AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Pozdě - Brittany11
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ahoj, přidávám zase nějaký drobek, ale tentokrát těch drobků bude více. Stejně jako minule píši v nové formě, takže když tak promiňte.

Postavy: Ben, Nina, Semir
Párování: Ben+Nina
Délka: cca 420 slov

Tak snad se líbí Smile

Arrow 17. 12. 2014 - přidán první díl

_
What are you waiting for?
You gotta go and reach for the top
Believe in every dream that you got
You're only living once so tell me
What are you, what are you, waiting for?

You know you gotta give it your all
Don't you be afraid if you fall
You're only living once so tell me
What are you, what are you, waiting for?

Rozhlédl se po temné části jeho kanceláře. Nikdy by netušil, že mu bude tak smutno, zrovna v tuto dobu, kdy za ním přijede ta nejdůležitější osoba v jeho životě. V tu chvíli, kdy nad tím vším přemýšlel, uslyšel tiché zaklepání na skleněné dveře. Pomalu se otevřely, byla tam jeho láska, Nina. Pomalu k němu přišla a zlehka ho políbila.

„Přišla záchrana na poslední chvíli, že? Usnul bys, kdybych nepřišla?“ na to jí s šibalským úsměvem odpoví „To víš, že ne.“
Políbí ji. Nakukuje do její kabelky, odkud vykukuje pouze víčko od šampaňského. Vyndá ji z tašky.
„Á... co pak to tu máme?“ Optá se Ben. Nina se na něj usměje.
„Chtěla jsem nám oběma zvednout náladu.“ Poklesne hlasem. Ben se jí podívá do očí.
„Stalo se něco, Nino?“ Má obavy o svoji přítelkyni Ben.
„Bylo pozdě, už jsem nemohla nic dělat.“ Steče jí jedna slza, kterou Ben hned otře.
„Co se stalo, Nino!“
„Bylo pozdě... Už... už jsem nemohla nic dělat... byla jsem bezmocná!“ Rozbrečí se Benovi v náručí. Utišuje jí, ale neví stále proč.
„Nino! Nino vnímej mě, co se stalo? A neříkej už to, že bylo pozdě.“ Pomalu na ni řve.
„Když ono bylo, ...měli jsme zásah, o kterém jsem ti říkala, ale nejspíš si mě zase jako vždycky nevnímal, že?“
Kývne a dál poslouchá.
„A... a tam se to stalo.“

Jako by se to znovu odehrálo před jejíma očima... Nina běžela, utíkala se zbraní, která mířila na zem. Měla na sobě černou neprůstřelnou vestu, na které byl žlutý nápis POLIZEI. Schovala se na místo, podle plánu akce. Najednou z ničeho nic se strhla přestřelka, lítali kulky sem a tam, bohužel i na nezúčastněné osoby. Byl tam také malý chlapeček, kterému bylo teprve pět let. Nikdo o něm nevěděl. Jen ti napadení...
A tak, to také vypravovala i Benovi.

„Takhle to tedy bylo...“ Dokončila svůj proslov.
„Promiň, zlatíčko. Mám hodně práce, kdybych to věděl, nepustil bych tě.“
„Ale víš o co jde? Jde jen o to, že nesnáším bezmoc... zemřel mi v náručí, a já s tím nic nemohla udělat.“ A steče jí další slza, při vzpomínce na ten umíráček.
„Smrt si nevybírá...“

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Nová forma je OPRAVDU o tolik a tolik lepší, vypadá to upraveně a přehledněji. Tady bylo i chyb méně!
A s emocemi sis pohrála taky slušně, dobrý, dobrý Very Happy

A směji se, jak se na PF opravdu vše děje ve vlnách - minule znásilnění, teď střih na Bena jako důležitého hrdinu. Baví mě to Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pozdě - Brittany11
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma