AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Úvod aneb něco málo o mě a o mých povídkách
Tiscala


Založen: 12. 09. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha/Mikulov
Odpovědět s citátem
Takže něco málo na úvod:
Kdo jsem?
Vlastním jménem Michaela, momentálně (tedy v době založení tohoto tématu) studentka Konzervatoře Jana Deyla pro zrakově postižené, od narození nevidomá.
Co a o kom píšu?
Vzhledem k absenci zraku si zatím netroufám psát povídky sama, takže v současnosti spolupracuju se svým kamarádem, taktéž velkým fanouškem Cobry 11. Každou povídku se snažíme zasadit do kontextu některé série. Povídky se snažím psát tak, aby si je ostatní dokázali představit jako reálné díly. Dokázala bych psát nejspíš skoro o všech lidech od dálniční policie (snad s výjimkou Franka Stolteho a "staré sestavy" v čele se šéfkou Lamprechtovou). Můj kamarád-spoluautor tvrdí, že obzvlášť někteří u mě dostávají větší prostor než v samotné Cobře (když vám napovím, že hned první povídka, kterou sem v brzké době umístím, nese lehké návaznosti na díl Přátelé v nouzi z 8. série, určitě vám došlo, komu ten prostor dávám a kdo jsou moji oblíbenci).

Tak, toť na úvod vše, těším se, až sem vložím naše první (a zatím jediné dopsané) dílo.

S pozdravem Vaše

Tiscala
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Páni, vítám Tebe i Tvého kamaráda mezi námi a nemůžu se dočkat toho, až si vaší první povídku přečtu! Smile

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Vítáme za admin team i ostatní uživatele a také se těším na první příběh Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Úvod aneb něco málo o mě a o mých povídkách
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma