AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte, prosím, mou povídku jako ve škole...
1 :-))
75%
 75%  [ 3 ]
2 :-)
0%
 0%  [ 0 ]
3 :-|
0%
 0%  [ 0 ]
4 :-(
0%
 0%  [ 0 ]
5 :-((
0%
 0%  [ 0 ]
Hlasuje jen Woxys
25%
 25%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 4

Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
9. díl

Mě taky v práci nebaví dělat pořád jedny věci dokola, i když je to kvůli drobnostem. A stěžuju si? Občas. Very Happy
Čili já je chápu. Pro mě je (a to si později trochu i potvrdím) Kaiczewska předobraz Wox. - Semira "chrání" a na Andreu prská, či ji jinak nesnáší., resp. v ní vidí nepřítele.

A vůbec Andrea, to taky úlet, vyměnila ruch Kanady za puch Kolína. A co se místa pobytu týče, je stabilní jako plutonium.
A ohledně sociálního cítění, je Andrea jak slon v porcelánu. Pokud je naráženo na to, co si myslím, že je (a ano, je), tak mě to přijde nevhodné a neetické. I přesto, že je protivník ze scény, by mohla Andrea se pokusit najít něco pozitivního a to ostatní nechat definitivně schované. Stejně už to s tou osobou nevyřeší. Rozhodně se nedrží známého: O mrtvých jen dobře.

Z Karolíny cítím i takovou tu "přetvářku" při komunikaci s Andreou.

Andreo, trochu piety, příště, ano?

Vrátila se a hned zas dělá bordel. Rolling Eyes

A co na to Jan Tleskač, tedy paní Kellerová?

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Tenhle díl mě opravdu bavil. Smile

„Nepůjde!“ Allerlei dramaticky zašermovala vidličkou, až z ní málem uletěl kus pistáciového dortíku. „To totiž nejde! U každého auta to musíme vyplnit, i kdybychom jen vyklepali blatník nebo zkontrolovali, jestli něco není pod podlahou. Ty pitomé reporty musíš vyplnit vždycky znovu – espézetku, rok výroby, případ, kontaktní osobu… a je to úplně nanic! Nanic!“ - Takže technici mají dvě hodiny přesčasů, který jim ale nikdo neproplatí? Tomu říkám skvělá práce. Jinak za ten dortík bych tě... Laughing Laughing Laughing A ten PP by ti měli platit. Laughing
Petra rozmrzele žvýkala zákusek z pekárny se jménem, které její náladu jen zhoršovalo a kterého si obě všimly, byť ho nechaly bez komentáře. - za to PP by ti měli platit. Ale do Paula si zase někdy skočíme! Smile
„Hm… A bude si ji promýšlet měsíce. Má v tom koneckonců velký vzor, že.“ - tomu říkám pořádný dloubanec!
„Já si říkala, jestli mě klame zrak, nebo ne… Ahoj, ráda vás vidím, dámy!“ - úplně ji vidím, jak se k holkám žene jako by náhodou a zároveň se těší, až si do nich ďobne a zároveň vytrousí nějakou nepěknou poznámku. Laughing Btw. Andrea se s Karolinou a Petrou znala už dřív, nebo se poznaly až na svatbě? Tak nějak si nemůžu vzpomenout na ty vazby. Smile
Jediné, co na vyčerpání poukazovalo, byly maličko temnější kruhy pod očima, jinak v hnědých kozačkách bez podpatku, s kabelkou stejné barvy, antracitových kalhotách a kabátku s podivným vzorem, v němž až bližší pohled prozradil na černém základě pečlivě vyšité lístečky, a který Kaiczowska identifikovala jako klenot loňské kolekce značky Desigual, vypadala fantasticky. - TOHLE mi nemůžeš dělat!!!!! *skučí* Po téhle značce tajně slintám, byť na to nemám ani postavu, ani tu potřebnou korunu. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
„Přesně tak. Což mi připomíná, že bych mu měla nechat nabalit něco s sebou,“ brunetka zakašlala - Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
„Promiňte,“ zachraplala. „Já… já… zamotala se mi hlava. Taky… si potřebuji odskočit.“ - asi bych na tom byla podobně jako Petra. Sad
„Potřebuje vaši pomoc a podporu, jinak se jí nevzepře a ona ho zase uvrtá do průšvihu. Jako tehdy a jako teď – odejde a nebude ji zajímat, co se děje dál. Semir by neměl být sám. Jinak se bojím, že může dopadnout stejně jako ten chudák. Já tu nebývám tak často, abych na něj dala pozor sama a ukázala mu, že-“ - sice to myslí dobře, ale stejně jí to nežeru. Confused
„Nemysli, Andreo. Prostě mi věř. V žádném případě mu to neříkej. Pro své vlastní dobro.“ - Kar se nezdá. Smile
„Tohle,“ špitla Karolina, „tohle přece nemůže myslet vážně…?!“ - jsem zvědavá, CO přesně se psalo. Předpokládám, že Kellerová neotálela hodit na Novinářku spoustu bahna. Minimálně se zmínila o Kellerově alkoholismu, jejich synovi a jak potom zůstala sama. Embarassed

Honem napiš další díl. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Pietro a Kájo, oběma Vám moc díky za komentáře, strašně mě potěšily <3
Nový díl se pokusím dodat dnes či zítra, nejpozději bude v neděli (ha, dva týdny dodržím).

Pietro:
já si popravdě nemyslím, že by Karolina na Andreu prskala. Jak Petra, tak Karolina vždy braly Andreu jako ženskou, o které hodně slyšely, která je drahá Semirovi (a to JE!) a která je jeho bývalá partnerka. Nejenže ji uznávají, ale podle mě byly celkem svolné přijmout ji za kamarádku. Jenže když si Andrea při každém setkání kopne do někoho, kdo už jejich přítelem je (Wox), tak se s ní asi neskamarádí snadno. A tahle chvíle byla vrchol...

Představ si, že máš skvělého a čestného kamaráda Honzu, který je ale docela smolař. A víš, že naposledy v baru viděl, jak nějaký ožrala napadl neznámou dívku. Hrdinně se slečny zastal, ale zároveň od ožraly dostal tak naloženo, že je teď v komatu v nemocnici. Ty jsi z toho zdrblý, je ti Honzy strašně líto. A do toho přijde nějaká holka, jmenuje se třeba Andrea (Laughing). Andrea se ti líbí, docela rád by ses s ní sblížil. Jenže ona s pobavením a škodolibostí pronese "No jo, co ten Honza, co? To je debil, zase se do něčeho pletl, že? Dobře mu tak, třeba se mu v té palici konečně rozsvítí." Doopravdy by ses byl schopen na takovou holku dát usmívat a chtít se s ní přátelit? Very Happy

Takže bych neřekla, že se Karolina přetvařuje - jen je v šoku, co z Andrey vylezlo. A ze VŠECH SIL se k Richterové přesto pokouší chovat slušně.

Andrea vyměnila kanadský venkov za ruch Kolína Laughing mají tam nádherný dům, ale celkem mimo civilizaci. Nedivím se Andree, že tam moc nechce, já bych se tam bála a s malým dítětem tam asi není moc vyžití Very Happy

Díky za koment Very Happy


Kája: Tvůj koment potěšil, díky <3

S Allerlei a Karolinou je to skvělá otázka a trefila ses do toho, co jsem sama řešila Laughing Karolina Andreu před svatbou Andrea/Jan určitě neznala. Na druhou stranu chodí s Tomem, který je ta NEJVĚTŠÍ DRBNA NA SVĚTĚ Laughing takže ten jí o Andree povykládal všechno Laughing Allerlei ji podle mě znala. Petra se sice objevuje poprvé až ve 4. Když, kdy jsou Semir a Andrea dávno rozvedeni a ona žije v Kanadě, ale podle mě byla na KTU už v době, kdy byli Semir a Andrea spolu, nebo se rozváděli. Jinými slovy - ví o ní, ví, že má pověst žárlivky. Osobně se moc nepoznaly, dříve se možná tu a tam míjely, ale i Hartmutt Petě o Andree trošku vykládal Very Happy myslím, že i Harty dokázal vnímat ten podivný off/on vztah, co spolu Andrea a Semir měli.

Desigual! Jeď do Prahy a přejde Tě to, tady je to uniforma... Sad

Andrea tam nešla holky moc zdrbnout, i ona by se asi ráda kamarádila... ale byla zvědavá a nadržená na novinky Very Happy Já mám Andreu u sebe docela ráda (ok, kecám - ale snažím se ji psát jako normální ženskou), ale nechala jsem jí některé charakteristiky ze seriálu - třeba žárlivost a její zálibu v kopání do lidí, co jsou na dně, nebo nějak oslabení. Protože ona tohle v seriálu udělala fakt několikrát a podle mě je to její důležitý rys. Na druhou stranu... takovou nějakou hnuso-vlastnost má asi každý Embarassed

Kar je drsná! Very Happy


Andreu jsem nechytla, ale kabát jo Very Happy

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Prý nechytla... Chytla a jak. Navíc vypadá mladší. Very Happy

Nu, mě si tvrdila, že na malování čas není. Cool Very Happy

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
neměla jsem čas a ani náladu, teď po dlouhé době zase přišla Smile
Prosím, připomeň mi, co jsem Ti slíbila, popravdě mi to vypadlo, promiň Embarassed Byla to ilustrace obecně, nebo něco konkrétního?
Díky,

W. Wink Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Wox: A víš, že už nevím? Zkusím si vzpomenout a pak někde pohledat, ale klidně to vypusť z hlavy.

Myslím, že to bylo něco ve smyslu, že občas, když se ti bude něco líbit (nějaká představa) z těch mých "děl", tak že ji namaluješ na papír. Ale nechci lhát. Wink

Prosím tě, neřeš to, to mě jak zase secvakla nějaká vzpomínka. Wink

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahoj,

je tu NOVÝ, 10. DÍL POVÍDKY: MOC PERA.
Kéž se Vám líbí a budu moc vděčná za jakýkoliv komentář Very Happy

Wox
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Wox, sorry, dříve to nešlo ani omylem Smile

Tak pokud byla Andreina návštěva dráždidlem, tak po čtení toho článku by se chtělo říct: "Zlatá Andrea!"
Kellerína vlastně stojí za Paulem a veškerou vinu dává Tereze a Turkovi. Že chudáka Paula vyprovokovali k těm jeho činům.

No fuj.
A co se týče toho černého konce - I Agree! správné by bylo (pro potřeby povídky) udělat podobný rozhovor s protistranou, ale ta už nic nepoví.
Což je na houby, takhle holt musí čtenáři daného media věřit pouze Kellerové.

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
A jsem si vědoma, že by taková rázná změna nebyla možná bez určitých finančních možností. V jistém smyslu totiž peníze skutečně
osvobozují a já zcela pokorně konstatuji, že si této výhody vážím.
- Předpokládám, že se docela v životě svépomocí vyšvihla do vyšší vrstvy, ale nehrál v tom roli i Keller? Smile
Můj muž bohužel vložil svou důvěru do nesprávného člověka. Snažila jsem se ho varovat, ale tehdy jsem byla přesvědčena o tom, že pokud někoho respektujete a milujete, musíte mu nechat možnost jít vlastní cestou. Přiznám se, že to nyní vnímám jako svou velkou chybu, kterou si těžko někdy odpustím. - Ach jo, opravdu na ni Wox působila jako zlatokopka, co si chce jen díky Kellerovi udělat PR a dostat se výš?
Pokud jsem předtím mluvila o mladé generaci,
která jen bere a není připravena dávat, pak mohla být Paulova přítelkyně její archetypální vyslanec. Paul se spletl v jediné, ale naneštěstí zásadní věci – považoval svou slečnu za partnerku a ona sebe jen za milenku. Ono je lehké užívat si veškeré benefity, které vám dává život po boku někoho, kdo má moc, vliv a především dobrý charakter.
- celý tento odstavec je tak hrozně jednostranný. Uách. Chápu, že je věrná svému manželovi, ale do toho vztahu úplně neviděla, tak si nemyslím, že by byla v pozici, kdy to může takto komentovat. Embarassed Sad Nikdy ji nenapadlo, že by Keller byl ten horší, ten, který udělal něco špatně a Wox by byla oběť?
Zajímalo by mě, proč jsem ji neviděla na Paulově pohřbu a proč je tak dobře schovaná, že se mi ji celé měsíce nedaří kontaktovat, ačkoliv jsem přesvědčena, že mi, a nejen mně, dluží vysvětlení. - Umím si představit, kolik prostoru by Tereze dala, kdby se s ní sešla. Určitě by se jí vysmála, kdyby Wox zmínila, že ji Keller ublížil.
„Myslíš,“ změnila téma lehce, „že Semira fakt vyšetřují? Že může mít problémy?“ - A to by mě zajímalo. Jak to je? Smile

Pietro, ono je pochopitelné, že Kellerová bude na straně svého manžela. Já to chápu, ale zároveň se divím, jak ve své pozici, kdy do toho vztahu tolik zas neviděla, jelikož pochybuji, že by se jí Keller svěřoval se svýma choutkama, může vyslovit dané tvrzení jako absolutní pravdu. Sad

Jsem zvědavá na pokračování a DOUFÁM, že se ho dočkám. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Komentář! :aww: mám radost, moc díky, Kájko Very Happy

Abych Ti odpověděla:

Předpokládám, že se docela v životě svépomocí vyšvihla do vyšší vrstvy, ale nehrál v tom roli i Keller? - ne ne, v tomhle případě to bylo spíše klasické "dvě děti, obě z dobrých rodin, se daly dohromady a každé šlo za vlastní kariérou" - Eva byla z majetné rodiny, Paul taky. Spíše to byli takoví ti lidé, kteří měli prostě lehčí startovací pozici. Na druhou stranu si ty kariéry vydřeli - Paul v oblasti práva, Eva v oblasti ekonomie. Zatímco o Paulovi bylo více slyšet, protože měl politické ambice a vyjadřoval se do médií, Eva si tu pozici hodně budovala v akademické sféře, bez většího humbuku Smile takže nn, Keller v její kariéře roli nehrál, i proto se cítí být oprávněna mít taková ostrá vyjádření vůči malé Wox...

Ach jo, opravdu na ni Wox působila jako zlatokopka, co si chce jen díky Kellerovi udělat PR a dostat se výš? + celý tento odstavec je tak hrozně jednostranný. Uách. Chápu, že je věrná svému manželovi, ale do toho vztahu úplně neviděla, tak si nemyslím, že by byla v pozici, kdy to může takto komentovat. Embarassed Sad Nikdy ji nenapadlo, že by Keller byl ten horší, ten, který udělal něco špatně a Wox by byla oběť? - Evě na Paulovi vždycky strašně záleželo, byť s ním už žít nechtěla. Wox neviděla ani tak jako klasickou zlatokopku a kariéristku, která by výměnou za sex získala peníze a třeba lepší práci. Řekla bych, že se spíše v tom rozhovoru nechala kapku unést nižšími tendencemi, doopravdy blondie jako cuchtu nevidí. Ona i třeba Gerkhanovi říkala, že ví, že je blondýna chytrá a že má Paula asi ráda. Jenže se bála, že je Wox s Kellerem prostě "jen dobře" a nemyslí to s ním vážně. Že s ním prostě nechce děti a obecně rodinu, zatímco Keller přesně po tomhle touží. Koneckonců, Eva v tom měla pravdu. Jenže na druhou stranu to Blondie Paulovi zcela férově řekla - a pak už to byla jen Paulova, nikoliv Evina věc, co s tím Keller udělá. Keller na ten vztah přistoupil - byl jeho problém a jeho zdopovědnost, že do toho šel, ačkoliv mu Wox jasně řekla, že děti dalších 5 let nechce. Pokud si Keller myslel, že ji zlomí, byl to JEHO problém. Tohle je ale o rozhovorech mezi Wox a Kellerem, do kterých Eva nikdy nepronikla, přesně, jak říkáš. Na druhou stranu, Paul jí zemřel a ona ho měla ráda. Neví, co se stalo, má různá pozdezření a jelikož tam ty city k němu stále byly, samozřejmě má tendenci to vysvětlovat tak, že její Paul v tom by nevinně a zemřel kvůli někomu jinému. To, že by Wox ublížil, by Evu ani nenapadlo.

Umím si představit, kolik prostoru by Tereze dala, kdby se s ní sešla. Určitě by se jí vysmála, kdyby Wox zmínila, že ji Keller ublížil. - Wox by se před ní v prvé řadě asi totálně sesypala Sad určitě by jí nic nevysvětlovala (kdo by dovedl úplně cizí, navíc tak nepřátelsky naladěné ženské vykládat, že se její bývalý manžel, kterého ona zbožňuje (a tím víc, že už je mrtvý a ona si pamatuje jen to hezké) dopustil znásilnění?). A Eva by ji podle mě schválně přehlédla, aby Wox ponížila. A neodpustila by si nějakou narážku, zda je blondýna teď konečně spokojená, když jí to tak hezky vyšlo. Ona by popravdě podobně zareagovala i na Gerkhana. Semir by jí to, co Keller udělal, nejraději vyřval do obličeje. Na druhou stranu, copak to jde? I když už tam Wox není, pořád jde o její hyper super niterné soukromí...

Jasny. Ona Eva ztratila dva lidi, na kterých jí záleželo nejvíc: syna a teď i manžela. A ona prostě má tendenci Paula vidět v tom lepším světle - bylo jí ho líto, i když s Wox chodil, teď ho má prostě za oběť. Je mrtvý. Ona ho prostě vidí jen v tom pozitivním světla. A pokud skončil špatně, určitě si za to přece nemohl sám! Určitě za to mohla ta blondýna, co ho sice měla ráda, ale myslela jen na sebe Smile

Další díl bude, slibuju, slibuju Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahoj,

neuvěřitelné se stalo skutečností a po asi bilionu let je tu NOVÝ, 11. DÍL povídky - Do měsíce, maximálně do dvou.
Sorry, v minulých měsících jsem se věnovala hlavně sobě a odmítla si z PF dělat povinnost. Takže až se dostanu do stavu, kdy mi psaní budě dělat radost, určitě zrychlím přidávání nových dílů. Jinak ale celý příběh vezmu trošku průřezovým a popisným způsobem, abych se mohla co nejrychleji dostat k další, navazující povídce, co mi při psaní bude dělat větší radost Very Happy

Díky všem, kdo to ještě čtete a díky i za případné komentáře Very Happy

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
„V pořádku,“ narovnala se sympatická černovláska a rychle nasadila vřelý výraz. „Jestli se to týká práce, tak klidně přede všemi.“
„Fajn.“ Niels přenesl váhu na druhou nohu a nabral dech. „Jde… jde o t-to… Asi bych raději přece jen zašel k tobě do kanceláře…“
„Ne, jen mluv. Hm?“
- Příjemné. Velmi příjemné. Je super, když tě takhle vedoucí hodí do vroucího kotle a vaří tě v něm přede všemi.
„Fakt tady nemůžu lidi držet od osmi do osmi a pak jim ještě přihodit dvě další hodiny na reporty. Už takhle máme podstav. Normálně,“ ztišil muž hlas, vědom si toho, že další slova popravdě nejsem moc loajální a taktická, „by všichni mohli o půl páté odejít domů s tím, že mají padla a nic jiného je nezajímá, protože mají rodiny. A prostě třeba i jen život mimo KTU. Koníčky. Nemocné rodiče. A nikdo to nikdy nedělá, protože ví, že to tady musí šlapat. Když něco hoří, zůstanou tady i přes noc. Nikdo je za to moc neocení. Jsme na to zvyklí. Ale nemůžeme jim život redukovat jen na práci. Protože…“ polkl, „za chvíli už nebudou ani žádné dobré výsledky, které bychom mohli reportovat. Zůstane jen banda hrozně unavených a chybujících lidí.“ - Hero Hartmutt!
Doufám, že se za to nedostane do potíží, protože tohle bylo odvážné. Na druhou stranu vedoucí sama rozhodla, že to má řešit přede všemi, takže si sama pod sebou trošku zapálila větev.
„Hm, co vlastně mladá paní?“ zakousl se s gustem do jablka, které mu ráno nabalila Karolina. Kranicha ten závan zdravé stravy skoro vyděsil – že by mu snad jeho milovaná taktně naznačovala, že se přes Vánoce maličko vyspravil? - to jablko! Ten děs! Very Happy
Kranich strnul. Tohle byla podpásovka, kterých se Gerkhan většinou moc nedopouštěl - proč mám pocit, že si od Semira vyžere to, jak je pan Gerkhan otrávený?
Do měsíce by Kellera potkal masivní infarkt. Maximálně do dvou. Životosprávě asi moc nedal, v krvi měl dokonce Vi… léky, který rozhodně brát nesměl. Samozřejmě to neznamená, že by musel umřít, ale… určitě by to bylo na operaci. Minimálně na bypass, možná transplantaci - ironie.
Semir dostal pěknou sodu. Smile

Díky za díl a jsem zvědavá na pokračování. Modrookému bambulovi držím pěsti, aby Gerkhanovi nakonec jednu neubalil. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahooooj Very Happy

jo, je to fakt Bezčasí Very Happy
Touhle povídkou jsem kdysi chtěla pár lidem udělat radost a situace se změnila, tak nebyl moc důvod ji dopisovat Very Happy
Nicméně nějaké čtenáře měla, a ti si zaslouží znát konec.

Kdysi jsem někam letěla letadlem a protože jsem paranoidní, raději jsem sepsala a u kamarádky nechala osu povídky, aby ji v případě, že letadlo spadne, dala na web.
Nakonec ji sem o 4 roky později házím sama.

Není to napsané, není to rozepsané... ale alespoň uvidíte, jak celá povídka měla dopadnout.
Omlouvám se - hlavně Pietrovi, který zde měl mít roli.

Díky za pochopení,

Wox Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Ahooooj Very Happy

jo, je to fakt Bezčasí Very Happy
Touhle povídkou jsem kdysi chtěla pár lidem udělat radost a situace se změnila, tak nebyl moc důvod ji dopisovat Very Happy
Nicméně nějaké čtenáře měla, a ti si zaslouží znát konec.

Kdysi jsem někam letěla letadlem a protože jsem paranoidní, raději jsem sepsala a u kamarádky nechala osu povídky, aby ji v případě, že letadlo spadne, dala na web.
Nakonec ji sem o 4 roky později házím sama.

Není to napsané, není to rozepsané... ale alespoň uvidíte, jak celá povídka měla dopadnout.
Omlouvám se - hlavně Pietrovi, který zde měl mít roli.

Díky za pochopení,

Wox Wink


Pochopení uděleno Wink + ocenění, že si vůbec někdo ještě na to vzpomněl, že jsem někde měl mít štěk. Já to totiž úplně vypustil z hlavy. Není Kobra, není psaní. (něco připravené je, rozepsané taky, doba dokončení: cca až bude mít Semir dva metry výšky) Smile

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bezčasí - dokončení
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma