AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Z vnitřku dřevěné budovy zaslechl nějaký šramot: no jasně, zima, ty idiote, zanadával si. Chlad, vtíravě plynoucí dovnitř, se musel zakousnout do dvou spánkem vyhřátých těl. Zrzek věděl, že mu teď nezbývá moc času a okno se zavřít neodvažoval. - nikdy člověk nedomyslí všechno. Smile
Nedostávalo se mu slov.Zato měl chuť se, již podruhé během posledních dvaceti čtyř hodin, hystericky rozesmát. - pěkně napsaný závěr dílu. Smile
Dokonce se mu chvílemi zdálo, že při hlubokém nádechu nosem cítí tak dobře známý odér benzínu, ředidla a zmatku, který technika neustále provázel. - Laughing Laughing Laughing
Jako by byl rocková hvězda, zdravící jásající davy, vyšel Hartmut Freund vstříc kuželům světla. - Laughing Laughing Laughing Dokonalý příměr!
Jsem zvědavá, zda se to v dalším díle zvrtne v šílenou akci, nebo to půjde hladce jako doposud. I když hladce, jak pro koho. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
THE END!! Laughing Joo, dopsala jsem toooo Laughing Nesem s tím sice moc spokojená, ale co se dá dělat Laughing

Wox: pánové musí mít odvahu, jsou KRIPO Very Happy děkuji, jsem ráda, že se to spojení líbilo! Doufám, že Tě konec jakž takž uspokojí Very Happy

SaM: tak to mi na mysl vůbec nepřišlo, abych byla upřímná Embarassed no člověk se má pořád co učit Very Happy díky za "imaginary hat" Very Happy právě, on tam nechtěl zůstat.. co kdyby ho fakt hledali a minuli se s Benem a Semirem? Brrrr! Very Happy

Pietro: děkuji, jsem ráda, že to pobavilo - no snad to teď s Vianem vynahradím...? Laughing

Kája: tak co Káji, je ten poslední díl dost šílený? Laughing Laughing

Děkuji moc za komentáře, tolik jsem jich vůbec nečekala!! Embarassed Embarassed Very Happy Very Happy

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Hrozně se mi líbí, jak popisuješ spolupráci mezi Semirem a Benem a obhlídku terénu. Je fakt škoda, že nepíšeš víc, člověk má potom hned chuť taky něco napsat.

Fakt to Hartmutovi nezávidím. Jiskra naděje a teď aby se zas schovával a kalkuloval. Tím činem mě překvapil, ale pevně věřím v to, že to Hartmut v sobě má, přece jen je to plnohodnotný polda, i když si vybral něco jiného.

Dík za Counting Stars od OneRepublic, ani jsem nevěděla, že ji znám. Laughing Každopádně je v té poslední části výborně použitá.

„Proskočili zadní stěnou,“ pokrčil rameny Ben. „Normálně skočili skrz ty laťky. Upřímně, to jsme fakt nečekali.“ Laughing Laughing Laughing

...zatímco Jenny jen máchla a naznačila rty cosi, co se Hartmutovi zdálo jako „čau, hrdino.“ Samolibě se rozhodl, že přesně to mladá policistka říkala. - Laughing Laughing Laughing

Díky za povídku, Všel. A gratuluji k osobnímu vítězství! Teď ještě to Oko. Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Svázaný
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma