AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
PLK Extra 13. - Killie Paulie: Volume 1.
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Jak již název napovídá, inspirace z díla mistra Tarantina.
Viděl jsem nedávno jedničku (poprvé do konce, oni to dávaj děsně pozdě, vždycky)

Ne, nebojte se, říkám to raději hned tady:
Celý příběh je vlastně sen jedné z postav. Být to totiž „reál“, nemám s kým psát 27. díl hlavní linie.


PIETRO DŮRAZNĚ VARUJE!!: Sem tam sprosté slovo, celkem dost krve (byť to tu není zmiňováno tak často, ale máte snad představivost, ne? Smile)… Kdo viděl, ví, o čem mluvím. Ale, zase žádná čuňačinka. Hlavně je užita hovorová mluva, takže normální nespisovná konverzace prakticky bez omezení.

Killie Paulie: Volume 1
(Killie Paulie: Vol.1)

Délka: cca celkem 3 690 slov. (přesněji cca. 1 690 slov první díl, resp. cca. 2 000 slov druhý díl)

„To byl zase perný den na stanici…“ vzdychl Semir, když se vrátil domů a chystal se po sprše ulehnout ke spaní vedle Terezy. „Co ty, jaký jsi měla den?“
„Také jsem toho měla hodně, dneska jsem kvůli roztržitosti našeho šéfa Kalmeiera sjela minimálně čtvrt Německa kvůli dvěma kratičkým rozhovorům, které nakonec prý ani nevytisknou….“ zamručela Terka. „A pojď už spát.“

Oba ulehli.
Semir usnul prakticky okamžitě, ale Terce se moc spát nechtělo.
Kafe je dobrý sluha, ale zlý pán.
Zvláště, když jde o ty zvěrstva z automatů, jejichž dnešní vypitý počet čítal alespoň na tucet.
Asi o hodinu později konečně zabrala.
Uvelebila se do ideální polohy a usnula také.
Ovšem právě v tu chvíli začíná náš příběh…

----------------------

Prague, Czech Republic, 14th February 2010, Tereza Wox’s Wedding
(Praha, Česká republika, 14. únor 2010, Svatba Terezy Wox)

„Vážená slečno Terezo Wox, berete si zde přítomného Semira Gerkhana…“
„Ano.“
„A vy, pane Semire Gerkhane…"
„Ano.“
„Má-li někdo něco, proti tomuto svazku, ať promluví teď, nebo ať mlčí navždy.“

„JÁ BYCH MĚL PŘIPOMÍNKU!!“ zaburácel v chrámu chlapský hlas.
Jakmile to dořekl, zpoza něj vyběhla pětice členů jeho bandy a pustila se do krvavých lázní.
Nikdo nezůstal ušetřen.

Muž poté přistoupil k ležící Tereze, postříkané krví nejen svou, zjevně v posledním tažení a klekl si k ní.
„Maličká moje, víš, že nejsem žádný kruťas. Tohle byla jen krajnost, ke které si mě donutila. Já ti to říkal pořád, ale ty ne a ne si to vymluvit.
Ty sis ho prostě vzít musela. Nu a já musel něco podniknout. Podařilo se mi získat pětici tvých nejbližších, tvých přátel. Snad kromě ní.“

„Pa.. Pau…“

„Ššš, klid. To je to nejlepší na tomhle všem. Že zrovna oni. A jak vidím… (cvak, nabíjel pistoli) dali si záležet. Budu je posléze muset nějak odměnit. Ale i ty, maličká, si zasloužíš odměnu. Já nejsem kruťas, jen občasný zvrhlík…

PRÁSK!! Muž vystřelil.

Po silnici se řítil modrý mercedes.
Za volantem seděl jeden z policistů, který díky své minulosti viděl již mnoho kruťáren, ale tohle vyrazilo dech i jemu.
Když dorazil na místo, jeden z jeho českých kolegů za ním přišel.
„Tak co se tu stalo?“
„Komisaři Rittere, svatební masakr. Minimálně deset mrtvých.“
„Vidím, nejspíše profesionálové. Ale tu mladou nevěstu mohli ušetřit. Víte, jak je jmenuje?“
„Zatím ne, komisaři, ale říkáme jí Nevěsta, podle šatů.“
„Ale já ji znám. Jmenuje se Tereza Wox. Dříve velmi známá novinářka. Chudák holka. Na ní se vyřádili nejvíce.“

K Ritterovi přišel lékař.
„Všichni jsou po smrti, až na tu mladičkou holku. Sice ji zmlátili jako žito a ještě jí, nejspíše šéf těch zrůd, prostřelil hlavu, ale měla velkou kliku, ne vždy je průstřel smrtelný. To je tento případ. Už si pro ni jedou, aby ji odvezli do nemocnice.“
„Dobře, tady jsme skončili, není co řešit. Dokonce možná tuším, kdo tohle vyvedl…“

------------------------

6 months later, Hilfenheim Hospital, Düsseldorf, Germany.
(O 6 měsíců později, nemocnice Hilfenheim, Düssledorf, Německo)


Tereza ležela na lůžku bez hnutí.
Do nemocnice vešla o něco vyšší bruneta v hnědém koženém kabátu.
Zmizela i se svým kufrem do šatny, aby poté vyšla v oblečení zdravotní sestry.
Došla do pokoje Terezy.
Připravila si do injekce jed.
Napojila ji do přístroje a už se chystala injekci zmáčknout, když v tom ženě zazvonil mobil.
„Je mi líto, Andreo, ale tenhle kšeft nedokončíš.“
„Táhni do háje, Paule. Víš, jakou to dalo práci se sem dostat.“
„Vím, Andreo, a rád bych tu podívanou tvému zbylému oku dopřál, zvlášť když je půl roku mimo, ale musíš zmizet a nechat jí bejt. Ještě bude třeba nechat jí chvíli naživu.“
„Fajn, Paule, ale už mi sereš.“
„Taky tě zdravím.“
Andrea zavěsila.
„Kretén.“ zavrčela, vypojila injekci a v tichosti zase odešla.

Aniž by to Andrea tušila, přesně ve chvíli, kdy opustila areál nemocnice, se Tereza nečekaně probudila.
Ale už nebyla ta samá co předtím.
Co před půl rokem.
Nemile byla překvapena, když zjistila, že nohy nechtějí poslouchat.
Chvíli ležela zase nehnutě.
Načítala svou paměť.
Jenže pomyslný loadovací pásek ne a ne doběhnout do konce.
Věděla ale kdo.
Měla jasno.
Ta pětka musí zemřít.
Není jiná možnost.
I když to byli přátelé.
„Pomsta chutná nejlépe studená.“ pomyslela si Tereza, při pohledu na ocelový stolek u lůžka.
„Bylo by dobré si napsat seznam,“ ucedila, „ale napřed musím odsud.“
Sesunula se opatrně z lůžka a doplazila se k vozíku, co stál na prázdné chodbě.
Pomocí něj dojela až dolů do podzemních garáží.
Cestou si povšimla klíčů od vozu, které vypadly jedné sestře.
Na klíčích byla cedulka se značkou NE-FR 200.

Tereza jezdila po garážích sem tam, ale auto nalezla.
S vypětím sil otevřela dveře a do vozu vlezla.
Ležela na zadních sedačkách, ale to byl záměr.
Musela se naučit ovládat nohy a přimět je k činnosti.
„Prosím, pohni se.“ směřovala prosby k palcům u nohou.
Nic.
Tohle zkoušela dobrých pět hodin.
Až se zadařilo a velmi opatrně začala pohybovat i ostatními prsty.
Když usoudila, že je vše alespoň základně v pořádku, rozhodla se to vyzkoušet.
Otevřela si dveře od auta a pomaličku vylezla ven.
Sice se mírně kolébala, ale stála!
Pokusila se udělat pár kroků.
Jo, podařilo se!!
Stále ještě v nemocničním hábitu došla k autu, nasedla a odjela.

Sehnala si nějaké oblečení od známých a zajela ke svému domu, kde už ovšem bydlel někdo jiný.
Stále měla klíče a tak vešla dovnitř.
Paní, co tam nyní bydlela, si ji všimla.
„Co tu děláte, slečno?“
„Já tu kdysi bydlela, paní. Jen jsem si přišla pro své věci, co tu zbyly.“
Paní jí věci předala.
„Nedáte si něco?“ zeptala se.
Terka s díky odmítla.
„Mějte se a díky.“ rozloučila se Tereza.

Nasedla do vozu a odjela do Weltu.
Tam už byla dávno nahrazena, ale i tenhle klíč stále měla.
Byl ve věcech z domu.
Vešla dovnitř a sešla do sklepů pod Weltem, kde byl mimo jiného i archiv.
Tam ovšem nikdo nevešel, co byl Welt Weltem.
Tereza se tam usadila, vytáhla papír a tužku a začala psát a přemýšlet…

„Seznam k zabití.“
„Číslo 1. Indira Abel, zvaná Kudrlinka. Šéfka celého podsvětí. Bodejť ne, když se všechny tyhle špinavé kšefty přesunuly do tuning-branže. Paul ji prý dlouho ukecával.
Čislo 2. Jan Richter, zvaný Playboy. Indiřin manžel, ale celá širší špička jejich korporace věděla moc dobře, že jí věčně podvádí na závodech s nějakou řidičkou.
Číslo 3. Pietro Zoolander. Sekáč v řetězech. Frajer s černými brýlemi a dvěma ocelovými řetízky na krku. Ovšem s ostrou zbraní… Neuvěřitelný to člověk. Ta svině Paul jej dostala na VIP propustky do boxů F1.
Číslo 4. Andrea Zoolander, zvaná Krvavá sekretářka. To prý dostala po té, co jí jedna propiska vystřelila do levého oka. Zásah to byl přesný a taky bylo prý všude krve jako z vola, tedy jako z krávy… Od té doby má přes levé oko pásku. Strašná svině, od začátku mě nemůže ani cítit. Ale existují i jinší existence horší než ona.
A poslední číslo 5. Paul Keller. Právník smrti. To on mě střelil. Bezpáteřní šmejd bez kouska svědomí. Toho si nechám na konec. Viník celé tragédie musí být na konec.“


„Bude to chtít nějaký speciální outfit a nějakou zbraň. Paul měl rád japonskou kulturu, čili vsadím se, že určitě mé přátele vyvraždili katanami. A mě dodělal pistolí. Sráč.“

Tereza si sehnala kombinézu v barvě blond s pěti červenými šikmými pruhy vepředu. K tomu motorku ve stejných barvách.
A vydala se za jedním jediným člověkem, který ji mohl patřičně ozbrojit….

Když za ním přijela, málem by jej nepoznala.
Strašně zpustnul.
„Hartmutte, jsi to ty?“
„Terezo? Jak rád tě vidím. Tak nakonec si přežila. Všichni tě měli za mrtvou.“
„To je dobře a hodlám se pomstít. I když jim je to asi jasný.“
„Něco od tebe potřebuju.“
„Hele, já už do zbraní všeho druhu nedělám, máš smůlu.“
„Ale pokud vím, byl jsi technik, nebyl jsi v skladu doličných předmětů.“
„Když jim jednou vyletělo celé KTU do luftu, přeložili mě, a tam jsem si rozjel tenhle business, ale přišlo se na to, a jen díky dlouholeté praxi jsem neskončil v lochu.

„Ale já chci něco extra. Vzala si jeho notebook a hledala. Když našla, ukázala mu to.“
„Katana? Já nic takového nemám, ale vím, kdo ano. A až ji dostaneš, vrať se sem.“

Hartmutt Terezu nasměroval k Schröderovi.
Ten byl snad ještě větší podivín než jindy.
„Katana by tu jedna byla, ale bude tupá.“ zahlásil Schröder.
„Já jí beru.“
„Dobře, Terko, ale čím mi zaplatíš?“
„Krví nepřátel.“ zamumlala dívka.
„Ho, hó, víš co, ber to jako malý dárek od známého.“

Tereza se vrátila k Hartmuttovi.
„Prosím.“
Hartmutt si ji vzal a zmizel na chvíli do sklepa.
Po asi deseti minutách se vrátil.
„Nastav ji ostřím nahoru.“ instruoval ji zrzek.
Tereza poslechla.
Hartmutt spustil pírko.
To se při dopadu na ostří rozlomilo napůl.
„Skvělé.“ procedil Hart.
„Myslím, že už jsem připravena…“ konstatovala Terka.
Rozloučila se a odjela.

Dojela, kam potřebovala.
„Dobře, spustíme celou tuhle show. Číslo 1. Indira „Kudrlinka“ Abel.“
Tereza neváhala a suverénně zaklepala.
Indira ji otevřela a strnula.
„Ty jsi horší než švábi.“ prskla kudrnatá.
„Taky tě zdravím.“
„Je ti asi jasný, proč jsem tady.“
Indira jen zasmušile koukla.
„Jo, vím, abys mě zlikvidovala. A pak všechny ostatní. Počkej tu chvíli.“
Indira si odběhla, aby se ihned vrátila se svou katanou.
„Můžeme začít.“

Terka začala boj s Indirou.
„Hele, celkem to umíš ovládat. Kdo tě to naučil?“ zeptala se Indira.
„Mistr Internet.“ usmála se Terka a švihla.
Podařilo se jí Indiru seknout do ruky.
„To nebylo špatné, malá, ale takhle bojují skuteční šampioni.“ ucedila Indira a zahájila druhý útok.
Tereza se dokázala vždy na poslední chvíli vysmeknout.
Indira se chystala zaútočit, ale Tereza ji meč vykopla z ruky a vrazila jí ten svůj přímo do srdce a rychle jej vytáhla.
Indira se sesunula k zemi.
„A kdo je šampion teď?“ zeptala se trochu pocákaná Tereza a odešla z domu.
Než odjela, tužkou škrtla první položku ze seznamu.
„Indira je vyřízená, jedeme za Janem…“ usmála se Tereza, složila seznam, nasadila si helmu a odjela.

Mezitím jinde.
„Indira byla vždycky největší sráč z naší sorty, škoda jí nebude.“ hlesl Paul.
„Hele, šéfe, ale ona ta Tereza klame tělem, prý je obratná, jak nevím co.“ opáčil Pietro.
„To je malý detail. V tebe a Andreu věřím nejvíce. Tak mě kurva nezklamte.“ zněla odpověď od Paula.



Před krvavou akcí: zleva Jan, Pietro, Indira a Andrea.. (ilustrační foto)



---------

Pokračování zítra večer jako Extra díl č. 14....

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Shocked Shocked Shocked

Proč se najednou rozhodla Tereza vyvraždit kamarády z DP? Sice je to sen, ale stále tomu nemá důvod...

Ok, sprosťárny přehlédnu, co dál? Jo...

Máš tam dost chyb, být tebou se na to podívám, btw. Jan je komisař Richter, ne Ritter, to je Chris Smile

Hmm, Tereza měla sakra štěstí. ,,Jéé!" Tereza se umí prát, co dělá: karate, kickbox, jiu-jiutsu...? Smile

Ta tvoje postava má hezký sny Laughing

Hezký! Tereza se vdává, ale mám ji raději jako přítelkyni Semira a ne manželku...

Trošku nechápu tu logiku, jestli má PLK být v reálném čase a Zoolander je podle tebe, tak mu tady nemůže být 24, nýbrž 20... Smile

Ad obrázek Já bouchnu smíchy, ta vlevo je jasně holka Laughing a Andrea je bruneta, ne blondýna...
Very Happy

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Proč asi - celá pětice vyvraždila celou sešlost na svatbě, čili komplet rodiny jak její, tak Semira + samotného Semira.
Ona je jediná přeživší, i když na to nevypadá.
A chce pomstít jejich smrt.

Chyby a kde? Mám to koneckonců ve Wordu, tak to opravím.
A mám-li být upřímný, zrovna od tebe to sedí.

Mimochodem, není co opravovat. Word mi nic chybně neoznačil, jen hovorovou mluvu (např. kafe) a tam se sem hodí a je tu správně a názvy cizích měst, nebo v cizím jazyce (což je normální)

Ritter je tam správně a záměrně. Razz
I když jej nemám ve svém povídkovém světě.
Když je Jan člen té skupiny, nemůže to vyšetřovat.

Oni tu svatbu nemají - je to jen sen a navíc ani ji nestihli, když je ta pětice stihla všechny u svatby pozabíjet - normálně by stihli i Terezu, ale ta přežila.

A fotka je ILUSTRAČNÍ! (tzn. je jen pro představu, k postavám bych to opravdu nepřirovnával, já se o to ale pokusil, postava nalevo má krátce střižený vlasy, tedy Jan (a navíc mi ta postava evokuje podobného playboye jako byl Jan, ale menšího, ten široký se hodí na mojí postavu, hned vedle postava nemá sice kudrnatý vlasy, ale jediná Indira mi zbývá, protože ta napravo blond má dlouhý vlasy, stejně jako kdysi Andrea. A já vím, že ta levá postava je holka - to jsou všechny, až na toho maníka)

A neboj se, svatbu Tereze a Semirkovi nedopřeju ani tady ani v hlavní linii. Už jsem to slíbil i Wox. Cool

Hezký den!

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Pietro: Vím, že taky dělám chyb jak prase, ale stejně: ať tu nemáš chyby alespoń Ty Wink

Třeba tady: „Fajn, Paule, ale už mi sereš.“ nemá tam být mě? Ale nic, Very Happy

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Hovorová mluva.
Já to raději dopíšu nahoru...

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Pietro, Ty jsi trouba Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

To nemyslím zle, naopak, až se dosměju, přečtu a okomentuju, TĚŠÍM SE Laughing Laughing Laughing

Jinak VÝÝÝÝBORNĚ za to přiznání hned zna začátku, že je to "jen" sen. Líbí se mi to, je to hodně dobrý nápad, už jsem to tak kdysi udělala. Je to lepší, než si hrát na napětí, teď to všichni mohou přečíst a pochopit jako správný úlet a s tím si to vychutnat Laughing

tak jo, jdu se dosmát a číst Very Happy

Hartmutte, omg, on se přece inspiroval Kill Bill, takže jasně, že tam dává obrázky k tomu XD a to, že vraždí ty, co zabili její nejbližší, je přece jasné Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Wox, jsi zvrhlík. Takové krve a ty se směješ... Very Happy

Je to jasné, ale víš co, holt budu muset po každé povídce dovysvětlit i ty nejjemnější nuance, abych se příště vyvaroval podobných nedostatků.


----

Ne, kašlu na to, nic vysvětlovat nebudu...

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Ok, Ok XD Já to nepochopil Laughing

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Harťas: O to nejde, ale občas mám (mylný) dojem, že přečteš kousíček a hned hodíš, to, co hodíš.

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ok, musím říci, že jsem se fakt pobavila a u některých pasáží se chechtala nahlas Laughing
Jako dobrej úlet, HODNĚ dobrej - a navíc se správnými uvozovkami, KUDOS! Very Happy

Chudák Wox, takové promarněné aktivity naštvou a nedivím se, že se jí z toho zdají noční můry. Kávu chápu, občas ten problém mívám taky Very Happy

Jupí, jupí, jupí, Paul! To je dobře, že tam je Very Happy

Bacha, Praha je anglicky Prague, když už máš zbytek v angličtině Wink Prag je to německy Smile

Svatba na Valentýna, omg, to je romantika Very Happy

„Maličká moje" - tohle oslovení pro Wox prostě žeru. Strašně se na ni hodí a z Paulových úst navíc tisícinásobně!

Uvodní zabíjecí scéně P/T chybí doslovnost a je to tak dobře, baví mě to Very Happy

Andrea ji nemohla zabít? Ježiš, ta musela být na*raná Laughing Laughing Laughing doufám, že mi nespí s Paulem *tváří se podezíravě*

Ok, jsem ráda, že jsi Wox nedopřál tu znásilňovací scénu, která byla ve filmu XD

I tady ti na začátku vytknu trošku nedostatek emocí - tři věty o tom, jak si slečna vybavuje, že jí zabili drahého Semirka a všechny, co měla ráda, a ona se tím pádem NAŠTVE, mi tam chybí Very Happy

Ta svině Paul jej dostala na VIP propustky do boxů F1. - Pietro se dal dost lacině! Very Happy

Andrea Zoolander, zvaná Krvavá sekretářka. To prý dostala po té, co jí jedna propiska vystřelila do levého oka. - *řve smíchy*
Koukám, že Andreu Paul ani nemusel přemlouvat a uplácet Very Happy

Chudák Harty.

„Dobře, Terko, ale čím mi zaplatíš?“
„Krví nepřátel.“ zamumlala dívka. - wow Very Happy

Hele, fakt jsem se pobavila, těším se na další díl Very Happy hlavně na Paulíčka, MILUJU PAULA KELLERA! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Pietro: Krásná povídka, pobavila... i když ne tak moc Crying or Very sad
Zajímavý nápad: sen Smile

Wox: Ach... svatba na Valentýn... hmm... ta romantika mě čeká též Laughing

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
A to jsem si od prvního komentu od Harťase myslel, že to bude další můj škvár hodný zapomenutí.
Tak asi snad ne.

Oba dva díly můžu hodně (byť mi z Tarantina chybí ještě pár kousků k vidění), už několikrát jsem je měl rozkoukané, ale nikdy jsem je nedokoukal (kvůli vysílacím časům), až do včera ten první. Dvojku dávají za týden a mám noční dvanáctku, čili špica!
Nejradši mám právě tu napůl slepou Elle Driver (Darryll Hannah) - to je echtmrcha dle mýho gusta (proto její flek dostala Andrea, samozřejmě).


Wox: Jo, já si uvědomil při psaní, že to pak opravím, už k tomu nedošlo, ve dvojce je už dobře napsané. Opravím teď.

Oprava termínu postu II. dílu: Zítřek zůstává, ale nebude to večer, nýbrž asi dopoledne, nejdéle odpoledne. (když se to tak líbí...)

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Super, těším se, fakt jsem se pobavila, dík Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Nejdriv jsem ti chtela vycinit, ze na Tarantinovy filmy se nesaha, ale po precteni musim chvalit a chvalit. Laughing
Budiz ti nejvetsi pochvalou to, ze jsem pri cteni rano malem prejela zastavku. Laughing

Nemohu z toho, jak uzasne si pohravas s osazenstvem DP a dalsich postav, co se v Kobre mihly.
Harty jako obchodnik se zbranema? Schroder?! Umiram smichy. Mistr Internet tomu dal korunu uplne.
A Paul... Az me zamrazilo, jak dokonale jsi okopiroval jeho styl mluvy!

Jsem zvedava na pokracovani a jen doufam, ze tebou nasazena latka bude stejne vysoko, ne-li vys. Smile

(Mou nejoblibenejsi postavou z KB je taky Elle a v zavesu za ni samotny Bill Smile, takze se vazne tesim na pokracovani )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Nu já padám! Kajusia přečetla moje dílo... Moc děkuju!! Další nový čtenář. Vrním blahem.

Dobře žesi nakousla tu laťku, já dvojku do konce neviděl nikdy, čili např. to, že Budda ve filmu zabije had, který ho kousne (aspoň myslím, ono louskat AJ je pro mě pořád problém), tak tady nic takového nemám.
Vzal jsem si jen inspiraci a základ všeho (likvidace nepřátel). A tak likvidace jednotlivců je prakticky na jedno brďo. (Ono vymyslet velké změny v usekávání moc nejde). Čili raději se přiznám nyní - Volume 2. bude asi slabším kouskem. (na rozdíl od filmu, kde většina vychvaluje právě spíše dvojku.)

Od tebe si komentáře cením velmi.

PS: A ano, tohle je poslední věc od Quentina, už na něj nešáhnu, neboj. Wink

PPS: Nu všechny postavy z Kobry, je fakt, že ve své povídkové realitě mám skoro všecky, ale snažím se užívat jen ty, které používám normálně, až na toho Rittera. Ten bude jen zde.

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PLK Extra 13. - Killie Paulie: Volume 1.
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma