AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
PSNS - Pietrův Silvestrovsko-Novoroční Speciál
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Jelikož zbývá z roku 2014 už jen cca 85 minut, ještě jsem se rozhodl učinit můj poslední letošní příspěvek.
Ať se líbí a všem mnoho úspěchů v roce 2015!!!

Pietrův Silvestrovsko-Novoroční Speciál

Rok se sešel s rokem, a už tu zas byl ten poslední den roku - Silvestr. Den, kdy se zábavě a jiným radovánkám meze nekladou a den, na jehož konci vznikají velké sliby a velká doufání, která se ovšem hned ráno dne dalšího rozplývají jako pára při vydechování.

Tento rok byl na stanici velmi plodný, přišel nový člen - Pietro, Andrea tak (celkem na své poměry pochopitelně) obměnila svého partnera, a tento rok si také služebna mohla připsat velká vítězství jako kdysi nad policejním prezidentem při té hře na honěnou.

Všichni si samozřejmě naplánovali jednou velikou silvestrovsko-novoroční párty.
Hotte a Dieter jeli splašit nějakou tu výzdobu a Zoolanderovi zase byli Annou vysláni pro nějaké to jídlo. Nějaké ty pamlsky, uzeniny, a samozřejmě pitivo.

„Já jen doufám, že to nedopadne jako loni…“ prohodila Andrea.
„Loni to byla katastrofa?“ zeptal se Pietro.
„No jejej, třeba Hotteho jsme našli až v Kölnu.“ suše konstatovala žena.

Když bylo nakoupeno vše potřebné, stanice vyzdobena, a Terka, Andrea a Anna připravili za vehementní asistence Pietrovy a Tomovy pohoštění, při jehož přípravě pan Kranich utrpěl drobné řezné poranění způsobené ujídáním ingrediencí při jejich přípravě, oslava mohla začít. Její start byl naplánován na 20:00.
Anna důrazně žádala o účast všech. Jak říkala: „Když oslava, tak se všemi.“
Jen Tscherny se omluvil. Ten zmizel do Rakouska za známými.

V danou hodinu oslava opravdu začala. Jako každá takováhle sešlost začínala pozvolna a opatrně.
Hartmutt vyhrabal v té své veteši v KTU kameru a rozhodl se oslavu zdokumentovat.
Pietro seděl u televize a lebedil si. Už byl otráven těmi českými programy, které recyklují až 40 let staré kousky, protože ty nové stojí za starou belu. Ty německé jej překvapovaly, byly o tolik vtipnější a zábavnější. Sice rozuměl jen více než polovině, ale k zábavě postačilo, když se smál vždy, když se smáli ti diváci v televizi.

Andrea spokojeně seděla u něj a bavila se též.
Hodiny postupovaly a úroveň se zostřovala.
Okolo 22. hodiny už byla na určitých lidech znatelná únava. Ale všichni se rozhodli vydržet do půlnoci a oslavit příchod nového roku alespoň částečně při smyslech.
Ve třičtvrtě na dvanáct se Düsseldorfem rozléhaly první výbuchy nedočkavých Němců.

„Máme vůbec připravenou taky nějakou salvu?“ optal se Turek.
„Něco jo, Hart něco koupil a poté sestrojil v KTU.“ zubila se Allerlei. „A já mu pomáhala.“
„Tak to jsem zvědav, co zase ten šoumen vymyslel.“

„Posledních 5 minut starého roku, lidi, pokud máte na srdci něco, co musí zaznít ještě letos a nechcete si tím kazit rok nový, máte poslední šanci.“ zahlaholil Tom, u kterého Petra očividně nestihla kontrolovat hladinu požitého špiritusu.
Všichni ovšem byli zticha, vše si vyřešili daleko dříve.

Minutu před půlnocí odběhl Hartmutt k pultíku od toho svého ohňostroje a poté se dal s ostatními do odpočtu.
Služebnou se sborově rozléhal odpočet všech lidí, kdy už každý v rukou třímal skleničku šampusu.
„Pět, čtyři, tři, dva… jedna! Hezký nový rok!!“
„Harte, spusť to!“

Hartmutt zmáčkl tlačítko a všichni užasli.
Takovou show snad nikdy ještě neměli. Určitě patřila k jedním z těch nejlepších v celém městě.
Hartmuttova ukázka technického umu trvala dobrých 15 minut.
„To jsi toho tolika koupil?“ udivil se Gerkhan, kterého rachejtle velmi zajímaly.
„Nu, řekněme, že jsem si kapku vypomohl vlastní výrobou…“ zastyděl se rezavý.

Po půlnoci se zábava rozjela už bez hranic.
Alkohol tekl jako Rýn Německem, smích se mísil s křičením, někteří se oddávali tanečním kreacím, jelikož opojení jim dávalo falešný pocit, že tohle vážně dovedou…

----------------------

Ovšem krutá bývají rána opilcova…
Hodiny ukazovaly 1. leden asi 8:30, když se probral první člen - Jan.
Promnul své unavené oči a rozhlédl se okolo.
Viděl dílo zkázy.
Vymlácená dvě okna. V jednom zůstala dokonce zaseklá Andreina židle.
Vyšel ven.
Na dvoře stál ohořelý stůl.
Byl Hotteho a Dietera. Ti dva jej asi zapálili.
Jan se vrátil dovnitř.
Tereza seděla na zemi, opřená o topení.
Na větráku visela něčí bílá podprsenka, majitelka neznámá.
Vešel do své kanceláře. Na stole ležel Pietro, na něm Andrea, oba velmi chrápali.
Nebyli ani moc oblečeni a koš vedle Pietrova stolu doutnal.
Andrey nebyla, ta měla černé prádlo…

Poté se probudila právě Tereza.
Semir spal v archivu a byl trochu potlučený, protože si pod vlivem zapomněl rozsvítit.
Jan nakonec majitelku toho kousku prádla na větráku poznal.
Byl Anny.
Ta ležela ve své kanceláři zabalená do deky a její stůl zdobily láhve pití snad z celého světa.
Jan se vrátil k Pietrovi a Andree.
Na Čechově stole si povšiml jedné láhve. Byla skoro plná.
Jan ji vzal a četl: „Everclear. Podíl alkoholu 95%“.
Položil ji a procedil: „To mu určitě dotáhl Schröder.“

Před desátou už byli všichni probuzeni a sčítali škody.
Anna se s velkým bolehlavem a dekou okolo sebe vypotácela z kanceláře a jen se zeptala: „Kdo hodil tu židli oknem?“
Nikdo se nehlásil.
Mávla rukou. „Ono je to vlastně úplně jedno…“ a spěchala na záchod.

Jan si vzpomněl: „Hartmutt to natáčel!“
Pustili záznam.
V 0:40 záznam ovšem skončil.
V posledních vteřinách byl jen slyšet řinkot skla.
„Skvělé, my museli být hrozná zvířata.“ kál se Jan.

„Kde je Tom?“ zeptala se Petra.
„Vím já, už na přípitek vypadal, že kdyby si zapálil, tak, vzhledem k požitému množství alkoholu, vybouchne.“ hlásil Pietro, hasící v koši doutnající Andreinu halenku.
Andree dal své tričko, co měl na sobě večer. Ve skříni měl náhradní oblečení, jelikož se vždy strašně potil.
„Proč si jí pálila, navíc s podprsenkou?“ zeptal se Andrey, která si přes nahý vršek natahovala tričko.
„Já nic nepálila. Nebo jo?“ divila se.
Hartmutt, když se trochu vzpamatoval, dotáhl před vchod kontejner, kam všichni házeli láhve a různé jiné věci včetně poničeného vybavení služebny.

Tom se celý den nehlásil.
Až 2. ledna odpoledne Semirovi zazvonil mobil.
„Ahoj, Semire, tady Tom!“
„No, to je dost, kde jsi prosím tě?“ zeptal se Semir a zapnul hlasité telefonování.
„Stojím u nějaké cedule a na ní je „s- Gra-ven-haage. Den Haag.“
„Můžeš mě nějak rozumně vysvětlit, co děláš na druhé straně Holandska u moře?“
„Nemůžu… A mohl by ses přestat smát a zařídit, aby jste si mě vyzvedli? Děkuju!“

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Andrea tak (celkem na své poměry pochopitelně) obměnila svého partnera - člověče, ty dokážeš teda dělat narážky na své oblíbence, jsi drsný Very Happy ale mně se to líbí Laughing Laughing

Všichni si samozřejmě naplánovali jednou velikou silvestrovsko-novoroční párty. - vlastně nevím, zda je to tak skvělé a milé, že se všichni sejdou spolu, aby to oslavili... nebo zda je to divné, že se ani na takový den nemohou od služebny/kolegů odtrhnout, nebo je to smutné, protože nemají vlastní životy Embarassed ale jo, asi je to spíše fajn...

„No jejej, třeba Hotteho jsme našli až v Kölnu.“ suše konstatovala žena. - um... ale oni pracují v Kolíně a Köln je Kolín Laughing

Ts. Být Terezou, tak občas trvám na tom, že chci Semira občas pro sebe a být s ním sama Laughing každopádně je dobrá, že jí nevadí, že Gerkhan tráví s bývalkou dost volného času, byť je mezi jeho ostatními kamarády. Tak snad má dostatečné "důkazy", že je pan Turek jen její Very Happy

Copak, Pietrovi se nelíbil český program na Silvestra ála 70-80. léta ZNOVA ZNOVA A ZAS A ZNOVA? XD

„Něco jo, Hart něco koupil a poté sestrojil v KTU.“ zubila se Allerlei. „A já mu pomáhala.“ - omg, omg, UTÍKEJTE!!!!

Gerkhan, kterého rachejtle velmi zajímaly. - bacha na něj, Wox...

Taková zkáza... no teda, kdo to jako bude platit? Nebozí daňoví poplatníci?!

Vešel do své kanceláře. Na stole ležel Pietro, na něm Andrea, oba velmi chrápali.
Nebyli ani moc oblečeni a koš vedle Pietrova stolu doutnal. - ježiš marja, skoro před kolegy?! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Jan nakonec majitelku toho kousku prádla na větráku poznal. - jak mohl Jan poznat Annino spodní prádlo? *nasadila velmi podezíravý výraz*

Tomovo zmizení je sice klasika, ale i tak mě to pobavilo, super Laughing

Pěkná silvestrovská/novoroční. Díky Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Ad tvé otázky:

- Ten Kolín jsem ti vysvětlil - tohle je poslední düsseldorfská, proto použitý Kolín.
- ad Jan - tak víš, co, dlouhodobým vyšetřováním.
- ad P+A - a muselo jít nutně o sex?? - nemuselo, jen oba usnuli no a když si vezmeš nějaké to upito.... Embarassed

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 29. 10. 2014
Příspěvky: 25
Odpovědět s citátem
...přišel nový člen - Pietro, Andrea tak (celkem na své poměry pochopitelně) obměnila svého partnera - chvilku mi trvalo, než mi to došlo, přemýšlela jsem, koho vlastně měla předtím, už jsem si na tvoje párování Pietro-Andrea, Semir-Tereza celkem zvykla Smile

„Máme vůbec připravenou taky nějakou salvu?“ optal se Turek.
„Něco jo, Hart něco koupil a poté sestrojil v KTU.“ zubila se Allerlei. „A já mu pomáhala.“ - sestrojil v KTU, jasně, a pak nemá bejt na chirurgii narváno Very Happy

Andrea si spálí oblečení, někdo rozbije okna, Hotte s Dietrem spálej stůl Very Happy Ti museli v noci vypadat.

„Stojím u nějaké cedule a na ní je „s- Gra-ven-haage. Den Haag.“
„Můžeš mě nějak rozumně vysvětlit, co děláš na druhé straně Holandska u moře?“ - zřejmě to šel rozchodit...a došel opravdu daleko Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PSNS - Pietrův Silvestrovsko-Novoroční Speciál
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma