AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Líbil se ti dílek? Ohodnoť jako ve škole.
1
100%
 100%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 1

Kobra 11- 01x08- Šťastné a Veselé- speciální díl
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Úvod: Ahoj, rozhodla jsem se, že sem budu dávat každý den nový díl, ale bohužel jen do 10 dílu, jedenáctý se teprve píše, ještě nemám ani půlku Embarassed Tak snad se bude líbi a že si zavzpomínáte na Vánoce, krásné počtení Laughing
Upozornění: Možné chyby, ani nevím jestli i sprosťárny, ale asi ne Smile
Postavy: Semir, Andrea, Tom, Michaela, Anna, Hotte, Dieter, Max, Chris, rodiče Anny, Oliver, Sabina, Frank Kranich (ani nemluví), Nadja, rodiče Andrey, Jochen, Adriana, Peter, Sophie, Alex, Dominika, a další....
Párování: Semir+Andrea; Tom+Michaela; málo/hodně, ani nevím Max+Anna; rodiče Anny (zatím); rodiče Andrey; Peter+Adriana
Další...: Konec keců, je čas na Vánoce!


Šťastné a Veselé- speciální díl
Je krásně, všude kolem sníh, který se třpytí od sluníčka. Zavládla vánoční horečka, obzvlášt v obchodech, jsou poslední dny, kdy se dají koupit dárky pro své blízké. Ale jsou také problémy na silnicích, ale v tomhle díle opustíme dálnice a silnice a nahlédneme do života postav, jak zvládají tuto vánoční atmosféru....
21.12. 2013-
Semir s Andreou jedou do obchodu vybrat dárky pro své blízké a také kolegy od dálniční policie.
Semir- ''Hele, koukni to by se líbilo Tomovi.'' ukazuje na Mercedes na ovládání a ďábelsky se směje
Andrea- ''Tak mu to kup?''
Semir- ''No já nevím, mám?''
Andrea- ''Vím že to nezní moc dospěle, ale kup to, troška vánočního šprýmu neuškodí.'' usměje se
Semir- ''Tak dobře.'' vezme autíčko a dá ho do košíku ''Teď něco pro šéfovou, co jí dáme ?''
Andrea- ''To vyberu já, chce to nějakou kosmetiku nebo tak, né autíčko nebo tě nechá v něm jezdit.'' směje se
Semir- ''Tak já nevím, jednou jo a jednou ne.''
Když už mají nakoupeno od dárků po jídlo na Štědrý den, který se bude konat na stanici, jedou domů.
....
Tom a Michaela jsou doma, dárky už mají, akorád je zabalují.
Tom- ''Myslíš že se to bude Semirovy líbit?'' ukazuje na stříbrný BMW na ovládání
Michaela- ''Myslím že se mu to autíčko líbit bude.'' usměje se a dá mu pusu
Tom- ''Jsem strašně zvědavý jak se bude líbit dárek šéfový, vymysleli jsme ho se Semirem...''
Michaela- '' Jaký?'' podívá se na svého muže
Tom- ''Pozvali jsme i Baumgartnera.''
Michaela- ''Cože jste udělali? Jste se snad zbláznili?...'' směje se ''My už, ale dárek máme.''
Tom- ''A dárek pro Andreu, máme ho?''
Michaela- ''Já jsem ti dávala seznam dárků pro všechny, koupil jsi ten parfém Escada?''
Tom- ''Esca- co?'' zadrhne se v půlce slova
Michaela- ''Takže ne, no, pojedu ho koupit a běda ti jestli už bude vyprodaný!'' pohrozí mu prstem
....
Šéfová už má dárky dávno koupený, asi už tak od Tomovi svatby. Už jenom vytírá, luxuje atd...
šéfová(Anna)- ''Olivere, pojď sem..'' volá na něj
Oliver- ''Co je mami?''
Anna- ''Pomoz mi, přines prosím tě vlhký hadřík, utřu okna.''
Oliver- ''Proč já....'' odchází pro vlhký hadr na okna
Příjde tam Sabina.
Sabina- ''Mamí? Dáš mi cukroví?'' prosí na špičkách
Anna- ''Prosím tebe, vydrž ještě pár dní, až bude oslava u nás na stanici smíš sníst cukroví kolik budeš chtít...''
Sabina- ''Vážně? Jupííí...''
Oliver- ''Dobře si to zapamatuj, ať to není jako minule co jsi jí slíbila že pojede za tátou, že mami?'' provokativně na ní mrkne
Anna- ''Nech si toho, už máš ten hadr?''
Oliver- ''Ano vaše veličenstvo.'' směje se
Anna po něm hodí hadr a směje se taky, i proto, že málem spadla ze židle na které stála....
22.12. 2013-
Semir s Andreou jsou v obývacím pokoji a balí dárky.
Andrea- ''Podej mi nůžky, prosím.''
Semir- ''Tady je máš.'' podává jí nůžky
Andrea- ''Teď mašli.''
Semir- ''Modrou, červenou nebo zelenou ?''
Andrea- ''Červenou.''
Semir jí podá červenou mašli.
Andrea- ''Tak, poslední dárek.'' uvazuje pořádně mašli na dárku pro šéfovou
Semir- ''To znamená, že už máme po starostech....'' dá jí pusu
Andrea- ''.....ne, to znamená, že musíme napéct ještě další várku cukroví.''
Semir- ''Už zase....?'' znuděně
Andrea- ''Teprve třetí várka, počkej na šestou.'' směje se
....
Michaela s Tomem jsou v kuchyni a pečou poslední cukroví, perníčky.
Tom- ''Krásně to voní.''
Michaela- ''To jsem ráda, pomůžeš mi je zdobit?''
Tom- ''Ale jistě, ......né, tolik toho nezvládnu, vždyť jich je alespoň sto.''
Michaela- ''No právě.''
Tom- ''Jdu vytírat podlahu, zatím se měj.'' jde pryč ven do parku
....
Semira už to taky moc nebaví, nenápadně jde také pryč do parku aniž by věděl, že tam je i Tom.
....
V parku...
Tom- ''Ahoj, co tady děláš?''
Semir- ''Ahoj Tome, nudím se, a ty?''
Tom- ''Taky....''
Semir- ''Nechceš mi pomoc s pečením cukroví?''
Tom- ''Na to samé jsem se tě chtěl zeptat, ale se zdobením.''
....
Anna už má všecko hotové od cukroví až po vánoční výzdobu a úklid. Je tedy čas relaxovat, lehne si na pohovku v obývacím pokoji. Najednou zazvoní zvonek... jde otevřít. Je to Semir s Tomem.
Anna- ''Dobrý den.''
Semir- ''Dobrý šéfová.''
Tom- ''Dobrý den.''
Anna- ''Pojďte dál, jste celý promrzlý, co tady vlastně chcete?''
Tom- ''No, to je na dlouhé povídání, my se totiž schováváme před manželkami.''
Anna- ''Aha, tak to chápu, ale mě se bát nemusíte, já už mám všechno hotové.'' směje se
23.12. 2013
Semir je už doma, zatím spí. Andrea už je dávno na nohou. Semir se vzbudí. Jde za Andreou.
Semir- ''Dobré ráno miláčku.'' dá jí pusu
Andrea- ''Dobré ráno Semire, už je načase abychom jeli pro stromek, letos ho kupujeme my.''
Semir- ''Cože?''
Andrea- ''Necožejuj a jdi se převléct, a dělej.'' volá
....
Tom je taky doma, ale zdobí perníčky.
....
Anna dělá snídani pro děti.
Sabina- ''Co je k snídani?''
Anna- ''Nech se překvapit.''
Oliver- ''Já mám pro tebe taky překvapení.''
Anna- '' A jaké?''
Oliver- ''Přijede táta.''
Anna jenom mlčky zírá a kroutí hlavou.
Sabina- ''Mami!''
Anna- ''Promiň miláčku.'' pohladí jí ''Je to doufám jeden z vánočních žertíku, že ano?'' směje se falešně, ale i potichu
Oliver- ''Ne, už je na cestě.''
Anna- ''To je typický, když chce přijet tak se ani neuráčí to oznámit. Nebýt tebe tak to zase nevím.'' zuří a hodí utěrku na kuchyňskou linku a odchází do své ložnice
....
Semir s Andreou vybírají stromek.
Semir- ''Tenhle je moc tlustý, tenhle moc vysoký.'' imituje Andreu ''Jaký teda?''
Andrea- ''Tenhle je dokonalý, je jako minule co ho vybírala šéfová s Dieterem a Hottem.''
Semir- ''No výborně, a bude si myslet že se opičíme,'' zuří, jenomže už to nemůže vydržet '' ......jdu ho zaplatit.'' Andrea se jen směje
....
Tom a Michaela už jsou hotovi, čekají návštěvu, rodiče Michaely a otce Toma, Franka Kranicha a se sestrou Toma, Nadjou.
....
Chris už je před dveřmi, zazvoní. Anna a Oliver jdou otevřít, když otevře Sabina se mu vtrhne do náruče.
Chris- ''Ahoj zlatíčko, rád tě vidím.'' políbí jí do vlasů
Oliver- ''Ahoj tati.''
Sabina- ''Tatínkůů.''
Chris- ''Ahoj Anno.''
Anna- ''Ahoj, pojď dál.''
24.12. 2013- Vánoční den začal, už je večer a všichni se už schylují na stanici. Děti jsou zatím venku kde se koulují. Je tam Sabina, Oliver, 6ti letá dcera Petra (bratr Anny), syn Dietera Jochen. Ostatní jsou ve vnitř. Anna si užívá malýho šestiměsíčního synovce Alexe. Příjde tam Baumgartner a jde rovnou za Annou, která se náramně baví s Alexem.
Anna- ''No čó ty, ty prcku jedem malý, no ňuňuňu.'' šišlá a hraje si sním
Baumgartner- ''Dobrý den.''
Anna se otočí.
Anna- ''Dobrý den.'' zaraženě se na něj podívá
Baumgartner- ''Pozvali mě vaši kolegové, doufám že vám to nevadí.''
Anna- ''Né, né vůbec.'' koktá
Baumgartner jde s ní dál od Alexe.
Baumgartner- ''To je váš syn?''
Anna- ''Né, můj syn je venku a dcerka taky.''
Baumgartner- ''Aha.''
Semir se baví s Tomem o Baumgartnerovi a šéfový. Andrea s Michaelou o kosmetice atd.... Dieter s Hottem a ostatními o ostatních věcech. Je už večír, děti jsou pořád venku a dospělí připravují dárky pod stromek, který je úžasně nazdobený. Zhasnou světla, Anna jde pro děti aby šli už do vnitř. Když tam vejdou rozsvítí se stromeček a začnou prskat prskavky. Děti se vrhnou pro dárky. Dospělí potom....
Semir si vytáhne dárek pro něj. Otevře ho....
Semir- ''Jé autíčko, přesně takové jsem......''
Tom otevřel rovněž dárek, zrovna od Semira....
Tom- ''No Semire.....''
Kouknou se na sebe a začnou se smát.
Andrea s Michaelou byly spolu sloučený, domluvily se na ně.
Andrea- ''Tak, to vyšlo nádherně.'' koukají na Semira jak se s Tomem dohadují kdo se dřív opičil a jak to vlastně bylo
Začne se jíst, tančit a pít šampaňské. Tom, Michaela, Semir, Andrea, Anna, Hotte, Dieter a Baumgartner sedí u jednoho stolu. Najednou, když už mají skoro všichni toho málo vypito, dojde na tykání mezi všemi u stolu. Anna dala podmínku- ''Tykat mi můžete jen mymo pracovní čas, jinak v práci jsem pro vás jen a jen šéfová.'' Všichni souhlasili a od té doby si tykají, to Hotteho hodně nadchlo Smile Hrají vánoční koledy a děti jsou u jednoho stolu kde mají dárky a prohlížejí si je....
Käte (matka Anny) šla se svým manželem Janem za Annou...
Käte- ''Moc se ti to tu povedlo drahoušku...''
Anna- ''Mami, já tohle všechno nedělala, pomáhali mi mí kolegové.''
....
Už je dost pozdě večer, šéfová si náramně užívá s Maxem (Baumgartnerem), baví se různě, o mládí, jelikož mají hodně společného, oni vyrůstali v Hamburku...
Anna- ''Já jsem byla vždycky oblíbená, ale za to pěkná mrcha...'' směje se a napije se vína
Max- ''Já jsem nebyl až tak moc oblíbený, byl jsem hold tak trošku šprt.'' uculí se
Anna se začne smát.... Max taky.
....
Tom a Semir jsou spolu ve své kanceláři, sedí a jí....
Semir- ''Koukni se ven, že by to byla pravda?''
Tom- ''S tou kytkou to je přece jenom pověra....ne?''
Semir- ''Ne ne, není, jen se koukej dál....''
Tom- ''Jóóó, už vidím Hotteho....'' směje se
....
Ale teď už je fakt dost pozdě, skoro všichni jsou už pryč, už se jenom loučí Anna s Petrem a jeho manželkou Adrianou...
Anna- ''A kam teď jedete ?.''
Petr- ''Nejdřív k mámě a tátovi, tam přespíme a pak poletíme letadlem zase domů.''
Anna- ''Někdy se za vámi zase proletíme...''
Rozloučí se...
Semir s Andreou se loučí s rodiči Andrey...
Andrea- ''Ahoj mami...''
Margot (matka Andrey)- ''Ahoj zlatíčko, dávej na sebe pozor...''
Andrea- ''Nejdu přece do války...''
Hans (otec Andrey)- ''Ale ty víš jak to tvá matka myslela, musíš dávat pozor, tahle práce je moc nebezpečná..'' kouká na Semira
Rozloučí se...
Max- ''Chceš abych ti pomohl to tu sklidit?''
Anna- ''Jestli chceš?''
Max- ''Rád.''
Anna- ''Tak počkej, máma odveze děti k ní domů, nechceš aby jela Sophie s nimi? Ráno si jí můžeš vyzvednout, není to daleko, mají tady blízko domek v Kolíně.''
Max- ''Jestli jí to nebude vadit?''
Anna- ''Né vůbec, myslím, že se hodně skamarádila s Oliverem.'' kouká na Sophii a Olivera
Max- ''Tak dobře..''
....
Semir s Andreou jedou domů, Tom s Michaelou taky....celá služebna je prázdná, teda jako že tam už nikdo není, až na Annu a Maxe.
Anna s Maxem uklízejí, už mají všechno hotové. Tak si nalijí skleničku červeného, to Anna moc ráda Smile Baví se spolu, smějí se spolu, Max pustil hudbu, takže spolu i tančí.... Max jí zavede pod jmelí.... takže už asi víte co chce udělat.....
Max- ''Já....., víš......, tohle jsem chtěl udělat už dávno...'' políbí jí, Anna se po chvilce s chutí přidá
Semir s Andreou se ještě vrátili, Semir si tu zapomněl BMW na ovládání. Jakmile vystoupili z auta, Andrea si jich všimla.
Andrea- ''Semire, teď tak nemůžeme.''
Sednou si zpátky do auta, sledují od tamtud stín přes žaluzije....

Konec, snad se líbil Laughing

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Posílat chlapa pro parfém je jako nechat mě zpravovat letecký motor Laughing to nemůže dopadnout dobře!

Konec (šéfová a přítel) je sladce vánoční, andrea a její přítomnost to kazí Laughing mimochodem, její práce moc nebezpečná není, ona sedí na zadku a klepe něco do pc Very Happy

Mile nekonflitní drobek Smile je fajn, že nováčci oživují forum! Jsem za to moc ráda Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Wox: To je sakra nebezpečný - blbě sáhneš a dostaneš 220 od zásuvky nebo něčeho jiného z počítače. Very Happy Mě už se to jednou povedlo (zdířka na sluchátka) a počítač kope jako kůň. Idea

Ad povídka: Mám rád takový ty nedorozumění - jako když půl rodiny dostane totéž, jen jinak barvené apod. A na konec: Cizí páry se nešpehují!

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Woxys: S tím parfémem: šla ho koupit Michaela. No, Semir si zapomněl autíčko, myslím si, že i máš pravdu, možná to ještě zvážím a odstraním to. Ale když se nad tím zamyslím, nedozvěděl by se to jinak nikdo kdyby tam nebyla Wink Andrey otec se podíval na Semira, tím chtěl naznačit, že on jí většinou připlete do nebezpečí.... Jinak jsem moc ráda za tvůj super komentář Smile

Pietro: Oni je přece nešpehují Laughing Laughing Jen si jeli pro autíčko, když zjistily, že je 'obsazeno' nejspíš hned odjeli Very Happy JJ, s tím autíčkem jeto super, to by se klidně mohlo stát i v normálním dílečku Smile Díky za koment.

Děkuji, Brittany11

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Oh, já to ještě neohodnotil:?:
Moc krásná povídka, je mi líto Hotteho, od 3.série Annu chce a pořád mu to někdo kazí. Laughing

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Hartmutt: Díky...no, já dělám tuhle řadu povídek a pak ještě chystám jen co dodělám řadu AndrAn začnu dělat HottAn Wink Takže se mu poprvé poštěstí, i když zde na fóru už tu šanci měl Smile

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
HottAn- super, to se těším.

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Smile těš se! Very Happy

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kobra 11- 01x08- Šťastné a Veselé- speciální díl
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma