AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Vykopávka
Zorinka


Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 8
Odpovědět s citátem
Ne, skutečně se nelekejte a nechte se předem varovat! Tohle skutečně není moje nové dílko, je to to nejstarší, co jsem snad kdy o Kobře napsala a inspirovala mě k tomu jedna parodie z těchto stránek... neberte to vůbec vážně, je to taková vykopávka, ale alespoň zkusím, jestli mě za to neukamenujete... Tak hodně zábavy a prosím, napište svůj názor, ať už je jakýkoli.

Semir s Janem se řítili rychlostí blesku ( tj. 40km/h ) po dálnici v blízkosti Kolína nad Rýnem. Najednou se kolem nich prořítil zářivě zelený Trabant, řidič na komisaře ukázal nemilý posunek a spolujezdec po Semirově služebním BMW ( které už se předtím podobalo víc šrotu než autu za necelý milion) asi 10 minut střílel.
Jan se vyklonil z okýnka, vytáhl z kapsy prak a vyžvýkané žvýkačky a jal se zločince v Trabantu zastřelit. Vtom se Semir vzpamatoval a vykřikl :
" Jane, dávej pozor, střílejí po nás! "
" Semire, dochází ti dech? " ptal se svého parťáka Jan, když viděl, jak jim zářivý Tráboš ujíždí v dáli a na tachometru je stále už dříve zmiňovaná “čtyřicítka“.
Turek jen kývl a dál se soustředil na to, aby se vůbec trefil do (na šířku pouze čtyřmetrového) jízdního pruhu.
" Tak si dej Airways a volně dýchej! " vykřikl vítězoslavně Jan a podával svému partnerovi jednu z vyžvýkaných žvýkaček, které měl vždy u sebe.
" Díky, jseš fakt kámoš. " usmál se Semirek na svého milovaného parťáka.

Mladý hnědovlasý, neustále dost děsně nagelovaný komisař už se ale zase vykláněl z okýnka a střílel po zeleném autě, které ale nebylo onen zákeřný Trabant, ale zánovní středně zelené Audi A4. Zapomněl ( ach ta skleróza), že jim Tráboš už dávno ujel a svoje slušivé brýle ( měl asi jen 4 dioptrie ) si už zase nechal doma. A to Audi mu bylo “tak“ podobné!
Po tomto náletu přejelo zelené Audi do vedlejšího pruhu, spolujezdec otevřel okýnka a vpálil to Semirovi pěstí mezi oči. Turek se zmohl jen na:
„ Jejda, on mě praštil. “ a upadl do bezvědomí.
Toho si ale Richter vůbec nevšiml a nadále visel hlavou z okna ven a střílel ( teď už zase po jiném) autě před nimi. Po chvíli ale BMWčko vyjelo ze své ( i doposud dost klikaté) dráhy a mířilo si to rovnou ke svodidlům. Jan si asi myslel, že chce Semir tomu autu před nimi udělat myšku, tak byl klidný a dál se vykláněl z okýnka. Klid ho přešel, až když narazil hlavou do svodidel..
„ To snad není pravda, zase budu mít zničenej celej účes! “ nadával nahlas Honzík a vůbec se nevzrušoval nad tím, že se jejich (původně) krásný bavoráček třikrát otočil kolem osy a dál jel po louce u dálnice jako sáňky.

Jan vylezl naštvaně z auta ( teda sešrotované stříbné konzervy, na jejíž kapotě byla kdysi značka BMW), přešel k ( bývalým) dveřím řidiče a začal Semirovi, který právě vylezl z toho, co zbylo u auta, nadávat:
„ Tak já teda nevím, jak si to představuješ! Vždyť ty neumíš vůbec řídit! A co mě nejvíc mrzí, že mám zkaženej účes! “ rozfňukal se komisař DP Richter a chtěl Semirovi jednu natáhnout. Ten se ale uhnul a Jan se vší silou prásknul rukou o vrak. To už ho dorazilo a začal vzlykat.
„ Ale no tak, malej...“ snažil se Turek utěšovat svého parťáka.

Stříbrné hromady šrotu si mezitím všimli projíždějící řidiči a zavolali DP i sanitku. Na místo jako první dorazili Susanna s Frankem. Auto ( od té doby, co Frank předevčírem rozšrotoval jeho služební CLKáčko a včera Susannin Mercedesek, jezdil Tým 2 v polorozpadlém sladce růžovém žigulíku ) Sussy a jejího novopečeného manžílka Franka zastavilo nahoře na dálnici za krajnicí a novomanželé se pomalým krokem přesouvali dolů ke svým kolegům.
„ Co tady ty dvě paka zase vyváděli? “ ptal se své kolegyně a manželky Frank.
„ Těžko říct, miláčku. “ zavrkala na něj jeho ženuška a už si to na svých vysokých podpacích šinula k vraku Semirova autíčka.

Sussy zavolala mobilem ( v žigulíku nebyla vysílačka) Andree, aby pro vrak Semirova autíčka přijel někdo z technického ( nebo ze šrotiště), potom nastoupili všichni čtyři do “zánovního“ autíčka a jeli na stanici.

„ Ale ne! “ křičela šéfová na svoje podřízené tak hlasitě, až se holubi, kteří jim znečisťovali okolí stanice, polekali tak, že hromadně emigrovali.
„ Tak vy jste zničili další auto?? Dobře, tak už máte jen jedno dohromady a budete v něm jezdit, dokavaď se nerozpadne!“
„ Což nebude dlouho trvat.“ pomysleli si všichni čtyři komisaři a se sklopenou hlavou opustili Anninu kancelář.

_________________
Ahoj. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Cože?Frank si vzal Susannu?To jsem teda nevěděla že pozbyl až tak moc mozku ... Žigulík?Růžový?Br,to bych radši jezdila na kole:D


Krásné!Smile

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Booooooože! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Jak krááááásnéééé!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Prý Honzík Laughing Laughing Laughing Navážení se do něj, rychlosti, předjížedění trabantem, sestřelování prakem... musela bych okopírovat celou povídku, kdybych měla říct, co mne rozesmálo nejvíc Laughing Laughing
Paráda Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vykopávka
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma