AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Valentýn
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Ještě než začnete číst mojí první povídku bych vás ráda upozornila že mími oblíbenými postavami jsou šéfová Anna a André a všechny povídky se budou týkat hlavně jich.
A táké bych ráda poděkovala uživateli André-und-Semír,vycházím totiž z postav z jeho povídek(má úžasné povídky),při čtení jedné z jeho povídek mě napadla tahle tak snad se bude líbit Smile
14.Února
Bylo ráno Anna ještě spala,zachvíli ji probudila vůně čerstvé kávy. Vstala a šla do kuchyně,tam našla Andrého který pro ni připravoval snídani. ,,Dobré ráno miláčku". ,,Dobré ráno". Anna si sedla ke stolu a společně se nasnídali. Potom se oblékli a jeli společně na služebnu,když přijeli před služebnu a vystoupili z auta tak ji ještě políbil. Když vešli na služebnu byla tam jen Andrea,Hotte a Bonrath. ,,Dobré ráno" řekli všichni tři jednohlasně. ,,Dobré" odpověděli Anna a André,Anna šla do své kanceláře André šel k Andree a ptal se jí kde je Semir. ,,Nevím ještě tu není" odpověděla Andrea ,,snad zachvíli dorazí". Ano opravdu dorazil,ale až za dvě hodiny to už Anna skoro pukla vzteky hned jak přišel zavolala si ho k sobě do kanceláře. ,,Jak si to představujete přijít takhle pozdě do práce". ,,No šéfová víte já..." ,,Co..?" ,,Já jsem zaspal včera jsem až do noci psal hlášení." ,,Tak dobře ale ať už se to příště neopakuje." ,,Jasně šéfová." ,,Tak už jděte." ,,Tak co seřvala tě hodně?" Zeptal se André. ,,Ani ne tak jako vždycky když sešrotujeme auto." Oba si sedli za svoje stoly a začali vyplňovat hlášení. Zachvíli tam přišla Anna ,,máte výjezd na 54.kilometru A4 je zase nějaký šílenec co si plete dálnici se závodní dráhou." ,,Jasně šéfová už jedeme." Semir už běžel k autu,a André se ještě zastavil a políbil ji. ,,Tak večer" zašeptal ji do ucha,a Anna se na něj zamilovaně usmála. A odešla do své kanceláře. Mezi tím André doběhl k autu. ,,Kde si tak dlouho nemůžete se příště loučit trochu rychleji...?!" zeptal se Semir ,,Hele nech si to jo!" ,,Tak promiň no"řekl Semir a vyjeli,asi tak za pět minut už chytali to chlapa v černém BMW na dálnici. ,,Že si ti lidi nedají pokoj" řekl Semir. ,,Nedají" řekl André,ale to už jen viděli jak černé BMW letí vzduchem a narazilo do svodidel. Tak Semir rychle zastavil a vyběhli s Andrém z auta. ,,Tak a má to" řekl André vytáhli ho z auta a zavolali sanitku a Hotteho s Bonrathem. A jeli na stanici. ,,Tak co chytli jste ho?" zeptala se Anna. ,,Ne chytnul se sám měl dvě promile alkoholu v krvi a nezvládl řízení a narazil do svodidel aspoň nám ulehčil práci." ,,Tak dobře napište hlášení a pak mi ho přineste" řekla Anna a odešla do své kanceláře vyřizovat svoje papírování a telefony. Bylo sedm hodin večer a Semir už odešel šli totiž s Andreou na večeři. André si vzal sako,zhasnul a šel za Annou do její kanceláře ,,už můžeme jít..?" zeptal se André. ,,Můžeme" řekla Anna vzala si kabát a šli, když přijeli domů Anna si vzala své oblíbené šaty které dostala od Andrého a jeli na večeři. ,,Sluší ti to" řekl André Anně když jeli v autě ,,děkuju" odpověděla Anna a políbila ho. Zachvíli přijeli k restauraci,vystoupili a šli k objednanému stolu,objednali si jídlo a lahev vína....
Asi tak za dvě hodiny přijeli domů ještě si dali pár skleniček vína a prohlíželi si společně fotky ještě z akademie a i ty kde byli společně s Jackem,Brunem,Mikem,Alexem,Marcusem ale i se Semirem. Potom ji André něžně pohladil po vlasech a začali se líbat.......
Ráno odjeli v osm jeli na služebnu,když tam přišli byli tam už všichni dokonce i Semir. Anna šla do své kanceláře a André zase do kanceláře Kobry11. ,,Ahoj Semire" ,,Ahoj" ,,Tak co jak se Andree líbil tvůj dárek k Valentýnu..?" ,,Líbil řekl Semir a co jsi dal šéfový ty...?" ,,Taky jsme šli na večeři do Anniny oblíbené restaurace" řekl André zrovna v tom okamžiku vešla do jejich kanceláře Anna ,,Semire máte dnes večer čas zrovna volal můj otec a pozval nás na dnes večer na večeři." ,,No dneska by se mi to hodilo Andrea jde ke kamarádce." ,,Tak dobře dnes večer v osm hodin na ministerstvu." ,,Dobře šéfová" řekl Semir. Anna se na ně oba usmála a odešla. V půl osmé vyjeli s Andrém z domova a přesně v osm byli na ministerstvu tam už na ně čekal Annin otec Jack(šéf Zásahovky) a děda Bruno(ministr vnitra),přivítali se s nimi a sedli si ke stolu Jack se jen tak ze srandy zeptal Anny ,,Tak co stará se o tebe André dobře" ,,Ano stará tati"řekla Anna. ,,To je dobře jinak bych si to sním vyřídil" řekl Jack a všichni se začali smát. A to už dorazil i Andrého otec Mik s jeho bratry Alexem(pracuje na Zásahovce) a Marcusem a také Semir,opět se všichni přivítali a sedli se ke stolu a zachvíli jim donesli jídlo,celý večer si vyprávěli a vzpomínali na společné zážitky. Když André s Annou dorazili domů bylo něco málo po dvanácté, ,,ještě že je zítra sobota" řekl André Anna se na ně usmála a šli spát. Ráno se André vzbudil a Anna ještě spala chvíli ji pozoroval jak spí,ale zanedlouho se probudil i Anna. ,,Dobré ráno lásko" řekl André a políbil ji ,,dobré ráno" řekla Anna a polibek mu opětovala,potom společně vstali a šli udělat snídani. Nasnídali se a šli se do parku projít kde se procházeli celé dopoledne,vrátili se okolo dvanácté a Anna uvařila oběd,a odpoledne se jela podívat na svého dědu Bruna,ale André s ní nejel prý musel ještě napsat nějaká hlášení.....Když se Anna vrátila domů a vešla do dveří byla hrozně překvapená všude hořely svíčky a byli tam poházené okvětní lístky růží v obýváku na ni čekal André s prstínek v ruce a řekl,,Anno vezmeš si mě...?" A Anna odpověděla ,,Ano vezmu..." a začali se líbat...
Asi tak za měsíc se konala svatba byli tam všichni:Bruno,Jack,Mik,Alex,Marcus,Semir,Andrea,Hotte,Bonrath ale i Semírův bratr Martin a jeho sestra Aischim která chodí s Andrého bratrem Alexem. A za nedlouho začal obřad...:
,,Já André odevzdávám se tobě Anno slibuji že ti zachovám lásku úctu a věrnost,že tě nikdy neopustím že s tebou prožiju všechno dobré i zlé ve zdraví i v nemoci až do své smrti." ,,Já Anna odevzdávám se tobě André slibuji že ti zachovám lásku úctu a věrnost,že tě nikdy neopustím že s tebou prožiju všechno dobré i zlé ve zdraví i v nemoci až do své smrti." André:,,Tenhle prsten je znamením mé věrnosti." Anna:,, A tenhle prsten je zase znamením mé věrnosti." ,,Můžete políbit nevěstu....." Následoval dlouhý skoro nekončící polibek....Poté šli všichni na slavnostní oběd který se protáhl i na večeři a oslavu která trvala dlouho do noci.....Když André s Annou vešli do jejich bytu André ji donesl až do postele kde se začali líbat......
Asi tři měsíce po svatbě byla Anna u lékaře který ji řekl že je ve třetím týdnu těhotenství když přišla domů André už tam byl ,,tak co ti řekl doktor?"zeptal se André ,,André já já" ,,Co?" ,,jsem těhotná..."
,,Vážně" jásal André a políbil ji Anna i André z toho měli oba velikou radost. Druhý den to řekli všem na služebně a i oni z toho měli všichni radost....
O osm měsíců později Anna byla sama doma André nachvíli odešel na služebnu,a najednou ucítila bolesti jako první si zavolala sanitku a pak zavolala Andrému. ,,Cože ty ty už....?" Vykoktal ze sebe André ,,ano už" řekla Anna ,,už jsem volala sanitku zachvíli by tu měla být tak jeť rovnou do porodnice...."
Když tam André přijel Anna už byla na sále tak se posadil a čekal asi tak za půl hodiny pro něj přišla sestřička a řekla aby šel za ní,když vešli na pokoj André byl v šoku...protože se jim nenarodilo jen jedno dítě ale hned dvě.......
,,Anno my my máme dvojčátka?!" ,,Ano" řekla Anna,André k ní přišel a políbil jí i jejich děti Aničku a Andrease. A hned to běžel zavolat kolegúm na služebnu,zvedl to Herzberger... ,,cože vy vy máte dvojčata" vykřikl a zavolal na všechny ,,rychle pojďte sem všichni šéfová a André mají dvojčata!" všichni se k němu nahrnuli a začali se vyptávat co je to jak se jmenují....? ,,Jsou to kluk a holčička." ,,Jmenují se Andreas a Anna" řekl André... A vrátil se za Annou a dětmi na pokoj asi za dvě hodin Anna usnula a André odjel za kolegy na služebnu svoje děti zapít,protáhlo se to až do rána. Asi ve třičtvrtě ne čtyři André přišel domů osprchoval se a šel si lehnou ale psal asi tak čtyři hodiny a jel za Annou do nemocnice,když přijel Anna už nespala. ,,Ahoj lásko" řekl André a políbil ji. ,,Ahoj" řekla Anna a André ji začal vyprávět jak včera zapíjeli jejich malé přírůstky. Za dvě hodiny se přišli všichni kolegové podívat na svoji šéfovou a její malé drobečky...
A Andrea a Semir všem oznámili že také čekají přírůstek do rodiny,všichni byli překvapení ale zárověn měli radost. Když za týden propouštěli Annu a děti z nemocnice André pro ně přilej a stal se z něj opravdu vzorný otec.
Za devět měsíců se Andree a Semirovi narodila holčička Aida. A i ze Semira se stal táta na plný úvazek......
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
prosím pište komentáře Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zuz


Založen: 08. 01. 2012
Příspěvky: 49
Bydliště: Telč
Odpovědět s citátem
povídka sama o sobě pěkná, akorát škoda, že se tam vcelku nic neděje :/ ale jinak pěkný příběh z jejich osobního života Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
No já moc neumím psát ty ,,akční povídky" mám radši tyhle (hlavně s Annou a Andrém).
A jinak moc děkuji Smile

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Ty Ty.. Moje realita Embarassed Embarassed Embarassed Ale mohu jen schválit Smile Povedlo se Smile)

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
díky... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Na začátek to rozhodně není špatné, jen bych pro příště používala enter, občas se mi stalo, že jsem se v těch řádcích ztratila a četla něco od začátku Laughing

Líbí se mi, že jsi spárovala Annu a Andrého, je to neotřelé a aspoň se Jarabáček zase také v povídkách objevuje Smile

Jak bylo již poznamenáno, povídka není moc akční - u vztahovek to moc nevadí, zkus ale příště ten vztah trošku více rozepsat, ukazuj emoce, takhle to bylo sice pěkné a přesně víme, co se dělo, ale po emoční stránce jsme se toho moc nedozvěděli Very Happy Na druhou stranu z toho je cítit, jak moc máš ty postavy ráda a to je rozhodně dobře!! Very Happy

Každopádně jen tak dál, cítím v Tobě talent! Very Happy

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
díky Very Happy Very Happy Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Valentýn
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma