AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Srdce mu bušilo o hrudní koš v rytmu zoufalého tlukotu křídel kolibříka uvězněného v laboratorní baňce. - Prostě krásné, navozuje to pocit zoufalosti a křehkosti.

Asi jsem jediná, komu taky moc nejde stlaní? Na co, když to zas večer odestelu? Zvlášť, když je ložnice oddělená. Very Happy

Keller buď čekal, až ona usne, nebo vstal dříve než ona: ať tak či tak, oddechoval teď na zemi vedle pohovky po jejím boku. - Well played, duuude, well played.


...větší budovu jakoby odtrženou od těla města, se kterou ji ale stále spojovala pupeční šňůra šedivé dálnice plné spěchavců. - Je vidět, že si to užíváš, krásně vymazlené.

Ale ale, hrdina Traber jde bojovat za čest slečinky a Semira? Hádám, že teď přijde ta situace, kdy jednu slízne. Laughing Ne? To se divím? Nicméně ten let drbny pak... No jo, Frku, ty abys někde nebyl první. Very Happy

Jej, tak už se znám s Míšou, krásné, a ještě jsem si očekovala Traberův zadek. Merry Christmas to me! Laughing

Andrea má birkinku??? To Jan tak dobře vydělává? O_o

Uh, co se děje? Rozvádí se? Pořád Semira miluje? Zjistila, že jí jednovaječné dvojče sebralo život? Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Musím říct, že díl č. 112 překvapil. Hoooodně překvapil.
Jsem ráda, že se Novinářka začala opět stavět na své nohy a doufám, fakt doufám, že jí to vydrží a že to nevyprchá jako helium z nafukovacího balonku.
Teď proti němu sedělo baculaté mladé kuře, které si dobrovolně připustil k tělu a jeho stisklo někde okolo žaludku. Co mu to... co naznačuje? - mhmmmm, už není zvyklý, že by si ho podával někdo, kdo má jiné postavení než on, co?
„Řekla jsem, že jsem v Kolíně spokojená. Že tady mám snad poprvý v životě opravdové kamarády. Že tady mám práci, kterou mám moc ráda a na které mi záleží a taky fajn bydlení. A myslím,“ nadechla se Wox, „že jsem důraz kladla i na to, jak dlouho mi trvalo se tady zabydlet a že se tím pádem nechci zase někam stěhovat a začínat nový život. To je to, co jsem pověděla já. A ty mi teď,“ přímou výzvu nečekal a lehce sebou trhl, „řekni, kde přesně byl prostor na to, abys pár týdnů poté jel do Norimberku a začal mi tam za zády ten nový život domlouvat.“ - pěkné, pěkné Wox. Už asi přišla na to, že když mu dá mikroskopickou skulinu, on se jí stejně protáhne a všechno obrátí proti ní. Jejdanane, já ji fakt fandím, aby se nedala.
Jeho neskutečně vycvičená mysl stihla v desítkách vteřin analyzovat všechny možné únikové kličky, ale nacházela jen jednu slepou uličku za druhou. To ovšem neznamenalo prohru. Jen musel změnit strategii. Kde nepomohou argumenty, zaberou emoce, to měl velmi dobře vyzkoušené. - Tohle přemýšlení se mi nelíbí. Zase si chce najít tu malou skulinku a vlastně přehodit zodpovědnost za své jednání, za své chování na Wox. Sice tenhle chlap získal společenské postavení, dobré jméno, možná není zlý ani špatný, jen se v tom plácá, ale kvůli tomu, jak se chová vůči své mladé přítelkyni, si ho nemůžu vážit. Vždyť její prosby, což nebyly do té doby ani požadavky, nerespektuje.
„Maličká... dobře, opravdu toho lituji. Omlouvám se. Myslím to vážně. Přijmeš mou omluvu, prosím?“ - neměla by s tím jako první přijít Terka? Z toho mám pocit, jako by to chtěl mít rychle zametené pod kobereček, zase najet na tu lajnu, ve které se nic neřeší a je všechno v úplném pořádku.
„Přijmu, protože tě to asi fakt mrzí. To ale neznamená, že je všechno v pořádku, Paule. Já... já už jsem unavená, Paulie. Já už takhle dál nemůžu...“ - Yeah, holka.
Zmatek. Co myslí? Omluvil se, přijala to... co chce ještě pitvat? - fakt mám pocit, že tam sedí nějaký mladý kluk a ne chlap, který má po padesátce!
„Ano. Teda já tebe jo. Za tebe mluvit nemůžu. Jenže ono to, Paule,“ zachraplala a pokusila se mu vytrhnout, „asi někdy nestačí.“ - konečně na to přišla. Ono je sice pěkné, že se mají rádi, ale když nejsou schopni normálně fungovat, ať už je to vina její, kdy se neozve, nebo jeho, že ji zadupává, tak co s tím pak.
„Je to i moje vina,“ pokračovala hluše. „Měla jsem to zastavit, už když jsi to poprvé porušil. Ne tě nechat jít dál... a pak tě zase nechat všechno porušit... Je to hodně moje vina.“ - moc plusových bodů za to, že to nepřičítá jen Kellerovi.
„Ano, asi ano.“ Nadechla se. „Je na tobě, zda to všechno přijmeš. Ale já férově říkám, že jestli ne, tak... prostě nevidím možnost, že spolu budeme dál. A Paule... ještě jedna věc. Jestli to zase porušíš,“ zašeptala, „tak já už nové kolo nezačnu. Nebude to tak, že se usmíříme a pak to kolečko pojedeme nanovo. Chci, abys respektoval mé názory, mé práci a to, co chci dělat. Tohle... je poslední šance. Ber, nebo nech být. Je to na tobě,“ pronesla Tereza sklesle a konečně vyprostila ruku z jeho sevření.
- Při tomhle odstavci jsem se naposledy málem zadusila rohlíkem. Poučení - u MMN nejíst. Laughing A spadla mi brada, protože tohle chce koule, fakt chce koule někomu naprosto upřímně do očí říct, co dělá špatně, případně co si ta dotyčná nepřeje, aby se dělo.
„Já jen chci, abys mě respektoval,“ hlesla znaveně. „Nic víc, nic míň. Jen abys respektoval mé přání. Normálně... i v posteli. Tam, když se předem domluvíme, si i můžeš hrát na šéfa. Ale jinde ne.“
Snažil se neskřípat zuby. „Dobrá. Všechno?“
- Rolling Eyes Kellere, ty... ty... ty.
Drsný budíček, drsnější, než si zasloužil. - Nu, nevím. Na jednu stranu chápu jeho překvapení a pocit neférovosti jednání Terky, protože to, co zmínila, v sobě dusila dlouho a on nemusel mít pocit, že je to něco špatného, ba naopak. Na druhou stranu chápu, ohromně chápu Wox a jsem ráda, že se zachovala, jak se zachovala, protože to, jakým způsobem ji hmátl na práci, která ji naplňuje, bylo hnusné.

Semirka mi bylo líto. Je pěkně hnusné probudit se po noční můře... Rolling Eyes
Sotva s posmutnělým výrazem dohladila předoucí kočku a opatrně ji přendala vedle sebe, aby mohla vstát, jen s vypětím vůle zadržela vyjeknutí. Keller buď čekal, až ona usne, nebo vstal dříve než ona: ať tak či tak, oddechoval teď na zemi vedle pohovky po jejím boku.
Jako věrný pes.
- Já prostě nemohu Kellerovi fandit, už to prostě nejde a i v tomto pěkném gestu vidím jen lacinost. Embarassed
Takto, lehce houpané vánkem, padalo dolů, a kdyby to bylo schopno vnímat, už by vyhlíželo místo dopadu, větší budovu jakoby odtrženou od těla města, se kterou ji ale stále spojovala pupeční šňůra šedivé dálnice plné spěchavců. Nakonec svou vzdušnou pouť ukončilo v síti pavouka, který se k němu hned vyřítil v očekávání tučné kořisti: zklamaně se však vrátil do bezpečí škvíry, aniž by tušil, že za oknem právě dlí osoba, která by po jeho spatření reagovala pořádným jekotem. - VÁÁÁÁÁVRA! Laughing
Chm, tak jen Andrea...
Míše už z toho šla hlava kolem a uvažovala, zda to má vůbec šanci zvládnout. „Díky,“ ocenila všechny rady a promnula si levé oko. - je mi jí líto. Andrea ji dává kapky. Embarassed
„To nebylo právě hezké.“
Obě sekretářky, bývalá i ta mladší, která v reakci na nově obdrženou informaci krvavě zrudla, prudce vzhlédly, aby ve dveřích spatřily mračícího se Trabera.
„Nemyslím si, že by to s tou holčinou tak bylo,“ zabručel policista a humpolácky strčil ruce do kapes. „Náhodou, je to moc hodná holka...“
- Frank je cute! Palec nahoru!!!
„Proboha, i ty, Franku?“ Vstala a za šokovaného Michaelina pohledu začala třesoucíma se rukama sklízet propisky i vlastní bločky s poznámkami do kabelky. „Ona už mezi vámi na stanici koluje, nebo co?!“ - 7. řada, epizoda V utajení. Jo, to jsi Andreu perfektně vystihla, resp. hlavně její jedovaté sliny, když plive kolem sebe. Cool
Blondýnka, která scénu dobré tři minuty pozorovala, se jen pousmála a poté, co jí dobře tvarovaný Traberův zadek zmizel ze zorného pole, se konečně otočila k vyjukané sekretářce. „Máte tady takové divadlo vždycky, nebo jen tehdy, když se objevím? A mimochodem,“ napřáhla k ní pravici, „já jsem Samantha, patoložka.“ - Hurá, no konečně! Dlouho očekávaná postava se objevila v ději, Laughing
„Andreo!“ vykřikl za ní policista ohromeně, žena se však jen lehce přikrčila, přesto však pokračovala dál. Zdálo se mu to, nebo… měla vážně nějaký hodně velký problém? - ajé, Andreu odpoledne viděti, celý den pokažený míti?

Tož, Woxysando, díky za pokráčko a moc dlouho nás nenapínej, Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Holky, moc děkuji za komentáře, pokusím se napsat díl co nejdříve!
Myslím, že do neděle tady bude Smile

Já nevím jak Ty, SaM, ale já stelu takovým tím klasickým způsobem, že peřinu jen přepůlím a hezky ji položím, pak je to hezké a úhledné a ustlané Laughing zároveň se tam snadno mohu zakutat, nikdy nezastýlat! Very Happy

Well played, duuude, well played. - indeed! Paul umí, ale podle mě to bylo upřímné gesto... On to myslel vážně, nedalo mu to a chtěl jí být blíže, prostě mu bylo smutno Embarassed

Traber bojoval jen za čest slečinky, pan Gerkhan je mu v tomto ohledu podle mě u dobře tvarované zadnice, protože ten se uhájí sám Laughing nevím proč, ale myslím si, že by blondýna byla Traberovi sympatická Very Happy je chytrá jako Susanna, ovšem není teda ani zdaleka tak hezká. Na druhou stranu, takové ty slovní přestřelky, co si Frank se Sus užíval, by měl s Wox taky.................................................. Laughing

Och, jistě, Samantha si očekovala Traberův zadek a brzy si toho očekuje daleko více! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ovšem zda to bude k její spokojenosti, to nevím. Teď tak nějak pochytila, co říkal a bylo jí to sympatické, ovšem zároveň dost vrtí hlavou nad tím, kdo vše se o slečnu, která opravdu není nijak hezká, stará Very Happy

Jj, Andrea má bohaté rodiče a Jan dědil po tetě dost peněz. Jsou na tom finančně hodně dobře, přesto se ukáže, že Andrea má asi důvody k nespokojenosti.

Dobře jsi to vystihla, Kájko - je to právník, je jeho podstatou hledat skuliny a používat je proti druhé straně. Samozřejmě, že to nedělá programově, aby blondie znemožnil, ale je to prostě jeho přirozenost, nedokáže se od toho úplně odtrhnout ani ve vztahu ke slečně, kterou miluje.

fakt mám pocit, že tam sedí nějaký mladý kluk a ne chlap, který má po padesátce! - ts, není mu ani 50! Je to mlaďoch, jen 49.... Laughing Laughing

Jsem ráda, že Wox fandíš a že oceňuješ, že mu jasně a zpříma řekla, jak se věci mají a přitom neházela vinu jen na něj. Moc díky Very Happy

Co se toho gesta, kdy si lehl na zem, týká, myslím, že měl strach, že to bude blondýna považovat za další nátlak, ale nevydržel to, prostě mu bylo smutno Embarassed

je mi jí líto. Andrea ji dává kapky. - výjimečně se Andrey zastanu, tohle bylo myšleno dobře, šla Míše poradit, aby měla začátek snadnější - sice toho na ni nahrnula hodně, ale dobře ji to naučila a pomohla jí Embarassed

Frank jednoznačně JE cute Very Happy

A ano, ano, Samantha Very Happy ještě se jednou objeví, pak už asi až v další povídce Very Happy

Jup, Andrea Wox nesnáší, skutečně HODNĚ nesnáší. Ale Semirovi Andrea den nezkazí, má ji rád a záleží mu na ní Very Happy

Moc díky za komenty, velice potěšily a zafungovaly motivačně Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už 114. povídky Smile
Holky, moc a moc díky za komentáře, tak strašně mě potěšily, že nový díl dodávám expresně! Je sice kratší, ale po dlouhé době mám pocit, že je celkem kvalitně napsaný, přijde mi, že se trošku zlepšuji a mám z toho radost Embarassed

Takže ještě jednou moc díky a snad se Vám bude kapitolka, byť je spíše odlehčená, líbit a zase Vám bude stát za komentář, příští díl už bude zase vážnější Smile

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ten moment, kdy si chudák Frank snaží vzpomenout a mezitím ho míjí dění na služebně, krásná homage Autoškole. Smile)) Ovšem to doufání v drby je krásné. Laughing

Jé, Samantha je ostříhaná! A mohla by teda přestat očumovat a přejít na věc. Woxysko, já už bych ho touhle dobou měla naznak a tahala z něj zuby trenky. Laughing

...zrak – mimochodem velmi ostrý a pozorný, ba přímo neomylný... - Ano, přímo vzor vší skromnosti. Laughing

...aby nasadil výraz, který považoval za neodolatelný. - Já nem ůžu jinak, "here comes the smoulder!" Laughing


Já nevím, čemu se mám smát víc. Té představě, jak se Frank tvářil, když kývla, nebo faktu, že je na světě někdo natvrdlejší než Traber. Laughing

Jak to tak čtu, tak se Traberovi podařila vypěstovat ta dvoumetrová Amáta. Very Happy

A od momentu, kdy u něj byla Susanna – pocítil záhadné bodnutí někde na levé straně žeber – už věděl... - Krásné, ta zmínka o Susanně mě moc potěšila. To víš, ve tvé realitě je možná mrtvá a na Traberův vercajk se třese Samantha, ale správnej shipper se nikdy nevzdává!


Jo, tak myslím, že Wox má pravdu, tohle by se rozhodně nelíbilo ani Paulovi ani Semirovi. Ale nemůžu si nepřestavit Kellera, kterému se zvedá žaludek a vaří krev z představy Gerkhana, co by asi dělal, kdyby narazil na umaštěného moulu Trabera, to by asi rovnou zcepeněl. Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
SaM, moc díky za koment, potěšil! Very Happy

Hahahhahahahaha, chudák Wox není natvrdlá! Teda... v tomhle asi trochu je, no Laughing Laughing a jak se Frank tvářil? Napřed předvedl své rozkošné polknutí, protože čekal, že ho blondýna odrazí, ovšem hned se toho chytil a byl velmi potěšený Very Happy přes všechny macho kecy si tedy představuji, že je Frank nemotorně romantický a docela by preferoval mít dámu na vztah, ne do jen do ložnice. Ale který chlapík by odmítl, když jeho pozvání přijme sice ne zrovna moc hezká, ale pořád hodně mladá blondýna? Laughing

Ooooh... se vší úctou, Paul by podle mě z Franka neměl sebemenší obavy Laughing Laughing Semira nesnáší, ten mu přijde fikaný, ale Trabera by okamžitě hodil do kategorie "umaštěný trouba, co je rád, když si ráno zvládne vyčistit zuby a nazout obě boty" a nevyhodnotil by ho jako riziko Laughing nezcepeněl by, v duchu by se mu pohrdavě vysmál Very Happy snad jediné, čeho by se bál, je to, že by z takového toho... éééé... nechci říci privitimismu, ale prostě Semir a Traber jsou takoví lehce (ve zdravé míře) živočišní, takže by se mohl bát, že tahle jejich stránka by mohla zapůsobit na nějaké stryté Woxiiny slabosti Laughing ale celkově - Semira nenávidí a lehce se ho bojí, nad Frankem by ohrnul nos Very Happy

(chudák Traber Laughing )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už 115. povídky Smile
Jak na Nový rok, tak po celý rok, takže doufám, že tohle značí, že bude moje přidávání dílů opravdu disciplinované ;D Very Happy Very Happy
Moc díky za případné komenty Very Happy

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Kolín na konci srpna zahalila vlhká mlha typická pro říjnová rána, mlha, v které nepadaly z těžkých mraků klasické krůpěje vody, ale přesto měl člověk všechno oblečení i vlasy mokré, jen když obyčejně přešel přes ulici. - To nenávidím. Déšť mi nevadí, ale mrholení, mžení a krápání z duše ano.

A hele, z Trabera je dirty little secret. Laughing

Měla bych víc myslet na jeho srdce – vlastně v obou významech. - A co takhle myslet na svoje srdce, Wox?

Ono by Paulovi nějaké to zvíře vůbec neuškodilo, to je mnohem upřímnější, když se mu něco nelíbí, a hůř odpouští. Párkrát by mu kočka vlétla do ksichtu nebo by se ho pes s kňučen ím stranil a a hned by se poučil. Nebo asi ne... Confused

Já se prostě musím smát tomu, jak se Keller přemáhá, aby byl vůbec schopný vést nějakou diskuzi a nejen direktivně rozdávat úkoly. Duude, you're going down. Tu du dun dun.


Koukám, že sbírka komiksů byla zamlčena.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Moc díky za koment, SaM, potěšil mě Smile

Pamatujete na Hartyho epesní ledvinku, se kterou vyrazil na chatu s přáteli?
Kájka ho zvěčnila - a to i s Allerlei. Moc a moc a moc děkuji! Very Happy





A když jsme u toho, na stejném výletě nám Kájka "vyfotila" i Toma Very Happy Laughing


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
„Vůbec nevím, co to do ní vjelo!“ praštil do stolu, až pár kapek kávy vylétlo tři centimetry nad Kranichův červený hrneček. „Tohle na ženských fakt nesnáším,“ odfrkl si Turek a usadil se, jen aby po vteřině zase vylétl. „A dělala mi to i předtím. ‚Nic se neděje‘,“ zapitvořil se sarkasticky, „ale ve skutečnosti máš děsnej průšvih a hezky si na něj musíš přijít sám.“ - Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Tahle pasáž mě vždycky pobaví. A proč? Protože to Semir naprosto trefil. Laughing Laughing Laughing
„Prosím?“ zvedl uhnaný nováček hlavu od monitoru a znovu si protřel bolavé oči. - nj, první dny jsou náročné.
Frank je skromnost sama. Laughing
„My, hrdinové z Dálniční musíme být vždy připraveni bránit bezpečnost vás, prostých a nevinných občanů,“ dokončil muž s uspokojením, a ač uprostřed bufetu, drsným gestem si nasadil na nos tmavé sluneční brýle s výraznou obroučkou. - Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing to je šašek.
„Jestli chceš, tak mám doma sbírku komiksů. Někdy zajdi, můžu ti ji,“ zůstal tónem přece jen pár kroků od lascivnosti, „ukázat.“ - Jo tááááák, komiksy. Laughing
Laughing Laughing Laughing to byl vtipný dílek, Woxy.

Vše se v ní mlelo, vařilo… a původně slibné a dobré ingredience se v přemíře tlaku stávaly nejen nepoživatelnými, ale dokonce jedovatými. - hezký příměr.
Jenže, s nervózním zamumláním si mimoděk zaryla nehty do líce, mně se k němu nechce… - to se nedivím.
„Miláčku,“ dotkla se mužovy dlaně. „Takhle to přece ale nefunguje a fungovat nemůže. Nemůže to být tak, že předtím bylo víc po tvém, takže teď se zase všechno bude podřizovat mně. Není přece možný, abychom si střídali po týdnu nějaký… panování, nebo co. Paule…“ - *facepalm* tohle to fakt nemá chybu, tohleto. Mám pocit, že místo hlavy má Paul v některých oblastech jen tvrdý vlašský ořech.
Povzdechla si, ale opřela se mu čelem o hruď. Snad se mu to tentokrát povede. Také ji znovu bodly výčitky. „Dobře. Budu se těšit.“ - Wox si nedá říct. Po jejích posledních zkušenostech bych asi trvala na tom, aby mi aspoň naznačil, co za překvapení přichystal. A výčitka? Tak pokud za tím vidí něco víc, tak asi výčitky na místě jsou. Ale pokud je to jen setkání s potenciálním kamarádem, tak prostě proč si to vyčítat. Embarassed

Táááák, Woxysko, slib je splněn, doufám, že splníš svou část. Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Káji, moc díky za komentář :hug: svou část dodržím, ráno tady bude díl

Co se Wox týká, tak, nu... za sebe se výčitky POPRÁVU cítí
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahoj,

je tu NOVÝ, už 116. povídky Smile
Hah, jsem vzorná, takže tu máte novou kapitolu a moc doufám, že se Vám bude líbit Very Happy

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Svalnatá ramena... Awwwwww.
„D-domů?“ sedícího Toma už bezprostřední výhled na Traberovo neklidně se vrtící pozadí začínal iritovat – ještě tři minuty a vrazil by Frankovi do kalhot připínáček. „Ona jde k tobě DOMŮ?“

Úplně Kranicha vidím. Laughing
To. Se. K. Němu. Tereza Chystá. Večer. Do. Prostoru. Kde. Měl. Frank (Semir předpokládal, že je kolega alespoň v základech civilizovaný). Postel?! - mhm, dělají z Novinářky malou holku. Copak je neschopná, nebo co? Cool
Co to jako mělo být?! Chápu, že Kellera nesnášíš, ale cpát blondýnu Traberovi do postele je podle tebe řešení?!“ užasnul modroočko, jehož bulvy se málem vykutálely z lebky. „A ty mu pomáháš? Co tím jako sleduješ? A co to bylo s tím chlastem? Wox že je abstinent? Několikrát jsem ji viděl pít, když ne exraligu, tak první teda určitě!“ - Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Chudák Tom, takový šoky!
Kdyby se včera večer vrátila dřív, mohli si cestou povídat… - Jinými slovy kdyby nebyla šla za tím tureckým... Laughing
„Jé, chudinko, já tě nechala řídit, promiň,“ jata dalšími výčitkami do sbírky, políbila muže na tvář. - Wox by měla přestat dělat ze skoro padesátiletého (teď jsem si dala bacha Laughing ) strašnou neschopnou chudinku. No tak co, jeho byl nápad, že pojedou takhle brzo někam, tak cestu odřídil, no. Kde je problém?
Spíš bych viděla za tím nějaké hryzající svědomí z předchozího večera. Copak se dělo, hm? Cool
Tak jen zapózují v parku. A rovnou před profesionálem... Wox, nezávidím ti to, fakt ne. Měla bys zdrhat, co to jde, protože už je to všecko jedna velká křeč na obou stranách.

Tenhle díl je super, díky. Pěkně sis pohrála s komisaři, hlavně Kranýšek byl cute! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
„Musíš tam dát, kde přesně bylo poškození auta.“ - Jestli takhle vypadají formuláře, které vyplňují po každé nehodě, tak jsem zvědavá, co tam většinu času píšou vzhledem k tomu, jak ta auta vypadají. Laughing To musí být počteníčko. Laughing

...nemohl dočkat, až mu masérka s obdivnými vzdechy naklepe kvalitně nasvalená ramena... - Krajích je koukám stejně skromnej jako kolega Traber. Laughing

Niels už si s tím poradí. - Chůdě Hartmut. Laughing

„Tam je hnusně jak ve škole,“ vstoupil do jejich kanceláře bez pozvání Traber... - To sedí jak prdelka na hrneček. Laughing A jako, Kranichu, co se ti na tom výhledu nelíbí? Takovej skvost!

„Jestli sis půjčil mý auto a nabořil jsi ho,“ vydrtil malý komisař, „tak krev bude, a to na zdi. Jestli bude zlá nebo ne, to nevím!“ - Jeden by se o něj úplně odřel. Laughing

Pamatuju si, že naše "oblíbená" učitelka biologie říkala "odložte pisátka", když nám dávala "kontrolku". Nedík za tyhle vzpomínky, Wox, fakt nedík. Laughing

V bezpečí mimo zorné pole Tom udělal posměšné gesto, ač si sám pamatoval leda tak obsah jídelního lístku oblíbené restaurace a aby neopomněl Karolininy narozeniny a výročí, zvažoval tetování na zápěstí. - Kranichu, ty jsi sen. Laughing

...že muž oklátil polovinu Severního Porýní. - Teď jsem si představila Trabera, jak s vyplazeným jazykem, rozepnutým poklopcem a mapou dělá zářezy, a málem jsem se musela jít přebalit. Dobré, Wox, dobré. Laughing

Ty agresivní výstupy oproti chudítkovi Traberovi mě znepokojují. Připínáček do zadku? Propisku do nosu? Vy si ho nezasloužíte! Very Happy

Ach, vilné vzpomínky, to mám ráda. Twisted Evil Ale ta reakce, ještě, že je Traber takový trouba a nedošlo mi, že Semir jen vehementně mlží. Beru zpátky s tím, že je Wox větší trdlo než on. Laughing

Ale ale, Wox s Traberem ponocovala? Laughing A no co, tak sis to odřídil, byl to tvůj nápad a já furt čekám, když se ukáže jeho pravá povaha. A je to tady, protože tohle se bude Terce zaručeně líbit. Rolling Eyes Tos to zas vyřešil, Paulíku.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahoj,

je tu NOVÝ, už 117. povídky Smile
Dílek věnuji SaM, snad ji potěší :hug:

A moc moc moc Vám oběma děkuji za komenty k předchozí kapitole :hug:

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
No páni, já koukám jak Kranich do cukrárny. Shocked
A stejně to nikdo kromě nich neuvidí… - Are you suuuuuureeeeeeeee? Cool Už asi zapomněla na ten Norimberk a na další podrazy od Kellera. Ehm, moment, o tom telefonátu během jejich sexu neví, škoda. Očekávám od Kellera podobnou sviňárnu a ty jeho noční myšlenky mě v tom utvrzují...
V cestě k dokonalosti stále jediná překážka, turecká překážka. - Místo aby si užíval po dlouhé době pěkný víkend se svou milou, ujídá se žárlivostí. Pěkně, Cool
V modrých duhovkách bylo možné číst zděšení. „No to snad proboha ne! Kristepane, to by bylo děsný, to bych nevydržel! To by bylo peklo!“ - to je piškók! Laughing Jak se chudák vyděsil. *spokojeně zírá*
„Pokud by nám měl šéfovat,“ vysoký fešák jeho narážku nepochopil a nafoukl se, ale přesto přepečlivě zalil hrstičku kofein obsahujícího prášku vodou, „tak bych se tady usádlil a makal, dokud by mě nepovýšili. Kar by se přestěhovala k nám do kalendáře a ty by ses přesunul k šéfové.“ - dobře si to Kranýšek vymyslel. Laughing
Tom vdechl řádnou dávku kyslíku a chystal se vyječet velkou pravdu o tom, že Kolín není Stuttgart, (...) - ten je tak... skvělýkrásnýúžasnýperfektníkpomilovánímušinkazlatíčkoňuňuňu... *chrlí superlativy a nemůže to zastavit*
Semir přešlápl, aby zaplašil náhlé nutkání mu paži zlomit. - další žárlivka Cool
No, tak asi…(...) - u celého tohohle odstavce jsem se hrozně chechtala. Laughing Laughing Laughing
„Tak víte co,“ zopakoval Traber. „Já ji pozval na ‚komiksy‘“, naznačoval uvozovky tak zběsile, že si málem přivodil hned dvoje zlomeniny digitu cordialis i digitu medius, „no a ta malá přišla fakt na komiksy.“ - Laughing Laughing Laughing Ach to zklamání, Franku. Taková rána pro tvé ego. Laughing Laughing Laughing
Myš a beznaděj? Hehe, není to náhodou Maus? (Btw. perfektní komiks, doporučuju!)
„Moc jsem se teda asi netvářil, tak se mě zeptala, co mám rád. Přesně takhle.“ - úplně vidím tu pidivteřinu, jak Frankovi hlavou prolítne hurikán myšlenek, zda to má nebo nemá zkusit. Laughing Laughing Laughing
„No… tak jsme teda dokoukali ten film, ona poděkovala a odešla, šmitec. Prostě… ta holčina je milá, ale na mě je moc chytrý kuře. Rád ji zase někdy uvidím…“ Ale balit ji už nebudu, zvlášť když slečna ani nepoznala, že balení proběhlo, dokončil vrchní rada už jen v duchu. - jedno slovo: OUCH. XD
Semir ho seznámí s Lízou? Laughing
Díky za díl, moc jsem pobavila. Těším se na další. Tahle porce Kranicha (on je tak... *bla bla bla....*) a Trabera byla žůžová! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
takový milý komentář! <3 moc děkuji, děkuji!
A máš naprostou pravdu, mluvila o komiksu Maus Very Happy

Traber byl zklamán, to ano, ale současně si řekl, že když jím blondýnka pohrdla, tak si jej nezaslouží a asi na něj není dost vyspělá Laughing Laughing jistě časem pochopí jeho klady! Pak bude špendlíčkem kopat Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Natáhla ruku a i ona si dopřála hlt vína; těžkého a sladkého, u kterého se jí po první kapce na jazyku objevila v mysli vidina révy obtěžkané temně modrými bobulemi. - Mmmm, dala bych si... Embarassed

Jestli si to opravdu užila, tak jsem ráda, nějak jsem tomu po minulém díle nevěřila.

...že fotograf očekává nějaké šílené akty v přírodě. - No, po té polohané fotce v mobilu, kterou Paul všem ukazoval nějaký ten pátek zpátky (tedy v jejich realitě, v naší už to budou tak dva roky, ne? Laughing ), bych se tomu nedivila. Embarassed Ale snad i vilný Paulíček si umí spočítat, že z toho už by asi jen tak nevybruslil.

Ten popis fotek vypadá dakt hezky, taky bych se na ně těšila.

Ježiš, on s tím fakt přišel??? Uvědomuje si vůbec, s kým chodí??? Shocked Um... Tak zbytek mě docela zarazil. No, očekávám (už podle A stejně to nikdo kromě nich neuvidí…), že to ještě bude průser...

„Docela pěkně jsi to vymyslel,“ pochválila muže s ostychem... - Já hlavně čekám, co vymyslí dál teda... Confused

I ta tečka se podařila: sice se chvíli schylovalo k průšvihu, ale stačilo malou slečnu otočit na bříško a byl zase provozuschopný.


Gerkhan se musí vyřešit. - Pane Kellere, ráda bych vaši pozornost posunula o pár řádků výš. Váš největší problém není Gerkhan, ale porucha erekce, kterou léčí jen simulace něčeho, co vám Tereza dát odmítá a nakonec vám to vybuchne do ksichtu.

Gerkhan se podrbal za uchem. „A může?“
V modrých duhovkách bylo možné číst zděšení.

- Tohle bych hrozně ráda viděla naživo. Laughing

„No, tak asi… Přišla za mnou večer a šla nahoru. Chápete, pátek večer, mladá holka, přitažlivý muž ve službách zákona…“ zamrkal Frank, aniž by věděl, že Semir svírá čajovou lžičku grifem masového vraha. - Chybělo málo a Semir byl Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon. Laughing

Celý ten popis přípravy na rande je k počůrání. Very Happy Až je mi Franka skoro líto, jakýho ťuplase z něj děláš. Laughing

Neříkají v Očitém svědkovi, že Frank je na Batmana? Ale chápu, proč jsi mu tam strčila Wonder Woman, v povídce, kterou jsem sem ještě neházela, jsem s tím docela pracovala. Smile

Ty poznatky a Krajíchova a Gerkhanova nepředstíraná neznalost, to je krásný! Laughing A ten konec, zjevná narážka na Susannu... Opět potěšilo, moc, ale začínám mít pocit, že i přes veškerou snahu se s tím Frank moc nevyrovnal.

Haha, tak Semirovi se uleví, ale stejně to Frankovi zavaří, to je mrcha jedna turecká. Laughing Ale těším se na to. Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahoj,

je tu NOVÝ, už 118. povídky Smile

Strašně moc děkuji za komentáře k minulému dílu, nakoply mě k tomu, abych novou kapitolu dodala rychle Laughing

SaM, přiznám se, že jsem to neřešila podle faktů Laughing zavolala jsem Všelce na konzultaci a zeptala se jí, co je nejstupidnější a nejvíce sexistcký komiks, co ji napadne, aby Wox podle něj pochopila, že jí to s Frankem asi moc klapat nebude Laughing

Co se fotek týká... uvidíme Wink

Co se Paula a jeho problémů s erekcí a toho, čím je řeší, týká... nic point :nod:

To víš, že se Frank ze Sus ještě nevyhrabal, dost ho to trápí. Jak ta smrt, tak to, že se z toho právě nemůže dostat.

Ještě jednou díky! Very Happy

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
No jo, když člověk není psychicky úplně v pořádku, tak ho rozbrečí a složí každá pitomina. Horší je, pokud si ten problém člověk vědomě nepřipouští, pak je to docela dlouhá cesta a nášlap na plačtivé období...

...takže nemusela se stínem obav myslet na to, zda tentokrát kulička v ruletě padne na pole rudé, nebo černé, kdy si to zase odtrpí se stisknutými zuby. - Confused (Ale skvělá metafora.)

Ano, naprosto Wox chápu. Na pobytech v drahých hotelech je nejlepší to jídlo. Ach, ty švédské stoly! Dvouchodové obědy! Trojchodové večeře! Coffee breaks! Krajíchovský ráj! Laughing

Ano, Paul ovládá tu schopnost jednat s lidmi tím, že jim nedá prostor reagovat zpátky. Takhle taky dokážu jednat, jen to nikdy tak úplně nemá kýžený výsledek. Laughing

„Ne ne…“ zarazil ji znova. „Jen tak pěkně zůstaň. Je to hezké.“ - A praktické, já neumím jíst tak, abych nezanechala památku na oblečení. (Nebo pít kafe tak, aby nebyla památka na zdi, jak by podotkla sojka. Laughing )

A ta druhá půlka už je zas... Hm, dobře známý kontrast bezmocné nahoty a někoho oblečeného, čili chráněného. Paule, pravá moc je v tom stát nahý a donutit toho oblečeného, aby se cítil jak slabší. Potřebuješ lekci od Marka Antonia, řekla bych. Laughing

„Praxe, maličká. Praxe. A trochu talentu, to přiznávám.“ - To budou spíš asi ty prachy, Paule. Vstříc se vyjde i buranským hovadům, když solí tolik, že se to provozovateli vyplatí.

Hrozně se mi líbí ty tvoje pasáže popisující přírodu, fakt si s tím umíš vyhrát. Super, hned bych na takovou procházku šla.

Ah, zase téma milenky? To tu dlouho nebylo... Nicméně jsem ráda, že tentokrát nevíme, jestli si Keller to kafe osladil.

Proč mám pocit, že ty fotky přírody budou obsahovat i Adama a Evu, a že jsme se s panem Bollmannem už setkali? Jestli jo, tak si snad zahrčím gaťky...

__________________

Wox, je mi jasné, že jsi nešla podle faktů, to mě u tebe nepřekvapuje. Laughing (Osobně mi ty kanonické komiksy /od DC/ přijdou sexistické všechny teda... )

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Moc díky za koment, SaM *tancuje*

Jé, SaM, tahle provázanost mě VŮBEC nenapadla Shocked Shocked Shocked Shocked fakt ne, takže nejde o toho fotografa, co fotil Wox a Kellera, je to nějaký skutečný umělec, co fotí zvířátka, googlila jsem si ho Laughing

Wox měla být v tomhle okamžiku vlastně happy, líbilo se jí, kam se to celé zase vrátilo, moc si to přála - ovšem je z těch citových převratů už tak nějak vyčerpaná, byť teď je na vlně hezky nahoře a vlastně je spokojená.

S jídlem souhlas a nejlepší je, když to platí někdo jiný Embarassed Embarassed Embarassed

Myslím, že tentokrát to byla jen ta káva a posezení, přece jen už byli po tom víkendu trochu unavení a erotiky si užili dosyta Laughing
V mé mysli Paul ani nepřespal, potřeboval brzy ráno odjet na nějaké jednání a oblek měl u sebe doma Very Happy

Já ani nevím, zda by měla v okolí Wox šanci být brána jako víc než jen milenka. Podotýkám, že Paul se o to SNAŽÍ, vždy ji představuje a chová se k ní jako ke své partnerce. Ale Tereza vypadá prostě hodně mladě, takže ji vedle známého advokáta většina bere právě jako doplněk do postele. Nutno říci, že třeba Paulovi kolegové, kteří ji slyšeli promluvit, ji ale jako jeho přítelkyni berou (ti z té večeře, pokud si ještě pamatujete). Ale okolí obecně ne... pro ně je Wox milenka a šmitec.

Moc díky za komentář, SaM! A chudák Paul se opravdu, opravdu snaží Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už 119. povídky Smile
Je delší... a takový lehce vycpávkový, ale i tak se z něj dá něco vyčíst Very Happy

Doufám, že zaujme Wink

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Wox, jenom ty dokážeš rozvinout otřepaný vtip o rýmečce do fakt vtipného odstavce, gratulace. Laughing

...protože sousto v ústech Frankovu promluvu nezastavilo, takže drobky létaly až mezi mřížky klimatizace... - Řečeno slovy Toma, "tak tu máš mít talíře, člověče." Laughing

...ve vzduchu okamžitě visela Susanna. - Chápu, jak to myslíš, ale musím se smát, protože někdo visící ve vzduchu mi asociuje někoho, kdo se chytil kšandami o větev, nebo oběšence v tom horším případě. Laughing Myslím, že by se ta fráze měla používat jen s věcmi, ne s lidmi.

Traber zmuchlal igelitový sáček a strčil ho pod palubní desku, kam odpadky rozhodně nepatřily... - To je čunda. Laughing

Celá ta historka o málem znásilněném Tomovi zakončená ťafkou o zubařích, já padnu. Laughing

„Šéfová mi fáro ještě nesehnala.“
„Sehnala, ale ty jsi ho den poté poslal Hartmuttovi na KTU.“



...co se novin týče, měli všichni pánové na stanici Dálniční podezřele stejný vkus a lišili se jedině v tom, zda Dívku Bildu nalistovali před sportem nebo až po. - Tohle je vyloženě krásný. Very Happy

Ohlolol, to krásně prasklo, dobře ti tak, Semire. Ah, a Terka podle úsměvu usoudila, že Semir narážel na to, že když je opilá, tak je povolná, a zjevně nechtěl, aby šla do postele s jiným. Čichám čichám nějakou kauzu. Laughing

A jejej, představování, s tím nemají nejlepší zkušenosti, co?

„No že jsi z kůzlátek nechala udělat docela pěkné kozičky.“


Ale ten konec. Laughing Laughing Laughing Dahl je dobře známý dobytek bez zábran, ale musím přiznat, že mě ten konec pobavil. Jediné, co by ho ještě vylepšilo, by bylo, kdyby ten chlápek, kterého objala, nebyl Paul. Prosím, řekni, že to nebyl Paul. Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Toma je mi hrozně líto. Pch, rýmička je hrozná, ošklivá nemoc!
Jolly a Traber? Laughing Laughing Laughing Neumím si to představit. Very Happy
„Budu se k němu chovat dle svého nejlepšího vědomí a svědomí,“ uchechtl se Traber a odkudsi vykouzlil Bild: co se novin týče, měli všichni pánové na stanici Dálniční podezřele stejný vkus a lišili se jedině v tom, zda Dívku Bildu nalistovali před sportem nebo až po. - Laughing Laughing Laughing
„Dala jsem si pizzu do ruky,“ vysvětlila a poděkovala za dveře, které jí galantně přidržel. - nemohu si pomoct, ale stejně se mi vybavil stánek na České.... XD
Reportér Bildu a vyhlášený sukničkář měl rty zvlněné v obvyklém arogantním, ale zatraceně přitažlivém úsměvu. „Zdravím konkurenci. Koukám,“ bez obalu vklouzl čokoládovýma očima do dívčina výstřihu, „že sis nakonec nechala poradit. Chytrá holka.“ - Robbie a jeho očička barvy rozteklé čokolády. Very Happy
Embarassed Jsem hrozná a skončím někde pěkně hluboko, ale... Robbie ji totálně rozsekal. XD

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už 120. povídky Smile
Je to jubilejní díl, je přesně DESÁTÝM násobkem původně zamýšleného počtu kapitol XD celé MMN jich mělo mít DVANÁCT XD
Nejsem spokojena s tím, jak je napsaný, ale pokud Vás zaujme natolik, abyste hodili koment, budu strašně ráda a vděčná!

A moc díky za minulé komentáře, SaM a Káji :hug:


W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Sakra, fakt to byl Paul. Já doufala, že sis to třeba rozmyslela. Laughing

Jo, Paule, jdi, trhej. Slavnej právník neslavnej právník, myslím, že by Dahl dokázal rozsekat i tebe. Laughing

Já furt čekám, kdy Keller bouchne. Tohle sekání dobroty mu jde zjevně proti srsti a myslím si, že už to nevydrží dlouho.

...až sebou trhla v iracionální obavě z jeho schopnosti číst jí myšlenky. - Haha, měl by si přečíst ty myšlenky na Trabera. Laughing

Zvířata se nakonec stejně mají líp než jejich majitelé. To je zákon bytí páníčkem. Laughing

Haha, Terka bude mít párty se Semirem a Traberem, jo? Paulíčku, co ty na to? Laughing


Já ti nevím, co mám na to říct. Paulovu nenávist vůči Semirovi si dáváš krásně co se týče toho, jak je to napsáno, ale jako téma to pro mě začíná být trochu staré. Naštěstí jsi to vyvážila tím závěrem, úplně od Paula čekám nějakou prasárnu, která povede k (té mé vysněné) explozi. Smile

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Moc díky za koment, SaM Very Happy

Přiznám se, že ač může být motiv "Paul nesnáší Semira" už opakovaný a ohraný, rozhodně tam ještě bude, protože je jednoduše důležitý - patrně více, než jsem zatím dokázala nechat z povídky cítit Sad

A ne nenenennenen, Robbie by si Paula nedal Laughing to novinářovi moc fandíš - Robert je ve skutečnosti takový ten "grazl - zbabělec", on by do střetu s Kellerem vůbec nešel Laughing popravdě bych řekla, že i kvůli tomu z té party zmizel Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už 121. povídky Smile
Snad se bude líbit - je samozřejmě věnovaný SaM k svátku :hug:
Vše nej, SaM a moc doufám, že takhle kapitola moc nezklame :hug:

A moc díky za minulý komentář Very Happy

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak předně děkuji moc za dárek k svátku a za je věnování, Wox! :-*

„To je dětinský i na tebe,“ zahučel Frank. - Z nějakého důvodu mě silně pobavilo, odkud ta poznámka šla. Laughing

...kdykoliv totiž měla blondýna příležitost, přezouvala se ze zdravotnických pantoflů do lodiček. - Ach, soulmate. Very Happy

...který atraktivní, nakrátko ostříhanou světlovlásku... - Neměla minula Samantha (oficiálně tedy s h, jo?) vlasy v culíku?

Předek i zadek prošel, to jsme rády. Ne, Wox, já prostě musím ocenit, jak jsi tady krásně Trabera zredukovala na sexuální objekt. Jen tak dál, redukujme mnohem víc chlapů! Redukujme všechny! Stejně většina z nich nemá osobnost. Laughing

Traber si dost naběhl, ale ačkoliv jsem sama drsná, to usazení bylo brutální i na mě. Setřít až na koberec plně schvaluji, ale zadupat do zemského jádra ho nemusela, chudáka. Ačkoliv tyhle balící metody z duše nenávidím, bylo mi ho, chudáčka líto. Laughing (Nehledě na to, s těmi mírami to myslím bylo docela nevkusné. Embarassed )

Awww, ale Semir, jak se Trabera zastává, to je sladké. To mi hned zvedlo náladu. Smile

Tom sebou trhnul, Semirův hlas přešel do téhle hystericky cholerické tóniny naposledy před šesti měsíci, pěti dny a přibližně dvěma hodinami. - Laughing Laughing Laughing But who's counting. Laughing

„Pokud jste se rozhodli přestat dohadovat, s prominutím bych zajel na tu kachnu…“ - Tahle věta je ale nejlepší z celého dílu. Laughing

Wox, zklamaná nejsem vůbec, Sam evidentně udělala dojem a to je hlavní. Laughing Díky za díl!

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Rádo se stalo, SaMi! Very Happy

Že Tě pobavilo, z jakého zdroje to šlo? Třeba nám Traberek ve Stuttgartu dospěl ;D nikdy nevíš! I když... hm... asi ne ;D

Krátké vlasy u Samanthy: pak samozřejmě záleží, jak to bereš Very Happy ona rozhodně nemá vyloženě kratinký sestřih ani takové pidi mikádo. Má vlasy, co končí někde mezi ušima a rameny. No prostě je má jako Ty na fotkách, kde jsi v ZOO Olomouc Laughing (viz FB). Pro mě jsou to krátké vlasy, protože jsem ulítlá na dlouhé, ale do culíku to dáš Very Happy

Redukovaný Traber... nu, Samanthu jsem vymyslela tak nějak... zvláštně. Popravdě, kdyby to na Tebe bylo moc a někdy se Ti to nelíbilo, klidně se mi ozvi v SZ či na FB, vezmu to do úvahy. Mně osobně se Samantha líbí, taková postava v mém "vesmíru" ještě nebyla - a ta redukce chlapů na sexuální objekty k ní maličko patří Laughing ale jen maličko Laughing

S těmi mírami to bylo nevkusné jednoznačně - ale byl to záměr Very Happy Ona je hodně chytrá a zná sílu slov - proto vzala Traberovy vlastní zbraně, ale v jejich rámci předvedla ještě daleko silnější arzenál. Frank doufal, že výsledkem jeho slov bude rozpaky rudá dáma a ona věděla, že aby dostala opačný výsledek, musí sice převzít jeho styl, ale ještě přitvrdit Very Happy nehledě na to, že měla blbou náladu, pitvala tam zabité dítě - a on si do toho přišel panáček Traber s blbými kecy, takže se do toho přidalo zklamání, protože jí přišel sympatický. Ona není vulgární, není jí to vlastní - ale umí hodně drsně hrát a tady to předvědla Traberovi. Tom se Semirem ji takhle viděli poprvé a dost mrkali Laughing teď se tam asi nějaký čas budou bát chodit Laughing

Sam udělala VELKÝ dojem, ovšem Traberův vztah k ní bude nějaký čas velmi jednoznačný, dokonce mu bude stát za přezdívku Laughing

Ale slibuji, že ač v MMN už společnou scénu mít nebudou, Frank a Samantha spolu rozhodně neřekli poslední slovo. Dokonce jsem v tramvajové chvilce geniality vymyslela scénu, co se mi pro ně dooost líbí Very Happy

Tom sebou trhnul, Semirův hlas přešel do téhle hystericky cholerické tóniny naposledy před šesti měsíci, pěti dny a přibližně dvěma hodinami. - Laughing Laughing Laughing But who's counting. Laughing --- jestli se někdy budeš vrhat do gifování Horečnatých snů, tak to je ten tón, kterým na začátku ječí na Toma kvůli tomu hrnku nebo jinému nádobí Laughing

Moc díky za komentář, brzy bude další díl Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už 122. povídky Smile
Snad potěší, po dlouhé době se totiž sešla stará známá parta Smile

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Hm, hned bych si na jednohubkách pošmákla. Pro Kranicha bych se s tím ale nedělala, tan by dostal promazanou štriclu chleba a bylo by. Laughing

Přesně sedm. Jedno bylo jisté – Kranich s Karolinou za dveřmi určitě nestáli. - Skvělý nod k seriálu. Laughing

...začala řidičem, který odmítl zastavit u běžné kontroly, a nějak podivně skončila řetězovou havárií. - A že se to vždycky tahle semele zrovna na téhle služebně dálniční, že? Laughing

Ach, Auta, nedávno jsem se na to dívala s bratránkem. Jeho to moc nebavilo, ale já si to užila. Mám ten film hrozně ráda.

Traber pije víno? O_o On se dal na šikmou plochu! Neříkej, že chodí i do vé es. Laughing

Koukám, že Traber a Kranich to docela pěkně likvidují - Frank armádu lahváčů, Tom i tu dvojitou dávku jednohubek. Chudák Wox, trochu se jí to prodraží. Laughing

„A pořádná zadnice,“ zasmály se Šediny. „Se vší úctou, Paule. Holku má být za co chytit, ale ta tvoje ji teda měla.“ - A už jsme zase u té... Jak to Frank říkal? Fantastické prdele? Laughing

Nápadů měl mnoho.
Teď už zbývalo jen trochu prosévat.

- Ach Paule Paule, ani překvapit už mě nedokážeš. Ale zvědavá jsem, to zasejc jo.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už 123. díl povídky Smile
Je šíleně dlouhý a o naší milé partě, tak snad potěší a snad Vás inspiruje ke komentu.

SaM, za Tvůj předešlý MOC děkuju Very Happy


W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už 124. díl povídky Smile
Jsem s ním relativně spokojená, přijde mi, že maličko najíždím na svůj starý styl Embarassed

Případný komentář potěší a OPRAVDU mi pomáhá psát Embarassed


W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
123. díl

...to, že do sebe Kranich patrně nacpe i to syrové vepřové, co si tam schovávala na popozítří, bylo přijatelnou daní. - Laughing Laughing Laughing Woxisko, jestli se mi ten tvůj nenažraný Krajích promění v headcanon, tak napíšu povídku, kde sní tebe. Laughing

Tyjo, skoro jsem na chvíli fakt byla vyděšená, že Krajích Karolině nafoukal pod kapotu. Laughing

Kranich si trochu nervózně odkašlal. „Tak… ke Kar.“ - Haha, kopanec do mužného ega. Laughing

Jestli byl Lister naprogramován, aby vyčistil vesmír od kari a kuřecího vindaloo, tak Traberův program je vyčistit novinářčin byt od piva. A jelikož se mu to povedlo, myslím, že za chvíli přejde do spánkového režimu nebo se pokusí o sebedestrukci tureckou pěstí. Laughing

Fuj, slivka. V tomhle jsem špatná Hanačka, tu prostě nedávám. Naprosto se v tomto ohledu s novinářkou shodnu.

Haha, Traber už se zjevně dostal do té fáze, kdy by vyzunkl alpu, okenu i sidol, který by mu někdo u hecu podstrčil. Laughing

„Nemá ta malá nový prsa?“ - Traber to the rescue!!! Zuříku, ty tou pěstí dneska fakt dostaneš. Laughing

Pozorovací talent, třetí bráška obávaného instinktu a přirozené autority. Laughing

Mě baví, jak se Hartmut popisuje jako zaražený oukropeček (a já ho mám tak v hlavě taky seklého) a přitom to, jak pařil třeba na Semirově rozlučce se svobodou nebo teď v Kocovině vypovídá o opaku. Laughing

Mně se tak blbě čte, když vidím, jak se Terka rozplývá, jak jí to s Paulem klape, a pak vidím do hlavy Paulovi a uuuaaa... No však víš, jak to jeho snažení vidím, Wox.

Zlý, podmračený a dravý. Semirovi se to vůbec nelíbilo, na Trabera se to vůbec nehodilo, nepasovalo to na něj. - Haha, temný Traber! Naštěstí, jak je nametený, tak bude asi neškodný, ale s temným střízlivým Traberem, ach, s tím jsem zažila spoustu srandy... Teda, um, Susanna, ne já. Susanna. Embarassed Laughing

U nás. Líbilo se mu to říkat. - Aaaaaaw.

Program terminated. Laughing Laughing Laughing

124. díl

Já si jen představím Turka, jak si tak pěkně u prostředného stolu sám debužíruje, a hned se mi líp u srdce. To je hrozně sladký obrázek, Wox. Smile

...kdy se v noci na poslední chvíli rozhodl, že Franka nenechá napospas osudu, ale raději na něj dohlédne u sebe doma. - Awww, Semire, to je gesto hodné přítele. Osobně mě hrozně baví v povídkách prozkoumávat vztah, jaký by k sobě asi měli Kobra 11 a Kobra 12, pokaždé na to jdu trochu jinak a je tam spousta možností, jak to seriál nijak nenalajnoval. Smile

...rychlostí i elegancí zkouřeného lenochoda. - Seems legit. Very Happy Very Happy Very Happy

...že mu mozek v už tak dost volném prostoru lítal jako hysterický pingpongový míček. - Ty mu dáváš na prdel, Wox. Laughing

...a jehož vlasy se v noci tajně domluvily, že ráno každý vyrazí jiným směrem... - Jak je jejich tradice. Aaaach.


„Tak komu se mám omlouvat.“ - Pokud ráno po kalbě začne takhle, tak to nikdy nebylo dobré. Na druhou stranu se ani nevzbudil s dopravním kuželem, tak já nevím. Laughing

„Teda pevně doufám, že ta cimra byla záchod…“ - Shocked Confused Mein Gott...

Nemravná mysl v něm hned začala spřádat teorie, copak že asi nadřízenou ráno vyhodilo ze soustředění a točilo se to okolo dalšího nevydařeného ženina románku. - Jak kdyby jsme to tuhle neřešily, že? Laughing

„Ach.“
Turek odtáhl telefon od ucha a zmateně na krabičku pohlédl. Ach?
- Semire ty čuně. Laughing Laughing Laughing

Tady v té scéně byl Engie pomilovala. Moudrá, zkušená, laskavá Engie. ♥

Z té noční vzpomínky se mi úplně stáhlo srdce. Jak pro Trabera, kterého to dusí tak, že se chová jak debil, tak pro Semira, který se cítí dost podobně. Sad

Semire, jsem s tebou, s varnými deskami taky nejsem nejlepší kamarádka. A bože, dala bych si česnečku až bych brečela. Sad Jinak se mi Semir v téhle části fakt líbí, co udělal pro Franka. A i Frank, který je v tvé realitě mnohem větší buran, než za jakého ho mám já, jak se i přes kocovinu stydí a pokouší se tu spoušť napravit. Nikdy se nečte dobře, když se hrdinové chovají jak dobytci, ale myslím, že jsi to pojala dost realisticky a skvěle do toho vložila nějaké pozitivum, líbí se mi.

Ach, všemi milovaný Paulíček je na scéně... Úvod s rituály je skvělý a vyloženě pravdivý.

Hlad po vítězství a bezkonkurenčních znalostech vystřídala touha po mladém těle, modrých očích a dávce dívčiny naivity. - Hezky napsané.

Ublížil jí někdo? Nebo to včera na večírku ten zhovadilý Turek dotáhl do zdárného konce? - To je můj Paulíček! Tak ho znám a "miluju". Very Happy

Myslím, že tahle pasáž přesně odpovídá novinářčině povaze. Radši se nechá utahat k smrti, než aby pevně stanovila svoje vlastní hranice. Ale je to i dobře použité plot device, chceš, abych se na právníka dívala laskavěji, co? Ale to se ti nepovede, děvče, to se ti nepovede. Laughing

Já někdy smrkám knedlíčky a nudle i bez toho, abych byla ve Woxině stavu, čistě proto, že se na něco u jídla koukám a ono je to vtipné. Laughing Jsem čuně, fakt. Very Happy

No, myslím, že to Paul opět jednou vezme do vlastních rukou a zavolá za ni do práce. Každopádně pro mě děláš těžké jej za to odsoudit, jak jsi nasadila paralelu s tím, co udělal Semir, když zavolal za Franka Engie... Mno, asi bych počkala do rána. Kažodpádně nepochybuju, že si to Paulíček pak řádně vybere v naturáliích, tohle starání se a záchranu před kolabsem.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
SaM, moc a moc a moc díky za komenty, strašně mě potěšily!

Woxisko, jestli se mi ten tvůj nenažraný Krajích promění v headcanon, tak napíšu povídku, kde sní tebe. ===> LÁSKOU, ŽE?

Mě by hlavně zajímalo, zda slivovice někomu opravdu chutná, nebo je to jen poza...

Já si nemohu pomoci, ale Hartyho vidím jako tichého, jako introverta, kterého dokáže více rozjet jen Allerlei nebo zvláštní situace. S kamarády se cítí velmi dobře, ale nevadí mu naslouchat Very Happy

Nu ju, Wox má hrozou radost, že se to povedlo stabilizovat - ona ho opravdu miluje a kdyby se rozešli, byla by úplně na hadry. Takže z toho, že konečně našli společnou řeč, je velmi šťastná a vděčná.

Opilý Frank jako neškodný - nevím, asi jo, protože je to hodný kluk a není to ten typ, u kterého by alkohol odkryl agresivní jádro. Takže máš pravdu. Ale pan Semir se jakožto polda se zkušeností přece jen trošku bál, aby ji tam pan Traber nějak k něčemu nenutil Very Happy

Jo, dávám mu na zadek, ale neboj, mám ho ráda a vidím ho jako takového toho sedláka se zdravým rozumem, byť obhroublého Very Happy těší mě, že Ti ta moje maličko buranštější interpretace nevadí Embarassed a jinak.. tohle byla Frankova poslední větší scéna v MMN, tak si ji užij Very Happy

„Ach.“
Turek odtáhl telefon od ucha a zmateně na krabičku pohlédl. Ach? - Semire ty čuně. ===> lol, SaM, ale tím nebylo myšleno nic nemravného Very Happy Very Happy šlo jen o to, že Gerkhan očekával nějakou naštvanou reakci a dostal jen takový smutný povzdech Laughing Laughing

Engie je super. U mě si ty své ovečky hlídá a i když vždycky bude mít největší očko pro Semira, tak by měla v určitých chvílích pochopení i pro toho v seriálu kritikou drceného Traberka Very Happy

Paul bez naturálií by asi nebyl Paul Laughing i když on by z toho vinil Wox, resp. by jí lichotil v tom, že je taková, že to v něm vyvolala Very Happy


ještě jednou MOC díky, SaM! Mám strašnou radost Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už 125. povídky Smile
Pevně doufám, že Vám bude stát za komentář a současně varuji, že i dnešní kapitolka je důvod, proč je tohle povídka doporučena pro 18+ Smile

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Když na tom teda trváš...

Tyjo, Paul to fakt neřešil za ni, to mě překvapilo. Chystání svačiny mi přijde jako jeden z prvních pedofilních momentů, nemůžu si pomoct. Embarassed

...řeč připomínala kuřecí separát. - skvělý příměr.

...a zůstalo potěšení z toho, jak mu jeho milá bezmocně spočívala v dlaních, odkázaná na jeho péči, jeho starostlivost i odpovědnost. - Začínám mít pocit, že si na ní Paul deviantně a úchylně kompenzuje to mrtvé dítě.

...jejíž postavička připomínala mrtvolku človíčka nalezeného v ledu... - Ach, jak romantické přirovnání. Laughing

...které kouzlily dojem nevinnosti, do níž nedupla těžká bota, ještě ne, dosud ne. - Ale pečlivě na tom pracujeme, viď, Paulíčku? Myslím, že po tobě už jí fakt nezůstanou žádné iluze.

Už jsem psala, že jsem fakt ráda, že jí ho nestrčil do pusy. To bych se asi poblila. Teda ne, že by to, co udělá, bylo méně horší, ale... oh well, už jsme o tom mluvily.

„Hezky si tě,“ polkl slinu a beze spěchu župan roztáhl na bok, „oloupu…“ - Ježiši mě z toho fakt skáče žaludek. Mimoto jsi se zase přiblížila 50 Shades, Grey Anu taky z čeho loupal. Laughing (A mně to nikdy nepřestane asociovat nějaké kožní onemocnění. Laughing )

„Tak copak to tady máme…“ - Křečka na kole asi, vole.

...šlo to tak báječně pomalu a nádherně obtížně. - To teda nevím, jestli by z té obtížnosti měl skutečně rajc.

Injekce koncentrované slasti střelená do mozku. - Hezky napsané.

Ta přirážecí pasáž je skvěle napsaná, délka vět a grafické dělení perfektně navozuje tempo. Dobré!

...a koneckonců, nechtěl ji budit, když už dřímala. - Ježiš jak ohleduplné!!!

Zopakuji, co musí být zopakované: Samantha by ráda pitvala Kellera zaživa, jak on rád proniká do dvacetiletého masa, já bych po tomhle ráda do toho padesátiletého pronikla násadou od koštěte a O D P O R N Ý, mluví na ni jak pedofil na holčičku vzadu v dodávce. Fakt mi z toho byl šoufl a hrozně Wox nezávidím to probuzení. Nedokážu odhadnout, kolik si bude pamatovat, ale stejně to prostě bude cítit a jak se k tomu postavit, když nejsou svědci zcela zjevného znásilnění a tvoje vlastní smysly byly v mlze? Blech.

No, tentokrát jsi mě překvapila, tohle jsem fakt nečekala.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už 126. povídky Smile
SaM, moc si vážím komentu, moc díky! Něco Ti napíši do další povídky :hug:


W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Hmmmm, taky bych si dala hranolky. (Ano, tahle povídka je vážně o žrádle. Laughing )

...zadarmo se připojit k Frankovi, zamlklému po delším rozhovoru se šéfovou, jehož obsah odmítal komukoliv prozradit. - Chudák malej. Embarassed

...jen si sám sebe představil v upnutých legínách. - Tehehehe. Laughing

Tyjo, ta část se Semirem a Janem mi přijde extrémně nepříjemná. Jak si pokecat o ženské, kterou si pěkně poslali mezi sebou? Laughing

„Můžu vám s něčím pomoci?“ - Ach, podívejme na Gerkhana, jak umí lovit drby takticky, jakože snad ještě dělá laskavost. Laughing

Prej jak je na Andreu hodná, a jemně ťafne, že se s Janem krmí jen fastfoodem potom, co odpoledne strkají vozík s plenami. Jaký glamorous life vede. Laughing

Já se Janovi vůbec nevidím a překvapuje mě, že Semir by byl tak odhodlaný couvnout. Jako jasně, celou povídku nastavuješ, že je sám a smutný, ale nevím, jestli z něj teď tak trochu neděláš submisiva. Nedej se, Jane. Nedej se.

Chvíle pravdy - uvědomuje si novinářka, co se v noci stalo, nebo ne?

Uuuuuuuh...



Víc Paulovi k tomu konci neřeknu.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Moc a moc a moooc díky za koment, SaM! Very Happy

Já myslím, že kdyby se Semir dostal do té samé situace, jako byl Jan, tak že by tu holku ani náhodou nevyhodil. Ale teď ho tak nějak bodlo, že on je sám, smutný, zatímco Jan má vlastně všechno (ženu, dítě, zajištění a dokonce i lásku Andreiných rodičů) a je ochoten to ohrozit Embarassed ale taky myslím, že by to v reálu neudělal.

A fastfood byl výjimka, jinak se mají dobře, Andrea i doma vaří Laughing takové věci dělá, to jo Very Happy (ačkoliv Semir ji za jídlo v seriálu kritizoval XD)

Kdo ví, koho bude Samantha na konci pitvat, kdo ví Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už 127. povídky Smile
Se slíbenou pasáží pro Káju Laughing

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Kdyby dostal do ruky tužku a papír, na který by měl zanést všechny neúspěchy a problémy, které ho postihly vlastní vinou, i s největším pocitem sebemrskačství by dokázal napsat jen pár řádek. - Esusky chudáček malej stíhanej ranami osudu. Confused

Vytvořil malou skupinku, kterou nade vše miloval a udělal by pro ni cokoliv.
- Problém je, že dost svérázně. Jo, cesta do pekla je dlážděná dobrými úmysly...

Paule, nevíš, co mluvíš. Ti nejlepší z nás vstávají akorát na obídek. Já tomu říkám perfektní načasování, stejně je dopoledne jen úmorné čekání na oběd. Very Happy

„Mám hlad, nezlob se.“ - Laughing Laughing Laughing Laughing Krajích by měl jít preventivně do karantény, protože kdybych neznala Terezin vztah k sexu, tak bych řekla, že ji nakazil. Laughing

Už se bál, že to jméno dneska neuslyší... Chápu tě, Paule. To je jako já pokaždé, když jsem vstupovala na půdu katedry žurnalistiky a doufala, že neuslyším jméno McQuail. Very Happy

„...Ale Harty zkoumal předpověď počasí a tvrdí, že bude hnusně, takže trvá na tom, že to bude zítra.“ - Teď mi úplně automaticky skočila představa Hartmuta v bílém plášti s rozcuchanými vlasy, jak zkoumá lupou předpoveď počasí v Bildu, a směju se sama sobě. Laughing

Dokázal odhadnout své klienty i protistranu u soudu, proč se mu to s ní zdaleka nedařilo tak dobře?
- Protože u soudu myslíš mozkem, Paule, a u blondýny zásadně bimbasem.

Haha, to s tím "něco uděláš" a "strategie je následující" se povedlo. Laughing Chudák blondýna, proč mám pocit, že na té oslavě si asi moc neposedí?

Já bych ho tam vůbec nebrala, ještě ten noční stolek sežere. A bez přílohy!

Výborně, Karolina se zboří už den předem.... Ano, ano, to bude oslavička. Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už 128. DÍL povídky Very Happy
Díky moc za případné reakce Very Happy

W.



SaM, Tobě moc a moc díky za tento komentář Very Happy jen podceňuješ Hartyho, kdepak čtení novin, ten si dělá předpověď sám podle satelitních snímků a radaru! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem

Díl, ve kterém si to Keller rozdá se spící Wox, komentovat nebudu. Vůbec se mi to nelíbilo, zbytečně bych nadávala a říkám si, že Keller by si měl někam zajít, protože to podle mě už prostě není zdravý.


To je sebechvály, až si říkám, že je ten odstavec malej. Laughing
Naděje, že ji vzbudí talíři ostentativně třískající příprava snídaně a oni si spolu hezky v klidu vychutnají nedělní ráno, vzala za své: od chvíle, kdy ji včera okolo půlnoci, do které mu stále dřímala s hlavou v klíně, jemně vzbudil a celou mátožnou ji dovedl do ložnice, spala. - tohle mi někdo udělat, asi ho zabiju.
Jistě, měla sakra důvod být unavená, ale čtrnáct patnáct hodin by snad mělo k regeneraci stačit. - ehm, chápu, jak mu je, na druhou stranu když vidím, že se potřebuje vyspat, tak ji nechám, ne?

„Mám hlad, nezlob se.“ - hlad je sviňa. Laughing
„No vidíš! Hele, miláčku, zase tak mrtvá nejsem, takže do toho kina můžeme dneska a já zítra skočím za děckama. Promiň, asi jsem ti to neřekla,“ nasadila na moment zkroušený výraz, „ale zaprvé jsem měla fakt šílený týden a zadruhé to mělo být původně až někdy o dalším víkendu nebo i po něm. Ale Harty zkoumal předpověď počasí a tvrdí, že bude hnusně, takže trvá na tom, že to bude zítra.“ - Harty je cute. Very Happy
Polapil malou ruku do své. „Dobře,“ zabručel. „Uděláme si večer jen pro sebe. Ale do kina nepůjdeme. Mám úplně jiný nápad. Víš, jak jsi mi slíbila, že pro mě taky něco uděláš…?“ - to nebude pěkné. Proč jen mám pocit, že jejich vztah je něco za něco.
„To je právě to,“ ukázal malý komisař zuby v úsměvu, „co se ti snažím naznačit. Podle mě bude problém dostat Toma ven, ne dovnitř.“ - buhehehe, jsem hrozná, ale taky jsem ho špatně odhadla.
Ten odstavec se mi hrozně, hrozně moc líbil, díky moc!

Vklouzla do připravených pantoflí – schválně si vybrala Hartmuttovy gigantické a sama pro sebe se usmála tomu, jak jí v ohromné botě plave vlastní malé chodidlo. - Very Happy tohle si zasloužilo obrázek:


(Ty croxy jsou tam naschvál, Hartymu se k té jeho ledvince hodí.)

Stokrát si mohla opakovat, že jeho civění je kompliment a to, jak se poživačně rozvalil na sedačce, když s rudými lícemi servírovala na stůl vlastnoručně udělané chlebíčky a jednoduchý salát, ukazuje na to, že se mu bez ohledu na tlustá stehna a macatou zadnici líbí. - a je to tu zas. Jako chápu, že chlap má mnohdy daleko větší hranice toho, co mu nevadí, a proto tlačí ženskou někam, kam sama nechce (a taky si často chce uspokojit své choutky), ale základní pravidlo je, že pokud z toho chci mít co největší uspokojení, tak se to musí v prvé řadě líbit druhé straně. Takže není překvapení, že Wox po sexu na stole, bolí sezení a určitě i záda. Cool Hlavně teda nepochybuju, že na ni Keller hodoval, aniž by ji šetřil, protože kdy se mu podaří ji zas k něčemu podobnému přemluvit.
Bylo to ponižující. - souhlasím. Nejsem proti tomu, že by si dva na něco takového zahráli jako předehru, ale když se jí to evidentně ekluje, tak je to ponižující.
Co by byla za partnerku, kdyby ucukla i podruhé? - to je na facku. XD Měla by si o tomhle pokecat s Traberem, zda je to dobrý přístup. Na férovku. Možná jsem na jeho bedra vložila příliš velkou porci důvěry, ale předpokládám, že on není prase a k holkám se chová v rámci možností slušně.
Navíc poté, co se o ni staral jako o malé děcko a podal jí přesně tu pomocnou ruku, jakou potřebovala, když byla tak mrtvá z práce? - sex je třešeň na dortu, ne obchodní artikl. Very Happy
Kuličkaaaaaa! Úplně jsem na něj už zapomněla. Embarassed
Traber, který měl výraz podobný tomu vlčákovu, jakoby zase nemohl pochopit skutečnost, že byl po svém posledním vystoupení opět pozván, ve tváři mix předstírané vzornosti a rozpaků, zda se hned může shánět po nějakém moku. - to je ňuňín! Very Happy
Týjo, petanque, to jsem už dlouho nehrála. Blíží se léto, čas uspořádat nějaký turnaj. Smile
Dorazili i psycholožka Fionna, sekretářka Michaela, Jolly a Veronika a spousta kolegů, které Wox ani Karolina neznaly, ale s Turkem se během let sblížili. - awww, tohle mě hrozně potěšilo. Embarassed
„Ale,“ ozvalo se od branky veselý, ale pro mnohé nepříliš známý hlas, až se všichni rychle otočili. „Koukám, že jsme přišli právě včas!“ Andrea s Janem před sebou tlačili lehký kočárek, ona v nádherných jednoduchých rudých šatech s bílými puntíky a béžových sandálech na slaměném klínu, manžel v jednoduchém obleku, který si oblíbil i za roky služby u Dálniční. - *facepalm* Ty jsem tam vpravdě nečekala. Embarassed
Semir tu chvíli využil, aby rychle zalétl pohledem k té, která ho teď zajímala nejvíce: Wox se tiskla na částečně ji zakrývajícího, druhou dávkou jednohubek se ládujícícho Trabera, ve tváři bledá jako smrt. - doufám, že Traber ji zachrání... Jsem hrozná, vidíš to? Vidíš to?! Už ho cpu k Wox. XD

Ehmmmmm, už píšeš nový díl? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Kájo, v prvé řadě MOC MOC MOC díky za komentář Embarassed Embarassed Embarassed hrozně mě potěšil!
Ve druhé řadě: jsem naprosto nadšená z obrázků! Spící destruovaná Wox s Kellerem je dokonalá a na tom druhém má tak krásnou tvář <3 jen jsi jí ubrala minimálně 20 kilo Laughing ale to nevadí, hrozně MOC se mi to líbí, děkuju, děkuju!

Jasny, rozumím - on ten díl měl být nechutný :nod:

buhehehe, jsem hrozná, ale taky jsem ho špatně odhadla. - nemohu si pomoci, ale Tom mi přijde trošku jako metrosexuál, resp. podle mě k tomu má sklony Laughing takže se zaměřuje i na to, aby bylo i jeho okolí pěkné Laughing takže IKEA a pod. je podle mě ok Laughing ale neboj, není zženštilý. Oblečení by s Kar asi kupovat nešel, ale kdyby chtěla konzultovat spodní prádlo, tak to zase jo, to jo Laughing

Takže není překvapení, že Wox po sexu na stole, bolí sezení a určitě i záda - to nebyl jen obyčejný sex na stole... Embarassed to by bylo pro Paula málo, když se konečně mohl "legálně" realizovat více a věděl, že mu bude výjimečně dovoleno něco, co jindy ne. A on je zvyklý příližitosti využívat Twisted Evil

Myslím, že Trabera trošku přeceňuješ Embarassed spíš si, človíčku, myslím, že by jí víc pomohl Tom, než Traber. Podle mě by Frank jen vyjeveně civěl a vůbec by nepobíral, že se někdo může dostat do tak složitého vztahu, když zrovna sex je podle něj ta nejvíc jednoduchá věc na světě Embarassed ale možná se pletu?

Taky jsem na Kuličku zapomněla Embarassed
Tak se musel vrátit se vší parádou Very Happy

Frank ji asi moc nezachrání... on si podle mě ani nepamatuje to, že Andrea na Wox nasazovala - nevidím ho jako někoho, kdo si takových věcí moc všímá. Ale SaM říkala, že z něj oproti seriálu dělám většího burana, nu Embarassed

Ještě jednou MOC díky, Kájko, jsem fakt happy, že od Tebe zase vidím reakci, fakt moc moc moc! <3
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jo, to znám, když se věci nedaří a člověk má ten pocit, že on jediný něco dělá. Embarassed

Okay, přiznám se, že jsem trochu zmatená - původně jsem čekala, že se Paulovi konečně povede vzít do zadem, ale to to asi nebude. Tak co jí udělal, vyplatil ji? Nebo něco podobného, co si zcela jistě "užili oba", ale chrochtal blahem jen jeden z nich?

...hotová armáda lahváčů, kterou po Frankově minulém výkonu doplnily i o záložníky... - Aby nakonec nemuseli žádat o pomoc i Spojené národy. Laughing

Traber, který měl výraz podobný tomu vlčákovu, jakoby zase nemohl pochopit skutečnost, že byl po svém posledním vystoupení opět pozván, ve tváři mix předstírané vzornosti a rozpaků, zda se hned může shánět po nějakém moku. - Tohle úplně vidím tyjo, docela přesné. Laughing

Manšestrový béžový oblek, který zažil své nejlepší časy na jeho svatbě, byl od té doby vyvětrán pouze při vzácných příležitostech a nutno říci, že si i díky tomu uchoval dechvyrážející efekt. - Myslím, že by mělo dojít k záhadnému požáru v Semirově skříni, tak. Laughing

Chudák Kulička - když pejsci jsou tak šťastní, když se jim podaří něco potáhnout, a oni mu tak zkazili radost! Laughing

Na druhou stranu, i když Frank nic nechápe, pořád jeho ramena a hrudník o rozlohy malého letiště dávají drobné Wox prostor se schovat. Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už 129. povídky Smile
Tentokrát z něj mám fakt radost a pevně doufám, že se bude líbit i Vám Very Happy

A MOC díky za komenty SaM i Kájce, mám radost jako o Vánocích Embarassed

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Chudák pes. Jooo, jak někdo přitáhne haranta, vždycky na to dojede to zvíře, většinou pes. A to jsou většinou líp vychovaní než ty děcka. Laughing

Blondýnu naprosto chápu, taky se necítím dobře, když se kolem motá někdo, koho nemám ráda, a víc se hlídám. Kvůli novinářce je mi to dvakrát tak líto, protože už tak se cítí dobře a uvolněně jen v malém okruhu lidí a na oslavu se těšila. (Plus si ji draze vykoupila.)

...vrhal jímavé pohledy na jakousi plavovlásku, kterou nikdo neznal a patrně přišla s jedním ze Semirových známých. - úplně vidím, jak s plnou pusou buchty hází dojemné pohledy na další buchtu. Laughing

...Anna si připíjela svým milovaným těžkým červeným vínem... - Anna je můj člověk. <3

Jen mě teda mrzí, že mě nepozvali. Sad

„Proč? Niels umí plavat, kdyby tam spadl.“ - Laughing Laughing Laughing

Achjo, Andrea se tváří, jak jí to může být ukradený, ale zjevně není, když má furt nutkání nasazovat. Jen mě mrzí, že si z toho jejího plivání jedu Petra asi něco vzala, když se na Wox dívala jak se dívala.

...o „nejhorším, nejpříšernějším, nejnevychovanějším a nejrozežranějším psovi!!!“ - Jaký pán takový pes, viď, Krajíchu? Laughing

Chudák Frank, ten od tebe dostává pumy do ega. Laughing

Měl rád červenou. - Tohle (a vůbec ta pasáž s popisem) je skvělé, jak jsi to krásně propojila tak, že je jasné, že ta červená barva je vlastně zástupná. Mám ráda tohle psaní.

Ale, kdo nám to přece jen přesedlal na popmjůzik? Kranich je zjevně na provařené kousky, i když U2 je vždycky dobrá volba.

Ach, taneček v sadu je sladký, nicméně ze songfics v takovémto formátu jsem už docela vyrostla, takže jsem ráda, žes to nijak dvakrát neprotahovala.

Ježiš Semire, slinit prsty? Kdo jsi, sedmdesátiletá babička, která se zmocnila ubohého vnuka? (A i ta má aspoň kapesník.) Laughing To bych se taky odvracela, ale z jiného důvodu. Laughing

...jak se tady pan Traber nahý koupal v rybníce a podobně.


Tahle kapitola byla fakt dobře napsaná, Wox, úplně z těch posledních odstavců cítím tu křečovitost, napětí a nepříjemnou atmosféru. A někdo překvapený bude určitě, to by nebylo MMN... Twisted Evil

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už 130. povídky Smile
Je zase HODNĚ dlouhý, aby uběhl děj. A mimochodem, příště se právě v ději opravdu HODNĚ posuneme Wink
Díky za případné komenty Smile

W.



SaM:
moc děkuji za reakci! <3

Uvažovala jsem, zda tam hodit Samanthu, dokonce jsem užuž chtěla přepsat tu zírací Frankovu pasáž na Tebe, ale myslím, že by ji nepozvali Sad nechtěli by tam dusno a Franka přece jen znali daleko déle, než Samanthu, takže pokud se chtěli vyhnout nějakému napětí a mohli pozvat jen jednoho, byla volba jasná. Ale nezapomněla jsem na ni, fakt jsem to jen tak vyhodnotila. A pak, jeden tichý konflikt tam už napsaný byl (Wox / Andrea), nechtěla jsem druhý...

Frank je stvořen na to, aby dostával pumy do ega Laughing Laughing Laughing Laughing

Děkuji za pochvalu Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mít moc na(d) - POKRAČOVÁNÍ
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 3 z 7  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma