AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Smrt a únos (2. část)
995cot


Založen: 24. 05. 2015
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
O 1. den později............

Po Semirově smrti Alex smutně kouká na společnou fotku kde je Semir a celá policejní rodina. V tu chvilí zvoní mobil a volá Kim Krügerová a říká: Pane Brandt můžete se stavit u mě v kanceláři? Alex říká: Ano paní Krügerová. Alex výjde ze svého domu a nasá do Mercedesu. Jede po dálnici A4 a v tom se koukne na prázdné místo kde sedával bývalí parťák Semir Gerkhan. Najednou se vrátí vzpomínky na Semira.....Vzpomínky: Povídá Semir a Alex: Kdo bude řídit já nebo ty, přeci já Semire ty vždycky rozbiješ to své BMW. Oba se zasmějí...... V tom najednou Alex neubrzdí své auto nabourá do jiného auta. V tom najednou vystoupí muž, a začne po Alexovi řvát: Vy pitomče, vy jste mi zníčil můj narázník. Alex mu dává 80 eur na opravu. Najednou se zácpa rozjede a Alex nastupuje spátky do svého vozu a jede na služebnu. Jde do kanceláře šéfoví. Šéfová povídá: Potřebujete nového parťáka, takže Vám dávám paní Dornovou. Alex proti není a Jenny jde nadšeně sním do kanceláře, kde dřív býval i Semir. Alex se chce pomstít Peterovi Rehderovi za smrt Semira. A jde ho na vlastní pěst vypátrat a jde za Hartmuntem. Hartmunt mu dává informace. Alex nasedá do svého Mercedesu a jede za Rehderem. Alex vystuouje ze svého auta a bere si sebou neprůstřelnou vestu. A v nikne do úkrytu Petera. Tajně kouká jak Peter tam odkupuje drogy od pašeráků a najednou Alex blbě šlápne a začíná přestřelka. Celá banda je na útěku a Rehder také a Alex ze zraněnou rukou nasedá do svého Mercedesu a jede za Peterem. V tom začíná honička na silnici. Peter dělá všechno, aby Alexe zneškodil, ale Alex se vyhýbá a nejednou vjáždí do staveniště a tam Peter nabourá do lešení a všechno to na něj spadne. Alex vystupuje z Mercedesu a Peter na něj vytahuje zbraň, ale Alex vystřelí dříve...... Peter Rehder je po smrti a Alex se vrací zpátky na služebnu dalniční policie a Kim Krügerová ho seřve, ale Jenny říká že chtěl jen to co Peterovi patří.
Alex odevzdává svojí zbraň a průkaz šefoví a odchází ze služebny, ale Kim to dává spátky Jenny. Jenny běží za Alexem a dává mu ty věci spátky a říká: Nic si stoho nedělej, udělal si dobře Semir by to taky takto udělal a objímají se.

Hrají:
Vinzenz Kiefer........KHK Alex Brandt
Katrin Heß.............KK Jenny Dorn
Katja Woywood......HK Kim Krüger
Niels R. Kurvin............KTU Hartmut Freund
Susan Hoecke.............Dr. Isabel Frings
Lisa Bitter..................Sekretářka Martina Möller
Aleksandar Jovanovic.........Hl. únosce Peter Rehder
a další
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahoj, nedávej, prosím, druhé díly jako samostatné téma, hoď to, prosím, pod první díl.
A pak postuj koment, že jsi přidal pokračování.

Jo?

Díky!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
995cot


Založen: 24. 05. 2015
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Ahoj, nedávej, prosím, druhé díly jako samostatné téma, hoď to, prosím, pod první díl.
A pak postuj koment, že jsi přidal pokračování.

Jo?

Díky!


Já to mám jako další epizodu
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Smrt a únos (2. část)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma