AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Hermannova pomsta
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Ahoj přidávám další povídku opět se týká mého oblíbeného tématu (A+A) Smile

Ráno přišel do kanceláře později než obvykle a doufal že si šéfová jeho pozdního příchodu nevšimne, a opravdu si ho nevšimla,zrovna když vcházel do kanceláře tak s někým telefonovala. ,,Ahoj kde jsi byl tak dlouho?" Řekl André když Semir vešel do kanceláře. ,,Ahoj ,ale nemohl jsem najít klíče od auta" řekl a sedl za stůl. Asi tak za hodinu tam přišla Andrea. ,,Kluci někdo přepadl ministra vnitra. A šéfová tam byla taky." ,,Cože co tam dělala?" Zeptal se André. ,,No asi před hodinou jí volali aby tam přijela" řekla Andrea. ,,Tak na co čekáme" řekl André Semirovi. ,,Jedeme!" Asi za 20minut byli před ministerstvem. Byla tam Zásahovka i jednotka speciálního nasazení. ,,Co se vlastně stalo?" zeptal se Semir jednoho z policistů Zásahovky. ,,Přišel tam nějaký chlap a tvrdil že má schůzku s ministrem Engelhardtem a tak ho tam sekretářka pustila a on ho donutil zavolat vrchní komisařce Engelhardtové, a teď je tam oba drží jako rukojmí." Vysvětlil jim situaci policista. Zrovna v tom okamžiku Andrému zazvonil telefon. ,,Fux prosím" řekl. ,,André to sem já." ,,Anno jsi v pořádku?" Zeptal se ,ale na to už mu neodpověděla. ,,Tak co jak se máš Fuxi" řekl hlas v telefonu. ,,Kdo jste a co chcete?" Zeptal se André. ,,Chci tě zničit za to cos mi udělal kvůli tobě jsme ztratil všechno." Řekl muž. ,,Hermann?" Řekl André. ,,Správně" odpověděl Hermann, ,,chci 4 miliony a vrtulník do hodiny jinak se můžeš se svou milovanou Annou rozloučit." Řekl a zavěsil. ,,Tak co se děje?" zeptal se Semir. ,,Pamatuješ na Hermanna?" ,,Na toho zloděje aut?" zeptal se Semir. ,,Ano toho když jsme ho zatkli opustila ho žena a děti ztratil úplně všechno a teď se mi chce pomstít, chce 4 miliony a vrtulník do hodiny nebo Annu zabije." Řekl André. Mezitím Anna seděla svázaná spolu s Brunem v jeho kanceláři,a byla vystrašená co se stane dál. ,,Neboj se všechno bude zase dobrý" utěšoval ji Bruno. ,,Já vím" řekla Anna. ,,André se Semirem nás zachrání." A to už André se Semirem a kolegy ze Zásahovky sháněli 4 miliony a vrtulník. ,,Tady jsou ty peníze" řekl jeden z policistů a podal Andrému kufřík se penězi který právě přivezli. Vrtulník už je tady řekl Semir, a ukázal na vrtulník který právě přistál. ,,Dobře" řekl André a zvedl telefon a vytočil číslo. Když to Hermann zvedl André mu řekl že vrtulník a peníze jsou tady. ,,To jste si nějak pospíšili" řekl ,,ale čím dřív tím líp. Za chvíli s nima oběma vyjdu ven,ale chci abys tam byl jen ty sám. Nikdo jiný!" ,,Dobře řekl" André a zavěsil. ,,Tak co?" řekl Semir. ,,Chce abych tady zůstal sám." ,,Tak dobře nechám si tady asi tak deset policistů ze Zásahovky a skryjeme se do okolí tak abychom mohli kdykoli zasáhnout a ostatní pošleme k výjezdům na dálnici." Řekl Semir. ,,Tak dobře" řekl André. Asi tak za pět minut zavolal Hermannovi ,,jsem tu sám" řekl,ale věděl že to není pravda protože Semir a ostatní byli schovaní v okolí. Ale Hermann na to skočil, za chvílii už ho André viděl jak vede Annu a Bruna k východu z budovy a pomalu se blíží k němu. ,,Pusť je" řekl André a ukázal mu vrtulník u kterého ležel i kufřík se 4 miliony. ,,Nejdřív vezmi svou zbraň a odhoď ji sem ke mě" řekl a při tom mířil svou zbraní na Annu. André tedy vzal svou zbraň a hodil ji k němu pusť je řekl a Hermann přestal mířit na Annu a strčil do ní tak až upadla na zem, šel blíž k Andrému a k vrtulníku. Když k němu přišel začal na něj mířit a chtěl ho zastřelit, Semir už se pomalu připravoval že dá pokyn aby zasáhli. Ale Hermann zapomněl na malou drobnost na Andrého zbraň, kterou si už mezi tím vzala Anna. A když už pomalu stiskával spoušť Anna vystřelila, střelila ho do levé nohy. Hermann upadl a vtom okamžiku vyběhl i Semir s ostatními policisty kteří Hermanna zatkli. Anna rozvázala Bruna a běžela za Andrém a objala ho. ,,Si v pořádku?" řekl André. ,,Teď už ano když jsi se mnou" řekla Anna a políbila ho. Potom všichni odjeli na služebnu, za týden se konal soud a Hermann dostal doživotí za únos,vyhrožování a za pokus o vraždu policistů.

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
je trochu kratší je to taký chvilkový nápad Smile

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Bruno Anna Very Happy Very Happy Cool Embarassed Embarassed Asi bych měla začít také psát abych byla další inspirací Laughing Povedlo se jinak Smile

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
to je supr nápad začni zase psát tvoje povídky jsou nej Wink Wink Very Happy

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hermannova pomsta
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma