AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Líbí se ti povídka, ohodnoť prosím :)
Ano
66%
 66%  [ 4 ]
Ne
33%
 33%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 6

AndrAn- Jak to všechno začalo... (10/10)
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Úvod: Už hooodně dávno jsem se rozhodla, že budu psát díly na téma Vztahy, milostné i nemilostné. Samozřejmě, že to bude o Kobře, ale napadlo mě, že do Kobry nedali tolik lásky a že si jí můžu vymyslet a vypsat to, co ve mě je. tady je první téma, AndrAn... tak hádejte o kom to asi bude? ->André a Anna<- zde jsou jména

Budu psát asi hodně dílů na toto téma, zatím mám jenom tohle úvodní a navíc jenom první část.
No, dílky by se měli jmenovat asi takhle---
1. díl- AndrAn- Jak to všechno začalo...
2. díl- AndrAn- Štěstí, už ho mají?
3. díl- AndrAn- Trojité štěstí...
4. díl- AndrAn- Konečná!
5. díl- AndrAn- Matoucí city...

Postavy: André(32let), Anna(31let)
Vedlejší postavy: Semir(32let), Andrea(30let), Tom(33let), Hotte(40let) a Dieter (41 let)
Párování: André+Anna; Semir+Andrea; Tom+Elena; Hartmut+Jenny
Upozornění: V dílech se můžou vyskytovat sprosťárny (těch minimum) a hlavně chybky (těch maximum)
Další: No, doufám, že se bude líbit Laughing

Info...: Pro zatím jsou díly dohromady dlouhé... asi 8870 slov a ve Wordu 13 stran dlouhý text.

Důležité: Prosím Vás, přenesla jsem první díl pod tento článek a smazala jsem komenty pod tím [nevadí mi to, snad budou nové Wink], udělala jsem to proto, že mi sem nešli hodit ty dílky pod tímhle článkem..snad to Wox nevadí, ale sama si myslím, že je to přehlednější Wink

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
AndrAn- Jak to všechno začalo... (1,2,3,4,5,6,7,8,9,10)
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
1.
Byl Valentýn. Byla už půlnoc. Seděla ve svém křesle a vychutnávala si ten klid, ten pocit, když jí nikdo nerušil. Ale ona to i stejně nenáviděla, byla ráda, když jí ten tlouštík Herzberger přinesl kafe, když jí Semir oznámil, že s Andrém sešrotovali služební vůz. Byla tím rázem ve svém živlu. Popíjela si své půlnoční kafe. Na stanici bylo lidu prázdno, svítilo se jenom ve dvouch kancelářích. V její a u dvou nehorázně ubouraných chlapů, jenomže teď tam byl sám, jen a jen sám, André. Sepisoval ještě hlášení. Ona podepisovala haldu leister a různých jiných nechutných papírů.

Po půl hodině to měl už hotové, rozhodl se, že už půjde domů, že už tady stejně není co na práci. Jakmile vyšel ze své kanceláře. Všiml si jedné rozsvícené lampy, tam u ní, u ní, kterou obdivoval, ke které choval zjevně nějaké i ty city. Rozhodl se, že jí zpraví náladu... Vydal se kní, cestou se stavil ještě pro hlášení, že jí ho dá. Jemně zaklepal, ona však ani nezvedla hlavu, pouze řekla svoje ''Dále.'' André vstoupil, položil hlášení na stůl. Zvedla hlavu a podívala se na něho s údivem ''Pane Fuxi? Co tady ještě děláte? Já myslela, že jste už dávno doma.'' ''Ale, sepisoval jsem ještě tohle pitomé hlášení. A co vy? Takhle pozdě, nechcete si už jednou taky odpočinout? Pořád jenom pracujete a utápíte se v papírování.'' ''To jsem ráda, že si toho alespoň někdo všiml.'' ''Ví to všichni.'' ''Opravdu a proč nejste u své přítelkyně Karoline?'' ''Už spolu nejsme... našla si jiného.'' usměje se ''No jo... to se stává.'' snaží se ho utišit, i když už je dávno v pořádku ''A co vy a ten váš Thomas?'' podívá se na něj ''Tak toho mi ani nepřipomínejte.... k ničemu nedošlo, byl to takový s prominutím idiot.'' usměje se a on taky ''No jo, víte co mě napadlo?'' ''Ne?'' ''Můžou ty papíry na chvíli zůstat tady bez vás?'' ''Možná, záleží proč?'' ''No,'' zamyslí se ''Co takhle sklenka bílého či červeného?'' usměje se ''To má být pozvánka na rande?'' zavtipkuje a usměje se ''Inu, proč ne?'' šibalsky se usměje ''Půjdu ráda, alespoň si odpočinu, měl jste pravdu.'' usměje se na něj tím nejhezčím úsměvem co skrývá. Chvíli se na sebe zadívají, ale potom sklopí Anna oči a on jí pomohl do kabátu.

Šli k němu domů.... zalezli do obývajícího pokoje, kde bylo velikánské okno směrem na rýn, byl to opravdu famózní výhled, ta voda, ve které se odráželi Kolínské lampy a světla z všelijakých hotelů, domů, vil a bytů. Opravdu... romantika.

André odnesl Anně červené, pro které se rozhodovala asi tak deset minut. Usmál se a podal jí skleničku. Stiskla jí pevně a dotkla se jeho prstů, které stále drželi skleničku. Podíval se na ní, jenomže, jak jí tak pevně drželi, z ničeho nic sklenice praskla a všechna červená tekutina toho vína dopadla na Anninu košili. Jako kdyby to bylo znamení, že mu nic do ní není. André hned zareagoval ''Jéžiš, omlouvám se.'' podívala se na něj ''Za nic nemůžete.'' otírá si košili kapesníkem, který ji hned André přinesl. André po minutě prolomil to hnusné ticho ''Nechcete se převléct?'' pozvedne obočí, jakmile uviděl její výraz ''Půjčím vám svojí.'' uculil se, ona se na něj podívá a řekne ''André..... ne, to nejde, takhle to už nejde, musíme si začít už tykat, jestli se mám u vás převlíknout.'' Andreé se zasměje a kývne, po chvilce jí přinese sklenici dalšího vína. ''André...'' ''Anna.'' tyto slova jimi projeli jako pilou, oba tolik toužili říkat tomu druhému pořád křestním jménem, teda alespoň jemu. Ťukli si a napili se.

Pak jí André zavedl do jeho ložnice a ukázal jí jednu košili, jestli by jí vyhovovala ''A co tahle? Vyhovuje Vám... totiž vyhovuje ti?'' ukáže na vínovou košili, ona kývne ''Určitě, alespoň na ní nebude vidět víno, když zase praskne sklenička.'' usměje se a on taky. Rozhodli se, že půjdou na chvíli na jeho velikánský balkon. Opřeli se o zábradlí a napili se ze skleničky (každý ze své). Zahleděl se na ní, už zase. Takhle to je už dnes po třetí, doufala, že už konečně udělá co on i ona chce, políbit se.
Asi po půl minutě rozhodování jí jemně políbil a ona se přidala. Najednou mohli být jeden s druhým a nikdy se neopustit. Najednou, byli spolu, tak jak si to oba vysnili. Přesně po pěti minutách se zase dívali na Kolín.... podívala se na něj a ona na ní, jakoby se kousla dortu a on jí políbil a řekl ''Takhle jsem si to přesně vysnil....'' ''I já.'' podívala se a zase se usmála, jak to umí jen ona. Vzal jí jemně za ruce a táhl směrem do ložnice, usmála se, ale nevěděla, jestli je to dobře, jestli nedělají chybu, zarazila se uprostřed posuvných dveří. André se na ní podíval a řekl ''Co se děje? Salo se něco?'' ''Já... já, nevím jestli neděláme chybu'' on jí políbil a ona s ním pokračovala dál a dál....

___
2.

Bylo brzo ráno... měli volno, oba dva.
Už bylo sedm hodin, přivstal si aby mohl udělat snídani, pro něj a jeho společnici Annu. V osm jí probouzela sladká vůně čerstvých croasanů a kávy, která provoněla celý byt. Usmál se na ni, když viděl, jak se roztomile probouzí. Nedalo mu to a políbil jí na čelo a pozdravil ji ''Ahoj... jak ses vyspala, zlatíčko?'' usměje se a jakoby se kousla do rtu ''Až do růžova.'' přitáhla si ho za košili a dlouze ho políbila. Po chvilce se jí zbíhali sliny na snídani, ne jenom croasany a káva, ale také volské oka s pečenou slaninou.

Seděli v prostorné místnosti, v jídelně, která byla krásně prosvícena ranním sluncem. Vychutnávali si tu společnou chvíli a také samozřejmě, že tu snídani. Napila se z kávy, on napíchl vajíčko, které mu po chvilce sklouzlo z vidličky a Anna se musela zasmát i s kávou v puse, málem měl André vymalovanou jídelnu z bílé na béžovou.

Odbyla půl jedenáctá a rozhodli se, že si užijí své volno a tak zajeli do kina na romantickou komedii Jedna za všechny s oblíbenou Andréovou herečkou Cameron Diazovou.

Po necelé hodině a tři čtvrtě vylezli z kina celí vysmátí a opakovali si zážitky z děje toho filmu... když došli k autu Andrého něco napadlo ''Anno?'' počkal na její okouzlující úsměv a pokračoval ''Co kdyby jsme místo obědu doma zašli do nějaké restaurace? Samozřejmě na oběd....'' Anna ''A víš, že to není vůbec špatný nápad? Půjdu ráda!'' políbila ho na tvář.

Jeli autem do nejbližší restaurace, kde se naobědvali. André si dal jak jinak steak a Anna nezůstala pozadu a dala si taky, sice ho po ní dojídal André, ale i tak si na tom moc pochutnala. Byly tam asi hodinu a půl a pak jeli k Anně domů, aby si vzala nějaké věci.... přece jenom, když by měla chvíli být u Andrého, měla by tam mít alespoň kartáček na zuby. Když tyto věci dovezli k Andrému, už se zase rozhodli pro nějaký 'odvaz', rozhodli se, že si vyjdou do parku na nějakou romantickou procházku s názvem: jen oni dva. Šli jednou cestičkou, která nebyla o nic zvláštní než ty ostatní v tom parku, jediné co na ní bylo zvláštní bylo to, že byla prázdná.... teda až na ty dva. Vzal jí za ruku a přitiskl si Annu k sobě a zdlouha jí políbil. Usmála se a pokračovali dál bez jediného slova.

Na večeři už byly zpět u Andrého a vařila ji Anna. Vsadila na Italskou kuchyni, což u ní znamená: Salát Caprese, Pizza a boloňské špageti.
Večer skoro za nic nestál... byly unavení z kina a z procházky v parku, kterou podnikly před večeří. A navíc, zítra zase práce.... André si oddechl a přitulil se k Anně, která skoro nehybně ležela v posteli vedle Andrého. Chytla ho za ruku a po pěti minutách usnula.

Ráno vstala velmi svižně a hned letěla do koupelny, nevědomky toho, že mají návštěvu.....Semira! Nepřečetla si papírek, který byl přilepený na dveřích ložnice, bylo tam napsáno: Je tu Semir!.... Semir uslyšel zavření dveří a hned se Andrého provokativně zeptal ''Tak... kdo je ta šťastná?'' André se zazubil ''Do toho ti nic není...'' Semir se usmál ''Ale ty víš, že na každou tvojí aférku přijdu... no tak, vybal to...mě to klidně říct můžeš.'' Anna vešla jen v lehké košilce do kuchyně, ve které byl Semir... ten se s údivem podíval na Andrého, který si dal ruku na čelo a kroutil hlavou... Anna jen mlčela a Semir čekal odpověď na nepoloženou otázku, která mu jen tak lítala hlavou. André se rozhoupal k jedinému slovu ''Víš.... já. Anna a já......'' Semir se usmál ''A víte, že vám to spolu sluší?'' Anna se usmála a on pokračoval ''No ni, asi už půjdu, jen jsem chtěl Andrého nabrat a odvést do práce, ale když vy na něj dohlédnete, nechám to na Vás šéfová....'' usměje se a hned zmizel. Když uslyšeli bouchnutí dveří otočil se k ní ''Vzal to docela dobře...'' podívá se na něj ''A jak by to měl jinak vzít?'' ''No nevím....'' zazubí se

Přijeli před služebnu, každý vešel s nějakým minutovým odstupem....Když tam vešel André, jen ho pozdravilo pár policistů a Andrea. Po necelých deseti minutách vešla Anna, také jí pozdravili a zase nic.
Kupodivu se jí nikdo na nic neptal a hlavně nic Semir nerozhlásil...zatím.

___
3.

Vešla do své kanceláře a po pěti minutách si zavolala Andrého k sobě. Nakráčel tam jak naparující se krocan. Sedl si naproti ní a usmíval se na ní. Andrea je sledovala. Stoupli si za ní Horst a Dieter. Andrea- ''No...jen se dívejte, od toho byste se měli učit.'' Horst- ''Prosím tě, a proč?'' ''No, jen je sleduj.'' uculí se.
Anna- ''Musíme jim to nějak přeci říct. Nebo to snad chceš tajit?'' usměje se, André- ''Máš pravdu, když to neřekl Semir a neulehčil nám práci, musíme to říct my dva!'' zavelí a hned si stoupne a jde z kanceláře, Anna za ním. Anna- ''Pánové a dámy! Musíme Vám něco říct...'' koukne na Andrého, André- ''Takže kamarádi, Anna tím chtěla říct, že se nemusíte o nás dva starat, a už vůbec ne o náš vztah...'' usměje se na vykuleného Herzbergera. ''Ano, ano...my dva jsme spolu, a kdyby něco, vypadá to nadějně, takže žádné....'' zadrhne ho Anna- ''Tím chtěl říct, že nemusíte dělat žádné šaškařice a podobně, ano?'' usměje se a když uvidí šťastné komisaře, kteří jim upřímně jejich vztah přejí, odešli všichni ke svému místu a zaujali normální pozici.

André a Anna šli do kanceláře Andrého a Semira. Posadil se na své místo a ona na jeho stůl. Anna- ''Ani bych neřekla, že to takhle dobře dopadlo!'' oddychne si, André zaklepe na stůl. André- ''No co? Musím tvá slova zaklepat, co když to jen klid před bouří?'' usměje se na něj a odchází, on jí chytne za ruku a přitáhne si jí k sobě, posadí se na něj a políbí ho. André- ''Tak takhle jsem si to vždy představoval a plánoval.'' Anna- ''Počkej!'' usměje se ''Ty sis tohle všechno naplánoval? Páni, ty nejsi jenom úžasný ,ale i geniální.'' odejde a cestou si říká, že ona je víc geniální než on.

Po necelé hodince už André jede ve svém meďanovi a vedle něj sedí Semir. Semir do něj rýpe- ''Tak co? Když náhodou nejsem na služebně, ale sháním pro Aidu nějaké plínky, ty už to vykecáš celé služebně... škoda, že jsem tam nebyl.'' posmutní, André- ''No jo...ale nic moc to nebylo, spíš to potom.'' uculí se, Semir- ''Ale, ale...tak co? Svatba?'' André- ''Ále, Semire! Ty jsi hrozný! Do všechno se hrneš! To je na tobě ta nejhorší vlastnost ze všech sta špatných vlastností, které vlastníš.'' uculí se a následně rozesměje. Semir se po jeho větě urazí a začte se do jeho knížky 'Když policisté jezdí', André- ''Proboha, co to čteš? Příručku na bezpečnou jízdu?'' provokuje ho, když si prohlédl obrázek na úvodní stránce knihy, Semir- ''Ne, tohle je prosím kniha o policistovi, který mi silně připomíná tebe, André'' uculí se a pokračuje ''Pořád bourá auta, pošťuchuje svého kamaráda, zneužívá hodnosti jejich sekretářky a nadbíhá jejich šéfce!'' zvýší hlas a usměje se, André- ''Takže za 1)- ty ničíš jedno auto za druhým, já jenom tři týdně! Za 2) já tě jenom škádlím, z čehož vyplývá co se rádo má, to se škádlívá. Za 3) já nezneužívám Sussaniny inteligence, ale ty..a navíc je to její práce pomáhat nám dvěma a poskytovat informace! A nakonec, za 4) Kdybych jí nadbíhal, tak už jí mám dávno u sebe
nastěhovanou, zatímco teď má u mě jen a jen pyžamo, kartáček a zubní pastu, ty ňoumo!'' vítězně se zasměje a následně naboří vůz před ním...Semir má jen práci s tím, aby svým až příliš hlasitým smíchem nenaštval Andrého, kterému pomalu rudl obličej. Semir- ''Takže, teď už čtyři auta týdně..no ne André! Ty se překonáváš, je teprve středa a už čtvrté auto!'' směje se

Vešli do hlavní místnosti dálniční policie. Anna už tam na ně netrpělivě čekala, když spatřila Andrého, přiběhla k němu a strachy ho objala. Ten je se jen uculil na Semira. Semir hned věděl, co mu chce říct. Anna- ''Není ti nic?'' André- ''Ne, nic mi není, ale Semir má vážný problém se svým chováním!'' usměje se a jdou spolu do jejich kanceláře.

Den pomalu končil a Anna s Andrém jeli k němu domů. Cestou v autě se mu opřela o rameno a on jí políbil jemně do vlasů. Večer naplánoval tak romantický, že to snad ještě nikoho nenapadlo...vždyť je také geniální!

___
4.

Přijeli domů k Andrému. Vystoupil a jako šofér Anně otevřel dveře od auta. Nabídl jí ruku a trochu se uculil, což tomu dodalo elán. Podívala se na něj a mrkla. André- ''Prosím, krásná paní.'' Anna- ''Slečna, zatím slečna.'' usměje se. Po tomhle 'šaškování' šli na tu naplánovanou večeři.

O hodinku později se vůně táhla celým domem. Od kuchyně až po pokoj pro hosty ve druhém patře a dokonce až do třetího patra, do ložnice. Dům byl opravdu prostorný a velký. André vařil a Anna mezitím prostřela. pořád se mi vtírala do kuchyně aby mu s něčím pomohla, ale pokaždé ji vyhodil se slovy- ''Překvapení!'' a pokaždé dodal ten jeho rošťácký úsměv a následně se vrhlo obočí nahoru. Po páté si sedla smutně ke stolu, podložila si hlavu rukami a čekala, čekala až přinese jídlo a nebo ji nejlépe rovnou pustí do kuchyně. Marně, po dvaceti minutách se ozvala rána a následně mužský hrubý výkřik- ''Aaauuuu!...'' Anna tam přiběhla a spatřila hrnec na Andrého noze, André- ''Sakra!...'' zaklel si. Anna ani nezaváhala a hrnec ihned dala pryč, pomohla mu se posadit. Horká voda z hrnce se mu rozlila na jeho bosé nohy, Anna- ''To máš s toho, že nenosíš ponožky ani boty!'' a dává mu mraženou zeleninu v originálním pytlíku na jeho spálenou nohu.
Oddychne si a jde do lékárničky pro sprej na popáleniny. Nanesla léčivou látku na zranění a políbila ho. Polibek jí ihned obětoval a takhle to šlo dál a dál. Pohladil jí po vlasech, tváři a znova jí políbil. André- ''Pormiň,'' nadechne se ''promiň, že jsem to tak zkazil.'' sklopí hlavu ''Moc se ti omlou...'' položí mu jemně prst na jeho ústa, Anna- ''Nic se nestalo, marode.'' André- ''Jaký marode? Mám jen popálenou nohu, ne?'' Anna- ''Buď rád, že tam byla jen ta voda...počkat, chceš mi tím říct, že jsi tady celou tu dobu co jsi mě nepouštěl do kuchyně ohříval vodu? Pane bože....'' André- ''No jo....já nevěděl jak začít s tím blbým receptem, který je delší než naše hlášení, které sepíšeme do týdne a že jich teda je.'' usměje se a ona taky... Večer se rozloučili jemným polibkem před tím než každý usnul na své půlce postele.

Ráno vstali v osm hodin ráno, kvůli práci. André pořád trošku pokulhával a Anna mu měnila obklady. Do práce zabalila do chladící tašky mraženou zeleninu aby mu to vyměňovala, i když proti jeho vůli. Dokonce mu zakázala řídit auto a zásahy, takže dnes byl jen sedící krysa v kanceláři, jak sám sebe nazval... Celý den jí nakukoval do kanceláře, jak tam odmítá Hotteho vafle, nejmíň čtyřikrát tam za ní byl jestli si nechce dát vafličku. On tam mezitím vyplňoval hlášení, ani nevěděl o čem....Ale tohle André nedal, zavolal si Hotteho. André- ''Hotte? Můžeš na chvíli?'' Hotte tam přiklusal jako hodný hřebeček, Hotte- ''Chceš vafli, André?'' Andrému se vyloudil na tváří zajímavý výraz, něco mezi ano a ne... nakonec zvolil verzi, kterou jeho vafle neurazí, André- ''Ano, dám si rád, Hotte. Ale teď... pomůžeš mi s hlášením? Tys tam byl a já ne, to kvůli Anně nemůžu na zásahy a já nevím co tam napsat a dnes je čas na mě s hlášením... pomůžeš mi?'' udělá psí oči, Hotte se napřáhl pro papír a začal sepisovat. André se tajně, ale kulhavě odplížil za Annou a zabouchl dveře, zatáhl žaluzie a vášnivě jí políbil. Ona se však nebránila. Po pěti minutách tam vtrhl Hotte...

___
5.

Hotte tam vtrhl s vyvalenýma očima! André se od Anny odcukl rychlostí blesku, André- ''H-H-H-Hotte! To neumíš klepat?'' Hotte- ''Já klepal, ale neslyšely jste, tak jsme myslel, že se třeba něco stalo...'' Anna ho uklidní- ''Nic mi není....'' vzpomene si na jedno jeho vyjádření citů a došlo jí to. Hotte mlčky zavřel dveře a André se tak styděl, že ještě hodinu nevyšel z Anniny kanceláře.

Sedl si na černou koženou pohovku vedle Anny, která měla schovanou tvář v dlaních a potichu se smála. Dal jí pryč ruce z obličeje, když uviděl její výraz, musel se smát taky, ale pak ji ihned zasypal několika polibky a už se nestyděl a odfrčel si to do své kanceláře. Tam ještě chvíli pobyl, než se vrátil prací zmožený Semir. Semir- ''Páni, to ale bylo polítáníčko, s Hartmuttem to ej lepší, ten celý let mlčí, ale ty jen řveš a křičíš: Zastav!!!!'' imituje ho, André- ''No jo, Harty radši držel klapajdu, jinak by ti poblil sklo.'' ošklivě, mrzutě a žárlivě to na něj vychrlil, po Semirovi zteklo horko, tohle nikdy od něj neslyšel, až teď. Semir- ''Je vše v pořádku?'' André- ''Jo..už jo, jenže, napíšeš to hlášení?'' udělá na něj smutné psí oči, Semir- ''Fajn, ale příští dvě hlášení děláš ty! Je to jasné?!'' André se zazubí, André- ''Jasné, naprosto jasné, šéfiku!'' A už má zase tu jeho milou a dobrou náladu.

Den se stále vlekl jako korálky na niť. Hodiny už odbíjeli pátou hodinu a na stanici už bylo šero, proto jim pomohly lampičky. Ale pořád tam bylo šero, protože Semir a Andreou byli pryč, Dieter s Hottem, který ještě rozdýchával to co viděl byli na dálnici. Anna v její kanceláři a André tam už zase tak koukal, chtěl jí obejmout, políbit, jenže nemá čas...zrovna ve čtyři ho tímhle odbyla. Zavřel oči a přemýšlel.

(píseň)
Otevřel je a koukl k ní do kanceláře, pak ucítil na jeho ramenech ženské ruce, byla to Anna. Masírovala ho, i když celý den nic nedělal. I tak si to zasloužil. Naklonila se k němu a zezadu ho objala okolo krku až hrudi. Políbila ho na tvář. Otočil se na židli a posadil si jí na sebe. Políbil ji, políbil ji a povídal, André- ''Ani nevíš, jak tě miluji!'' Anna- ''Ale vím!'' políbí ho.
(konec písně)

Zazvoní mobil, crrrrr!crrrrr!... André popadl mobil a div úlekem neshodil ze sebe Annu. André- ''Cože?!.....Jedu tam!'' položil telefon, Anna- ''Co se děje?! Kam jedeš?!'' André si nandal kabát- ''Semri má potíže, pa lásko!'' políbí jí na tvář, Anna- ''Tak to ne! Brr! Zpomal! Nemůžeš přeci řídit! Pojedu s tebou! A to nebyla otázka, ale rozkaz!''André nic nenamítal, jen dopajdal k autu Anny. Nastartovala auto a jela podle Andrého pokynů.

Dorazili na místo, ozval se výstřel, z jakéhosi úkrytu se vyhrabal Semri a držel si ruku, tekla mu z ní krev, pak vyšla Andrea s několikami odřeninami na obličeji. Před nimi se rozsvítili zadní světla dvou autu a odjela pryč. Semir doslova vyhodil Annu z auta se slovy- ''Šéfová, tohle být moc nebezpečné!'' promluvil jako robot, zřejmě to bude ta ztráta krve, takže těsně než nastartoval motor, ho od volantu vyhodil zase André a nasedl místo něj. Po chvilce se černé audy rozjelo za auty.
Anna přispěchala k Andree, Anna- ''Andreo?! Vše v pořádku?'' kývla, Anna- ''Porozhlédnu se tady, ano?'' kývla, Anna se rozeběhla k úkrytu, uslyšela kroky, schovala se za jeden sloup, Andrea se schovala někam do trávy, že ji ani nebylo vidět. Anna dýchala skoro tak nahlas jako kdyby běžela stokilometrový maraton.
André se Semirem si to ženou za muži, kteří způsobili toto fiasko!

___
6.

Anna slyšela blížící se kroky. Klep, klep....výstřel! Anna vystřelila a uslyšela pád, pak další kroky, které spěchali a spěchali.... Rozeběhla se tam naprázdno a pronásledovala zvuky kroků. Vzadu uviděla slabé světlo a rozeběhla se tam se zbraní v ruce, kterou prozatím mířila na zem. Když doběhla, byla tam židlička, na které seděla mrtvá žena, byla připoutaná k oné židli. Anna se zděsila, když si uvědomila, že by to mohl být i Semir s Andreou, zavrtěla hlavou a v duchu si řekla- ''Jsou v pořádku, to nic!'' Podívala se na ženu, která jakoby koukala někam za ní, otočila se, a vida, dveře. Vyběhla ze dveří ven, byl tam temný les, opravdu z něj šel strach. Padl další výstřel.

Semir střílí na auta, které stále a stále zrychlují, a oni jim skoro už nestačí. André přidal, sešlápl pedál k zemi a audy si jelo ještě víc. Semir střílí, nic, nic, až teď, střelil do pneumatiky a jedno auto najelo do příkopu. Semir si vystoupil a vyhodil Andrého od volantu, že prý umí řídit lépe a ať se postará o to auto v příkopu. Neváhal a rozeběhl se k autu v příkopu, Semir pronásledoval druhé auto...

Anna se schovala za jeden široký strom. Už zase dýchala jako kdyby běžela stokilometrový maraton, ale tentokrát ze strachu, bála se, a to je co říct! Rychle se rozhodla a rozeběhla se ke druhému stromu a cestou posílala kulky do neznáma, aby měla jistotu. Uslyšela zase ty kroky, které ještě víc zvýrazňovalo šustění listů na zemi. Běžela, běžela znovu. Zastavila se, uviděla zbraň, která ležela přímo před ní. Asi mu došli náboje, pomyslela si. Rozeběhla se za černou šmouhou, která když udělala ona krok šmouha také. Pomalu jí docházeli nervi, ale stále běžela, černá šmouha se jí začala vzdalovat. Najednou se jí zamotala hlava, měla vše kolem sebe rozmazané, spadla na zem a skutálela se z velkého kopce, cestou dolů však její hlava zavadila o kámen. Ležela nehybně na zemi.

André pronásledoval řidiče auta, které to nakonec schytalo na tolik, že skončilo v příkopu. Pronásledoval ho, pořád. Běžel, běžel co nejrychleji to šlo. Už mu došla trpělivost, po muži vystřelil, ale tentokrát se trefil, a zrovna do hlavy. Muž spadl na zem po tváři s rukama mírně pokrčenýma. André se k němu rozeběhl, nevěděl, že ho střelil přímo do hlavy. Běžel, ...už zase kopec. Běžel pořád, jenže se mu pod nohy připletl kořen od stromu a spadl na zem, kutálel se a pomalu sen a něj obalovalo listí, připadal si jako sněhová koule. Tato koule narazila prudce do stromu...

Semir jel, jel stále jel, jelikož měl jednu ruku na řízení a tu druhou na střílení, nemohl se spojit ani s Andrém, o kterého měl strach, a to právem. Jel, střílel, nic! Střelil znovu, znovu to zkoušel, ale stále se ne a ne trefit. Auto před ním jako by mělo šestý smysl a kulkám se vyhýbalo zlehka. Ale teď ho ten smysl asi přešel, Semir se trefil, sice do skla, které trefilo spolujezdce do zátylku, ale to Semirovi bylo v celku jedno, protože si to za autem pořád uháněl. A to bylo to hlavní! Náhle se ozval výstřel. Ale né ze Semirovi zbraně, ani z protivníkovi zbraně, byli to kolegové, Hotte a Dieter. Uháněli si to v novém modelu porsche ta útočníkem. Hotte se chopil znovu zbraně a střílel, prostřelil útočníkovi pneumatiku a tím se postaral o to, aby zastavil. Jenže jemu bylo úplně ukradené, že má prostřelenou gumu, hlavně, že jede...ale jak taky na dlouho?

Auto jelo dál a dál, až teď. Pneumatika mu začala (jak se u nás doma říká) čvachtat a už ho pomalu ani neposlouchal volant, takže si to autíčko namířilo na krásnou rampu ze dřeva a balíků slámy, která byla nedaleko od dálnice. Auto najelo nejdřív na rampu a pak letělo ve vzduchu a tam se asi pětkrát otočilo. Naneštěstí měl otevřené střešní okénko, takže z něho vypadl nepřipoutaný mrtvý spolujezdec. A málem ho i následoval řidič, kdyby auto nebylo už na zemi v troskách. Hotte, Dieter a malý Turek vyletěli ze svých vozů (Semir z Annina) a běželi k troskám, ale těsně než se k nim přiřítil Semir vzplanuly a následoval výbuch.

André se pomalu zvedal, nic, nešlo to. Strašlivě ho bolela pravá noha po 'pádu' z kopce. Neváhal a nahmatal v kapse jeho napůl zničené kožené bundy. Vytočil číslo na Semira. Semir mobil chvíli nezvedal, ale pak ano. Semir to na něj všechno hned vychrlil, Semir- ''Jsi v pořádku? Není ti nic?!'' André- ''Uklidni se pošuku, jsem v pořádku. Co Anna? Je u tebe? Jo a prosím, zavolej mi sanitku....'' Semir- ''Proč?'' André- ''Zlomil jsem si nehet...né, bolí mě noha! A co Anna?!'' Semir- ''No, myslel jsem, že se k ní potom nějak dostaneš....totiž, u mě není!'' André mu se jakoby zastavilo srdce, André- ''Co mi to tady vykládáš, kamaráde!? Řekni, že je to jen hloupý žert, řekni to!'' Semir- ''Ale to já nemůžu, není!'' André položil telefon a hodil sebou do hromady listí.

Je už pomalu 8 hodin ráno, po lese, kam se Anna podle Andrey dostala chodí policisté a čmuchají policejní psi, všichni hledají Annu, která se zatím nenašla.... Okolo ní prošel jeden muž, nevšiml si jí, přes noc ještě foukal vítr a listy jí skoro celou přikryli. Ležela tam, stel ležela. Po deváté druhé hodině hledání se přesunuli k druhé části lesa. Na její tvář dopadalo slunce, pálilo jí přímo do zavřených očí. Otevřela je, ale pomalu a stále viděla rozmazaně. Pomalu krouživými pohyby vstala, všiml si jí jeden policista, těsně před tím, než zase padla k zemi.

___
7.

V nemocnici.... Semir a André seděli u její postele, Semir s obvázanou rukou a André se sádrou na noze. Ležela a pomalu dýchala, přitom jí pomáhali přístroje, které tajemně pípaly do rytmu jejího dechu. André pomalu usínal, těsně před tím, než stroj hlasitě pípl. Lekl se a trochu nadskočil. Po chvíli se jí začaly pomalu otevírat oči.

Hotte a Dieter seděli a bubnovali prsty každý u svého telefonu, protože čekali, až se jim jejich kolegové ozvou. Nic. Andrea seděla za počítačem, měla sice odřený obličej, ale pracovat se musí. Také očekávala telefonát, nemusel by být tak dobrý, jako že se probudila, stačilo by jí, že žije... Nic! Stále nic.

Otevírala oči, trošku se lekla, když kolem sebe uviděla své kolegy. Ale byla ráda. Pomalu promluvila, když uviděla jejich šťastné tváře, Anna- ''Semire, Andre.....'' nadechla se ''Co se stalo?'' Semir se podíval na Andrého, který byl skoro v šoku, protože tušil, co se možná stalo, Semir- ''Šéfová, nemáme sebemenší tušení, ale snad vy si něco málo pomatujete, ne?'' Anna se z plna hrdla nadechla, Anna- ''No, jen to, že jsem šla do lesa, pak už nic.'' Najednou tam vešel doktor, doktor- ''Dobrý den, jsem Váš ošetřující lékař a zároveň ředitel nemocnice, doktor Friemann.'' Anna- ''Těší mě..... ahmmm....zajímá mě, jak jsem na tom, kdy už můžu domů?'' Friemann- ''Ále, paní Engelhardtová, sotva Vás sem přivezli a Vy už chcete zase pryč?'' Anna- ''Co se divíte, pane doktore?'' Friemann- ''No, měl to být pokus o žert...a teď Vám odpovím na vaší první otázku. Vypadá to v celku pěkně'' kouká na rengen atd... '',jen nějaké ty odřeniny, vyknuté rameno a lehký otřes mozku. Jinak jste v pořádku. I bez následků.'' André se trošku naštval, André- ''To není tak dobrý, pane doktore.'' a přidal k tomu ten jeho ironický výraz, Friemann- ''Jistě že, ale když si vybavíte pár vašich bouraček, tak tohle je zatím pěkné....'' uculí se, André protočí očima a sedne si uraženě na židi. Friemann- ''A domů Vás postíme tak za tři dny, ještě si Vás tu necháme na pozorování, ano?'' Anna kývne, Friemann- ''Tak dobře, kdyby jste cokoliv potřebovala zmáčkněte tento čudlík'' ukazuje na jakýsi čudlík '', pak přijde sestra, ano?'' po jejím dalším kývnutí odešel, André šel za ním, Semir zatím zůstal a hlasitě si oba dva odfrkly.

André si to ''hnal'' za doktorem. Když už byl těsně za ním, Friemann se otočil, Friemann- ''Potřebujete ještě něco, pane....'' André- ''Fux, André Fux.'' A ihned mu jednu vrazí do nosu, pak ho vezme za límec a přitlačí ke zdi, André- ''Tak hele ty jeden doktore, neříkal si náhodou, že bude bez následků?'' Friemann- ''Tak tohle si doprošuji, ihned mě pusťte!'' cuká sebou, André- ''Klidně si to doprošuj, nebo co...ale já se tě na něco ptám!'' Friemann se ho trochu bojí, Friemann- ''A-a-a-a...ano....říkal.'' André ho ještě víc přitlačí ke zdi, André- ''Tak jak to, že si na tu nejdůležitější věc nepomatuje?'' Friemann pokrčí rameny, André- ''Nevíš, co? To proto, že jsi to do slova posr*l!'' steče mu jedna slza, Friemann- ''Já, já opravdu nevím, o čem to tu mluvíte?!'' André- ''O tom, že zapomněla na mě, o tom, že zapomněla na nás dva, o tom, že zapomněla na naši lásku! Sakra!'' pustí jeho límec a pajdá k Anninýmu pokoji, Friemann se ještě zvedá a volá, Friemann- ''Tak tohohle budete litovat, jako, že se Friemann jmenuji.'' André mávne rukou, André- ''Jo jo jo, klidně si stěžuj i u prezidenta Obami, mě je to šuma-fuk....!''
Semir se baví s Annou o tom, jak jí je...
Vrazí tam André. Anna- ''Děje se něco? Doufám, že jste něco tomu doktorovi neudělal....'' André- ''Ne, neudělal... nebojte se, šéfová.'' Anna- ''právě, že se bojím, André.'' usměje se na něj, a on si vybaví ten úsměv, který mu věnovala ještě před tím, než na něj zapomněla. Vrátil se zpět do přítomnosti... Usmál se taky a odešel bez rozloučení. Anna byla smutná, myslela si, že udělala něco, co neměla. Nic neudělala, teda skoro, neměla zapomenout....

___
8.

André seděl v hospodě a hrál si s pod táckem na pivo. Pořád sním otáčel sem a tam a přitom měl podepřenou hlavu levou rukou. Upil si svého zlatavého piva a otřel bílou pěnu z jeho krátkých vousů, na které teď nemyslel co je jeho nejdražší v nemocnici. Vytáhl si jeho pěti palcový mobil a poté co ho odemkl mu stekla slza přímo na displej, byl tam on s ní. Udělali si spolu selfie, když byli venku v parku. Stekla mu další, tentokrát na jeho hodinky, bylo už deset hodin večer. Venku byla tma jak v pytli a před hospodou svítila jen jedna otravně bzučející ubohá lampa. Chvilku myslel, že když zhasne, že se nebude muset vracet domů, ale už to už platil za to, co vypil a vydal se do chladné noci. Byl tam pěšky, protože věděl, že bude mít něco upito a nechtěl riskovat, že by toho idiotského doktora Friemanna vídal. Zapnul si koženou bundu a šel domů.

Anna ještě nespala, přemýšlela o tom, proč se tak André choval. Napadlo jí, že by možná na něco přišla díky jejímu mobilnímu telefonu, vlastně dosud se na něj ještě ani nepodívala. Natáhla se pro mobil, byl vybitý. Anna- ''Sakra!'' povzdechla si. Ráno mají stejně přijít Semir s Andrém, můžu je poprosit o nabíječku... pomyslela si. Poté zívla a po necelé minutě usnula.

Anna políbila Andrého. Anna- ''Už se těším, bude to nádhera.'' André- ''No jasně, vždyť jsi to vymyslela ty, miláčku.'' políbí jí jemně do vlasů a chytne za ruku. Anna přivoněla k temně rudé růži, která stála na skleněném stole. Vzal ji opět za ruku a políbil ji.
V devět hodin už stáli oba dva před nemocnicí, i s Hottem, který má prozatím převzít oddělení. André mu celou cestu vysvětloval, že musí držet jazyk za zuby a nic jí nevyžvanit.

Anna seděla ve prozatím své posteli a očekávala své podřízené. Vešli tam všichni tři a každý ji přinesl jinak barevnou růži. Semir žlutou, Hotte bílou a André temně rudou růži. Byla nadšená a ke všem třem si přivoněla. Poděkovala a očekávala nové zprávy a informace. Poté co jí Semir podal přes zdravotní sestru domluvenou nabíječku odešel i s Hottem do auta, prý, že něco potřebují vyřídit. Cestou do auta Semir na chodbě cosi namlouval Hottemu, Semir- ''Doufám, že to vyjde...ale jsem si stoprocentně jistý, že jo!''

Anna se na zbylého komisaře v prozatím jejím pokoji krásně usmívala. Jakoby mu něco chtěla naznačit. Usmál se taky, André- ''Mno... chtěla jste mi něco?'' Anna- ''Já myslela, že si tykáme, André?'' a jemně mu položí svou ruku na jeho. Usmála se. André- ''Já...já! Já nemohu uvěřit vlastním uším...tedy i očím. Ty... ty sis vzpomněla?'' Anna se usmála. André- ''Já... neodkážu tomu uvěřit, nelžeš mi doufám.'' Naznačila hlavou, že ne. André chtěl promluvit, ale Anna mu položila jemně prst na jeho rty, Anna- ''neříkej vůbec nic.'' políbila ho. André ji pohladil, André- ''Miluji tě, a jsem rád, že sis vzpomněla... už... už jsem ani nevěřil, že si někdy vzpomeneš, už jsem se začínal smiřovat s tím, že už navždy budu pro tebe jen ten neurvanec, který pořád bourá auta.'' provinile se usmál a políbil ji ''Už jsem si ani nepamatoval na to, jak si mě líbala, na to vše...'' Anna se usměje, já... taky ne...'' André se moc neusmíval, Anna- ''To byl pokus o černý humor.... nepovedl, co?'' André- ''Ani nevím...'' políbil ji.

Když od tamtud odcházel objevil se mu na jeho tváři značně velký úsměv, kterého si hend ti dva v autě všimli. Když otevřel dveře, Semir hned na něj vrhl, Semir- ''Tak co? Nevyšlo co?!'' André- ''Ale... to víš, že ano!'' Hotte- ''Semire, dáváš bůra...'' uchechtl se... André se jen nad tím usmál a nastartoval jeho nabušený mercedes.

___
9.

André seděl na kraji Anniny postele. Držel ji jemně za ruku a hladil po tváři. Usmála se na něj, Anna- ''Miláčku? To budeš dělat další hodinu to samý? J8 myslela, že bychom si třeba.. třeba povídali?'' André- ''A, ale jo... O čem?'' Anna- ''Tebe nezajímá to, jak jsem si na tebe vzpomněla?'' André- ''Víš, už jsem si o tom udělal takovou teorii..'' uculí se, Anna- ''A jakou?'' André- ''No..., že ti to řeklo samo srdce.'' Anna- ''Nebo spíš mozek... zdál se mi o tobě totiž sen, sen o tom jak jsme spolu. Celou hodinu mu vyprávěla a částečně vysvětlovala k Andrého inteligenci děj snu. Po té hodině se André zvedl, André- ''Doufám, že už konečně ty doktory umluvím a oni tě pustí.'' založí si ruce do kříže, Anna- ''Neboj, zítra si pro mě můžeš přijet...'' usměje se na něj. Z Andrého vyletí jen tohle, André- ''Cože? Zítra?!'' ihned si dá ruku před pusu, André- ''A, ale jo... jasně, zítra tu budu pro tebe...'' Anna- ''V osm. Ale nemusíš, zavolám si klidně taxika, jestli něco máš.'' André- ''Ne, v žádném případě, žádný taxi moji okvětní růži nikam vozit nebude, je to jasné?!'' políbí jí. Anna- ''Jasné.'' políbí ho také ''Tak ahoj... miláčku.'' André- ''Zítra tu budu jako na koni.'' Anna jen s vtipem dodá, Anna- ''Tak hlavně ať nesmrdíš.'' André- ''To jsou ale způsoby, slečno.'' uculí se a zmizí ze dveří, Anna jen vydechne.

André vešel do své kanceláře, sedl si na židli a podíval se na fotku, která byla hned naproti jemu na jeho pracovním stole. Byla na něm ona sním... Ten den, kdy se fotily byla dost velká zima a oba měli červený nos jako rajče, strašně se tomu smáli, z čehož také vznikal tak vtipná fotka. Vzpomínal na ni, a těšil se, že zítra ji už bude mít doma.

Z myšlenek ho vyrušil Semir, který právě přišel do kanceláře a hlučně si zapnul počítač, Semir- ''Tak funguj ty kráme!'' třískl do monitoru. André- ''Co to tu proboha vyvádíš, Semire?!'' okřikl svého kolegu. Semir- ''Zapínám počítač, a co děláš vůbec v těhlech nočních hodinách na stanici ty? Už je skoro deset.'' André- ''To už je tolik?'' podívá se na hodiny a kývne... Semir- ''Vyspi se krásně, zítra jedeme už v pět hodin.'' André- ''Nikam se nejede, Annu zítra propustí v osm ráno.'' Semir- ''Ne... už zítra?'' a v duchu si říká, že ho už zase bude komandovat. André- ''No jo... ten hokej musí vydržet na někdy jindy.'' Semir- ''Jenže zítra je utkání mezi Německem a Českem, to si nesmíme nechat ujít jak jim natlučeme zadek, chápeš?'' usměje se. André- ''Možná by tu bal jiná možnost...'' zamyslí se s rukou na bradě ''Už to mám!'' Semir- ''Co máš?'' André- ''V pět ráno pojedeš do Česka s Andreou a po osmé tam pojedu s Annou a pak si zajdeme někam na pořádný český oběd, co říkáš?'' Semir- ''Nemám slov, beru. Ale tím pádem musím pospíchat domů za Andreou jí to říct!'' souká na sebe bundu a běží k hlavním dveřím DP ''Tak čau zítra v Praze, ještě ti ráno zavolám a pak se domluvíme, kde se přesně sejdeme. Čau!'' zmizí a běží do auta a jede za svojí Andreou. André se usměje a zakýve lehce hlavou a přitom si myslí, jak je geniální, uculí se a jde k autu aby jel domů.

(písnička)
Usmála se na něj, políbila ho a on ji. Procházeli tou nejromantičtější ulicí co je v Praze. Vánoční atmosféra ovládla celou Prahu. Všude svítili vánoční světýlka a hrála vánoční hudba, krásný to pocit, když je člověk se svojí láskou, pomyslela si. Drželi se za ruce a pomalu kráčeli po Karlově mostě. Asi ve středu mostu se zastavil a políbil ji. Vzal ji za ruku a pomalu z náprsní kapsy vytáhl malou krabičku.
(konec písničky)
V tu chvíli z nebe vyletěla sova a krabičku mu vzala...
Anna se probudila, byla teprve jedna hodina ráno. Anna- ''Pane bože...'' povzdechla si ''Co já to mám za sny...'' musela se nad tou vzpomínkou na snem rozesmát... ale líbilo by se jí to, teda až na tu část s tou sovou. Usmála se a zhruba po minutě usnula.

Budík, tak příšerné slovo, snad každý na světě ho nenávidí, budil Andrého v sedm hodin. Vstal, snad poprvé bez remcání. A namířil si to rovnou do kuchyně, kde se nasnídal, pak si šel dát ještě sprchu a oblékl se do nového oblečení, ve kterém ho Anna ještě neviděla: šedá košile a vínové džíny s elegantními botami. Podíval se na sebe do zrcadla a usmál se, André- ''Páni, André, tobě to tak sluší. - Ohh, děkuji ti Anno, ty jsi také krásná. - Ty jeden lichotníku. - Ne vážně, si ta nejkrásnější na celém světě. - Ale ty také, André.'' zavrtěl hlavou a rozesmál se. Narovnal se a pomalu vytáhl malou krabičku z náprsní kapsy. Otevřel ji a klekl si před zrcadlem na zem. ''Anno, miluji tě, a vím jistě, že ty mě...'' brutálně se rozesměje ''Ne, André, takhle by to nešlo!'' napomene se.

Anna se obléká do šatů, které jí přivezla její sestra Christina, která tam ještě pořád je. Christina- ''Fakt ti to moc sluší. Určitě mu vyrazíš dech.'' Anna- ''S tím souhlasím.'' kouká na sebe do zrcadla ''Christino, nechci ti nic říkat, ale... ty si mi vzala o číslo větší.'' povzdechne a sedne si na nemocniční lůžko ''Asi to nebyl dobrý nápad ho takhle překvapit.'' Christina- ''Anno, budu k tobě upřímná: Jestli tě André opravdu miluje a záleží mu na tobě, nebude mu vadit, jestli budeš mít šaty přímo na sebe, nebo o číslo větší a nebo jestli je nebudeš vůbec mít, jsem si jistá, že tě miluje takovou, jaká jsi. A navíc, vyzvedává tě jenom z nemocnice, neveze tě přece do kláštera.'' usměje se, Anna ji obejme, Anna- ''Děkuji ti, jsem ráda, že mám takovou sestru...'' Christina- ''Já vím, taky tě mám ráda. Takže honem, modré uplé džíny, tričko s....'' usměje se a pozvedne obočí ''s výstřihem a na konec kozačky. Myslím si, že tohle je úplně normální a takovou tě má rád. A konec řečí, ty se převlíkni a já vypadnu aby mě tu u tebe nenačapal.''

André pořád zápasil se sebou před zrcadlem jak jí to řekne. Nadechl se... Vytáhl z náprsní kapsy malou krabičku, otevřel ji a klekl si na koleno. André- ''Anno, miluji tě, a vím jistě, že ty mě... chci toho s tebou ještě hodně zažít, protože jsi moje životní láska, Anno... vezmeš si mě?'' Najednou za ním stála Jenny, policistka z dálniční policie, jeho kolegyně a odpověděla, Jenny- ''Ano.'' André se lekl a prudce se otočil. André- ''Co tu děláš, Jenny?'' Jenny se stydí, Jenny- ''No víš já... chtěla jsem se zeptat jestli můžu s vám na ten hokej, no a bylo otevřeno, tak jsem si myslel že...''udělá psí oči ''Ale když to tak slyším, rozmyslela jsem si to, nebudu ti tam dělat křena..'' usmála se a jde ke dveřím, André se za ní rozeběhne, André- ''Stůj, prosím, ...stůj.'' zastavila se ''Prosím, slib mi, že to nikomu neřekneš.'' kývla a usmála se ''Víš, já... nevím jestli je to dost dobrý...'' sklopí hlavu, Jenny ''Chceš abych ti s tím pomohla?'' André- ''Vážně? Teda..ehmm... opravdu bys mi s tím pomohla?'' Jenny- ''Vážně, tak pojď... ukaž co je v tobě.'' pobídne ho, André se zastaví a kouká ''Jasně, že myslím to s tím prstýnkem.'' rozesměje se... André- ''Dobře, tak tedy...''

Anna se na sebe podívala do zrcadla ''Džíny tričko boty, mám všechno i sbaleno.'' dokola si opakovala v hlavě, podívala se na hodinky, za minutu osm ''Kde je?'' zeptala se sama sebe. Ale za minutu se opravdu André dostavil do jejího nemocničního pokoje. Za zády mu prokukoval ohromný puget růží. Anna se mu přímo vrhla do náruče. Políbila ho. Po nějakém konzultování s doktorem mohli jet domů, teda Anna si to myslela. André odbočil někam, kudy se nejede k nim domů. Anna- ''m to jeden? Domů se jede doprava.'' André- ''Jenže mi nejedeme domů...'' Anna- ''A kam tedy? Když ne domů?'' André- ''Víš, jak jsem se zastavil nad tou osmou hodinou co si mi říkala včera večer?'' kývla ''No a já měl naplánovaný hokej se Semirem, jenže ten už jel s Andreou a my dva tam jedeme teď.'' Anna- ''Já žasnu... a to jsem se těšila tak domů. A kam vlastě na hokej?'' André- ''Csss... ty to nevíš?!'' Anna- ''Představ si, že ne...nejsem hokejový mistr světa.'' André- ''Přece do Prahy!'' Anna- ''Ach tak... no nic. Ale doufám, že si budeš vyčítat to, že nemám u sebe důležité věci...'' André- ''Nemysli si to, všechny šminky a podobné ženské krámy jsem ti vzal s sebou.'' usměje se a čeká polibek, Anna- ''No, na nic nečekej... to nejsou krámy!'' usměje se a lehne si mu na rameno, Anna- ''Alespoň něco...'' André- ''Ale neboj, to nejdůležitější jsem vzal sebou, pro jistotu si šáhne do náprsní kapsy aby se ujistil, jestli tam je vše v pořádku, když nahmatal malou krabičku položil ruku zpět na volant.

___
10.

Když přijeli do Prahy, byly skoro dvě hodiny, tak si ihned zašli na něco dobrého, na pravou českou kuchyni. A protože Semir s Andreou už jsou dávno po jídle, nezbilo jim už nic jiného, než poobědvat sami dva, tak jak do delší dobu nezažili.

André si dal Svíčkovou s houskovým knedlíkem a pivo. Kdežto Anna má mlsný jazýček a proto si nechala přinést Ovocné knedlíky s malinovkou. Když dojedli, sešli se všichni před koněm na Václavském náměstí. Semir- ''Vítám Vás zas šéfová mezi námi!'' usmála se, Anna- ''Děkuji, ale snad jste mi neudělali ze služebny kůlničku na dříví, nebo proč jsme ji vlastně objížděli velkým okruhem, André?'' podívala se na Andrého, André- ''Anno, znám tě sice osobně krátkou dobu, ale zase vím, že bys tam chtěla.'' zasměje se, popadne ho za ruku a políbí. Andrea se uculí, Andrea- ''Tak co? Půjdeme už?'' popožene je, Semir- ''Jasně, pojďme!'' André se zastaví a stiskne Anně ruku, André- ''Víte, já si to rozmyslel, radši prožiju krásný večer po boku mé slečny, než abych někde řval na stadionu, stejně vyhrajeme, tak co...'' mávl rukou, Semir- ''Co? André... ty zrádče, to si nesmíš nechat ujít.'' promluví vcelku zaražený Semir, André- ''Už jsem se rozhodl, a stejnak si to nahrávám doma.'' těmito slovy se parta rozloučila a šla každá jiným směrem.

Anna celou dobu co ji držel pevně za ruku přemýšlela o tom, proč si nechal ujít to velké utkání mezi Německem a Českem. André- ''Proč nic neříkáš, Anno?'' prolomil to ticho André, Anna- ''Přemýšlím.'' odpoví, André- ''A o čem? Smím-li se zeptat.'' usměje se, Anna- ''O tom, proč sis nechal ujít to velké utkání?'' stiskne jí víc ruku, André- ''Protože tu mám tebe.'' políbí jí jemně do vlasů a sundá pár vloček, které jí tam spadly, Anna- ''Ach, André, ty romantiku.'' políbí ho, a on ji, ...začali se líbat před Národním muzeem ...začne víc sněžit a tak se utíkají schovat a zahřát do jedné nejbližší kavárny. André šel objednat Anně jedno velké Café Latté a sobě jednoho Turka (kafe). Jenže André a jeho angličtina, v životě se mu ji nechtělo učit, ale teď ví, že to byla chyba. André si stoupne k pultu, André- ''Hello! I would like a Turk and coffee Latté, please.'' usměje se, paní jen zírá a němě se směje. Anna je pozorovala a přišla tam, Anna- ''Stalo se něco André?'' promluvila na něj česky, André tupě zíral, Anna- ''Dobrý den, jednu Tureckou kávu a jedno Café Latté, prosím. Jo, a ještě nějaký zákusek, co mi můžete nabídnout?'' uculí se na Andrého, který pořád mlčel a zíral na ni, šel si sednout a stále pozoroval svoji milou.

Když Anna přišla s kávou pro sebe a pro něj, ještě s dortíkem André stále mlčel, Anna- ''Stalo se něco, André?'' zavrtěl hlavou, André- ''Nic, nic... O-o-odky mluvíš česky, Anno!?'' vykulil oči, Anna- ''Cha, tím mi chceš říct, že nevíš, že jsem rok žila v Česku?'' André- ''Kde že si žila?'' Anna- ''Bože, v Česku, tady v Praze, André.'' zasmála se, André- ''Kolik tajemství ještě přede mnou skrýváš?'' Anna- ''A ty?'' André se provinile usměje a nahmatá malou krabičku v náprsní kapse, André- ''Nic.'' Anna- ''Vážně?'' mrkne na něj, André- ''Vážně.''

Po vypití kávy bylo už skoro šest hodin a přišla chvíle, kterou si André přímo vysnil, i Anna.

Usmála se na něj, políbila ho a on ji. Procházeli tou nejromantičtější ulicí co je v Praze. Vánoční atmosféra ovládla celou Prahu. Všude svítili vánoční světýlka a hrála vánoční hudba, krásný to pocit, když je člověk se svojí láskou, pomyslela si. Drželi se za ruce a pomalu kráčeli po Karlově mostě. Asi ve středu mostu se zastavil a políbil ji. Vzal ji za ruku a pomalu z náprsní kapsy vytáhl malou krabičku. Anna se podivila, proč si André kleká na koleno. Otevře krabičku, ve které se krásně třpytí prsten s drahokamem. André- ''Anno, miluji tě, a vím jistě, že ty mě též. Vím taky to, že jsme si souzeni, a že spolu budeme až do smrti, pokud si vezmeš tento prsten. Zkrátka, vezmeš si mě, Anno?'' Anna se nadechla a několikrát usmála, pak tvář změnila, Anna- ''Ne...'' otočila se ''Anoooo!'' v tu chvíli ho šíleně objala a několikrát políbila, on ji polibky skoro ani nestačil opětovat. Nandal ji prsten a několikrát políbil. Poté, co skončili šli zpět do auta a cestou domů zavolali Semirovy, že jedou zpět do Kolína.

Anna leží Andrému na rameni, Anna- ''Miluji tě!'' projevila mu po sté city, André- ''Já tebe taky, Anno! Nade vše!''
Ráno v osm přijeli domů, otevřel ji dveře a zdvořile se uklonil, André- ''Vítejte doma, krásná paní.'' Anna- ''Ještě slečna.'' políbila ho, André- ''Ale už brzo ne.'' uculí se.

(písnička)

Anna si sedla na gauč těsně vedle Andrého, který trošku pochrupoval, pohladila ho po vlasech a políbila. Pohladil ji po tváří a také políbil.

Zatáhla ho za ruku směrem ke dveřím na zahradu, natáhla na sebe kabát a čepici, oblíkl se také a šli na zahradu. Chvíli tam stáli beze slova, Anna si mezitím za zádi v ruce chystala sněhovou kouli, kterou ho trefí. Když se André nedíval, protože připravoval rovněž střelbu, trefila ho přímo do krku a sníh mu sklouzl až pod bundu, strašně tam dováděli, jako malí děti.

(konec písničky)
V tu chvíli co to André schytá do obličeje mu zazvoní mobil. André ho vezme a je nemile překvapen, André- ''Ach... dobrý den, pane Friemane, ani nevíte, jak Vás rád slyším... Vás právník, ale jistě... určitě, a kdy?... dobře, domluveno.'' položí telefon, a než stačí odpovědět na nepoloženou otázku od Anny hodí mobil do sněhu a zahrabe ho ''Sakra...'' Anna- ''Co se stalo, a proč zahrabáváš ten mobil do sněhu, ty troubo?'' obejme ho ''Co se stalo, André?'' André- ''Víš, ten Frieman.'' kývne ''Já... já mu trošku přerazil ciferník.'' Anna se zamračí, Anna- ''A proč?'' André- ''Protože jsem to já! Znáš mě... vyčítal jsem mu to, že si na mě zapomněla.''

KONEC

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
2. díl přidán (pokráčko)
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Pokračování Arrow Arrow Arrow Arrow

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
To je vážně divné, chtěla jsem to upravit a taky mi to nešlo... :/
Zkusím zítra, jo?
Snad tady není nějaká chyba Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já to zkusím teď... uvidíme Question

.....

Tak nic, nejde to :\ Pokaždé mi tam naskočí - Nebyla přijata žádná data...
Snad nebude žádná chyba....

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Barus


Založen: 13. 09. 2014
Příspěvky: 9
Odpovědět s citátem
Super pokračování Brittuš...jen škoda, že ti to nejde dát k první části... je to divné. Snad tady opravdu nebude chyba....Jinak, už se zase moc těším na pokračování Smile A kdy bude?

_________________
Šéfová: Až ho uvidíte, hlaste se. A žádný kaskadérský akce, nejsme na divokým západě!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Zatím vůbec nevím kdy bude další pokračování, ale každopádně ho sem dám do neděle.... jsem ráda, že se líbí Smile

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Bezvadná povídka Wink Wink Exclamation

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Je to skvělá povídka ale, Annu a Andreho si fakt jako pár nedokážu představit. On byl vždy bojovník se spousta hláškama, a akcema.
Ona byla naše Šéfová, která skoro pořád seděla v kanceláři a Fuxe nejednou seřvala. Tady si to člověk (podle chování) dokáže člověk dokáže daleko lépe představit.
Joo, romantickou komedii po 11 večer bych si také dal.

'Tak... kdo je ta šťastná?'' André se zazubil ''Do toho ti nic není...'' Semir se usmál ''Ale ty víš, že na každou tvojí aférku přijdu... no tak, vybal to...mě to klidně říct můžeš.'' Anna vešla jen v lehké košilce do kuchyně, ve které byl Semir... ten se s údivem podíval na Andrého, který si dal ruku na čelo a kroutil hlavou... Anna jen mlčela a Semir čekal odpověď na nepoloženou otázku, která mu jen tak lítala hlavou. André se rozhoupal k jedinému slovu ''Víš.... já. Anna a já......'' Semir se usmál:

Tahle věta mě dostala, ale to by nebyl Semir kdyby se pořád nemusel ptát.

Po chvilce se jí zbíhali sliny na snídani, ne jenom croasany a káva, ale také volské oka s pečenou slaninou.

Jo, jo jo jo jo "zasněně si představuje snídani" to bych si taky dal. Croassanty se myslím píšou s dvouma S.

Hezké, moc hezké

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
André+Anna: Děkuji. Tvoje povídky jsou také super!

Hartmutt Freund z KTU: Děkuji ti! Ano, Semir je takový jak bych to řekla..no, prakticky do všeho musí něco mít apod. Wink Na slaninku atd... jsem si vzpomněla, když jsem si prohlížela foto z Řecka Razz A řeku ti, nebylo to tam špatné..já ti ani nevím jak to bude s tím croassanem nebo jak se to píše..mrknu na to na google! Laughing Děkuji za krásný a dlouhý komentář!

A samozřejmě, že všem! Wink

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
14 komentů k téhle povídce a já nic nenapsal?
Třeba to napravit.

Tak kombinace svalouše jako je Andre a ženy na určité úrovni, jako je Anna je velmi zajímavá.
O to víc je pak člověk zvědav na další vývoj tohoto vztahu.

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
3. díl přidán (pokráčko)
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Pokračování Arrow Arrow Arrow Arrow

PS: Přidala jsem to k tomu minulému, který mi nešel přidělit k první části povídky Mad


Pietro: Další pokračování jejich vztahu! Laughing

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Chudák Hotte. celý svět se mu zbořil... Sad

No popojedem, popojedem.....

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Pietro: No neboj! Budou i díly na téma HottAn..což znamená, že Hotte s Annou taky bude!

No popojedem, popojedem..: Myslíš to tak, že mám pohnout? Jestli jo, tak to si počkej nejpozději do pátku! Twisted Evil

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Info.
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Přidala jsem takové dva závěrečné díly, nevím jestli definitivně závěrečné a nebo ne... každopádně hádejte, co by se tam mohlo stát?

Dílek už je na cestě...!

---

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
4. díl přidán (pokráčko)
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Arrow Arrow Arrow
Pokračování

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Hohó, chyceni Hottem zrovna když TO... no velebnosti.... Laughing
A zrovna Hottem, to je stejný, jak kdyby Julii nachytal Romeo...

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Už aby bylo pokračování je to napínavý Very Happy

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
André+Anna: Tvůj komentář potěšil! A na pokračování se pracuje, zítra ho sem hodím...možná i dnes Wink

Pietro: No jo... ti dva se nezdají, nejdřív André nakáže aby mu udělal hlášení a pak si jde užívat s někým koho oba milují Laughing

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
5. díl přidán (pokráčko)
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow
Pokračování je tu!

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Je to pořád víc a víc napínavý Very Happy

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
André+Anna napsal:
Je to pořád víc a víc napínavý Very Happy


To jsem rada! Pokracovani bude co nejdrive Wink

PS:Do poslední části jsem přidala písničku Twisted Evil Laughing

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
6. díl přidán (pokráčko)
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Arrow Arrow Arrow

Přidáno zatím nejdelší pokračování Wink

Snad se líbí, když tak hodně koment ať vím, co mám zlepšit Wink

Příjemné počtení Vám přeje Brittany11 Laughing

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Skvělý pokračování, už aby bylo další Very Happy

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jsem ráda, že se líbí! Pokráčko je na cestě, asi ho sem hodím do konce dneška Wink

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Brittany11 napsal:

A řeku ti, nebylo to tam špatné..já ti ani nevím jak to bude s tím croassanem nebo jak se to píše..mrknu na to na google! Laughing Wink


Píše se to croissant, měl jsem to na Francouštině.
Laughing

Moc pěkné pokračovaní, akorát bych dopsal do prvního vysvětlicího příspěvku že už je šestý díl.

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Hmmm... to není špatný nápad Hartmutte! Ale víš, já sem budu dávat všechny díly k tomuhle tématu, takže tu budou i ty ostatní, ale nějak to udělám...

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Kdy bude to pokracovani?

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Promin...nestiham Embarassed Pokusim se ho sem dat do patku..mozna i dnes...ale znate me Twisted Evil

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Promin...nestiham Embarassed Pokusim se ho sem dat do patku..mozna i dnes...ale znate me Twisted Evil

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Ok Wink Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
7. díl přidán (pokráčko)
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Arrow Arrow Arrow

Na přání André+Anna (nevím jestli opravdu na přání) přidávám pokračování,
upozorňuji na to, že...:

1) je to kratší než momentálně předposlední díl
2) je tam jedna sprosťárna (PS: aby nebyla taková moooc sprostá, použila jsem znaménko *)
3) a jasně, že se můžou vyskytnout i ty chybky Wink


Děkuji předem za komenty, samozřejmě jestli budou Laughing

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Ten doktor je fakt kretén, no alespoň že se Anně nic moc nestalo.

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Harty: Tentokráte ti to slůvko odpustím...já jsem si tu ''rvačku'', ale krásně představila, že jsem se ještě chvíli musela uklidňovat aby mě neodvezly do Bohnic...přeháním, ale fakt, když si vezmeš, že André zůstal Andrém (jen jsem mu ubrala věk) a ten jak ty říkáš kre*én doktor a když si je předtavíš, že se perou, nebo co to bylo?..... nemůžu s toho Laughing Laughing

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Brittany11 napsal:
a ten jak ty říkáš kre*én doktor a když si je předtavíš, že se perou, nebo co to bylo?..... nemůžu s toho Laughing Laughing


Tuhle větu nechápu?

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
No jasně že na přání Wink děláš to pořád napínavější... Very Happy

Sakra Anno jak jsi mohla zapomenut.. Shocked
no každopádně už aby bylo další pokračování... Very Happy Very Happy

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Harty: Jako ze z toho doktora nemuzu Wink

André+Anna: dekuji za komentar...moc potesil...pokracovani bude do nedele zde na pf Wink

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Už se těším Laughing Very Happy

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Tak jsem si to četl znovu, předtím jsem to nepostřehl ale je tu jedna docela velká chyba: Po necelé hodině a tři čtvrtě vylezli z kyna celí vysmátí a opakovali si zážitky z děje toho filmu... Raději to oprav, je to druhý díl.

Těším se na pokračování!

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Harty: Pane bože! Jak jsem mohla napsat takovou velkou hrubku?!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Shocked Hned to opravím Wink

André+Anna: Pokračování se píše...ale nebudu ti říkat kdy ho sem dám, protože to nikdy nedodržím Embarassed Rolling Eyes Jako myslím to časově, jinak se pokusím ho sem dnes hodit! Very Happy

Díl Znásilnění- Jenom můžu prozradit, že nebýt popohnání W. tak bych už do sebe teda spíš do příběhu nedopisovala ty nedostatky a díky tomu, se na 99% dílek objeví už za chvíli na PF! Laughing

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Dobře, budu trpělivě čekat Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
André+Anna napsal:
Dobře, budu trpělivě čekat Wink


To budu moc ráda, ...za chvíli sem dám opravdu díl Znásilnění, takže pak budu dokončovat AndrAn 8. část Wink

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
8. díl přidán (pokráčko)
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Arrow Arrow Arrow
A je tu pokračování, tentokrát krátké, tak snad se i tak líbí. Budu ráda za každý komentář.

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
''Fux, André Fux.'' A ihned mu jednu vrazí do nosu, pak ho vezme za límec a přitlačí ke zdi, André- ''Tak hele ty jeden doktore, neříkal si náhodou, že bude bez následků?''

Hm, půjde andré k soudu?
Protože tohle je neuvěřitelně brutální napadení někoho zcela nevinného Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Jinak doporučuji, abys dávala každou repliku na jinou řádku, tomuhle vůbec nedokáži rozumět, nechápu, která postava říká co. Pro čtenáře je to nepohodlné....
Myslím, že kdybys text upravila, četl by se daleko lépe. A také by působil uhlazeněji a strukturovaně, prostě by vyvolal daleko lepší dojem.
Možná by bylo fajn to zvážit? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Woxys: To mě hrozně připomnělo Bonda, na toho bych to čekal "Bond, James Bond" a doktorovi teče krev Laughing

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Woxys: No... pro Andrého to teda jako nevinný nebyl... pořád si myslí, že za to může on, že na něj zapomněla (momentálně už si vzpomíná, ale jak na to přišla to se dozví všichni v příštím díle... i když pokud jsou někteří chytří, jako že jsou tak už na to dáááávno přišli Wink )

No... můj druhý úhlavní nepřítel ve psaní je ta orientace... teda jako aby ostatní v tom neměli zmatek... Píši spíš takto... ale nevím, teda spíš nechápu, že nepoznáš kdo co říká? Tím mě urážíš Very Happy Já se totiž snažila... a sice, že jsem před přímou řeč dala jméno+pomlčka Wink

Jinak díky za komentář, Wox! Smile

Hartmutt: No vidíš... to jsi také napsal do povídky? Mě to něco totiž připomíná a myslím si, že to někde máš ve své povídce, teda s tím Bondýskem Wink

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Urážím?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Wox: Myslím že to myslela ironicky. Wink

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
No... jako, že se snažím abyste všichni poznali kdo mluví... a myslela jsem to ze srandy Very Happy

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Pro mě osobně je to nepohodlné a velmi špatně se to čte, obávám se, že takový pocit budou mít i mnozí jiní čtenáři.
Kdybys tomu dala jinou grafickou úpravu a opustila ten styl scénáře, podle mě bys získala pozitivnější odezvu.
Říkám ti to kvůli zpětné vazbě, je dobré ji znát...

Sice má každý svůj styl, ale přiznám se, že většinou tohle vídám u hodně mladých autorů...

Ale samozřejmě respektuji tvůj styl, dělej si to, jak chceš. Máš volnou ruku, každému vyhovuje něco jiného.

Já jen, kdyby tě zajímal názor čtenáře....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AndrAn- Jak to všechno začalo... (10/10)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma