AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Spoler je označen bíle, nejdříve raději přečtěte kapitolu Wink

Jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ten parchant si prostřelil hlavu. Hurá, tak dlouho jsem čekal, Díky, Woxys! Udělala si mi dobrou náladu!


btw: Bezmoc Terky mi připomněla písničku kterou jsem si právě pouštěl: https://www.youtube.com/watch?v=ZodBYQ4pJ0M (ty slova Smile)

Super díl, super. Byl i delší to se musí ocenit. Zase mi bylo líto Terky (ale kdo čte MMN, musí si zvyknout, že?).
Skvělý že tam byla zásahovka! A Semir, toho už mám rád jenom v povídkách, protože v seriálu je to od nějaké 18.řady debil bez IQ.

Super!

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
No, to už je fakt jedno, ale dřív byl přechozí děj/text ukryt pod odkazem v prvním postu a to se přiznám nečetl a když tak jen velmi okrajově. Nebudu ti lhát, že znám všechno nazpaměť.

Je asi zbytečné se ptát, ale kdy bude premiéra nového filmu na pokračování Bezčasí, část 1. ??
Já osobně bych (nechci radit) šel cestou nový rok, nová povídka. Smile

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Diky za koment, Hartmutte, ale NECH TAM TU BILOU!!!
Chci, aby si lidi konec precetli a neprozradil ho komentar!!!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Woxys: Aha, omlouvám se! Myslel jsem že jsem omylem kliknul na bílou a že to byla chyba a ne že to je záměrně

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Upozornění - komentář obsahuje spoilery!

Příměr s ježkem je velmi povedený.
„Tak vylezeš?!“ S důrazným gestem jí předvedl silnější argument. Gerkhanovu Walther P88. „Chci si jen něco ujasnit.“ - tomu říkám pádný argument a ještě k tomu vidím ten rozpor mezi vyjasňováním a tak trochu vydíráním. Embarassed
„Vážně. Proč? Zasloužím si to vědět.“ - tato věta, kterou vyslovil, mě pobavila. Na druhou stranu si uvědomuju, že jelikož si nikdy nepřipustil svou chybu, tak si teď myslí, kdovíjak není v právu. Sad
„A čeho se bojíš?“ rozmáchl se pažemi rozhořčeně, aby se ještě více rozčílil v reakci na vystrašený výkřik. „Uklidni se, sakra! Já říkám, že ti neublížím! (...)" - ehm, už jsi jí ublížil, ty ....
„Ne, maličká,“ odmítl to umíněně. „Už z principu ne. Předtím bylo pořád podle tebe, takže alespoň na konci mě nebudeš dirigovat.“ - i přes svéé veškeré vzdělání jde vidět, jak je ten chlap nevyspělý... Smutné.
Něco se ve mně muselo utrhnout, blesklo jí hlavou, když s vlastním výkřikem, co jí dozníval v uších, v bolestech klesla na kolena. - přiznám se, že této pasáži jsem nerozuměla. Wox měla na mysli něco v těle, co bylo již tak nabouráno Kellerovým předchozím postelovým činem? Embarassed
„Ty ještě mluvíš o slibech? Ty? Vždyť mi… lžeš do očí.“ - co přivede člověka až k takovému bludu... *vrtí smutně hlavou* Je mi Wox vážně líto, protože i kdyby mu narovinu řekla, že ji znásilnil, tak by se jí jen vysmál a otočil proti ní, že přece se jí to drsně vždycky líbilo.
„Hezky mi ho… teď vykouříš.“ - nevěřícně jsem na to koukala. Takže jí káže o morálce a sám je v pohodě, že? Gr. Hlavně aby byl ten jeho sexem a uspokojením posedlý mozek spokojený. :-/
Pasáž se zbraní nekomentuji.
Váhavě vztáhla drobné dlaně, aby se s křikem stáhla a zazmítala se, pološílená hrůzou. „Ne! Já tě kousnu, já tě KOUSNU!!!“ - tohle mě napadlo jako první, že by mu ho mohla ukousnout. Embarassed
„Tak na čtyři,“ popadl blondýnku za krk a donutil ji vyhrbit záda. - Rolling Eyes
„Co vyvádíš, sakra!“ Nadzvedl se a ublíženě zkontroloval škody. „Au…“ - opět jsem mu přála něco nepěkného, parch... však víš. :-/
Bolest, bolest, bolest.
Bolest.
Bolest…
Bol… est…
……
.
- Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Musím pochválit výbornou hru se slovem, která řekla vše, co měla.
A najednou ji svíral v ústech. Zkousl a zaryl do ní zuby. Rozhodnut vzbudit ji stůj co stůj. Žvýkal bradavku, rozčílený tím víc, čím déle zůstávala bez pohybu. - tohle mi přišlo tak hrozně vulgární - ani ne jako sprosté, ale prostě... jako bych četla o nějakém hloupém zvířeti (a to tomu tvoru ještě tímto příměrem ubližuju), které jen vztekle kouše a nemá úsudek.
Všechno jen proto, že dal důvěru tomu nesprávnému. - mě jen fascinuje, jak mu i v takové chvíli chybí sebereflexe. On si NIKDY nepřipustil, že něco fakt totálně posral. Wow. *tleská*
A pak si ukradenou pistolí prostřelil spánek. - No to si děláš srandu. Srab. Jako fakt ne, tohleto... Koukala jsem na to jako šest na pět a říkala si, že takhle to skončit nemělo. Měl přijít o postavení a ne si to takhle ulehčit. Nemluvě o tom, že díky němu bude Tereza jen blbou ..., co ho odlákala od rodiny, popletla hlavu a kvůli ní se zastřelil.
Mám otázku... Kdyby Wox nebyla v tomhle stavu, ale normálně by reagovala, jak by to dopadlo? Mohla bys mi ten alternativní konec třeba napsat, nebo jen nastínit?
Přiznám se, myslela jsem si o MMN, že to sice nebude hezká povídka, ale nebude až takhle depresivní. Nu, spletla jsem se. Je mi líto, že jsi v této realitě Wox odstavila (poslyš, co máš proti ženám v "Když" realitě? Laughing Anna, Sussana, teď Wox...).

Ták, jinak samozřejmě existenci této povídky popírám. Nikdy nevznikla, Wox je spokojeně vedle Semira a popichuje se s Kranýškem. *164*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Předem bych chtěla napsat, že jsem upřímně zklamaná. I když chápu nutnost napsat, co musíš napsat a kam ti příběh dospěl, a cítím, že je to logický vývoj, přesto mi přijde, že nebyl jediný, a nechat Kellera totálně zmagořit byla ta easy way out, která vedla aspoň k atrapě spravedlnosti, když už nemohlo dojít ke spravedlnosti skutečné. Každopádně jsem ale toto čekala, když jsi pořád avizovala, že zbývá tak málo do konce. Jen jsem i tak doufala v něco kreativnějšího. Embarassed

Upřímně mě překvapilo, jak Wox"zemřela. Při tom všem jsem čekala něco o dost brutálnějšího než udušení a za tohle tleskám. Skvěle to tam padlo a vyústilo ze situace.*

Opravdu pro něj tolik znamenala? - Já vím, že jsou oba policisté a musí se naučit být nad věcí, občas pro nás až necitelní, ale stejně mě trochu zamrzelo, že když má Semir takový strach o rukojmí, Tom automaticky usoudí, že pro něj musela hodně znamenat.

No výborně, zabil Wox, zbavil Semira zbraně a pak se ukořistěnou zbraní ještě zastřelil... To je shitfest, to ti řeknu, Wox. Laughing

Jenom tohle: *pochopila jsem to správně, že se pod Wox rozlila krvavá moč? Krev to být nemohla a bylo to je narůžovělé...*

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Pietro: Bezčasí se pokusím nahodit DŘÍVE než v roce 2015. Doufám, že první kapitoly přibudou nejpozději v prosinci Smile díky za zájem, jen se, prosím, smiř s tím, že tvé cameo je opravdu velmi malé. Já už tam prostě jinou roli nedokážu vymyslet, mám namyšlené dvě povídky dopředu a prostě se mi tam nová významnější postava nevejde. Pokud teda nechceš převzít záporáka, což se zase nechce dělat mně Sad jak říkám, vynahradím ti to tím, že budu komentovat tvé povídky, ale bohužel fakt nenecházím prostor pro novou postavu. Leda bys chtěl čekat roky, až dopíši Bezčasí i další povídku Very Happy což nedoporučuji, MMN jsem psala 6 let Very Happy

Kája: strašně moc děkuji za dlouhý komentář, moc mě potěšil... Pokusím se nad tou variantou "co by bylo dál s Wox" zamyslet, jen mi přijde, že je to na samostatnou povídku o mnoha stranách Embarassed

SaM: víš, že jsem čekala, že řekneš, že jsi zklamaná? Dokonce jsem to včera říkala Káje, že mi přesně tohle vytkneš Very Happy Embarassed díky za upřímnost (opravdu!!!! Tím více si člověk pak cení uznání) Smile

Ale je docela zajímavé, že se díváme na věci jinak - nemyslím si, že by Keller zmagořil, ačkoliv jsem tušila, že to bude v očích mnoha "hollywoodský konec". Popravdě, já si ho taky LEHCE vyčítám, nicméně s tímhle koncem jsem počítala od začátku povídky a fakt jsem si k němu budovala cestičku. Když je Keller zoufalý - pije. V povídce to bylo řečeno, a taky to, že když se napije, přestává se ovládat a je agresivní Very Happy když mu umřel syn a manželka nejednala tak, jak by se mu líbilo, opilý jí vyrazil pěstí zuby. Při jiné příležitosti opilý ukazoval stejně ožralým kamarádům fotky nahé Wox a pak ožralí vytáhli za ní. Kdyby tehdy byla doma, možná by se znásilnění, navíc gang-rape dočkala o pár měsíců dřív. A naposledy na ni opilý útočil v tom Portugalsku. On si prostě myslel, že ho tahala za nos (v tom, co jí udělal, chybu nevidí, nepřipouští si to) a šel si to s ní vyříkat. On jí VŮBEC NECHTĚL ublížit - jen byl tak ožralý, že to přehnal. Very Happy

A popravdě, já mrtvého Kellera potřebuji, kdyby byl živý, strašně by mi komplikoval další děj... Embarassed od začátku bylo jasné, že umře, to jsem věděla ještě předtím, než jsem povídku začala pořádně psát Very Happy

Ale já v tom spravedlnost nevidím, a to ani náznak - podle mě z toho vyklouzl docela dobře. Jasně, byl smutný a ukřivděný... ale prostě si to ulehčil. Vidím v tom spíše naopak nespravedlnost. A kdyby se z toho vylízal - ok, měl by ostudu, ale... klidně Ti řeknu, jak by to dopadlo, ale spravedlnost by v tom chyběla, hodně chyběla...

A další známka, jak máme hezky odlišný pohled - já vidím udušení, nebo jakoukoliv smrt, kde člověk pomalu umírá a dochází mu kyslík (utopení, uhoření, nemoci, při kterých ochrne dýchající soustava), jako jednu z nejhorších smrtí Sad takže pro mě nic moc brutálnějšího není... Kdyby ji zastřelil, měla by to rychlé. Ale on ji vůbec nechtěl zabít, fakt ji chtěl umlčet, aby neječela a on se s ní mohl pobavit - ale jsem ráda, že Ti to tam zapadlo, to mě moc těší! Smile

Ad poslední věc: ano, pochopila jsi to správně, pomočila se Embarassed

P.S.: uznávám, že jsem asi dost divná, ale: to, že Keller, když cítil křivdu, že ho Wox vodila za nos (nebyla to pravda, ale víte, jak to myslím) šel a chtěl si to s ní vyříkat, aby to holčička neměla tak lehké, mi přijde MILIONRÁT zdravější než chování Gerkhana v seriálu. andrea mu tam šu*ala za zády s cizím chlapem, obviní ho z toho, že si za to Gerkhan může sám (!!!!!!!!!!!!!!) a ve finále je ten debil gerkhan ještě rád, že andrea do*ukala a rozhodla se vrátit k živiteli. Tak to měla lehké. To sorry, ale jednání Paula, že se nedal tak zadarmo a chtěl, aby mu blondýna pohlédla do očí a vysvětlila mu, proč ho pouští k vodě, je mi daleko sympatičtější. Byť to samozřejmě nakonec dopadlo úplně jinak, než chtěl. Ale ten základ "ublížila jsi mi a já tě nenechám odejít bez toho, aby ses mi podívala do očí a vysvětlila mi to" je rozhodně lepší.

Moc díky všem za komentáře i kritiku, mám ze všeho velkou radost, fakt strašnou Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Wox: Dobrá, dobrá. Pokud mi dáš do té krátké roličky nějakou přítelkyni (když mě necháš single, fajn, OK, ty jsi šéf), chci, aby se jmenovala Jana (tohle jméno se mi hodně líbí) Embarassed
Jako já po tobě nechtěl a nechci stěžejní roli, na které padá a roste děj. Jen nechci být mrtvý a chci případně Janu, to je celé. A být aspoň ve 2 dílech. Very Happy
Vynahrazování beru a léta čekat se mi opravdu nechce.
Že máš ve světě Wox narváno chápu a plně to respektuju. A i to chápu - to musí šrotovat velmi - když máš navymyšlené dvě povídky dopředu.
Každopádně obří DÍK.

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už 155. DÍL povídky. POSLEDNÍ kapitola!
Cítím strašnou nostalgii a byť je to jen pitomá povídka - byla jsem s tímto dílkem posledních 6 let. ŠEST let!
I proto jsem se rozhodla, že poslední kapitolu publikuji ve sváteční den.
Není veselá, ale to nebyl ani tento příběh.

Moc děkuji Vám všem, kdo jste povídku četli a ještě více těm, kdo jste se rozhodli tu a tam komentovat.
Dávalo a dává to mému životu smysl... Embarassed

Nesmírně děkuji za Vaši pozornost a doufám, že se těšíte na Bezčasí!

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Last Blast of MMN

Celým dílem se táhne nelogičnost (a amatérismus) poslaného týmu zdravotníků, kteří jdou po prostřeleném (a tedy mrtvém) Paulovi, než aby šli na někoho, kdo tu šanci ještě má.
Z donucení se jí tedy věnovat začnou, ale Exclamation (pokud chápu dobře) ten úplný konec, tak asi pozdě. Exclamation

Nakonec v té chvíli dostal Semirek ještě skoro vyhubováno od Terezy, že nesplnil slib, že jí bude chránit (když jí řekl, že je po právníkovi)
Tomík by hrozně rád nějak pomohl, ale tohle jsou delikátní chvíle a zvolit patřičné chování a odstup je docela alchymie.

Ač jsem četl (aktivně s komentáři, zbytek pasivně jako tichý čtenář) pouze posledních 20 dílů, bohatě to postačí - ty nejlepší kousky (a v jakémkoli smyslu), jako ve správném příběhu jsou na konci.

Dík, Wox.
Skvělé, místy ponuré čtení.

PS: za flashback Wox vs. Andrea ve SZ - moc děkuju.

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Pietro, moc a moc díky za koment Smile

Záchranáři hnusně preferovali Paula, to ano, ale ne zcela nelogicky: to, že si člověk prostřelí spánek, neznamená nutně smrt - dokonce to ani nemusí znamenat nějaké obrovské následky. Rozhodně tedy mělo smysl snažit se o resuscitaci Wink

Jinak... Ona Semirovi nevynadala, spíš v tom polovědomí zopakovala tu další šíleně bolestivou křivdu, že jii zradil nejen Paul, ale i Semir. A je pravda, že Gerkhan prostě zklamal, neochránil ji. Jsem zlá. Kurnik, já jsem FAKT zlá!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Aha, tak mě televize naučila, že když si někdo z mozku udělá kompot, je automaticky ze hry.

A taky jsem slyšel, že pokud jsou dva pacienti a jeden z nich má větši šance, tak právě jím se začíná (tady to byla TW)

Hele, rušíš nějak moje zavedené vědomosti Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
A je to tady

Chudák Terka, ta holka se z toho vážně nedostane. Nemyslím ani fyzicky ale psychicky. Přece jenom toho prodělala v poslední době (???) zlého hodně, takže se z toho možná vůbec nedostane.

A myslím že ona ani nepochopila že je Paul mrtvý, bylo toho na ní tolik, že si možná do teď myslí že jí může kdekoliv znásilnit nebo mučit. Ale Paul by jí nezabil, přesto že mi příjde jak psychopat Rolling Eyes.

Pěkně jsem se naštval na toho potetovaného zmetka, co chytal Turka za ruku Evil or Very Mad

A, on to vlastně Keller vyhrál. Lepší si střelit kulku do hlavy, než prožít takové trauma...

A musím také říct že mě povídka skoro rozbrečela, musel jsem si dát Mr.Beana, abych se zase vrátili do veselé nálady

Bude se mi po té povídce hrozně stýskat Crying or Very sad Embarassed

Pietro: Jakej flashback??? Wox, mohla by si mi ho také poslat, prosím. Wink Embarassed Embarassed

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Hartmutte, díky moc za komentář Very Happy

Semira nevzal za paži ten potetovaný chlap, ale Tom Smile

No, taky myslím, že to Paul vyhrál a blondie? *krčí rameny* no nerozchodí, no...

Flashback pošlu Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ještě, že tam je Kranich, aby to reguloval. Nedivím se Semirově rozpoložení. Sad A líbí se mi, jak jsi popsala záchranáře. Určitá profesionalita čerpaná ze zkušeností a předepsaných postupů výběru, doplněná o typicky lidské prospěchářství. Oceňuji to zrcadlo společnosti.

Musím říct, že mě překvapilo, že Tereza fyzicky přežila. Záměrně píšu "fyzicky", protože si myslím všichni uvědomujeme, že je jinak po ní.

Se Semirovou bílou lží souhlasím. Nemyslím, že něco spasí, ale zachovala bych se na jeho místě stejně.

Těžko tušit, jak ses nakonec rozhodla, mám svůj tip podle množství užitých "nikdy". Každopádně máš za sebou kus práce, skutečně propracovanou záležitost a jsem ráda, že jsi ji dokončila. Smile

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Woxí, přihazuji sem komentář i za minulý dílek. Omlouvám se, že nebyl dřív .. Embarassed


Uff, hodně hnusně realisticky tvrdý, místy nechutný díl. Terka si zažila ... a to doslova. Paul, pokud vím, se ztrapnil sám. Myslím, že on nebyl ten, kdo by byl dirigován, to víme všichni. Ztrapnil se sám a dělá to pořád. Terezy je mi neskutečně líto. Walther P88 - normálně jsem si musela tuhle zbraň vyhledat, zapomněla jsem, jak vypadá. Nevím, jestli jsem ráda, že si mi to připomněla. Laughing

Fakt mne paul celou dobu rozčiloval, co po Terce chtěl. Nevím, co je více nechutný.
A ten šílený pocit Terky - ta bezmoc, proč se nemůže dočkat pomoci... to jsou muka sama o sobě... i bez Waltheru. Fascinuje mne, že paul nutí Terku k něčemu takovému, nemá s ní soucit... ale bojí se o její zuby ... Pardon, ale zub oproti tomuhle, to si nechám vybít čelist, než absolvovat, zvláště pro hnusně slizkého paula, tohle.

Možná by Terka byla více v klidu, kdyby furt nemáchal tím kovem všude možně. To je zcela normální jev, že člověk není schopen reagovat... kdyby byl paul přece jenom trochu chytrý, dal by ji prostor. Mám pocit, že vysvětlení ani nechtěl, jen hledal a hledá záminku pro své slizáctví, obviňuje všechny kolem, ale neuvědomuje si to, co dělá on. Takových lidí je ... Hrozně mne to rozčiluje.

paul se zastřelil? No, fajn, měl to udělat dávno, ale že se záchranka vrhla na něj a ne na brzvládnou Terezu... pokud vím, když se někdo zastřelí, už NEŽIJE, oživovat tedy je jen marné plýtvání časem. Paul vyhrál. Opět, i mrtvý, na sebe strhl všecku pozornost.... Gratuluji.

Neuvěřitelný. Tom to vystihl, a to že fakt. Tož, mrtvolu tam oživují a téměř zardoušenou Terezu tam nechají? Ta logika věci .... Rolling Eyes
VELKÝ PAN KELLER ---- všichni zachraňují jeho a každý doufá, že si urve ten svůj kus slávy za oživovací akci ...budou to ONI, kdo zachránili velkého kellera..... bohové .... vidím správně? A ti troubové u té přísahy přísahali co? :O


Pošleš mi flashback? Embarassed



Skvělá povídka, neskutečně do puntíku propracovaná a neskutečně dobře napsaná. Díky, Wox, Máš můj obdiv.... některé pasáže bych prostě nebyla schopna napsat.
Musím říct, že umíš velmi dobře vystihnout myšlenky a děj. Velmi napínavě píšeš a moc Ti to jde. Už se těším na další díla s velkým D.


Má můj obrovský obdiv, opravdu moc.


S.

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Uch, poslední díl je síla. Vidět kamarádku v takovém stavu ochromí mysl víc, než kdyby to byl někdo cizí.
Akce záchranářů se mi nelíbila. Vím, že tak byla napsaná naschvál, ale myslím si, že pokud dostali echo o dvou zraněných, tak by se po obou měli pídit hned od začátku, a že tam opravdu zahrálo svou roli Kellerovo jméno. Sad
Kranýšek hrdina! Jak chuděrka funěl.
Mladý kluk s mobilem... Krásně jsi tam zakomponovala prvek dnešní doby... vše si hyenisticky vyfotit a co nejrychleji sdílet s veřejností. Ten vzkaz nevyřídil? Sad
Scéna s Wox čekající na ošetření je TAK depresivní. A pak posez Toma se Semirem na podlaze ten obraz dokončuje. Embarassed Sad

-----------------------------

Velký dík za Tvou tvorbu. Mám ji hrozně ráda a zároveň ji hrozně nesnáším, jelikož mě vždy dokáže rozčílit! Laughing Laughing Laughing
Musím pochválit propracovanost postav a děje. Velmi se mi líbily díly, kde byla celá parta, krásně to odlehčilo děj a bojím se, že žravost už Kranýškovi zůstane. Laughing
Kontrast hlavních postav je velmi dobrý.
Z husičky Wox se během různých potíží stala dospělá žena, která dokázala říct, co se jí líbí, co ne a co vůbec chce.
Oproti tomu jsi postavila už od začátku spíše nepříjemného Kellera, už tak opilého mocí a úspěchem, že si nebyl schopen připustit, že by Wox měla pravdu, ale hlavně, že by to byla Wox, kdo by držel pomyslné otěže jejich vztahu (ne napořád, ale jen na nějakou chvíli). Dle mého názoru byl Keller sice úspěšný padesátník, nikdy však nedospěl v psychologickém směru, minimálně tak na mě působil. Už jen to, jak začal inklinovat k násilí v sexu, aniž by to bylo řízené ním - rozuměj, aby to měl pod kontrolou - a stával se z něj prostě jen surovec (ples, koupelna, stůl, závěr), ukazuje to na něco nedospělého nebo možná zakrnělého, nedokážu to lépe popsat.
Semir mi v téhle povídce taky moc sympatický nebyl. Chápu, že vztah s Andreou ho vysál, vztah s Kateřinou zlomil a u Wox váhal, zda do toho jít či ne a rozbíjet Terezin podle Novinářky šťastný vztah. Ale mám pocit, že váhal a váhal, až zaváhal a prováhal.
Vyvrcholení povídky jsem nečekala a nelíbilo se mi. Very Happy Aspoň ten Keller měl přežít, ale to bych od něj chtěla moc...
Přemýšlím, který díl se mi líbil asi nejvíc a asi grilovačka u Hartmuttů, Nie s ledvinkou, akcička na chatě a rozhovor Semira s Wox u rybníčku! Smile

Každopádně díky za MMN a dlouhé diskuze o něm, za nápady k obrázkům, bylo to moc fajn. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mít moc na(d) - POKRAČOVÁNÍ
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 7 z 7  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma