla nevěrná. Bezostyšně, jako kdyby dovedla úplně vymazat celou tu špinavou vinu. - Sad Je mi ho docela lito. Strasne se v tom koupe. A docela... zbytecne. Sad
Blbé kanape místo ženské, která ho miluje a tolik mu toho toleruje. - Tak uz prestan utikat, ťutíne, bez domu a nejak to vyres. Sad

Jejdanane, to jeste nejsme u toho, kdy to praskne?! Tak honem honem novy dil, prosim. *smutne kouka jako Kranich po prolistovani katalogu z Ikey, kdyz vi, ze si tenhle mesic nic nemuze poridit, protoze je svorc*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Kájo, moc díky za koment, jsi zlatá!

A je tu 33. díl Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
kajusia napsal:
Akt sebezáchovy, jinak by se jí hlava uvařila v kotli myšlenek, které bouchaly o lebku jako pukající popcorn. - velmi dobrý a trefný příměr.
Panebože, jak může nějaká žena na světě přežít znásilnění, když jí stačí tohle a… ten pocit hnusu ji škrtí jako struna? - zajímavá myšlenka.
Vůně jablečného sprchového gelu od Manufaktury... - další produkt placement? Very Happy
„Děláš si srandu? Byla jsi tam snad dvě hodiny!“ - Kranich je velmi milý.
A na už tak fackované svědomí útočila příšerná představa, že nejlepšímu kamarádovi brousil holkou možná právě ve chvíli, kdy Gerkhan umíral. - tak tohle je prostě... blbý. Sad

Proč mám pocit, že to Kranich chtě nechtě dá Wox sežrat, aby ulevil svému svědomí? Embarassed
A bylo by lepší, kdyby si to nepamatovali? Asi ano, ale i tak... Nezáviděníhodná situace. Embarassed


Komentář Kájky na druhý díl
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahoj,

ani to dlouho netrvalo a je tu nový díl Wink

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Diky za novy dil.
Tenhle nejak nemam silu komentovat. Je tam strasne moc emoci, chapu jak Toma, tak Karolinu, ktera se citi strasne poslapane. Sad
Doufam, ze to ti dva daji dohromady a jsem zvedava, jak to Wox se Semirem ustoji. Protoze to posledni, co bych chtela, je byt zavisla na nekom, kdo me podvedl s kamosem a nemoct zmenit prostredi. Anebo do deje vstoupi Andrea? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahoj,

nový díl, tralala!
#35

Kája:
díky a přesně s tou závislostí. To musí být mega peklo!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
„Děkuju. A jste určitě v pořádku?“ Taxikář se nespokojil s tím, že mu žena odpípla patnáct Euro kartou a další dvě mu vrazila do dlaně v mincích. Naklonil se, aby jí ještě jednou pohlédl do uplakaného obličeje. „Nepotřebujete pomoc?“ - Awww Embarassed
Awww, jak Hartici skvele spolupracuji a staraji se o Karolinu Crying or Very sad
„No jasně.“ Stále ještě šokovaný Hartmutt se na nohy skládal jako panák z IKEA. „Počkejte…“
Na desku stolu rychle snesl láhev portského a sklenice na víno, našel i misku a sáček chipsů.
- !!!
Hartmuttova pohotovost, ze napise Kranichovi, je neskutecna. Wow. <3
„Jo, nána,“ kývla bruneta a telefon položila. Popravdě si dovedla představit, jak vystrašená Wox sedí někde v ústraní, aby ji Gerkhan neviděl a dlouhé minuty vystresovaně hledá správné formulace, která se dají vtisknout do pár znaků. Tak, aby neurazila a nerozčílila. Možná se vážně chtěla omluvit, Karolina ale rozhodně neměla náladu být vstřícná a spravedlivá. Náhle sebou trhla, jak jí až nyní došla zásadní věc, která by jí v normálním stavu mysli byla jasná okamžitě. „Počkat, takže… takže ví, že já to vím! Tom s ní mluvil, on jí ještě nadrzo volá a varuje ji! Přede mnou!“ - Asi bych v te situaci taky v te sms nevidela smirlive gesto, ale proste jen to, ze si chce blondyna zachranit svou vlastni zadnici. Embarassed
„Vidíš to,“ polekala se Petra a vyskočila na nohy jako odpálená z pružiny. „Do háje, Niels se tam u nich chtěl zítra stavit! Mohl se s ní vidět!!! Proboha, mohly jsme na tom být stejně!“
„Šmarja panno, tak asi zase nevěříme tomu, že programově plánuje ojet všechny chlapy z party, jen co se jí naskytne příležitost, a je s nějakým vteřinu sama, ne?!“ zavrčela hnědoočka, které se výroba umělého problému vůbec nezamlouvala.
- Laughing Laughing Laughing
Allerlei si povzdechla a zavrtěla hlavou. „Ale stejně, jak tehdy spolu ti dva začínali… Jak ses jí vlastně docela zastávala. To si asi připadáš jako úplná blbka, co?“
Tmavovlasá žena sebou znovu cukla, jako kdyby ten verbální políček měl i fyzickou podobu. „To jsem asi nepotřebovala slyšet!“
- Ouch, to bolelo.
Jakmile zazvonilo na přestávku, podělila se o zásadní headline dne s Allerlei, která reagovala stejným úžasem. Obě se shodly na tom, že si tato událost světového významu žádá hlubší analýzu, a to nejlépe nad šálkem kvalitního kofeinu. Pracovnice KTU se kupodivu dokázala utrhnout z práce a učitelka končila rozumně, sešly se proto v roztomilé palačinkárně ve známém obchodním centru. - Laughing Laughing Laughing Novinky se siri rychle. Teda jako Kranich je jeste vetsi drbna nez jedna zrzava postava z nejmenovaneho serialu. Laughing
„Tak já si hlavně myslím,“ zamračila se technička, „že bychom měly jako ženské podržet Andreu. Kamarádí se s náma celý roky a teď musí být úplně na dně.“ - Nepsane pravidlo, ktere plati za kazdych okolnosti? I presto, ze si o tom myslis sve a vis, ze Andrea nese taky podil viny na tom rozpadu vztahu? Jako jo, asi se to slusi, ale zas Andrea taky neni blba, aby nevedela, jak to s nimi ma ona a jak to ony maji s ni.
„Protože nemusí vědět, že už tady hodinu sedíme a probíráme, jak dostala kopačky těsně před svatbou,“ vrátila Kar mobil zpátky do tašky. „Tak se připrav, že si asi dáš ještě jedno kafe. A taky bychom měly vyrazit na ty džíny, jestli to chceš stihnout. Protože věř mi, tohle posezeníčko se protáhne.“ - Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nůž vražedně proťal nebohou usmaženou placku, až vyhřezla nugátová náplň. - Slovy Homera Simpsona: "Hmmmmmmm, palacinka." Laughing

Diky za dil a doufam, ze na Andreu nebudeme cekat jak na Godota. Very Happy Tesim se, az Andrea spusti svou lamentaci a na reakci Kar a Petry. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Mě baví, jak jsi hned vychytala, že půjde o lamentaci Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Díky za krásný a dlouhý koment Wink moc potěšil!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahoj,

a hned je tu novinka s číslem 36.
Taková já jsem! Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
„A co makronky? Ve druhém patře mají fakt nejlepší v Kolíně,“ vyhrkla bystře Allerlei, aby zabránila trapasu, kdy by je obsluha podniku žoviálně chválila za návrat - nice save. Laughing
Laughing Laughing Laughing Lamentace. Uz to prislo. Laughing Laughing Laughing A Karolina s Petrou doufaji, ze se tam budou moct v budoucnu jeste ukazat.
Ona teď musí najít způsob, jak přivést Turka na správnou cestu, aby pochopil, že dělá chybu a za všechno může jen krátkodobý záchvěv strachu před manželstvím. - Shocked Shocked Shocked Privest na spravnou cestu?! Eeeeech, tohle je silny kafe. Embarassed
Sice jí strašně ublížil a asi milionkrát se zachoval jako idiot, ona je ale ochotna mu to odpustit. - Hotova svetice. Cool
Bude trpělivá a nechá ho, aby na svůj omyl přišel sám. - Nebude a neprijde. Cool
A ona v mezičase rozhodně nebude ronit slzy, taky si to hezky užije. Protože když může on, tak ona taky, ne? - Uz vidim Andreu, jak nabaluje chlapy po barech. Laughing Laughing Laughing Ale proc by si neuzila, no.
A vůbec, v práci dávají Semirovi naprosto jednoznačně najevo, kde je pravda a na čí jsou všichni straně. - Co jim jako je do toho? Jasne, ti dva narusuji svym vztahem pracovni kolektiv, ale kolegum je do toho *****. Jestli si Andrea mysli, ze se kvuli kolegum Semir k ni vrati, tak je to docela naivni predstava. Laughing Laughing Laughing Nebo se pletu?
„Jsem moc ráda, holky, že to vidíte stejně,“ uzavřela Schafferová a málem spokojeně zamíchala lžičkou v tmavé tekutině, kde se už kopeček vanilkové zmrzliny dávno rozpustil. - Ne, nee. Ze ne?! Shocked
„Známe se roky, víte o Semirovi, jaký je, jak to má se ženskýma. Tak… přece mi držíte pěsti, ne?“ - Ne? Shocked
Zatímco měděnovlasá kamarádka zjevně doufala, že se zneviditelní a nedojde ke konfliktu, které nenáviděla a v životě se jim vyhýbala, co to jen šlo, učitelka nabrala vzduch do plic. „Andy, já ti hrozně moc držím pěsti. Přála bych ti, abys byla šťastná. Jen si prostě říkám, jestli to nutně musí být se Semirem.“ - Karolina je hero. Shocked Shocked Shocked Umim si predstavit, ze ted dostane peknou cocku. Shocked
„Cože?“ Andrea vypadala naprosto ohromeně, i Petra vzhlédla s nevěřícím výrazem. - Koukam, ze prekvapene jsou obe. Very Happy Dobre Karolina! Laughing
No promiň, ale to mám považovat za happy end, že se s ním zase dáš dohromady? - Ouch. Laughing Laughing Laughing
Obě její společnice měly v očích stejné zděšení. - *pojida popcorn a bavi se*
„Prostě… pošli ho do háje, napiš mu, že je kretén a že si k tobě něco takového nemůže dovolit. Rodina tě podrží… Chápu, že to bolí. A moc. Že je to hnusný rozchod. Ale jednoduše si myslím, že máš na víc. Rozhodně na lepšího než sobce, co tě ještě podvádí.“ - Obavam se, Kar, ze nepochodis. Ona si neprisla pro radu. Prisla si postezovat, poplakat a rozhodne chtela slyset, ze blondynu verejne vsechny ritualne ukrizujete a Semir zazracne prozre a s dojemnou hudbou v pozadi se priplazi k Andree.
„To mu to mám ještě přát? Nevytáhneš,“ s posměchem nezapomněla na dávnou učitelčinu poznámku o dřívějším chození do kostela, „něco o lásce k bližnímu? Oooo, Semire, to nic, že nám to nevyšlo, hlavně si nic nevyčítej! Doufám, že se skvěle bavíš!“ - Evil or Very Mad Jasne, jsi obet, Andreo, ale tohle jsi nemusela.
„Andy,“ pronesla Karolina tiše. „Miluješ ho vlastně vůbec?“

Nejstarší z žen se zarazila, nastalo tak nepříjemné mlčení, že dámy slyšely i cinkání talířků z malé kuchyňky, kde se mylo nádobí.
- Wow. Koukam, ze Karolina je vazne odvazna. Takove tezke a pritom jednoduche otazky v tak osklive atmosfere. Smekam!
„My prostě patříme k sobě,“ zamumlala, už vyrovnanější. „Máme být spolu. Vím to. Já jí ho nenechám.“ - Pardon, ale tohle se neda. Ta formulace. Zadne ano/ne. My k sobe patrime. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Kde jsem jen nedavno tuhle formulaci slysela. Laughing
Kaiczowska měla na jazyku námitku, že jí Andrea neodpověděla. Rozhodla se ji polknout. Ona už byla upřímná a řekla svoje. Její boj to koneckonců nebyl. „Jo, rozumím,“ usmála se smířlivě. „Tak snad bude lépe.“ - Jak ja tu postavu mam rada. Fakt mi spadla brada z jeji odvahy nebat se rict svuj nazor, zopakovat Andree to, co ona sama jim temer hodinu rikala a s jakou moudrosti poznala, ze by bylo zbytecne v tom pokracovat. *otira slzu dojeti* Embarassed
„Určitě bude, když je nebudeš hájit,“ umínila si Andrea, že konfrontaci neopustí. „Abyste za chvíli netvrdily, že mám nakonec chápat i milou slečnu,“ zkroutil se jí hlas znechucením. „Ukradla mi chlapa, sprostě mi s ním spala za zády. A vy se jí zastáváte? Není to náhodou tak,“ začala se žena opět rozjíždět, „že jste ji kryly? Nevěděly jste o tom? Jak dlouho spolu vlastně jsou a já jsem za pitomce!?“ - Dobry skutek je po zasluze potrestan. Smile Na druhou stranu chapu, ze ji to napadlo a zminila to.
Učitelce došla slova, zato Allerlei zareagovala skoro až bolestně. „Andy, to přece nemyslíš vážně! Pro nás to byl šok! Dozvěděly jsme se to až dneska, nic jsme netušily. Bály jsme se o tebe! Takový věci vůbec nevyslovuj.“
„Dobře, dobře…“ Stáhla se sekretářka nakonec. „Já jsem ráda, že jste na mé straně. Víte co, dáme si ještě makronku. Teď vás zvu já. Jakou si dáte? Láká mě ta jahodová.“
- Andreo, kde presne bylo receno, ze jsou na TVE strane? A co si pod tim predstavujes?
Petra požádala o pistáciovou. Karolina ovšem s díky odmítla. Chuť ji přešla. - Sad
„Ne, Peti, myslím, že to stačilo,“ vydral se brunetce z úst povzdech. I tak vypila převážnou většinu a tušila, že k bolesti srdce se přidá ještě třeštící hlava. „Nemůžu se úplně vyřadit, potřebuju zítra učit.“ - Sad Sad Sad
„Já fakt nevím, co budu dělat,“ zamumlala jí žena do paže štkavě. „Měli jsme plány, myslela jsem, že jsme spokojení. A najednou je to všechno pryč! Z hodiny na hodinu. Já… já fakt nevím!“ - Tohle je strasny. Sad A desivy. A sileny. Sad
„To rozhodně ne,“ ozvalo se ode dveří. „Jsi tady vítaná, Kar. Pardon, jdu se rozloučit a už do postele, holky. Zaslechl jsem jen poslední slova, nešmíroval jsem.“ - Niels je v poslednich dvou dilech cute. <3
„Jak myslíš. A neboj,“ prohloubila se Petře vráska na čele, „my jí dáme co proto! Ukážeme jí, co si o tom všem myslíme! Jsem fakt zvědavá, co jí na to poví Semir.“ - Semir?! Shocked Shocked Shocked
„Prosím, nikomu tohle neříkejte, ale fakt nikomu! Slibte mi to! Ničemu nepomůže, pokud se to ještě bude šířit. Opravdu!“
Petra a Niels na sebe nervózně pohlédli.
- Wow.
„Počkej, ale to já chceš ještě jít na ruku a dělat, co si ona poroučí?“ Připomněla technička pár hodin starou zprávu. - Ja chapu, ze Wox je momentalne nepritel numero uno, ale tohle na me pusobi divne. Embarassed
„Slibte mi to!“ Zopakovala žena naléhavě. „Přísahejte. Nikomu! Ani napsat, ani říci. Žádné náznaky, co se stalo. Tohle si musíme vyřešit sami. Prosím! Jinak to bude všechno desetkrát horší! A navíc nechci, aby někdo věděl, že… prostě nechci, aby to někdo věděl. - Narazi Karolina na neco/nekoho konkretniho? Andreu, Hotteho, nekoho dalsiho? Embarassed Sad Nebo je to hlavne o tom, ze nechce mit nalepku podvedene chudinky?
Utřela si už pořádně odřený nos do papírového kapesníku, natáhla se na levý bok a zavřela oči s tušením, že stejně nemá šanci usnout. - Ouch, tenhle ten stav, kdy clovek z negativni emoce nemuze usnout, je hrozny. Sad Doufam, ze ji bude brzo lip, i kdyz to ted musi silene bolet. Fakt moc. Crying or Very sad

Wow, musim rict, ze tenhle dil byl plny stavnatych zvratu. Jsem zvedava na dalsi. Diky a tesim se.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahoj,

děkuji za nádherný komentář, který potěšil a motivoval Smile
A protože musím něco dělat, aby mi nepraskla hlava v ruské krizi, využívám psavou náladu a sypu díl 37 Wink
Enjoy!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahoj,

ani to tak exrémně netrvalo a máte tu nový díl Wink
Pokračování bude v novém příspěvku Wink

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Zkušený komisař připomínal sfingu, v práci se omezoval pouze na stručnou konverzaci, která se týkala jen provozu. Loučil se, jakmile padla a nejevil sebemenší přání nějak budovat vztah. Matthias Just to vydýchával těžce a nebýt přítelkyně, která ho doma utěšovala, že jistě nejde o nic osobního a Kranich prostě bojuje se strachem o kamaráda, možná by to už i vzdal. - Ajajajaj. Sad To je zle. Sad
„Poslyš, vím, že sis to asi představoval jinak, ale jestli tě to potěší, tak u šéfové tě rozhodně chválím. Často se na tebe ptá a já jí říkám, že jsi fakt dobrej, spolehlivej. Pokud bys u nás chtěl někdy makat, myslím, že máš dobře nakročeno.“
„Vážně?“ hnědá očka se rozzářila.
„Jasně,“ pokýval Tom. „Pak snad budeme mít víc času a bude trošku lepší atmosféra.“
- Uf. Aspon toto se povedlo.
Jen se převaloval, myslel na to, jestli bude stejnou ložnici ještě někdy sdílet s Karolinou a každých pět minut civěl na mobil se zoufalou nadějí, že si přečte nějaký pozitivní náznak toho, že se jeho život úplně nesesypal. Alespoň ta informace od Nielse, že je jeho milá v bezpečí a s dobrou péčí, ho uklidnila, jinak by nebyl schopen ani odejít do postele. - Je jeste brzo. Sad Niels je hodny. Embarassed
Jenže jí včera nestačil říci všechno, část určitě nepochopila správně a zbytek už asi ani nevnímala. Tak na základě čeho se teď vlastně ženská jeho života rozhoduje, zda s ním ještě někdy promluví?
No, a jestli se o ni nebude zajímat, nebude to brát jako negativum? Nenaštve ji to?
- Shocked Spousta otazek bez odpovedi. Rozhodne bych na ni netlacila.
Přejel pohledem na Mattyho, který právě se srkáním spokojeně dojížděl zbytek koly ze strašlivě neekologického plastového kelímku. - Neeee, ekologicka agitka a znovupouzitelne kelimky jsou uz i tady. Laughing
Pro blondýnu tak akorát. To si nemohla vybrat někoho takového? Fakt musela zatoužit zrovna po Semirovi? Kdyby se držela svého, nikdo by tady žádnou krizi neřešil. - Na nekoho sve faily musi svest. Kdyby nebylo toto, urcite by bylo neco jineho. Wink
„No a jak dlouho?“ Tom s potížemi polkl uraženost. „Já jen… že jsi mi nic neřekl. A to jsme nejlepší kámoši. Já ti o sobě a Kar taky říkám.“ - Drbna. Laughing Laughing Laughing
Koneckonců, co je všem do toho, s kým chodí nebo spí? Kdo vůbec určil, že on a Schafferová jsou nějaký předmět veřejné diskuze a objekt celostaničního zájmu? Na Franka se nikdo nemračil, když se rozešel s tou brunetou. Tom byl jeden čas osudově zamilovaný snad každý týden, pokaždé do jiné. Vytknuli mu to někdy? Siggi odešel od manželky! Taky ho kolegové nezavalili výčitkami. A teď budou najednou všichni hnípat do toho, koho šoustá on? Co jim dává právo, kromě vzteku a závisti, že by taky chtěli takové čerstvé masíčko? - Tak to dopada, kdyz nekdo smaci pero do firemniho inkoustu. Laughing Jako bylo by krasne, kdyby ho ostatni nechali byt. Umim si predstavit, ze Andrea se o drama a reci take postarala. Sad Palec nahoru za pripominku 4. nebo 5. serie, kde mel Kranich temer kazdy dil zamilovanost do kazde sukne, co se tam mihla. Very Happy
„Na OMV, mají tam dobrý bagety. Prosím.“ - Vyber schvaluji. Very Happy
Laughing Laughing Laughing Cely ten odstavec je skvele napsany. Turkova nastvanost, Kranichova urazenost. I love it!
„Já bych jen podotkl,“ zavrčel Turek, jehož ráno tak skvělá nálada dostala povážlivý úder, „že čím méně hloupých otázek položíš, tím se zvyšuje pravděpodobnost, že ti koupím koblihu. - TOP! Laughing Laughing Laughing
Semir by byl s Andreou a on sám by teď s Karolinou pracoval na přírůstku do rodiny. - Shocked Shocked Shocked Tak to hodne posr***. Shocked Shocked Shocked
I Semir se jí napůl podrážděně, napůl pobaveně zeptal, zda šílí a zda si toho milence nenašla moc brzy, když on je mrzák ani ne dva měsíce. - Jo, o nekterych vecech se nevtipkuje. Sad
Copak to nedělám vždycky, podivila se Wox, která opět úspěšně předstírala, že netuší, co se tu před pár minutami dělo. - Premyslim, zda je to dobre reseni. Zas chapu, ze muzi obecne jsou vychovavani a maji to asi i pudove, ze musi byt nezavisli (hlavne se nezeptat na cestu, protoze to je mega selhani), na druhou stranu predstirat, ze ten slon v krabici uprostred mistnosti neexistuje, chodit okolo a snazit se o nej nezakopnout, to musi byt hrozne vycerpavajici. Na druhou stranu co ja vim o vztahu, kde je to treba docela cerstve a stane se toto, ze. Sad
V předsíni se k ní padesátiletá boubelka obrátila. „Slečno, zvládla byste panu Gerkhanovi píchat injekce? Ne, nebojte,“ zareagovala na dívčino zalapání po dechu. „Jsou to speciální drobounké jehličky s lékem na ředění krve, spousta lidí si je píchá denně a nedá se na tom nic pokazit. Jestli ne, dám to na seznam úkonů, ale bohužel je to za další poplatek.“
Studentka skousla ret. „No… poradím se s přítelem. A jak často se dávají?“
„Jednou denně. U pacientů, kteří dlouho leží, je to důležitá prevence proti sraženinám. Aplikují se jednoduše do kůže na břiše, je to velice snadné.“
- Snad to Wox zvladne.
„A když už jsme u těch plateb,“ žena se mile pousmála, „bohužel mě v kanceláři informovali, že asi nedopatřením některé meškají.“ - Kdyz se s***, tak se... vsak to znas.
Aha, pomyslela si.
Tak to stejně budu muset Semirovi říci.
- Vsechno zle. Sad

Diky za dil. Jsem zvedava, jak to vsichni ustoji a kam se dej posune dal. Snad aspon nekomu svitne na lepsi casy.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Kdo to dá?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma