AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Lední medvěd
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Tož, děcka... Zima se blíží a s ní i doba zimního spánku. Nevím, jak na vás, ale na mě se ten spánek už pomalu podepisuje (hlavně při přednášce z mat. analýzy.. Laughing ), takže...
Všem, co by už zalehli do svých nor a jeskyní či závějí, je věnována tato hříčka. Wink
BTW. Hlavně Woxyskovi. Wink



Víte, jak se cítí lední medvěd? Ne? Škoda. Občas jsou to opravdu zajímavá cítění.

"Trocha života do toho umírání! Už dva dny jste jako tělo bez duše. A nezívejte, když s vámi mluvím. Snad se vám nechce spát?! co děláte v noci?!"

No jasně. První věc, která se všech medvědů týká.... zimní spánek. I když nevím, jestli zimní spánek má vliv i na medvědy lední. Asi ne. Jsem výjimka mezi "ledňáčky".

Omluvně se usmál a opět zívl.
"Omlouvám se, ale mě se opravdu spát chce." potvrdil Šéfčina slova.
Kolega jen varovně sykl, aby nepřiléval oleje do ohně.
"Až doděláte svou práci, tak se můžete jít vyspat." odsekla nadřízená a v duchu si zopakovala svou mantru klidu.


Pravá přední, levá zadní, pravá zadní, levá přední...
Ech, teď jsem si spletl tlapky a jsem zmatený. Jé, a co víc, nějak jsem zapadl do té obrovské závěje...


"Brácho, uvaříš mi, prosím..." zaúpěl, když se vrátil z kanceláře utrpení do svého koutečku na stanici.
""Kávu? Ale jo." zvedl oči od lejster parťák a ochota z něho jen sršela. Pohled na kolegu byl vskutku... zábavný.
Nepřítomně zíral na desku stolu a vypadal jako dřevěná loutka hozená jen tak do rohu mezi haramburdí.
"Ne, čaj. A hodně medu." povzdychl si a pustil se do práce.

Ochotný kolegáček zadumaně zapnul varnou konvici a začal vzpomínat, odkdy kamarád pije čaj a navíc s medem, který stejně na stanici nikdy nevedli.
Málem se u toho opařil.


Med a lední medvědi? Dobře, tak jsem větší výjimka, než jste si mysleli.
Cože? Lední medvědi jedí ryby? Tak dobře, jsem asi jen medvěd obarvený na bílo.
Vy mě tak pletete, že už dokonce pochybuji o svém původu.
Já JSEM lední medvěd!


"Padla!" odhodili prupisky a měli se k odchodu.
"Nezapomněl jsi na něco?" lišácky se usmíval jeden z policistů.
"Ne, na co?" v hlavě druhého se objevil jeden velký otazník.
Kolega se přehoupl přes stůl a podal mu klíčky od jeho vozu.
"Ty už jsi vážně vedle jak ta jedle."


Pch, prý jsme společenská zvířata.
Svého nejmilejšího druha jsem bacil tlapou po čenichu, aby mi dnes dal pokoj. Jasně jsem do sněhu vytlapkal vzkaz, že dnes nejsem společensky naladěn. Mimochodem, tlapkání alias dělání otisků do sněhu je naše oblíbená činnost.
Hm, snad mě v pelechu čeká družka, potřebuju zahřát.


S rozběhem skočil na letiště a zakutal se pod peřinu. Přitáhl k sobě velkého bílého medvěda a pomalu se nořil do světa snů.

Tož, děcka, kšc kšc, tady už nemáte co okounět.
Já, lední méďa, už chci jít chrupkat. Tak pac a pusu na čelo, ty má milá příšero. Vlastně příšery. Je vás na mě poněkud hodně.
Tak lední noc a medvědí Sny!


Bohužel je tato verze této povídky trochu jiná, než ta původní, co byla na fórku. Občas se nechám během přepisování unést a něco sem tam měním... Embarassed Ale tak.. snad se zas tolik neliší Wink

mmmmmmmmmmmmmmmm
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Re: Lední medvěd
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ó, moje oblíbená od Tebe! Medvídek je miláček největší, užívám si u něj každou řádku!
A děkuji za věnování... Embarassed

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Tak tohle je zase něco, co pohladí po dušičce mne, strašně hebce a k tomu zahřeje...

    A navíc, v hodině, kdy se s teplotou pokouším pochopit, jak ten příšerný program funguje, je tahle povídka skutečnou náplastí, naprosto chápu, jak se Tomík cítí Smile


    a strašně se mi líbí, jak se ten méďula vyjadřuje...vytlapkal do sněhu...Smile

    Taky se mi chce spááát, asi půjdu napsat ze tři řádky kódu a pak se znovu ponořím do těhle řádků, uklidňují, potěší, a večer ne uspávají...


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Tssss! Nikdo neřekl, že je to Tomíííík! Laughing Vidím tam Semirka, i proto mám tuto povídku tak ráda
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Ale jistě, Wox, ty tam máš, koho tam chceš mít, a já, místo abych vypisovala, koho jsem si zneužívajíc Kájčiny benevolence, dosadila, jsem prostě rovnou mluvila o Tomovi, měla jsi možnost Semira zdůraznit dřívSmile) A teď vážně, jasně, že to může říkat kdokoli, ale já tam prostě automaticky vidím Toma, snad jsem se nechala unést:)

    Fí(ček)



_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Amrodel


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Mocinky hezoučká povídečka, jejíž kouzlo, alespoň jak ho vidím já, že to tak pasuje na všechny lidičky a nejenom Toma či Semira Smile

Zkoušela jsem si to číst několikrát, vždycky na mysli někoho jiného, a pokaždé to bylo jiné Smile Smile Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Kája: pro Tebe Laughing Laughing Laughing

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Muchachááááá......Krááááásnéééé Wink Laughing

Ledňákům ZDAR! Laughing Laughing Laughing

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Tahle povídka vždycky pohladí na dušičce Laughing Laughing

Nejlepší je tahle část:

Pravá přední, levá zadní, pravá zadní, levá přední...
Ech, teď jsem si spletl tlapky a jsem zmatený. Jé, a co víc, nějak jsem zapadl do té obrovské závěje...


Já ho u toho vidím! Heh... jo, medvěda, ale i Semira Laughing Laughing Laughing Nějak si ho dokážu představit, ajk tlaká po čtyřech, s nosem nahoru jako Simba ve Lvím králi Laughing Laughing

Roztomilééé Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Lední medvěd
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma