AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Dotaz
eddie15


Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 23
Odpovědět s citátem
Předem se omlouvám jestli to sem nepatří, ale nevím kam jinam to napsat Sad. Sháním povídky, které tu očividně už nejsou a nevím od jakého byly autora. Vím jen že byly o týmu 2 a Frank tam měl dceru Julii pokud se dobře pamatuju...chci si je přečíst, ale bohužel to nejde. Nevíte prosím někdo kdo je napsal, nebo kam se po nich slehla zem? Smile . Děkuju Vám a znovu se omlouvám jestli tu dělám nepořádek...... Sad

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Dotaz
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Pokud se nepletu, tyto příběhy psala naše milá SaMarBe, nyní s přezdívkou SaM - pokud chceš, pošli jí SZ Smile koukám, že ve složce už příběhy nemá, ale třeba Ti je pošle soukromě Smile

Dám jí upozornění na FB, aby věděla, že se tu o ní mluví. SaM, Ty promiň, pokud jsem si Tě popletla s jiným autorem Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ano, jsem to já, a Wox, na to, že jsi se jim spíš vyhýbala, obdivuji tvou paměť. Smile Povídky jsem stáhla, protože i po sté kontrole jsem tam stále nacházela v lepším případě jen překlepy, v horším přímo hrubky, a vůbec se už neshodovaly s mými současnými standardy. Holt měly tu smůlu, že jsem je psala stále ve fázi vývoje, a teď už jsem příliš jinde na to, abych se k nim mohla vrátit a upravit je. Ale pokud ti to udělá radost, máš je v raru níže. Ale upozorňuji, že jsem je vyhrabala na záloze z roku 2008, takže to možná bude kovbojka - nevím, kdy jsem je opravovala naposledy.

http://www.sendspace.com/file/8zm13v

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eddie15


Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 23
Odpovědět s citátem
Vřele Vám všem moc děkuju za spolupráci Smile Smile Smile a děkuju za ten RAR SaM Wink

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dotaz
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma