AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Jak se Vám toto Štěstí líbí? (Jako ve škole)
Hlasuje jen Brittany :)
33%
 33%  [ 1 ]
1
33%
 33%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
33%
 33%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 3

AndrAn- Štěstí, už ho mají? (1/?)
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Úvod: Tak Vám zase přináším řadu povídek po hóóóódně dlouhé době, a jelikož se mi zdá, že to tady nějak tuhne, posílám vám pokráčko menšího slaďáku Wink Nechť se líbí Smile

Postavy: Anna (31/2 let), André (33 let)
Vedlejší postavy: Semir (33 let), ???? !doplním! ????
Ostatní postavy: madam Monique Dior, ???? !doplním! ????
Párování: André+Anna; Semir+Andrea; Tom+Elena; Hartmut+Jenny
Upozornění: V dílech se můžou vyskytovat sprosťárny a chybičky!

Délka - 518 slov
Stran ve Wordu - 1

Přeji krásné čtení!

Britt Arrow

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
1.

Bylo krásné, jarní ráno. Slunce pomalu vycházelo, ptáčci poletovaly kolem stromů, kde na ně čekaly jejich mladé a na trávě se třpytily kapky rosy.
Anna se zrovna probudila, protáhla se a navlékla na sebe bílí, na pohled hedvábný župan, který si pečlivě zavázala. Trošku se upravila v zrcadle, ať nevyleká Andrého, který byl už podle všeho vzhůru. Šla pomalu velkým a prostorným schodištěm směrem dolů a pak si to namířila do kuchyně. Když ale přišla, uviděla na stole jen připravenou snídani a kousek papírku, na kterém stálo - „Krásné ráno, miláčku. Jelikož má ten trouba Semir zase potíže, musel jsem jít do práce dřív. Doufám, že Ti to tahle snídaně vynahradí. Přeji krásný a příjemný den zkoušení svatebních šatů. Tvůj André. ***“

Anna se usměje a podívá se na tác plný jídla a jakoby se kousla do rtu. Znovu se usmála a sedla si před snídani.
Poté co se Anna nasnídala, šla se ještě více upravit, vysprchovat se, nalíčit se a obléct se. Protože dnes byl den zkoušení šatů, svatebních šatů.
„Ti říkám, že bude neodolatelná!“ chlubí se předčasně André svojí budoucí ženou. „Však já neříkám, že bude nějaká obludka, ale že na Andreu prostě nemá.“ Dovolí si podotknout Semir. Nato zas André „To tvrdíš vždycky, ale když si uviděl Annu poprvé, řekni, že se ti zbíhaly sliny, a upřímě... měl jsem strach, abych ti je nemusel otírat.“ „Víš ty....“ Nedokončí větu Semir, protože se s Andrém zadívají na jedno auto, které řídí velice půvabná brunetka. „Wooow!“ Vyšlo z nich naráz při pohledu na ženu.

Anna nastartovala svůj černý kabriolet značky Audi. Nandala si brýle a kolem hlavy slušivě omotala šátek od Louise Vuittona a stáhla střechu, pustila si nějaké písničky a mohla vyrazit do centra Kolína, do obchodu, kde měla domluvenou schůzku.

Semir a André projíždí kolem jedné benzínky, André mlčel stejně jako Semir, oba prostě mlčky seděli a jen se dívali na kolem jedoucí vozy. Andrému se to ticho nelíbilo, proto pustil rádio, ve kterém zrovna doznívala písnička od Ellie Goulding. „Love me like you do, love, love, love me like you do...“ broukal si Semir ještě deset minut po skončení písničky a přitom nepříjemně bubnoval prsty do volantu. Andrému se to moc nelíbilo a když ta písnička začínala po dvaceti minutách na té samé stanici znova, přepnul to na CD přehrávač a dal tam jedno z jeho nejoblíbenějších cédéček Metallicy.

Anna vystoupila z jejího kabrioletového miláčka a jako květ vešla do krásně vypadající budovy, kde měla domluvenou schůzku a poté zkoušku šatů. Postavila se blízko recepce a nahlásila schůzku. Poté jí recepční doprovodila za madam Monique Dior, která na přání její kamarádky Anny přijela z Paříže.

Semira už z té Matallicy bolí hlava a tak vypne přehrávač... zase ticho. Hrobové ticho. André se otočil zády k Semirovy a dívá se z okna. Semir se na něj otočil „André?“ André se otočí „No?“ „Co ti je? Stalo se něco?“ André se nafoukne „A co by se jako mělo stát?“ „Já nevím? Ale řekni mi, co ti je, že se semnou nebavíš?“ odpoví Semir „Já? Já, že se s tebou nebavím?“ ptá se André svého nejlepšího přítele.

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
PRO PŘÍPAD NOUZE (I KDYŽ POCHYBUJI)

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Zatím to vypadá zajímavě. Jen tak dál Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Díky Ann Embarassed

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
AndrAn- Štěstí, už ho mají? (1/?)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma