AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
PLK Extra 2. - Výlet
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Druhá „odbočka“ od hlavního příběhu Very Happy )

Výlet
(Der Ausflug)

Nedílnou součástí života na služebně jsou i dovolené.
Každý je vybírá dle svého.
To se ovšem mění, když přijde zpráva, že se uskuteční společný výlet celého okrsku.
Neříkal bych ani tak výlet, jako spíše společná oddychová akce.

Nakonec se po všech těch nápadech, co na služebně padaly, uchytily dva – motokárové zápolení v nedaleké kart-aréně, které vehementně prosazovali Semir, Tom a Jan, proti grilovačce spojené s tůrou na kolech, jejíž přívrženci byli zejména z okolí Dietera a Hotteho.
A aby to bylo ještě zajímavější, tak šéfová Anna, Pietro a Andrea zaujímali raději neutrální postoj.

Jan se snažil už několikrát Pietra přetáhnout na stranu motokár, ale Pietro se nedal a sebekriticky prohlásil: „Mě je jedno, jestli mám mít motor, nebo ne – na mé zásoby tuku platí oboje.“

Semir začal schválně u Hotteho stolu nahlas přemýšlet: „Taková motokára – to není nic nudného – navíc, když ty naše výkony budeme zapisovat a porovnávat… Já se prostě těším.“
„Tak na grilované prase se těším taky.“, rýpal Hotte.
„Taková vyjížďka na kolech na čerstvém vzduchu - není nic lepšího. Na těch vašich motokárách budem akorát smrdět od kouře z výfuků!“, vedl si dál Hotte svou.

„No hele, je to až za týden, to je ještě hodně změní a navíc kladně pro naši variantu.“, dodal Semir a koukl na Toma, který jen souhlasně pokývnul hlavou.
„Pche, to ještě uvidíme – tradiční grilovačka zvítězí.“, zvolal Hotte a usedl ke stolu.

Semir na výjezdu se zeptal Toma: „Myslíš, že vyhrajou? Začínám pochybovat.“.
Tom odpověděl: „Blbost. Nás má šéfová radši, byť jsme zničili víc aut. Ona o tom nakonec rozhodne, pokud se to nerozhodne jaksi samo. Proč myslíš, že je neutrální, no ne?“
„Snad máš pravdu.“, dušoval se Semir.
Dny ubíhaly…










„Cink, cink!“, zazvonily zvonky u jízdních kol, když se proháněly okolo jedné řeky – nejdříve Hotte, za ním Dieter, po něm Pietro, za ním Andrea a pak ještě šéfová Anna.

„Už tam budem, ke grilbaru je to ještě půldruhého kilometru!“, hlásil Hotte.

O dalších zhruba 400 metrů za první pěticí, se velmi křivě plazilo ne úplně nové trojkolo ve složení Tom, Semir a Jan.

„Krucinál, věřili byste jim, že zrovna včera jim někdo ty motokáry ukradl?!“, zuřil Jan, snažící se držet rovnou stopu.
„A navíc nám dají ten největší rozvrzaný kostitřas, co tam měli!“, pokračoval Semir.
„Nemelte a šlapejte, takhle je nedoženem…“, zas pro změnu komandoval Tom.

Celé trio se nakonec shodlo: „Příští rok je náš!“ …

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Pěkné, taková hezká oddechovka. Líbil se mi nápad s motorkama. Trochu mi to připomíná díl Na vlastní pěst (Ben) nebo Mezi dvěma kameny (Klub těch motorkářů).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Harty: ty neznas ten dil- Lehka korist?
Pietro: mam pocit ze je to tomu dilu hooodne podobny a proto se mi to hooodne libi Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Brittany: Ne neznám, ale motorky mám rád, takže se na to musím kouknout.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
100 bodů pro soutěžící Brittany - inspirace je právě z tohoto dílu. Wink

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Pietro- Diky Wink Ale myslim, ze ty to mas lepsi nez dil Lehka korist.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
PLK Extra 2. - Výlet
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma