AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Líbí se ti povídka, ohodnoť prosím :)
Ano
100%
 100%  [ 2 ]
Ne
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 2

Díl 2. Naplno
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Díl 2. Naplno (2/?)
Úvod: přidávám druhý díl (první část) mé série Kobra 11 aneb jsem členem týmu.
Upozornění: Možné chyby, žádné odstavce.
Postavy: Brita, Ben, Semir, Susanna a šéfová
Další...: Přeji Vám příjemné čtení Laughing Laughing


Ráno přišel Semir později a uviděl Bena s Britou v její kanceláři. Ben ''A opravdu?'' Brita se usměje ''Jo... vážně!''a dostanou záchvat smíchu. Ben ''A nechceš mi něco říc o sobě? Nevím proč mě to napadlo, ale když tu spolu máme pracovat tak....'' skočí mu do řeči ''Jasně... no tak asi víš, že jsem Američanka. No vyrůstala jsem v New Yorku, kde jsem chodila do školy a pak do práce u FBI. Po delší době jsem se přestěhovala do Německa na přání mého otce a matky. Začala jsem u LKA, měla jsem tam přítele a.....'' ztichla a sklonila hlavu, Ben ji lehce zvedne a podívá se jí do očí a řekne ''Nemusíš mi to říkat...'' ona mu zase skočila od řeči ''Ne... no a při jednom zásahu ho postřelili, při převozu do nemocnice zemřel a já už tam nemohla být, proto jsem požádala o přeložení.'' Ben se na ní podíval a upřímně jí řekl ''To je mi moc líto, že... že jsi ho ztratila.'' pohlédne do její tváře a jemně ji utře stékající slzu. Semir tam přijde, aby k něčemu nedošlo ''Dobré ráno kolegové.'' Ben se trošku lekne a nadskočí ''Ahoj Semire, nějak pozdě ne?'' šibalsky se na něj podívá a Brita ho taky pozdraví ''Ahoj Semire...'' Momentálně jí do řeči skočí Sussana ''Ahoj.... máte práci na dálnici A37 na 60 kilometru je autonehoda.'' Semir se k ní otočí ''Díky Sus, jedeme'' řekne po chvilce. Rozeběhnou se a nastoupí do Benova Mercedesu a vedle Bena sedí Brita a Semir vzadu, což ho trošku naštvalo. Jeli směrem k nehodě. Když dojeli, uviděli v dáli stoupající dým. Přes vysílačku se ozve Susanna ''Bene, Semire, Brito ihned k šéfce.'' Semir se natáhne pro vysílačku a pak spustí ''Cože? Vždyť jsme ani nedojeli k autonehodě a hned nás chce?'' Susanna kývne hlavou ''Nevím co Vám chce,......'' zamyslí se ''Jo, už vím.'' ukončí hovor se smíchem. Semir kývne hlavou ''Jo jo..... Brito, nezávidím ti.'' Brita se na něj podívá ''Co? Já?.......'' vzpomene si ''Jo.... už vím.'' usměje se ''A to je to tak hrozný, když zrušíte auto?'' Ben se na ní podívá ''S ní rozhodně....'' uculí se. Služebnou už to žije, Hotte se láduje krutí bagetou, Dieter si nedokáže odpustit svoje narážky, Susanna klepe cosi do PC a šéfová netrpělivě přešlapuje z místa na místo ve své kanceláři. Ozve se zaklepání a pomalu vkročí do místnosti naši komisaři. Šéfka na ně koukla a naznačila, ať si sednou. Posadila se do svého křesla a chvíli mlčela.... po pěti minutách promluvila ''Pánové a dámo, můžete mi laskavě vysvětlit, proč jste zrušily další služební vůz? Moc by mě to zajímalo.'' nadzvedne obočí a nahodí tázaví výraz. Semir s Benem a Britou se na sebe podívají a jen zakývají hlavou, že neví. Šéfová už pomalu rudla ''A můžete mi říct, kdo to udělal?'' nahodí znovu tázací výraz. Komisaři se na sebe podívají a každý ukáže na ty zbylý dva (Ben na Semira a Britu; Semir na Bena a Britu; Brita na Bena a Semira). Tak teď už opravdu málem vybouchla a s chladným tónem vysloví ''Ven!'' Oni ihned vezmou nohy na ramena a běží každý do své kanceláře. Semir s Benem do své a Brita sama do své kanceláře... po chvilce k nim přišla Susanna a nesla papíry, které položila klukům na stůl, Brita po chvilce přišla za nimi aby se koukla co jim jejich sekretářka přinesla tak zajímavého.
Arrow
Semir s Benem do své a Brita sama do své kanceláře... po chvilce k nim přišla Susanna a nesla papíry, které položila klukům na stůl, Brita po chvilce přišla za nimi aby se koukla co jim jejich sekretářka přinesla tak zajímavého......
Susanna stála vedle stolu a povídala ''Tak, tohle je ten, co způsobil tu autonehodu, od které Vás zachránila naše milovaná šéfová...'' nad touto větou se prostě musela usmát, Ben jí na imitoval a dodal ''Hmmmm... a co o něm víme?'' podívá se na něj a odpoví mu ''32 let; svobodný; čistý rejstřík.... stačí?'' nadzvedne obočí a Semir se usměje, protože v dálce za Susannou zahlédl svojí ženu, Andreu. Přišel k ní a přivítali se velikým polibkem, pak jí šel představit Britě: ''Tak Brito, tohle je moje žena Andrea, bývalá sekretářka Dálniční policie....'' Brita si sní podá ruku a řekne ''Moc mě těší, Semir o Vás hodně vyprávěl....'' Andrea se usměje ''Jsem ráda, že Vás poznávám... a mám na Vás takovou otázku: Nemůžeme si začít tykat?'' Brita se usměje ''Ráda... já jsem Brita.'' ''Andrea.'' Po chvilce kecání se Brita odebere s Benem do její kanceláře. Ben se posadí na její židli, což se jí očividně nelíbí ''Hele! Bene, to je moje židle!'' ''Já vím....'' usměje se ''Tak jsi jdi sednou na tu svou... jasné?!?'' přidá takový ten výraz aby ihned vypadl z jejího 'majetku', on se usměje se řekne jí ''Víš. Teď v kanceláři je Semir a Andreou, a já je tam prostě nechci rušit.'' usměje se na ní ''Ale snad nechceš rušit mě? Nebo snad jo?'' ''Né... rozhodně ne.'' usměje se a jde za Hottem, který se zase láduje bagetou, tentokrát kuřecí. Brita si prostě musela hned sednout, aby jí to nezasedla Susanna, která vcházela do místnosti a přinesla jí kafe. ''Díky, Sus.'' ''Nemáš zač.'' a zase odešla. Ve dveřích se míjela s Kim Krügerovou.... v její kanceláři dnes prostě bylo živo. ''Paní Taylorová, mám pro Vás takové překvapení... pojďte s se mnou do mé kanceláře.'' a kývne hlavou směrem k její kanceláři, Brita se zvedne a jde s ní do kanceláře. Když se otevřou dveře, na jedné židli sedí mladičký komisař. Kim- ''Posaďte se prosím... Brito, představuji Vám vašeho nového kolegu, Chrise Janssena. Chrisi, tohle je Vaše kolegyně Taylorová.'' Chris se postaví, Brita jenom kouká s otevřenou pusou... Co jí to ta šéfka přidělila? Podívala se na vysokého mladíka, který je skoro hubenější než ona, vlasy černé jak havraní peří, které se mu pomalu vlnily za ušima, které silně připomínali uši slůňátka Dumba, nos skoro tak velký, jako má Pinochio.... Podal jí ruku a řekl ''Rád tě poznávám, říkej mi Chris.'' Brita mu koktavým hlasem odpoví ''T-ta-taky tě ráda poznávám.. Chrisi.'' Po chvilce seznamování vypadla z kanclu šéfky a zapadla do kanceláře Semira a Bena, hned si sedla ne Benovu židli, přímo před jeho nosem.... Ben stál zaražený, Semir se usmíval.... Ben se jí zeptal ''Co se stalo Brito?'' ona se na něj podívala a pak mrkla ne její kancelář, tam zahlédli Kim a Chrise... ''To je Chris Janssen... můj... můj parťák.'' sklopí oči k zemi. Semir se jí snaží povzbudit, zatímco Ben zadržuje smích ''Neboj... nebude to sním tak hrozný. Víš, teď jsem si docela vzpomněl na Bena,když k nám přišel.'' usměje se a Brita taky.
Pokráčko příště Very Happy

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Barus


Založen: 13. 09. 2014
Příspěvky: 9
Odpovědět s citátem
Super, skvělé. Líbí se mi to! Těším se na pokračování Brittuš Smile

_________________
Šéfová: Až ho uvidíte, hlaste se. A žádný kaskadérský akce, nejsme na divokým západě!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Už jsem někde myslím psala, že ho dám buď zítra nebo do konce týdne a nebo možná i dnes... to se ještě rozhodnu a hlavně rozhodně moje huť do psaní Smile

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Před chvílí jsem dočetl, zase skvělý dílek, přesně jak napsala Baruš

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jsem ráda, že se díl líbí.... těšte se na další!

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pokračování- Díl 2. Naplno
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Přidáno pokračování Arrow Arrow Arrow Arrow

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Barus


Založen: 13. 09. 2014
Příspěvky: 9
Odpovědět s citátem
Super.... to je fakt úžasný. Kdy bude další? S tím Pinochiem a Bambim... nemám slov, už si toho Chrise představuju! Very Happy

_________________
Šéfová: Až ho uvidíte, hlaste se. A žádný kaskadérský akce, nejsme na divokým západě!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Možná ve středu přidám pokráčko...Jo no, s Bambim a Pinochiem, jen tak mě to napadlo..proč ne? Proč si nezavzpomínat na krásné dětství, viď Baruško?

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
FYI Wink


Kolouch BAMBI mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Slůně DUMBO

mmmm
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
DUPÍK RULEZZZ!!

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Wox: Dumbo mě taky napadl, ale chtěla jsem, aby měl uši jako na horu, tedy spíš jako elf, ale to mě zrovna nenapadlo to tam napsat Wink

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Wox a Pietro: Sorry, ale nechápu "zírá hlavou" co to je? Shocked Laughing

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
No a proč teda práve SLŮNĚ? Asi myslíš právě KOLOUCHA Bambiho, ne? Máš tam slůně Bambi, to jsme si měli představit křížence slona a koloucha?
Moc tomu, popravdě, nerozumím Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Já nevim a kdo je kolouch Bambi a slůně něco...ale sorry, já fakt nevim? Very Happy Shocked

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Hartmutte, ty neznáš tuhle de facto kultovní pohádku? Originál je 72 let starý.
http://www.csfd.cz/film/70340-bambi/

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Ne, neznám Embarassed Laughing

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Wox: Bože... mě už asi fakt hrabe Smile Já to hned opravím Embarassed

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Díl 2. Naplno
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma