AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Jak se Vám líbí tato povídka?
Ano moc
50%
 50%  [ 1 ]
Ale jo
0%
 0%  [ 0 ]
Ujde
50%
 50%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 2

Stínová smrt a únos (1. část)- Pilotní film
995cot


Založen: 24. 05. 2015
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Andreje se zdá divný sen, zařve a Semir přijde co se děje. Andrea říká jen špatný sen.
Semir a Alex ráno jedou svým BMW po dálnici, najednou po nich někdo začne střílet z auta. BMW začne hořet, Semir a Alex rychle vystoupí a BMW bouchne. Pak do toho vrazí další auta a stene se velká bouračka.
Semir a Alex jedou náhradním vozem na služebnu, vejdou do služebny tam přijde šéfová Kim Krüger a řekne ''Co jste dělali na téé dálnici teď to musím řešit na policejním ředitelství!! Šéfová zavolá sekretářku Martinu a řekne jí ''Můžete prosím Vás najít kdo vlastní auto s spz K-GM 5284?'' Sekretářka na to povídá ''hned to bude, tak sem našla že ten vůz patří nějakému Peterovi Rehderovi'' Semir se tak podívá divně a povídá ''Coooo??? Před 18 lety s bývalým parťákem Janem Richterem jsme ho zatkli kvůli pašování drog.'' Šéfová nato ''Pane Gerkhane budu vám muset dát ochranku, určitě to bude bezpečný kvůli vaší rodině.'' Semir říká ''Asi máte pravdu'' Semir jde do své kanceláře a tam se zamyslí a Alex na něj ''Semir!! neboj já ti pomohu, já tě teď odvezu domu tam už bude stát tvoje ochranka.'' Semir povídá ''Díky parťáku.'' Semir přijíždí domů a na něj už tam čeká jeho rodina. Andrea se na něj podívá a dámu talisman pro štěstí.
Andrea jde spát a Semir ten talisman dá Andreje do bundy, kdyby náhodou se něco stalo. Semir povídá ''Potřebuješ ho víc než já.'' a jde na horu do svého pokoje a jde spát ochranka je před domem a hlídá celí dům.
Je překrásné ráno a Semir vstává z postele a uslyší v televizi že byl propuštěn vězen, který byl ve vězení 18 let a jmenuje se Peter Rehder. Semir se podívá a zase přemýšlí a jeho úplně první dcera Dana mu řekne ''tati dávej na sebe pozor nechci o tebe přijít ani Andrea ani Ayda a Lilly.'' Semir jí řekne ''já vím ale musím ochránit Vás a ne sebe'' Dana nato ''tati dávej opravdu na sebe velký pozor'' Semir jí řekne ''Nemohu ti to slíbit Sad. Semirovi dceři odjíždí za rodiči Andreji, aby byly v bezpečí'' Alex pro Semira přijede z Mercedesem a povídá ''Semire toho pašeráka drog dáme zas do vazby to ti slibuji ''Semir mu řekne ''Díky.'' Semir a Alex přijíždí na služebnu a jdou do své kanceláře tam je zastaví jejich kolegyně Jenny Dorn a říká ''Semire dávej na sebe velký pozor.'' Semir se usměje a jde do své kanceláře a tam na stole má dopis. Semir ho pomalu otevře a tam je papír a napsaný: Já tě zníčím tvůj Rehder!! Alex ho čte taky a říká ''To snad není pravda, jdu to říct Krügerový.''
Šéfová se naštve a řekne ''To už je moc, dojděte za Hartmutem ať vám dá utajené vozidlo. Semir jde na KTU, Hartmut mu předává vůz který je bezpečný. Najednou volá Semirovi neznámé číslo a Semir to zvedá a ptá se ''Dobrý den Gerkhan co potřebujete?'' V mobilu se ozve ''Nazdar Gerkhane mam tvojí ženu Andreu a ozve se tam od Andreji ex žena! a Keller no to je jedno a už nemluv sakra!!'' Semir na to říká ''Nechte Andreu na pokoji!'' Rehder povídá ''Tak přijedete sám do bývalých skladů u dálnice směrem Berlín a vaší ex ženě se nic nestane'' Semir a Alex dojdou za šéfovou a řeknou ''Andrea je u těch únosců'' Kim Krüger na to ''No to už je pod hranicí to snad ne pošlu tam zásahovku!'' Semir jí řekne ''šéfová to nesmíte až potom teď ne, co kdyby se jí něco stalo Andreje!'' šéfová Kim ''Dobře, ale Vy tam pojedete z Alexem! Semir zaráží ''Ne, musím jet sám jen já, já ho znám'' Alex promluví ''Semir má pravdu, musíte ho nechat jít aby zachránil Andreu''
Semir odchází ze služebny nastupuje do Škodovky a jede za únosci. Šéfová Kim si zavolá pana Brandta do své kanceláře a povídá ''Pane Brandt, Semir má v autě čidlo a ukazuje nám kde právě je jeďte za ním a dávejte na sebe a na Semira pozor.'' Alex povídá ''Ano šéfová a kdyby něco, zavolám. '' Šéfová povídá ''Zásahovka pojede hned za vámi, ale hlavně neudělejte žádnou chybu. Alex na to ''Ok, ale neslibuji'' Alex vychází z kanceláře a Jenny říká ''Dej na sebe pozor a hlavně zachraň Semira'' Alex povídá ''Neboj''. Alex jde ven a nasedá do svého Mercedesu. Jede tam kde je Semir. Semir přijíždí na místo a na něj už tam čekají zakuklený únosci a Andrea nikde. Semir říká ''Tak sem tu kde je Andrea pokud mi jí neukážete nic nedostanete. Rehder sundává kuklu a říká '' já nechci peníze, ale Vás!'' Druhý únosce přijde s Andreou. Alex přijíždí ale utajeně a jde na střechu s pomocí zásahovky. Velitel zásahovky mluví ze šéfovou. Velitel dá rozkaz, aby se připravili. Alex vytahuje na Rehdera zbraň a zamíří na něj. Na Andreu vytáhne Rehder zbraň a Semir běží hned do střely. Alex postřelí Rehdera, ale pozdě. Semir schytal dvě kulky a padá k zemi. Andrea řve ''Semííííreeee!!!'' Alex a zásahovka dále střílí po únoscích, ale Rehder se dal na útěk. Alex běží za Rehderem, ale marně srazí ho a ujíždí, Alex po něm střílí, ale nic. Alex běží za Semirem. Semir umírá v náruči Andreji a Alex tam přichází a smutně kouká. Semir říká ''Měj se Andreo a pozdravuj naše děti a na Alexe se koukne a řekne dávej na sebe pozor parťáku a prosím dostaň Rehdera.'' Alex na něj kouká říká ''Určitě ho dostanu to se neboj a hlavně neumírej. Semir zůstane koukat a Alex mu zavírá oči. Andrea dá facku Alexovi že ho nezachránil. Andrea hledá talisman a najde ho u sebe a dává ho Semirovi, ale marně.
Další den se všichni sejdou na pohřbu a koukají smutně, hlavně Semirovi děti s rodiči Andreji. Paní Krügerová povídá ''Semir byl skvělí přítel a kolega, Semir byl skvělým otcem a parťákem, po 25. letech odešel tragicky pryč z naší rodiny'' všichni smutně poslouchají a Andrea hází do pohřbu růži a Alex jí pohladí. Andfrea odchází z pohřbu a Alex za ní běží a říká ''Toho Rehdera chytnu to mi věř''. Alex jde do svého vozu, odjíždí ze svým mercedesem a je smutný.....

Pokračování příště



Hrají:
Erdogan Atalay......KHK Semir Gerkhan
Vinzenz Kiefer........KHK Alex Brandt
Katja Woywood......HK Kim Krüger
Katrin Heß.............KK Jenny Dorn
Niels R. Kurvin............KTU Hartmut Freund
Carina N. Wiese..........Andrea Schäfer
Susan Hoecke.............Dr. Isabel Frings
Lisa Bitter..................Sekretářka Martina Möller
Aleksandar Jovanovic.........Hl. únosce Peter Rehder
Florian Panzner...........Velitel zásahovky
Gizem Emre................Dr. Dana Wegener
Amira Pollmann...........Ayda Gerkhan
Isabel Becker...............Lilly Gerkhan
a další
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Zaprvé, vítáme Tě Smile
Zadruhé, bylo by moc fajn, kdyby sis přečetl naše pravidla (http://povidky.afc11.cz/viewtopic.php?t=3) a pak jsme ti založili samostatnou složku Smile

Bohužel nemůžeme házet příběhy do složky jiného autora Smile

Díky,

Wox
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
995cot


Založen: 24. 05. 2015
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Též Vás zdravím, a uděláte mi prosím tu mojí složku pro mé povídky?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
založeno, hlavně si tedy, prosím, přečti pravidla Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
995cot


Založen: 24. 05. 2015
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ok, Nebojte teď už to vím Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Ač nejsem admin, také vítám! Smile

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
995cot


Založen: 24. 05. 2015
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Také vítám
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ok, povídku jsem četla...

Nechceš si ji hodit do Wordu a překontrolovat?
Určitě by pomohlo, kdybys odstranil velké množství gramatických chyb a začal skloňovat Smile
A bohužel jsou tam i nějaké chyby z nepozornosti - jednou se záporák jmenuje Peter, podruhé Pavol. Andrea hází kytku do pohřbu.

Když to vychytáš, bude povídka určitě působit lépe Smile

Co je gemster, prosím?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
995cot


Založen: 24. 05. 2015
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
gemster je zloděj Smile
tak snad gramatické chyby tak nevadí Smile
To co najdu opravím
Tak co jsem našel tak sem opravil a děkuji za upozornění
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Wox? Můžu přivítat? ... také Tě vítám! Smile

Jen v druhé větě máš myslím hrubek hned několik, vážně, Wox má pravdu, měl bys to ještě vychytat, jinak, zatím moc zajímavé.

Už se těším na další, Britt Smile

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Stínová smrt a únos (1. část)- Pilotní film
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma