AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Snad...
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem

Poskakoval po kanceláři sem a tam.
"Do háje, do háje, DO HÁJE!" opakoval si v duchu jako nějakou modlitbičku zručně a rychle přitom odhrnujíc všechny papíry kupící se mu na stole.
"Ne, nic.." povzdychl si a přesunul se k zásuvkám. "Tak snad tady.."
Systemicky otevíral jednu po druhé, chvilku se přehraboval vevnitř, a pak je zase zklamaně zavřel.
Napřímil se a v bezradném gestu prsty pročísly hnědé vlasy.
"Ona mě zabije, zabije." šeptal si v duchu. Pravdivostní hodnota tohoto výroku se rovnala nule. Sám to věděl, ale přesto se vzpomínkou na ni a její reakci na to, čeho se obával, snažil trochu uklidnit.
Nyní se jeho dlaně zabořily do šuplíku sekretáře s různými složkami a spisy, co stál v rohu místnosti.
Když si uvědomil, že se najednou přehrabuje ve věcech položených ne na jeho části stolu, ale na Semirově polovině, zarazil se. "Tome, mysli, nezmatkuj!" okřikl se v duchu a pokoušel se vrátit všechny věci na původní místo.
Modré oči se rozhlédly po prázdné kanceláři a on rychlým krokem zamířil do kuchyňky s myšlenkou:
"Třeba bude tam..."

"Hele, Tome, tenhle šuplík otevíráš už asi podesáté." pronesl kousavě Semir a upil ze svého hrníčku trochy teplé kávy.
Vysoký policista něco nesrozumitelně zabručel a pokračoval ve svém hledání.
"Prosím tě, brácho, uklidni se a řekni mi, CO tak urputně hledáš."
"Já..." ztěžka dopadl na svou židli a schoval hlavu do dlaní. "Asi jsem... ztratil... snubák."
"He?"
"Semire.." pronesl tiše. "Já... hrozně jí na něm záleží... Mě na něm záleží..." Modré oči přetékaly vážností.
"Brácho, no.. určitě nebude v dózičce na kávu, kde jsi ho hledal před hodinou." mrkl na něj chápavě Semir. "Však.. sis ho třeba nechal doma, ne?" rozdýmil Turek Kranichovu skomírající jiskřičku naděje na úspěch.
"Možná.." pousmál se Tom.

*
Po špičkách se vplížil do jejich bytu s radostí pozorujíc, že manželka není doma.
Odhodil sako, rozepnul první dva knoflíčky perfektně čisté košile a dal se do hledání.
„Nejdřív…“ rozhlížel se po obývacím pokoji. „Dobře, ložnice.“

Skříňka, skříň s oblečením, pod postelí, na posteli, v koupelně na všech možných poličkách, očkem kontrola pračky a vany, v obývacím pokoji polička s CD, knihovnička…
„Tak nevím.“ Posadil se zdrchaně na pohovku. „Hledal jsem snad všude…“
Vypadal jako kupička zmoklé slámy.
„Ne, všude ještě ne.“ Se šklebem, za který by se nestyděl kdejaký šílenec se vrhl na kuchyňskou linku.

„Hledáš něco?“ Ozvalo se mu za zády právě, když se natahoval pro pytlík s rýží.
„Echm…Ne, jen jsem dostal chuť na….“ Podíval se, co to vlastně drží. „..rýži. Dáš si taky?“ Děkoval náhodě, že nedržel třeba pytlík s moukou. Na co by se vymluvil v takovém případě, netušil.
„Ráda.“ Odvětila a pozorovala ho.
„Proč.. proč se musela vrátit tak brzy?“ vrčel v duchu a připravoval rýži. Neměl sebemenší tušení, co k té rýži uvaří, aby to bylo k jídlu, protože, jak víme, samotná rýže zas tak chutná není.
Po hodině práce, kdy poslouchal její spokojené chichotání a vyprávění o dni, co se pomalu chýlil ke konci, se oba posadili k jídlu a popřáli si dobrou chuť.
„Mhhhhm, dobrota.“ Oháněla se vidličkou a slova chvály ji sama vyplouvala z úst.
Sklonil hlavu a zatnul pěsti.
„Co jen to na ni je dnes jiného?“ přemýšlel. „Mhm, měl bych jí to říct…Stejně už je v tahu..“
Usmál se, jak nejlíbezněji uměl a zadíval se do jejích očí.
„Káji…. Ehm… já..“ chytil ji za ruce.
„Copak se stalo, že to z tebe leze jako z chlupaté deky?“ odvětila rozverně a vytrhla mu z jeho sevření své dlaně.
„Ztratil jsem snubák.“ Vyhrkl. Kdyby vedle něj seděl týraný psík, bylo by těžké rozhodnout, čí kukuč je dojemnější.
„Jo… Cože?!“ Nevěřila vlastním uším.
„Nevím, kam jsem ho položil. Hledal jsem ho dnes celý den a není k nalezení.“ Odvětil ztrápeně.
„Teda Tome…“ vyhrkla vyčítavě a zamračila se.
„Káji… Káj?!“
Natáhla ruku a na dlani se leskl zlatý kroužek.
„Příště si na něj dej větší pozor.“ Odsekla s úsměvem, vyčkala, až si zlatého bratříčka nasadí na prst a odešla do vedlejší místnosti.


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Re: Snad...
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Muhahahahahaha, Tomíššššek má průšvih? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil jen se v tom vymáchej, Modroočko!
Pěkná novinka, Kájíku, jsem zvědavá, zda Tom přežije a těším se na pokráčko Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zorinka


Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 8
Odpovědět s citátem
Jejej, tak hledej Tome, jinak bude VELIKEEEEJ průšvih. Laughing

_________________
Ahoj. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tess


Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Hmmm, tak to se špatně žehlí , to znám z vlasní zkušenosti . Hledej Tomčo hledej ! Hodně štěstí Kajusio ,těším se jak to rozmotáš.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    matematik Kájka napsal:
    "Ona mě zabije, zabije." šeptal si v duchu. Pravdivostní hodnota tohoto výroku se rovnala nule. Sám to věděl, ale přesto se vzpomínkou na ni a její reakci na to, čeho se obával, snažil trochu uklidnit.

    Tak tohle byl kousíček takových paradoxů, až se mi z toho točila hlava Smile, jen si ho u toho představit:D

    To, jak Semir parťáka podržel, ač si z něj mohl utahovat, jak to dělávají běžně, bylo moc pěkné.

    Kájičko, a kdypak bude to pokračování? já upřímně doufám, že jej Tomík najde zapomenuté na nějakém místě pod heslem: pod svícnem je nejvíc tma. Jako když já dvě hodiny po pokoji hledám brýle, abych si je nakonec vyčerpaně popošoupla na nose:))




_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Tomíšku,pohni,nebo se bude snoubenka hodně zlobit!HODNĚ!!!!!!

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Děkuji za komentáře! Smile

Tak jsem po dlouhatánské době chytila slinku a tato bláznivinka je dopsána. Smile
Čekali jste snad jiný konec? Cool
I když je pravda, konec si čtenář musí trochu domyslet sám. Smile
Co udělal Tom, co Karolinka potom? Kde vůbec byl, mhm? Cool

BTW. Omlouvám se za styl přidrzlých příměrů, ale tohle dílko je jich plno. Laughing Smile
Doufám, že se vám bude líbit. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Tomíšek náš ubohý. On se tak snažil. No, snad to s manželkou brzy urovná a už jej neztratí. Ostatně, vždy se najde nějaká příležitost udělat si pěkný večer a tím znovunalzení takové cennosti nepochybně je!

    Pěkná povídečka, jen nekončí nejveseleji, ale to není podmínkou, že?Smile


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
tohle je moc hezký kousek.. Very Happy Smile

pekně si nechala Tomíška potrápit Very Happy dobře mut ak... Very Happy Smile Smile
ona to věděla a nechala ho v tom pěkně vymáchat Very Happy Smile fakt moooooc pěkný konec Very Happy Smile

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ups! Very Happy Tak tohle se Tomovi moc nepovedlo! Very Happy Very Happy Very Happy
Že by Tom tady představoval klasický vzorec chlapa? Laughing Rolling Eyes Twisted Evil
Ale moc pěkný nápad! A zvlášť mě rozesmála rýže a mouka! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy A jak ho Kájík potrestá? Very Happy Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Teda, Tome Tome... no, hlavně, že ho měla Kaj Laughing Laughing Laughing Laughing
Pěkná povídečka, Kájičko Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Mu hahahhahahahahhahha! Laughing Laughing Laughing Laughing Kranich dostal kázání, Kranich dostal kázání a musel vařit réééjžíííí! Laughing Laughing Laughing to se mi líbí! A NEZAPOMENU TO, to si může být Tomíššššek jistý Laughing Laughing Laughing taková munice!
Líbilo se mi, jak pátral, pátral a přes vystudovanou policejní.... nevypááátral! Laughing Laughing Laughing

Vypadal jako kupička zmoklé slámy.


Proč zrovna slámy? Sláma je žlutá. Žluté jsou i vlasy. Že by Tom uvažoval o obarvení? Že by Tom chtěl být BLONDÝN(ka)?! Shocked mu haaaa, vííítej, Tome, do klubu! *tanec*

Skvělá povídka, úžasné bylo, jak se Semirek snažil alespoň maličko pomoci a ještě lepší bylo, jak Kája využila Tomova provinění, aby k večeři bez práce přišla a pak ještě milého manžílka natřela jak lavičku Laughing Laughing Laughing

Peckáááááááááá! Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Oh, vy něžná kvítka naší rasy, jemná stvoření, krásné laně....
Vy jste teda... Nechaly bystě mne v tom máchat, co, Reer

K.Thaler, zlobila, zlobila, ale ne hodně. Laughing
Nakonec to nedopadlo tak hrozně,Fí. Rychlostí právě vystřeleného náboje jsem přiběhl za manželkou a hezky jsme si popovídali.
No jo, dostal jsem kapky, kázáníčko, jak tady avizuje
Slečinka, ale na druhou stranu.. po bouřce přichází klid. Cool
Tess, musím souhlasit. Dalo mi to práce než se zase ty její kukadla začala smát. Smile tak trochu škodolibě musím dodat: jsem rád, že jsem se v této prekérní situaci neocitl sám.
Kolegyňko, stydím se. Embarassed
JSS, zázraky se rodí sice jednou za sto let, ale když jsem se narodil já, tak k té stovce chyběl nějaký ten pátek. Wink Nebo snad.. jsem zázrak a byl špatný den? Mhm, nasadila jsi mi brouka do hlavy, musím nad tím nějakou tu chvilku pouvažovat.
Nutno dodat, Slečny, Vdané paničky a Dámy, že... že prstýnek je na svém místě a nehodlá opustit své místo, kdyby v to někdo doufal. Laughing




PS: Blondy, těš se na lodičku. Tentokrát si nezapomeň přibalit Chiiny cudné plavečky, protože to bude výuka plavání a ne poklidná jízda na jezírku. Cool Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Už se těším, Tome *plazí* Very Happy a kdy pojedeme? Laughing Laughing nemohu se dočkat... jen ten prstýnek by sis měl k pracičce přilepit sekunďákem, abys zase neměl průšvih, jako v této vtipné povídce Very Happy
Ačkoliv... pokud se míníš zoufale ráchat ve studené vodě v zoufalé snaze zlatý kroužek najít, ráda se podívám XD na YOUTUBE budeš mít jistě úspěch XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Snad...
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma