AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Líbil se ti dílek? Ohodnoť jako ve škole.
1
33%
 33%  [ 1 ]
2
33%
 33%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
33%
 33%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 3

Kobra 11- 01x11- Jedna vražda nestačí...
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Úvod: Ahoj, po hooodně dlouhé době přidávám pokračování mé série Kobra 11.
Upozornění: Možné chyby a sprosťárnička
Postavy: Semir, Tom, šéfová Anna, Andrea, Hotte, Dieter, Max, Chris, Vaisa a další, kteří se snad už nikdy neobjeví Wink
Párování: Semir+Andrea; Max+Anna
Délka: cca 4590 slov; 11 stran ve Wordu
Další: Sand se Vám povídka bude líbit Wink

Jedna vražda nestačí...
Semir a Tom jedou co nejrychleji to jde po dálnici. Přitom se baví o starých dobrých časech, kdy ještě nebyly v chomoutu jak říkají.
Semir- ''A pomatuješ si nato, jak přišla k nám Krügerová?''
Tom- ''Jasně že jo, byla ostrá jak břitva. S Englhardtovou to je jiné, ta má pro nás takovou slabost, že by nás nezabila.'' pozvedne obočí a upije si svého ranního kafe
To Semirovi už cukají koutky vzhůru.
Semir- ''A pomatuješ, jak Engelhardtová zrušila Schrankmannový to její auto? Ta se mohla zbláznit.'' už mu koutky necukají, už se jednoduše směje a Tom se přidal

(znělka)

To jejich ranní radování jim přeruší Andrea přes vysílačku.
Andrea- ''Semire, Tome.''
Semir- ''Ano Andreo?''
Andrea- ''U dálnice našli v příkopu mrtvou ženu.''
Tom- ''A kde přesně?''
Andrea- ''Na dálnici A59 u 96 km.''
Semir- ''Dobře díky, pa zlato.''
Andrea- ''Není zač, ahoj.''
Semir se rozjede ve svém čerstvě novém modelu BMW směrem na 96 km. Na místě činu už je spousta techniků, Hotte s Dieterem zapisují výpovědi od svědků. A Tom se Semirem koukají mlčky na mrtvou ženu. Po chvilce toho koukáni nasedly do auta a jeli na služebnu, kde pro ně Andrea má pár informací. Když přijdou, u stolu Andrey je i šéfička.
Semir- ''Dobré jitro.''
Tom- ''Dobré jitro, paní Engelhardtová.''
šéfová- ''Dobré...'' udivila se ''Stalo se něco? Doufám že jste nezrušili nové služební auto, že ne?'' upije si ze svého kafe a podívá se na kluky a přitom na ně míří prstem a mhouří očima
Semir- ''Né, jenom... říkám si že není zrovna špatný nápad pozdravit svoji nadřízenou a předem se vyvarovat různým odřeninám a všemu tomu co bolí.'' usměje se a koukne na Andreu, což bylo znamení aby spustila
Andrea- ''Tak... ta žena se jmenuje Betina Wolfová. 32 let. Svobodná, bezdětná. Jo, hlavně je to také prostitutka a to ne tak ledajaká.''
šéfová- ''Vše?''
Andrea- ''Ano. Jo... nenene... příčina smrti je uškrcení, také má na těle všelijaké modřiny a měla i zlomenou levou paž. Toď vše.''
šéfová- ''Tak dobře, Andreo dejte klukům adresu aby se podívali do jejího bytu. A také budeme potřebovat vědět pro koho pracuje. A hlavně se musíme podívat na pár případů vražd prostitutek, jestli se neobjevil nějaký sériový vrah. Ano?''
Semir- ''Jasně šéfová.''
Andrea, Tom- ''Jasně....'' unaveně se po sobě všichni koukli
šéfová- ''Tak super, protože mám od dvanácté hodiny volno.'' otočí se k nim zády a chce jít směrem ke své kanceláři, v tom ji zarazí její vyšší kolega
Tom- ''A proč?''
šéfová- ''Myslela jsem si, že se budete ptát. Rozhodla jsem se, že koupím dům z peněz co jsem podědila po mé Italské babičce. Musím toho ještě hodně zajistit. Bydlet v bytě mě štve a už nechci riskovat, že nás zase někdo vytopí. Další otázky?'' podívá se na své kolegy tázavým a přesto milým výrazem, a když vidí že mlčí a stojí jako kůl v plotě, pokračuje ''Tak fajn, užijte si službu.'' provokatérsky na ně mrkne, protože ví jak nesnáší práci, teda jako milují ji, ale i tak jsou líní jak vši, když už je skoro u dveří, ještě se otočí na vysokém jehlovém podpatku a pohrozí klukům prstem a přimhouří oči ''Jo a ještě něco, zrušíte vůz a postarám se, že budete chodit pěšky, je to jasné?'' na konci zvýšila hlas, proto se Tom lekl a nadskočil, ale i tak zase mlčí a tak může pokračovat ''Dobře? Žádný protest, fajn, už vás nebudu zdržovat od práce.'' zase se uculí a jde do své kanceláře, tentokrát bez přerušení
Když skleněné dveře vydali to své 'bummm' Tom spustil...
Tom- ''Nový dům?....''
Semir- ''Hmmm. Italská babička...'' směje se
Andreaa už píše adresu na papír.
Andrea- ''Kluci, tady máte adresu té Betiny Wolfové.''
Tom papír čapne.
Tom, Semir- ''Díky.'' odcházejí k autu
Už zase jedou zbrusu novým modelem BMW po dálnici, tentokrát do bytu Betiny.
Mezitím u Marka Jägera ve vile poblíž Kolína.... je u něj Vaisa Gerkhanová.
Mark- ''Tak, jestli pak víš, co tě teď čeká?'' hraje si se svým talismanem, mini soškou stříbrné pumy, na které se třpytí černé diamanty
Vaisa- ''Co?''
Mark- ''Snad si nemyslíš, že když víš o Betině, že tu zůstaneš, ne?'' mrkne na dva chlápky, kteří jsou dost namakaný
Jeden se jmenuje Jan a druhý Andreas. Jdou přímo k Vaise. Ta se od nich pomalu začíná vzdalovat.
Vaisa- ''Nepřibližujte se ke mě, já.... já.... budu se bránit. '' koktá a pořád se vzdaluje, až když se dostala k posuvným dveřím, pomalu nahmatala kliku a otevřela, hned se vytratila a utíkala do blízkého lesíka. Jan a Andreas utíkají za ní.
Je přesně dvanáct a šéfová pomalu odchází, ještě stihla dát Andree pár úkolů a hned šla. Zatím co ona šla, Vaisa utíkala o život před Janem a Andreasem. Najednou se zastavila, před ní stál Joseph, další z Markových kumpánů. Ona stála bezbranná, stála a věděla, že je to konec. V tu chvíli jí Andreas začal rdousit, ona se však ani nebránila. Najednou padla k zemi, byla mrtvá. Jan, Andreas a Joseph ji pomalu naložili do auta.
Semir s Tomem otevřeli (vykopli) dveře do bytu Betiny. Všude byly rozhrabané papíry, šatní skříně byly otevřené a oblečení rozházené stejně jako ty papíry.
Semir- ''Vypadá to tu jako po bitvě.''
Tom- ''Někdo tady byl...'' najednou uslyší ránu ''A nebo tu ještě pořád je.''
Se Semirem si stoupnou za roh a na tři začnou.... ''Tři!'' vykřikli. V tu chvíli se strhla přestřelka mezi Tomem, Semirem a dalším kumpánem Marka Danielem. Ten však utíká pryč i hned do auta. Tom se Semirem taky. Rozjeli se hned za ním. Tom zvedl vysílačku a hned to oznámil centrále.
Tom- ''Kobra 11 volá centrálu.''
centrála- ''Centrála slyší, co potřebujete?''
Tom- ''Jsme na dálnici A46 na 75km a pronásledujeme tmavě modré Volvo, poznávací značka je K P 7634. Potřebujeme posily, ale ihned.'' ozve se výstřel ''Pozor, pachatel je ozbrojený.''
Centrála- ''Centrála rozumí, posily tam budou hned. Centrála konec.''
Tom- ''Kobra 11 konec.'' a tím hovor přes vysílačku skončil
Po pěti minutách se tam přiřítí Porsche s Hottem a Dieterem.
Semir- ''Neřekl jsi náhodou, že potřebujeme posily?'' Tom kývne ''A oni nám sem pošlou Hotteho a Dietera...''
Markovi volá Daniel a vše mu hlásí.
Mark- ''Sakra, ihned jim ujeď.''
Daniel- ''Snažím se šéfe, ale nejde to, ti poldové se mě pořád drží.''
Mark- ''Tak střílej, ne?'' řve
Daniel- ''Rád bych ,ale nemám třetí ruku.'' uculí se, ale není to zrovna vhodná příležitost
Mark se rozzuří a telefon položí.
Semir se ho pořád drží. Hotte je mu taky v patách. Pak Semira předjede a Tom se naštve, protože na něj Dieter mával a škodolibě se usmíval a co je horší, vyplazoval na něj jazyk.
Tom- ''Tak přidej ne?''
Semir- ''Promiň, ale tohle auto má jenom 500 koňů.'' Tom protočí oči
Hotte se ho pořád drží, je na něm skoro nalepený. Jenomže oni si vůbec nevšimli, že je před nimi necelý kilometr kolona. No a Volvo prudce zabrzdí a Hotte do něj vrazí. Semir jen tak tak zastaví, aby nepoškodil svého miláčka. Řidič tmavě modrého Volva utekl do lesa a nezbyla po něm ani památka, teda až na věci z bytu Betiny. Tom a Semir pomáhají kolegům vylézt z auta a pak běží, aby zastavili ostatní auta.
O pár minut později doběhne Daniel za Markem do jeho vily.
Mark- ''Daniely, cos to tam vyváděl?''
Daniel- ''Já, .... no načapali mě v bytě Betiny a....''
Mark- ''A věci a papíry?''
Daniel pokrčí rameny a Mark práskne rukou do stolu. Tom a Semir si utahují z Hotteho.
Semir- ''Tak za tohle tě šéfová zabije, do slova a do písmene.''
Tom- ''Jo, ta ti to pěkně vytmaví.'' směje se
Hotte- ''No jo, jo, jo.....'' mávne rukou ''To je pořád řečí!''
Semira a Toma zavolá jeden technik Frank.
Frank- ''Tak, kluci. Ty papíry budou u Hartyho.''
Tom- ''A až něco zjistí, dá nám vědět, ne?''
Frank- ''Přesně...''
Semir- ''A máš něco jiného pro nás?''
Frank pokrčí rameny, jako by to dnes bylo zvykem. Hodiny odbíjejí, půl páté odpoledne. A čas zase utíká, tik ťak, tik ťak, tik ťak... až je to skoro nekonečné. Na stanici Andrea ťuká do počítače spz auta a netrpělivě u ní stojí Tom se Semirem a do rytmu hodin bubnují prsty o stůl.
Andrea- ''Můžete toho laskavě nechat?!'' podívá se na ně skoro až vražedným pohledem
Tom- ''A máš už něco?''
Andrea- ''Jo...''
Semirovi uletí slovo- ''Konečně!!''
Andrea- ''Tak si to příště můžeš hledat sám, když jsi tak chytrý! Chápeš, že je ten počítač už pěkně zahřátý, když pořád něco potřebujete?! To je pořád 'Andreo tohle, Andreo támhle to', já už toho mám taky dost, chápeš!'' sjede ho ošklivým pohledem od hlavy až k patě
Semir- ''No tak promiň, dnes je den blbec..''
Andrea- ''Spíš mi připadá, že ty jsi ten blbec.'' uculí se
Tom už vidí jak se Semir nadechl a než stačil cokoliv vyslovit Tom mu to zkazil.
Tom- ''Nechte toho, prosím.''
Semir- ''Já?''
Tom, Andrea- ''Jó, ty!''
Semir- ''Hmmm...'' usměje se ''Tak povídej, Andreo.''
Andrea- ''Spz auta je falešná.''
Semir- ''A to ti to trvalo tak dlouho to zjistit, sakra!?''
Andrea- ''Semire, uklidni se, dnes jsi nějaký divný.'' Tom ho odvede do kanceláře a sedne si na okraj stolu
Tom- ''Co to do tebe dneska vjelo, Semire?''
Semir- ''Nic, jenom to, že Andrea hledá asi půl hodiny nic, prostě....''
Tom- ''Vždyť je to jedno... stejně utekl.''
Semir- ''Ale věděli bychom, kdo to je.''
Tom- ''A ty si myslíš, že by seděl doma u televize a čekal až tam přijdeme?''
Semir- ''To zase ne....'' sklopí hlavu ''Máš pravdu.''
Na dálnici jede černá Honda a v ní jede sám Mark s Janem a s tělem Vaisy. Až když dodávka dojede na 96 kilometr na dálnici A59, zastaví. A jelikož už je tma, můžou se zbavit těla Vaisy a hodit ho taky do příkopu.
Anna sedí v nejlepším baru v Kolíně, v baru Tomova otce Frankieho Kranicha. Sedí na barové židli a baví se s Frankiem. Když si na chvíli Frankie odskočil, přišel tam jen tak Chris. Všiml si Anny a namířil si to k ní.
Chris- ''Ahoj.'' vyrušil jí z myšlenek a ukázal na vedlejší barovou židli ''Je tu volno?''
Anna- ''No... jo.''
Chris- ''Čekáš někoho?''
Anna- ''Co?'' vůbec ho nevnímá
Chris- ''Jestli na někoho čekáš?''
Anna- ''Jo...''
Chris- ''A kdo to je?''
Max už je také v baru a taky jeho cesta směřoval k Anně.
Max- ''Ahoj ,neruším?''
Anna- ''Ahoj, ne vůbec ne.'' políbí ho a uculí se na Chrise, ten jenom zírá.... a začíná si vzpomínat
Chris- ''Maxi? Jsi to ty? To.. to jsem já, Chris.''
Max- ''Počkat... Chris? A...ahoj.''
Anna- ''Koukám, že se už znáte, odkud?''
Max- ''Já a Chris jsme spolu chodili do třídy. A ty se s Chrisem taky nějak znáš, ne?''
Chris- ''No ano, já a Anna spolu máme dvě děti a za sebou dost vášnivý vztah.''
Anna- ''Chrisi..... tak zase moc ne, ano?''
Max- ''Počkat... to...to je on?''
Anna- ''No, já ti říkala, že se jmenuje Chris Schwarz.''
Max- ''To jo, ale myslel jsem si, že je to jen shoda jmen.'' usměje se, Chrisovi a Anně moc do smíchu není
Anna- ''Víš ty co? Půjdeme ten barák vyřešit k nějakému jinému stolu, ano?''
Max- ''Dobře.. pojď. Ahoj Chrisi.''
Chris- ''Ahoj.....''
Chris se posadí na barovou židli a pozoruje ten pár, se kterým se před chvílí rozloučil. Oni se posadili a on jí dal ohromný polibek. Ona se na něj usmál a on taky. Chris si vzpomínal, jak to bylo u nich, prostě nic.....
Anna- ''Omlouvám se.''
Max- ''Ale nic, nemohla si tušit, že jsem s nim chodil do třídy.'' pokrčí rameny ''No, a jak to dopadlo?''
Anna- ''No... ten barák je úžasný, obrovský, pro nás pět akorád.'' usměje se
Max se taky usměje a pohladí jí po tváři.... vyruší je jeden telefonát od policistů z dálniční policie, Anna vezme mobil a usměje se ještě jednou na svého milého...
Dieter- ''Dobrý večer, šéfová.'' jakmile uslyší hlas Bonrata, zarazí se
Anna- ''Dobrý večer, děje se něco?''
Dieter- ''V příkopu byla nalezena další oběť ženy.''
Anna- ''Cože?'' vyletí ze židle a jde ven před bar
Dieter- ''Ano....''
Anna- ''A víte ještě něco?''
Dieter- ''Ano, ta mrtvá je... je Vaisa Gerkhanová, sestřenice Semira.''
Anna- ''Cože? Hlavně mu to neříkejte, ano? Řeknu mu to sama, zítra.''
Dieter- ''Ano, samozřejmě. Hezký večer.''
Anna- ''Děkuji, vám taky. A nezapomeňte, já mu to řeknu....''
Dieter- ''Jasně....''
A tím hovor skončil. Max zaplatil a šel s jejíma věcmi za Annou.
Max- ''Co se stalo?''
Anna- ''Byla nalezena další mrtvá, sestřenice Semira.''
Max- ''Pane bože, ví o tom?''
Anna- ''Zatím ne, zítra mu to řeknu.''
Max- ''No jo, ale život jde dál. Pojď už domů.''
Anna- ''To máš pravdu.'' usměje se a jdou k autu
I když někteří nejmenovaní už dávno spí, v jednom nočním klubu to stále ještě žije. A jelikož by tam neměl chybět šéf klubu, Mark tam samozřejmě je. V klubu to opravdu moc žije, slečny tančí u tyčí a různým chlápkům doslova stékají sliny jako psům z huby.
Ráno na služebně to jede také..... kluci s nohama na stolu zaujali velikou pozornost jejich nadřízené. Pomalu a potichu si stoupla do dveří a opřela se o rám dveří.
šéfová- ''Pánové, den co den učím děti aby nedávaly nohy na stůl a když sem přijdu.....'' nedořekne větu a povzdechne ''Semire, pojďte semnou do kanceláře.''
Semir- ''A-a-ale, Tom začal jako první s těma nohama!''
šéfová- ''To si s vámi vyřídím až pak, teď už pojďte.'' popožene Semira mávnutím rukou směrem k její kanceláři
Když vešli do její kanceláře, posadila se a nabídla Semirovi židli, on si taky sedl.
Semir- ''Co se děje šéfová? Jde o tu mrtvou ženu? Už se ví, kdo to je?''
šéfová- ''Ano, ví.....'' skočí ji do řeči
Semir- ''Tak proč nám to nikdo neřekl!?''
(Písnička)
šéfová- ''Víte.... ta druhá zavražděná je..... je vaše sestřenice Vaisa Gerkhanová.'' poklesne na konci věty hlasem
Semir- ''Cože? To..to není pravda, Vaisa je přece v Turecku!'' křičí
šéfová- ''Semire, uklidněte se, vím, že to je hrozná zpráva dne... ale musíte se zachovat v klidu..'' trochu přitvrdí, protože nerada vidí své kolegy na dně
Semir- ''Ale.... když...'' popotáhne ''Jak se to stalo?''
šéfová- ''Stejně... jako Betině Wolfové.''
Semir- ''Kde se to stalo?''
šéfová- ''To sám dobře víte....''
Semir- ''Zase v příkopu?''
šéfová- ''Ano, tam byla nalezena, ....na tom samém místě, ale zatím se neví, kde a kdy se to přesně stalo.....'' nadechne se a pokračuje ''Semire... zatím... zatím je na patologii, pitva nám řekne víc.''
Semir- ''Děkuji....'' smutně odchází
šéfová- ''V pořádku.'' podpoří ho jedním ze svých kouzelných úsměvů, kterých se jen ledakdo dočká
Semir přijde do své a Tomovi kanceláře, zastaví se naproti své židle a nadechne se. Setře si slzu, která mu lehce stékala po levé tváři, zanechala už jen mokrou stopu. Znova se nadechl, vydechl a tou největší silou kopl do židle, která po nárazu spadla na zem a upadlo jí opěradlo. Ihned tam přiběhla Andrea, která taky o ničem nevěděla.
Andrea- ''Semire? Co se stalo!''
Semir- ''Vaisa je mrtvá! Zabili ji stejně jako Betinu.''
Andrea- ''Vaisa? Cože?!''
Semir- ''Já je najdu a až je najdu zabiju je! Přísahám, že je zabiju! Ještě jednou se dotknou mé rodiny a....'' odejde ven před služebnu
Tom šel za ním. Sedl si vedle něj na lavičku a koukali spolu na auta na dálnici.
Semir- ''Víš, už několikrát jsem si říkal, proč takový hajzlové vůbec žijí, nejraději bych je všechny do jedno pozabíjel!''
(konec písničky)
Tom- ''Semire, mě je to moc líto, ale svým vyhrožováním jí jaksi už nepomůžeš. Jestli chceš, pojedu na patologii sám, volali mi.''
Semir- ''Ne! Jedu s tebou, tenhle případ pro mě moc znamená a dotáhnu ho do konce, i kdyby se zabili sami!''
Nasedli do Tomova mercedesu a odjeli na patologii.
V Markově vile. Mark sedí za svým stolem a bubnuje do stolu prsty.
Mark- ''Takže, pokud to dobře chápu, můžeme si být jistý, že jsme nezanechaly žádné stopy. Teda, až na věci Betyny, které ten debil nechal v autě!'' podívá se na Daniela
Daniel- ''A to jsem se měl nechat vzdát? Si jako myslíš, že kdyby mě zavřeli, že nepromluvím?''
Mark- ''Tak, kdyby si promluvil... No, nestihl bys to... zabil bych tě co nejdřív, takže vlastně o jednoho blbečka míň!''
Daniel si povzdychne a protočí oči.
Semir a Tom přijeli před patologii, vystoupili a šli do vnitř. Vešli do tmavé místnosti, kde svítila jedna lampička... a sice nad tělem Vaisy, které bylo schováno pod jakousi zelenou látkou, nebo něčím podobným. Semir si povzdechl, přece jen byl trošku otřesený, z toho co se jí stalo. Stoupl si nad ní a pomalu a opatrně z jejího obličeje sundával zelenou látku aby ještě jednou a naposled mohl spatřit její tvář. Stekla mu slza na její tvář..., byla to jeho jediná sestřenice, tudíž jeho skoro jediná žena v rodině. Opět pomalu a opatrně pohyboval s látkou, rozloučil se sní a přikryl jí obličej.
Semir- ''Jak se to stalo?''
patolog- ''Myslel jsem, že Vám to vaše nadřízená řekla?''
Semir- ''To ano, a myslím si, že mi neřekla vše....''
patolog- ''Já si myslím, že ano... Bylo to úplně stejné, jako u Betiny Wolfové: příčina smrti je také uškrcení, taky měla zlomené pravé zápěstí, …..a také měla... no...'' předloží před Semira papír, který bil od shora až dolů popsaný
Semir ho začne číst, od toho odstavce, na který mu ukázal patolog. Semir se zděsil...
Semir: ''Cože? Vaisa... Vaisa měla...'' nadechne se a podá Tomovi papír ''O-o-ona měla rakovinu?!'' z téhle věty si sedne na židli
Tom mu položí ruku na rameno. Patolog jim ještě chvíli něco říkal, poté se rozloučili a šli.
Semir celou dobu co jeli v autě ani nepromluvil. Až teď.
Semir- ''proč mi to neřekla? Pomohl bych jí.''
Tom- ''Semire, ten patolog přeci říkal, že to nebylo už léčitelný, třeba proto umřela, třeba to vzdala....''
Semir- ''Jenže před kým se vzdala? Před jakou osobou? Pochybuji, že by se zabila sama a poté se odvezla na 96 km.... Tome, kdo ji zabil... to je teď jediná otázka!''
Tom než stačí cokoliv vyslovit zazvoní mu telefon. Vezme ho.
Tom- ''Kranich.''
Hartmut- ''Ahoj, Tome. To jsem já, Hartmut. Mám pro Vás něco, nemohli byste sem se Semirem zaskočit?''
Tom- ''Ano, už skáču... do pěti minut tam budeme, zatím čau!''
Hartmut- ''Ahoj!''
Položí telefon.
Semir- ''Kdo to byl?''
Tom- ''Hartmut, prý něco pro nás dva má. Třeba to budou otisky, což by nám ušetřilo čas najít toho zmetka co ti zabil Vaisu a také Betinu Wolfovou!''
Po pěti minutách už stojí jejich služební vůz před budovou KTU.
Hartmut- ''Ahoj kluci, nebudu Vám ubírat zbytečně Váš drahocenný čas. Tak tedy, na volantu jsem našel otisky jistého Daniela Jägera. A vyhledal jsem si také jakési spojitosti s případem. Jeto takový lump, a pokaždé je nějakým utři nosem nějakého kriminálníka, proto si nikdy nic neodseděl. Také už vystřídal několik šéfů... jako je: Alexander Röss, Jan Hus atd...''
Tom- ''Děláš si z nás legraci, Harty? Jaký Hus?''
Hartmut- ''Ohh, promiň. To je přezdívka Marka Jägera... a abyste mě nepřerušovali, je to jen shoda jmen. Takže..., podle všeho, teď právě slouží jako nějaký poskok či volavka Markovi, ale nemáme přesné informace, jelikož šéfy střídá jako spodky. Jasné!''
Semir- ''Rozhodně, a najdeš nám něco o tom Markovi?''
Hartmut- ''Věděl jsem, že se jeden z vás zeptá... Takže: Mark Jäger je kriminalista, ale to Vám určo došlo. No, odseděl si dohromady asi tak10 let, když to sečtu. Je také majitelem zdejšího bordelu. Kde, opakuji- Kde pracovala Betina Wolfová...''
Semir- ''Takže zabil svojí prostitutku, nechápu?''
Hartmut- ''Nech mě domluvit, Semire.'' okřikne svého malého kolegu ''Poslední dobou mu odcházeli jeho slečny a když už jsme u toho, naskýtá se jediná otázka: Proč? A já Vám na ní hned odpovím: To proto, že krachuje a pomalu nemá z čeho platit.''
Pro změnu mu skočí do řeči Tom.
Tom- ''Ale proč ji teda zabil?''
Harty- ''No, a na to ti nemůžu odpovědět, musíte si to zjistit na téhle adrese, která patří Markovi.'' hrdinsky se usměje
Semir- ''A proč zabil Vaisu!?''
Hartmut- ''Tak to bohužel ani já nevím ,doufal jsem, že na to přijdete.''
Semir- ''Fajn, kde je ta adresa?!''
Tom- ''Tady, ty slepoune!'' ušklíbne se a ukáže mu papírek, který mu dal před chvíli Hart
Semir mu ten papír vezme a jde si sednout bez poděkování do auta.
Tom zakroutí hlavou.
Tom- ''Tak díky, Hartmute! Hodně si nám pomohly, ty jeden Einsteine!'' uculí se a pronásleduje svého kolegu a sedne si taky do auta a pak jedou rovnou na služebnu, kde promyslím plán.
Na služebně.
šéfová- ''Víte něco?!''
Semir kývne a dodá- ''A máme i adresu. Ihned tam pojedeme se zásahovkou!''
šéfová- ''Tak brrrrr..., Semire stůjte! Nemáme žádné důkazy abychom tam poslali zásahovou jednotku!''
Semir- ''Že nemáme? Zabili Vaisu a Betinu Wolfovou! Sakra!'' třískne do stolu
šéfová- ''Okamžitě se zklidněte! Sakra Semire, já Vás chápu, ale nemáme pádné důkazy. Ale snad bychom to mohly udělat jinak, co říkáte? Pojďte s semnou do kanceláře.''
Tom s Andreou a ostatním osazenstvem DP nahlíží do šéfčiny kanceláře, která div nezničila její pracovní stůl jak se tam se Semirem dohaduje.
Když vyjde ven, šéfová zabouchne takovou silou dveře, že se málem roztříštili na miliony střípků.
Tom- ''Tak co?''
Semir- ''Máme tam jet mi dva, za námi pojede zásahovka a až bude potřeba, pomohou nám...''
Tom- ''Tak jedem!''
Semir ani nemukl a běžel s Tomem do auta.
Na dané adrese stála ta vila. Vila, ve které žije Mark Jäger. Vystoupili z auta a Semir si sundal sluneční brýle, podíval se na vilu a pomalu kráčel. Jenže je oba zastavila kulka, která zjevně mířila na Semira, ten včas uhnul a kulka ho jen mihla. A tímto se sem sjela zásahová jednotka, vtrhal so domu a dělala svou práci, Semri si všiml auta, ve kterém sedí muž, teda viděl jen jeho stín, ale také viděl stín zbraně. Ihned se rozjel za autem, protože ono už si to uhánělo taky pryč. Semir jel sám bez Toma, který zůstal ve vile. Jel... Zásahová jednotka mezitím zatkla ostatní lidi, i Daniela. Tom se k němu přiblížil.
Tom- ''Tak teď z toho jen tak nevyklouzneš!'' a vrazí mu jednu, poté, co viděl jak Daniel padá k zemi, odešel před vilu, jenže tam neměl svoje auto
Semri jede pořád za autem, přijede k němu blíž, aby viděl kdo to auto řídí. Byl to Mark Jäger. Uculil se na něj a Semir se naštval, najel na jeho auto.
Tom stál pořád před vilou, po chvilce tam přijela i sama šéfová a vyzvala Toma ať si k ní nasedne. Takže i oni jeli za Markem.
Semir pořád jel vedle něj, naštěstí byla prázdná silnice. Koukal k němu do auta, když viděl, jak míří na něj zbraní, dupl na brzdu, a uviděl, jak kulka minula jeho sklo. Pak supl na plyn a jel opět vedle ně, tentokrát uviděl ve zpětném zrcátku auto, které moc dobře znal i když je nové. Byla to šéfová s Tomem. Jeli vedle Marka a šéfová otevřela horní okno a Tom pomalu vylezl, a jelikož si Mark všímal jen Semira, nepostřehl, že na jeho autě je Tom, on měl taky otevřené horní okno a tak tam Tom vlezl a namířil mu na hlavu. Jenže další věc, která nebyla očekávána je ta, že Mark prudce zabrzdil a Tom byl tím rázem na předním skle, pomalu sklouzal a tak Mark přidal na plynu a mířil na něj se zbraní, to se ale nelíbilo ani šéfový a ani Semirovy, proto ihned naráz najeli na Markovo auto a on střelil do brzd. Proto už ho neposlouchali brzdy a Semir s šéfovou museli něco podniknout. Přes vysílačku se domluvili, že Semir předjede Markův vůz a Tom mu vleze na auto, tak to taky udělali. Semir ihned uhnul a zabrzdil, stejně tak, jako šéfová.
(písnička)
Zastaví se a sledují náraz Markova vozu do cisterny, která jela celou dobu, před nimi.
Tom- ''Ufff... děkuji ti, Semire!''
Přiběhne tam šéfová.
šéfová- ''Všechno v pořádku?!''
Semir, Tom- ''V naprostém!'' usmějí se a šéfová na ně hodí tu jednu ze svých grimas
Pak už jen sledují ten kouř, jenže si něčeho nevšimli, nevšimli si toho, že těsně před nárazem Mark z auta vyskočil. A teď se doslova plazí po silnici směrem ke komisařům z DP.

Konec, snad se dílo líbilo, když tak ohodnoťte komentářem (pokud budete chtít, samozřejmě), ať už kladným, nebo ne Wink
Brittany11

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ok, mrkla jsem na to... a... když se díl jmenuje Znásilnění, kde je, prosím, to znásilnění? Shocked Shocked Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Woxys: Řekl bych že když na začátku zabili tu prostitutku, tak to je znásilnění.

Díl jsem ještě nepřečetl, pak ohodnotím.

EDIT: Pěkná povídka, a good byla ta písnička uprostřed. Jo a tahle věta mě naštvala: Hartmut- ''Tak to bohužel ani já nevím ,doufal jsem, že na to přijdete.'' Hartmutt vždy všechno věděl!!! Twisted Evil Laughing Né, dělám si srandu. Každopádně se těším na další díl! Wink

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Woxys: No, víš... já ti ani nevím, většinou díly vymýšlím až potom, potom co dostanou jméno Smile Každopádně, jsem si myslela, jestli to nemám přejmenovat třebas na: Znásilnění nebo vražda? Fakt nevím, kdybys měla nápad, klidně ho sem napiš, budu jedině ráda Wink

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Já nevím, ale přiznám se, že jsem byla zvědavá, jak si poradíš s emocemi okolí (nebo samotné) oběti znásilnění.
A trošku mě překvapuje, že v povídce Znásilnění není o znásilnění ani slovo.

Za mě zklamání :/ jako si koupit hovězí steak a mít na talíři jen neomaštěné brambory.

Hartmutt: vražda prostitutky neznamená znásilnění.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Woxys: Já to vim, jen mě napadlo že když už to tam Brittany má, tak že by to tam mohla připsat aby to dávalo smysl.

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Myslím, že znásilnění je tak velké téma, že aby to opravdu dávalo trošku smysl, tak by musela hodně změnit celou povídku.
Ale ano, pokud chce, aby to odpovídalo názvu, tak stačí, aby za "má zlomenou paži, modřiny, uškrtili ji" připsala i "a byla navíc znásilněna".
Tadááááááááááááááááááááá, název vyřešen.

Ale sorry, na tohle nehraju.
Povídce dávám pětku za podvod na čtenáře.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
No tak jasně no, ale když už někdo chce prachy a proto zabije prostitutku, tak by musel být fakt velkej úchyl aby jí ještě znásilnil. Je fakt že by bylo lepší to přejmenovat, když v povídce ani slovo znásilnění neni!

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Reaguji pouze na Brittany a jeji vetu o napadu na nazev povidky. Povidku jsem necetla a ani to nemam v planu, sorry, ale "scenare" me neberou.

To myslis vazne? Nazev povidky si prece musis vymyslet sama a jak pise Woxys, nazev by mel mit souvislost s obsahem, nemluve o tom, ze by mel nalakat ctenare k precteni. Smile Sama mam s nazvy povidek potize, ale nikdy bych nechtela, aby mi ji nazval nekdo jiny. Smile
Klidne muj koment smaz, jestli chces.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ok.
Pročetla jsem to celé.

Proč teda zabili tu prostitutku? Povídka si celou dobu hraje na to, že na to odpoví. Neodpoví.

Co ta rakovina? Co je to za motiv, co v tom příběhu vlastně hrála?

Opravdu je Tom tak stupidní, aby si myslel, že Vaisa přijela z Turecka do Německa a kvůli tomu, že má nevyléčitelnou rakovinu, tam zalezla kamsi do lesa, sama se uškrtila a tím si zlomila ruku?

Proč teda přijela Vaisa do Německa?
Pokud o vraždě té první ženy věděla, proč nezašla za Semirem, to si jako myslela, že ji dva vrazi nechají jít? Tak to sorry, ale to mají asi Gerkhanovi blbost v genech, nebo já nevím co.

To jsou miliony odboček, různých cestiček a podobně - byly by výborné, kdyby se na konce všechny seběhly a daly logiku, jenže ty jen házíš jednu vedle druhé a necháváš je a) bez odpovědi a b) naprosto bez reálného vyústění :/

Máš tam hrozně moc chyb.

Myslím, že je docela amatérské psát ve chvílích, které mají být emotivní (Semir jde identifikovat člena rodiny do márnice) věci jako "byla přikrytá zelenou látkou, nebo něčím podobným" Rolling Eyes

Fakt to dopadne tak, že se po výbuchu všichni vesele smějí bez ohledu na to, co se tam stalo a že vlastně nic nevyřešili...? Shocked

Jak říkám, sama jsem teď povídku o znásilněné dívce napsala.
Tak mě moc zajímalo, jak si s podobným tématem, se silnými emocemi poradí kolega povídkář.
Ale sorry, dostala jsem jen falešný název, který na mě působí jako reklama na prázdnou krabici a povídku, jejíž zápletka a řešení nedává smysl...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Přečetla jsem si už dáávno všechny komenty, ale až dnes sem píši odpovědi....

Wox: Promiň, jestli tě díl zklamal, ale já už ho fakt nechci měnit, a navíc pracuji na novém Wink

Hartmutt: Díky, a neboj se- já vím, že Hart vše ví...a tak nějak jsem tušila, že ti to nebude sedět Wink

Pro všechny: Povídka má nový název, tak snad je to už ok...

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
B11: Já nechci rýpat, ale není vražda a zabití jedno a totéž?

To už je celkem jedno. Četl jsem a radši nic říkat nebudu. Ne že bych nechtěl, ale hanit jako ostatní nebudu, neumím to, ale zase nemám, co bych vychválil... Crying or Very sad

a těším se na 01x12

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Legislativně není, Pietro. Ten, kdo spáchá vraždu, měl úsmysl vraždit. Buďto až na to došlo, nebo to déle plánoval, což se pak klasifikuje jako úkladná vražda. Zabití je neúmyslné. Někoho shodíš ze schodů, nedáš přednost v jízdě a člověk v druhém autě zemře... Prostě uděláš něco a vyústí to v něčí smrt. Wink

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
SaM: Ó, tak to pak jo. Beru zpět. Díky SaM. Wink

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
SaM má pravdu, a právě proto je bohužel název stále chybný. Správně by to mělo být Dvě (tři, pokud se počítá mord padoucha) vraždy Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Teď je doufám název lepší.... Opravila jsem ho... snad je to už ok! A doufám, že jsem ho opravila naposled.

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kobra 11- 01x11- Jedna vražda nestačí...
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma