AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
PLK Extra 10. - Tom cílem vtípku
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Inspirace:
Tohle bylo kdysi v jednom rádiu, jako jedna z jeho jakoby rubrik, kdy nachytávali lidi (podobně jako kdysi Mrázek ústředna na E2)
Já to hodně upravil.

Nyní si zase dám pauzu - v krátké době jsem vám hodil 21. a 22. díl hlavní linie a 9. a nyní tento 10. díl Extra linie. Hezké čtení přeji.

Tom cílem vtípku
(Tom - Ein Witzziel)

Pietro si jednou na nápad Semira vystřelil z Toma a jeho pozdního chození.
Zašel za Jörgem z kamerového a požádal jej o kancelářský šum.
Ten mu dal asi tříminutovou smyčku kancelářského šumu, cvakání propisek apod.


--------------------

Tom zase přišel pozdě na služebnu.
Vtom mu zazvonil mobil. (Pietro u Jörga spustil v tu samou chvíli, co začal volat Tomovi tu kancelářskou smyčku, aby hovor nabyl na autenticitě)

„Pan Kranich?
Tady Patrik Zawadzki, ÚPPM, Úřad pro pracovní morálku.
Pane Kranich, tak už vás máme!
Můžete nám to nějak vysvětlit? Máte pro ty vaše pozdní příchody nějakou obhajobu?“
Tom jen překvapivě: „Noo, víte…“

Volající pokračoval: „Nemáte. „No, to jsem si mohl myslet. Jako většina těchletěch ptáčků!
Víte o tom, že Vás za to můžou vyhodit? Zatím se to tedy moc neví, ale ano, mohou vás vyhodit a vám teď hrozí mimo výpovědi pokuta 200 000 Euro, a to je ta úplně nejmenší, co vám můžu dát. Já myslím, že by vaše žena, mimochodem počítám, že nějakou máte, neměla asi radost.“

Tom celý vyplašený jen hlesl: „No, já myslím, že bychom na to asi ani neměli.“
„A co kdybych vám ji tam opravdu přiklepl. To není problém. Co byste pak dělal?“
Tom jen: „Nu, nevím, Jsem prostě línej, nu…
„Cože jste?“, zeptal se údajný Zawadzki.
„Línej!“, houkl do telefonu orosený Tom.
„Hodně línej co?“, zeptal se Zawadzki. „Zopakujte mi to, ať to slyším.“
„Ano, hodně línej!“, odpověděl mu Tom.

„No, to je vidět. Víte, já jsem lidumil, já vám zítra zavolám a vy mě přijdete s panem Richterem složit uhlí do sklepa, co vy na to?“
Tom jen: „Ano.“
„Schválně si objednám alespoň 4 fůry, aby mě to vydrželo na celou zimu, natočíte mě horkou vodu do škopku na nohy, uklidíte mi celej byt a uvaříte polívku. Dobře?“
Tom opět: „Ano.“

„Umíte vařit polívku, doufám?“
Tom: „Nu, já moc nevařím.“
„Tak se poraďte se ženou, ona vás naučí vařit polívku. Uvaříte mě polívku a ještě mi umejete záda a budete se mě dušovat, že jste byli líní a že oba přijdete už vždy do práce včas. Ano?“
Tom: „Ano.“
Zawadzki pokračoval: „Ano, to je jediný co umíte, ano. Hele, já vám tu pokutu fakt dám, když se mnou budete takhle mluvit. A co kdybych vám řekl, že tohle všecko je sranda, že vám volá jeden váš kolega?"

Tom: „Tak to bych byl velmi překvapený a doběhnutý.“
„Nu, ale když ono to tak není. Vy se furt vyjadřujete, jako kdyby to byla nějaká legrace.“
Tom odpověděl: „Já se nevyjadřuju, já jsem celý vyplašený, tohle se mi nikdy nestalo a mám obavy z té pokuty a z té výpovědi…“

Zawadzki odkryl svou totožnost: „No bodejt! Nazdar, tady Pietro, tvůj kolega. To všecko je sranda, Tome!
Tom: „Ty prevíte! Víš, jak si mě vyplašil. Čí to byl nápad?... SEMIRE GERKHANE!!!!“

...

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Chudák Tom, je mi ho děsně líto Sad
No což, líbilo se mi jak se Tom choval! Hezky to vzal Laughing. Ale takováhle hrozná nachytávka...
A tolik toho uhlí odnést do sklepa Crying or Very sad Embarassed Razz

Tom jen: „Nu, nevím, Jsem prostě línej, nu…
„Cože jste?“, zeptal se údajný Zawadzki.
„Línej!“, houkl do telefonu orosený Tom.
„Hodně línej co?“, zeptal se Zawadzki. „Zopakujte mi to, ať to slyším.“
„Ano, hodně línej!“, odpověděl mu Tom.


- Tohle je super odstavec, fakt se směju. Laughing


[i]„No, to je vidět. Víte, já jsem lidumil, já vám zítra zavolám a vy mě přijdete s panem Richterem složit uhlí do sklepa, co vy na to?“
Tom jen: „Ano.“
„Schválně si objednám alespoň 4 fůry, aby mě to vydrželo na celou zimu, natočíte mě horkou vodu do škopku na nohy, uklidíte mi celej byt a uvaříte polívku. Dobře?“
Tom opět: „Ano.“

- No prosim??? Lidumil? 4 fůry uhlí a to má bejt lidumil??? A když už tam má Pietro na konci mil, tak je dost poznat že to byl Pietro (viz. Andreamil Laughing)

Hezké, to PLK Extra se mi začíná čím dál víc líbit

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
marketa


Založen: 29. 10. 2014
Příspěvky: 25
Odpovědět s citátem
Hezké Smile ale bylo mi divný, že by Pietra nepoznal po telefonu...přijdete mi uklidit byt, složit uhlí... Very Happy Very Happy Very Happy dost dobrý..asi bych na adresu volajícího utrousila poznámku, že vůbec není náročnej...Very Happy

Hartmutt: Lidumil je normální české slovo, Andreamil je Pietrův "spešl výraz" Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Možná za to mohl pátek, ale u čtení jsem se docela gebila XD

Hlavně při představě vytresovaného Kranicha XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PLK Extra 10. - Tom cílem vtípku
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma