AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Líbil se ti dodatek?
Ano
0%
 0%  [ 0 ]
Ne
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 0

Kobra 11 - dodatek - Střelba, odchod a návrat
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Úvod: Zde je můj první dodatek, o který si zažádala na mém webnode Lenička. Je to takový malí drobek, který jsem hned napsala. Ať se líbí Smile
Upozornění: Možné chyby, málo akce, spíš děj, o který bylo zažádáno.
Postavy: Semir, Tom, Anna, Kim a ostatní ze stanice a z Anniny rodiny
Párování: Semir+Andrea

Děj: Jde o návrat šéfky Anny a o odchod Kim Krügerové.
Další...: Přeji pěkné počtení a kdyby jste chtěli abych Vám taky napsala povídku, přečtěte si pravidla mých dodatků (http://povidky.afc11.cz/viewtopic.php?t=769) a hoďte koment a nebo pošlete soukromou zprávu, díky Brittany Wink


Střelba, odchod a návrat
Kim Krügerová jede autem na stanici. Je jí podivné, když jí už od domu pronásleduje auto. Šáhne proto do kabelky pro mobilní telefon aby zavolala Semira s Tomem. V tu chvíli se auto přiblíží a začne do Kim narážet, mobil spadne na zem a Kim si musí dávat velmi velký pozor! Nandavá si majáček na střechu svého služebního vozu a co nejrychleji se snaží autu ujet, ale auto jede pořád a předjelo jí. Otevřou se postranní dveře a vykoukne jeden zakuklený muž, který má v ruce zbraň a začne po Kim střílet. Zatím se ani jednou netrefil, ale jedna kulka jí bohužel zasáhla blízko krční tepny a Kim je na tom špatně, udělá smyk a auto odjede pryč beze stop. Už jede na místo i záchranka.

(znělka)

Semir s Tomem jedou do nemocnice za šéfovou. Je na tom docela špatně, ale pořád má odvahu, jenomže né už v tomhle okrsku Sad
Semir- ''Jak se cítíte?''
šéfová- ''Jde to Gerkhane.''
Tom- ''Jak se to stalo?''
šéfová- ''To auto ze kterého se na mě střílelo, mě pronásledovalo už od domu. Pánové, až tohle skončí, .....''
Semir- ''No?''
šéfová- ''Až tohle skončí, až tenhle případ uzavřeme, tak já už s vámi pracovat nebudu....'' smutně sklopí hlavu
Tom- ''Co ? Cco ?''
šéfová- ''Slyšeli jste dobře, tohle je konečná.''
Semir- ''A nechcete si to ještě rozmyslet ?''
Tom- ''A kdo na nás bude dávat pozor abychom nerozbíjely auta ?''
šéfová- ''Hmmm..., určitě je ještě někdo, někdo kdo to dokáže, a vy ji znáte.''
Semir- ''Engelhardtová ?''
šéfová- ''Ano.''
Tom- ....
šéfová- ''Tak a teď už jděte, chci aby ten případ byl už za námi a já už mohla jít.''
Semir- ''Dobře paní Krügerová.''
Tom- ''Naschle, my za vámi zítra přijdeme, nebo ještě dnes.''
Šéfová se jenom usměje a zavře oči a vzpomíná na staré dobré časy u dálniční policie. Ale pak už jenom vytáhne mobil a zavolá Engelhardtový.
....
Kim- ''Ahoj Anno.''
Anna- ''Ahoj, slyšela jsem o tom, jak je ti?''
Kim- ''Docela to jde.''
Anna- ''Jsem ráda že si se ozvala, nechceš abych přišla za tebou do nemocnice? Řekneš mi co se stalo.''
Kim- ''To bych byla moc ráda a vezmi s sebou malou.''
Anna- ''Tak dobře, zítra po obědě ?''
Kim- ''Ano zítra, ahoj.''
Anna- ''Ahoj.''
....
Semir s Tomem jedou na stanici. Když tam vejdou všichni na nich vidí že jsou něčím otřesení, jenomže z čeho ?
Hotte- ''Co se stalo? Není snad....''
Tom- ''Né, je v pořádku.''
Dieter- ''Tak proč tak smutně? Vždyť to je dobře že je v pořádku, nebo snad ne ?''
Semir- ''Víte, paní Krügerová, ....už tady pracovat nebude.''
Hotte- ''Co ? A kdo na vás bude dávat pozor? Chci říct, kdo tu teď bude nová šéfová ?''
Tom- ''Nejspíš Engelhardtová.''
Dieter- ''Tak to je taky dobrá zpráva, poněvadž je dobrý že si nebudeme muset zvykat na nějakou novou šéfovou, ne?''
Semir- ''Jo to je, kde je vůbec Andrea ?''
Hotte- ''Jela za svými rodiči.''
Tom- ''Aha. Tak jdeme pátrat, zavolám Hartmutovi.''
Tom vytočí číslo a volá Hartmutovi. Hartmut je pod autem, jakmile uslyší telefon lekne se a bouchne se do hlavy.
....
Harmut- ''Auuu. Ahoj Tome.''
Tom- ''Co se stalo ?''
Hartmut- ''Jenom jsem se bouchl do hlavy.''
Tom- ''Tak si na ní dávej pozor, potřebujeme něco najít na šéfčině autě, nenašel si něco ?''
Hartmut- ''Ale, ale jo.''
Tom- ''A ?''
Hartmut- ''No, tak za a) měla přeštípnuté brzdy a za b) se to jinak nedalo uřídit.''
Tom- ''Jo tak fajn, díky.''
....
Semir- ''Tak co ?''
Tom- ''Měla přeštípnuté brzdy. A taky si myslím že už je moc pozdě, ten šílenec už bude dávno spát to mi věř.''
Semir- ''Fajn, odvezu tě. ''
Tom- ''Tak jo, díky.''
Další den po oběde nasedá do auta Engelhardtová se Sabinou. Jedou po dálnici, ale Engelhardtová vůbec nevěděla že Semir má nové služební auto, tak si ho nevšimla když ho mýjela cestou do nemocnice. Semir taky neví že má nové auto a už vůbec né že jede za šéfovou a oni zrovna taky. Semir se tam nějak vplete do cesty a Engelhardtová si vzpomene na honičky lumpů po silnici a tak ho předjede a chybělo málem a už by byla i ta nadávka Smile Semir se jenom rozčiluje.
Semir- ''No jo, blondýnky za volantem!!!''
Tom- ''Uklidni se. Pospíchá.''
Semir- ''No právě a my to máme hlídat.''
Tom- ''To jo, ale nesmíme rozbít auto cestou k šéfce do nemocnice, moc by jí to k uzdravení nepomohlo.''
Semir- ''Jo, tak fajn !....''
Engelhardtová už dorazila k nemocnici a Semir taky, Semir vyleze z auta a všimne si auta, které ho na dílnici předjelo.
Semir- ''Hele, támhle je ta blondýnka, jdu si jí podat.''
Semir jde za ní.
Tom- ''Jdi !.....'' všimne si že je to Engelhardtová ''Semire !!!''
Na Engelhardtovou- ''To neumíte !!!!!......''
Engelhardtová se na něj otočí a Tom povzdychne a myslí si o Semirovi že je to hlupák.
Anna- ''Semire? Ráda vás zase vidím.''
Semir- ''A, ...a..., šéfová.''
Anna- ''Už nejsem vaše šéfová, to si pamatujte a kde je vůbec Tom ?''
Semir- ''Támhle je'' ukazuje na něj
Tom přijde za nimi.
Tom- ''Dobrý den.''
Anna- ''Dobrý den Tome.''
Semir- ''Jdete za paní Krügerovou?''
Anna- ''Ano, jdu i se Sabinou.''
Tom- ''Dlouho jsme ji neviděli.''
Anna- ''Nestyď se..., řekni ahoj ?''
Sabina se jenom schová Anně za nohy.
Sabina- ''Ničí auta?''
Anna- ''Prosím tebe....''
Tom- ''No vida, má nás parádně přečtený.'' drcne do Toma loktem a uculí se
Semir- ''A jak se máte? Koukám nová barva vlasů, nové auto.''
Anna- ''Né.. to je moje pravá barva a auto mám opravdu nové, dostala jsem ho od Chrise k výročí.''
Tom- ''A jak se má on?''
Anna- ''Vím já? Nedávno jsme se rozvedly.''
Semir- ''To mě mrzí.''
Anna- ''To vůbec nemusí, půjdeme už? Počkat, máte taky nové auto, stejné jsem předjela na dálnici, to vám řeknu, jel jako kdyby spal.'' usměje se a jde směrem ke vchodu
Semir jenom zabručí.
Tom se na Semira podívá s úsměvem na tváři a Semir mu úsměv obětuje, ale ironický.
Tak šli za Kim do nemocnice. Když vejdou do pokoje, Kim tam není (je na WC).
Semir- ''Kde je ?''
Kim tam přijde....
Kim- ''Dobrý den, ahoj Anno.''
Anna- ''Ahoj, jak se cítíš ?''
Kim- ''Už je to lepší.''
Tom- ''To je dobře, nerozmyslela jste si to ?''
Anna- ''A co ?''
Kim- ''Ne nerozmyslela, víš, já bych tě chtěla o něco požádat.''
Anna- ''Povídej.''
Kim- ''Já, po tomhle, .........nevím vůbec o co šlo a co se bude dít dál, ale já už na to nemám, pojedu za sestrou do New Yourku, ale nevím kdo by se o okrsek postaral, kdo by se postaral o Semira a Toma.''
Anna- ''Počkej, ty jako myslíš mě jo ?''
Kim- ....
Anna- ''....já, ....''
Semir a Tom dělají smutný oči, což jim pochopitelně jde a pokaždé to na ni zabralo.
Anna- ''Né, jenom tohle né, smutné oči ne. ''
Dá si před oči kabelku jenom aby je neviděla, jim se prostě odolat nedá.
Anna- ''Já, ....ještě si to rozmyslím, jeto Vážné rozhodnutí a....''
Semir a Tom si plácnou.
Anna- ''Řekla jsem, že si to ještě rozmyslím, na nic nespoléhejte.''
Tom- ''Nechtěla byste se podívat na stanici jak to tam vypadá ?''
Anna- ''Ráda. Ale cestou odvezu domů Sabinu.''
Tom- ''Dobře.''
Jedou na stanici.
Tom- ''Hádejte koho jsme vám se Semirem přivezly ?''
Hotte- ''Krügerová už je v pořádku ?''
Semir- ''Ne,ne.'' zakýve hlavou ''Hádej znova.''
Andrea- ''Já vím.'' natáhne ruku jako ve škole ''Naší ex-šéfovou?'' zasměje se
Tom- ''Správně !''
Anna vystoupí do místnosti kde jsou všichni. Udělá se kolem ní hlouček a začnou se všichni objímat. Toma něco napadlo.
Tom- ''Šéfová, napadlo mě, nechtěla by jste nám s tímhle případem pomoc ?''
Anna- ''.....fajn, pokud se mi bude dařit jako před tím, zůstanu s vámi, už na vždy.''
Semir- ''Jupííí...!''
Anna- ''Pokud.''
Semir- ''Já vím, já vím.''
Jde do své bývalé kanceláře, podívat se jak to tam teď vypadá.
Anna- ''Jako před tím.'' sedne si do křesla
Tom- ''Takže ne už pokud?''
Anna- ''Uvidíme, uvidíme.''
Semir- ''Dáte si kafe šéfová?''
Anna- ''Dám, děkuji.''
Tom- ''Já taky.'' volá na Semira
Semir- ''Tak si ho jdi udělat Smile'' volá na Toma
...20:30...
Semir s Tomem ještě přemýšlí nad případem ''střelba po Kim Krügerové''. Anna se připravuje domů...
Tom- ''Vy už jdete?''
Anna- ''Vždyť už je čas, a vy by jste měly taky jít. Už je půl deváté.''
Semir- ''Tak rád tohle slyším, Andrea určitě udělala výbornou večeři.''
Tom- ''Hmmm. Že bych se k vám přidal?''
Semir- ''Ne ne, kup si pizzu. Dnes chci být s Andreou sám, ne jako skoro každý večer, viď Tome.''
Anna- ''Tak fajn, dobrou.''
Semir a Tom- ''Dobrou.'' mávají
Anna nasedne do auta a jede domů. Semir jede též domů a Tom taky. Když už Anna vystoupí z auta, ještě si rozmyslí co řekne doma...
Oliver- ''Ahoj.''
Anna- ''Ahoj, byl tu někdo s vámi?''
Oliver- ''Jo.''
Anna- ''No? A kdo?''
Oliver- ''Táta.''
Anna- ''Cco?'' zaraženě a naštvaně se podívá do obývacího pokoje kde stále Chris je ''Co on tady dělá?''
Oliver- ''Přišel se za námi podívat.''
Anna- ''Aha, a kdo ho sem pustil, ty víš že nechci aby s vámi byl.''
Sabina si jí všimne a přiběhne k ní. Obejme jí a přivede za ruku do obývajícího pokoje za Chrisem.
Chris- ''Ahoj Anno.''
Anna neupřímně řekne- ''Ahoj...'' a s ironickým výrazem se na něj usměje
Chris- ''Vím že jsi na mě naštvaná...''
Anna- ''Né vůbec.'' skočí mu do řeči
Chris- ''Nech mě domluvit prosím. Ale jsou to i moje děti, chci s nimi být.''
Anna- ''To sice ano, ale máme střídavou péči, o víkendu je zase uvidíš.''
Chris- ''Sabina říkala, že budeš znovu pracovat.''
Anna- ''Má pravdu, vracím se, už by bylo načase abych se zase vrátila.'' naštvaně mu to vysvětlí
Chris- ''Přeji ti to.''
Anna- ''Děkuji, teď tě poprosím o odchod, ano?''
Chris- ''Proč? Čekáš návštěvu?''
Anna- ''Ne, ....''
Chris- ''Dobře, už bych měl radši jít.''
Anna- ''Děkuji za pochopení, snad ti nevadí když tě nedoprovodím, ahoj.....''
Chris k ní přijde.... snad to vypadá že by chtěl ještě něco, ale Anna se obrátí zády a jde do pracovny. Děti se s Chrisem rozloučí a jdou taky do pracovny...
Oliver- ''Co se stalo? Musíte se pořád hádat?''
Anna- ''Promiň, pojďte ke mě.'' obejme je
Sabina- ''Ty budeš zase pracovat?''
Anna- ''Asi jo...'' zamyslí se '' ale teď už do pelechů, honem šup, šup. Vyčistit zoubky a spát.''
...7:00...
Anna jede do práce, když jí Chris zavolá..
Anna- ''Ahoj.. co zase chceš?''
Chris- ''Ahoj Anno, já.. víš, já jsem Vás chtěl všechny pozvat na večeři, tedy pokud něco nemáš. Včera se to nepovedlo a... moc mi chybíte, všichni.''
Anna- ''Ale Chrisi, skončilo to a můžeš za to ty!''
Chris- ''To dobře vím a.... půjdete teda? Chtěl bych s vámi do té restaurace jak to tam máš moc ráda.''
Anna- ''No... dobře, v kolik se pro nás stavíš?'' zabočí ke stanici, vystoupí z auta a jde do své kanceláře
Chris- ''Jsem rád že jsi to přijala, no, co třeba v sedm?''
Anna už je skoro před svojí kanceláří- ''Dobře, budu se těšit, ahoj.'' ukončila hovor a vešla do svého už království
Semir to uslyšel a Tom taky. Potom šli rovnou za ní..
Semir a Tom- ''Dobré ráno šéfová.''
šéfová- ''Dobré, něco nového?''
Tom- ''Mno.... vlastně nic moc, ale šéfová.. teď už bývalá byla moc ostražitá... no měla kamery, ale ještě musíme jít za ní...'' sklopí oči
šéfová- ''A to jste nemohli hned za ní jít aby vám to video dala?!'' křičela na ně a tak trošku se jí i tím ulevilo, poněvadž už na ně dlouho nekřičela a na děti už vůbec nekřičí, proč taky? oni nešrotují jedno auto za druhým a nedělají tolik chyb jako oni
Semir už měl trošku strach... takhle na ně ještě nikdy nekřičela... měl nahnáno
Semir- ''No tak mi pro ty záznamy skočíme, jo?'' vyběhne z kanceláře a už ani neměl chuť se jí zeptat, s kým si volala
Tom taky vyběhl a běželi do auta. Když přijeli k nemocnici, hned vystoupili a šli za Kim.
Zaklepali a nakoukli do pokoje, Kim si zrovna četl. Knihu odložila a podívala se na dva roztomilé kukuče schované za dveřmi.
Kim- ''Dobré ráno, pojďte už.'' vyzve je ať jdou do pokoje
Semir- ''Tak jak se cítíte?'' čekal kladnou odpověď, ale marně
Kim- ''No.... není to sice super, ale ujde to, děkuji.''
Tom- ''Přišli jsme za Vámi pracovně. Potřebovali bychom video nahrávky z vašich kamer před domem, pochopitelně by nám to mělo usnadnit hledání pachatele. A tím ho i dřív najdeme.''
Kim- ''Dobře, dám Vám klíčky a řeknu Vám kde jsou.'' podívá se na kluky, ti jenom kývli a Kim pokračovala ''No.. víte kde mám pracovnu?'' zase kývli ''Tak v ní je počítač, který je na pracovním stole, pochopitelně. Heslo od počítače je 18m4f... budete si to pamatovat?'' Semir kývl, ale Tom ne ''No, když tak mi zavoláte. Na ploše mám všechny videa, tam najdete to nejnovější, ano?''
Semir- ''Super, díky šéfová... ahmmm, totiž paní Krügerová.''
Kim- ''Teď už Kim, ano?''
Tom- ''Fajn, díky Kim. My už pojedeme.''
Vyrazili jen co nejrychleji to jde... Anna je s dětmi a Chrisem na večeři, docela si to užívají, ale Anna s Chrisem nepromluvili žádné normální slovo, natož větu...
...O dva dny později...
Kim už je v pořádku a šla se rozloučit na stanici. pachatel je už za mřížemi. Anna je už v pozoci šéfky, tak jako doteď. No a Semir s Tomem? Pořád jsou stejní...
Konec, věnováno Leničce

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Nápad docela zajímavý, návrat Anny bych uvítala Very Happy (jak vidno, moc nerespektuješ skutečnost, že v seriálu odešla Anna až po Tomově smrti; Semirovým parťákem byl tehdy už Ben Smile to tedy jen tak pro upřesněnou).
Jinak ani tady ses nevyhnula chybám, ale nebylo jich už tolik, za to tě chválím Very Happy
No uvidíme, s čím dalším přijdeš Very Happy
PS: Ten konec jsi mohla malinko rozvést, zajímaly by mě emoce, budoucnost Kim Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
AnnaE- Díky, tvůj komentář potěšil :)Jinak za 1) nevím jestli jsi to dobře pochopila, já mám ty dodatky něco jako předkrm mých povídek, kterých je tu zatím na fóru jen deset, myslím Smile No, a v tomhle díle přišla Anna z mateřské. Jinak ještě něco, v opravdových dílech Anna nemá děti a ani exmanžela, takže není co řešit Very Happy
Za 2) Tom a Semir jsou v mých dílech nejdéle parťáky ze všech co se tu objevily a nebo jen tak zmínily. Za 3) chyby, můj největší nepřítel. Gramatika mi vůbec nejde, i na základce Very Happy No a za 4) konec možná rozvinu, uvidíme.

Díky, Brittany11

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Moc pěkná povídka, odchod Kim bych nechtěl ale příchod Anny zase jo. Povedlo se ti to

Semir- ''Dáte si kafe šéfová?''
Anna- ''Dám, děkuji.''
Tom- ''Já taky.'' volá na Semira
Semir- ''Tak si ho jdi udělat'' volá na Toma- to je dobrá hláška.

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Harty...jojo, ta se mi taky celkem líbí. Ale tvoje splyšovími medvídky byla lepší Laughing

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Brittany11 napsal:
AnnaE- Díky, tvůj komentář potěšil :)Jinak za 1) nevím jestli jsi to dobře pochopila, já mám ty dodatky něco jako předkrm mých povídek, kterých je tu zatím na fóru jen deset, myslím Smile No, a v tomhle díle přišla Anna z mateřské. Jinak ještě něco, v opravdových dílech Anna nemá děti a ani exmanžela, takže není co řešit Very Happy
Za 2) Tom a Semir jsou v mých dílech nejdéle parťáky ze všech co se tu objevily a nebo jen tak zmínily. Za 3) chyby, můj největší nepřítel. Gramatika mi vůbec nejde, i na základce Very Happy No a za 4) konec možná rozvinu, uvidíme.

Díky, Brittany11

Tak teď se Ti k něčemu přiznám...ty dodatky jsem nečetla, protože jsem Tvoji povídku četla na mobilu a byla jsem ráda, že jsem na tom vůbec přečetla povídku jako takovou Very Happy.
A k Anně...je dost možné, že jsem si prostě jen nevšimla, že se vrátila z mateřské. V tomto případě se omlouvám Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
AnnaE: Za nic se proboha neomlouvej! Jsme lidi Very Happy Jo no, na tom mobilu je to vždy těžké.

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kobra 11 - dodatek - Střelba, odchod a návrat
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma