AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Nejdivočejší představy



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Už je tomu dávno, ještě za časů minulého fóra, kdy jsem si přečetla psychologickou studii, která zkoumala nejdivočejší sexuální představy mužů. Tehdy mne strašně překvapilo jak odpovídali a protože jsem toho měla plno v hlavě, vypsala jsem se do povídky, kde jsem samozřejmě použila svá dvě nejmilejší komisařátka Embarassed .
    Od té doby jsem se o tomto tématu dostala k mnoha informacím a všechny potvrzují to, že něco jiného říkáme v partě kamarádů, na něco jiného nás lidé odhadnou a něco úplně jiného si přejeme. Pro mne je samozřejmě nemožné uhádnout, co se děje v hlavě někoho jiného, ale využila jsem odpovědí některých účastníků testu a taky trošku svého okolí.

    Tak podivně usekané je to naschvál, strašně jsem se (dost neúspěšně) snažila vystihnout proudící myšlenky.



Nejdivočejší představy

Pohodlně se zapřel do opěradla a zadíval se na právě zapadající slunce, nechaje si elegantně zastřižené vlasy čechrat večerním vánkem umocněným rychlostí BMW, které se po dálnici řítilo jako stříbrná šipka: „Jako zas takovej kus nebyla.“ komentoval slečnu, kterou asi před deseti minutami obdarovali předvoláním na stanici.
„No jistě, ale kdybys ji nechal jet, udělala by, 'na co bys pomyslel. I ty nejdivočejší představy vám splním'.“ citoval Semir jeji snahu vyhnout se získaným bodům.
„No to pro tebe taky.“ vrátil mu to Tom, šklebíc se na šedý pruh dálnice.
„Jo, to víš že jo!“ zakřenil se Semir. On by o to tak stál.
„Třeba jí na to skočí Hotte nebo Bonrath.“
„Nebo Hartmutt. Jako že by do zprávy napsal něco o schopnosti toho jejího polorozpadlého vozítka neohrožovat dálniční provoz."
„To bych rád věděl, jaké jsou Hartmuttovy nejdivočejší představy.“ zakroutil Tom, semknouc rty, hlavou.
„Já zas Hotteho a Bonratha.“ uchechtl se Semir.
„No,“ zvážněl najednou Tom „Ale vážně, co si tak ženská může představit, že jsou chlapovy nejdivočejší představy?“
„Jako tahle?“ odfrkl si Semir.
„No tak tahle vypadala, jako bych každou minutu myslel na to, jak nějakou svlíknu a povalím.“
„Pak jak se k tomu přidá ještě druhá a když už nemůžeš, donesou ti pivo a předvedou ti nějaké lesbické představení, tsss.“ zakroutil znechuceně hlavou.
„Páni, tak takovéhle jsou tvoje nejdivočejší představy.“ Tom se zhluboka nadechl a pak uznale kývl.
„Moje? Zkoušela to hlavně na tebe.“ nedal se Semir
„No tak to určitě.“
„Myslela to celkem vážně.“
„Jo, myslela…“ protáhl Tom. A snad pro to, že mužský mozek z principu nemyslí jako ženský a vše, co se nikdy nestane, promýšlí do detailů, na rozdíl od toho, co by si měl naplánovat, vypadla z něj celkem podstatná otázka: „Hele, a jak dlouho by mi je jako plnila? Že by mi to jako stačilo jednou?“ zavrtěl s úšklebkem hlavou.
„A co bys chtěl, aby za tebou docházela do konce roku jednou měsíčně?“ poznamenal s nadsázkou jeho kolega.
„Co třeba tak jednou týdně do konce života?“ šklebil se elegán bohorovně.
„A nebo dvakrát týdně a vodila by si s sebou pokaždé jinou přítelkyni, ne?“ přidal Semir poslední absurditu a stačilo jim jediné setkání pohledem, aby se raději věnoval řízení. Tohle byly rozhodně dost divoké představy, ale nějak se to neschodovalo s jejich tužbami a představou příjemných chvil… Jaké jsou vlastně mužské tužby?

…hlavu zabořenou do měkkého polštáře, hladil ji po zádech, hrál si s konečky jejích vlasů a prsty bloudil výš, až k šíji, natáčel si na ukazovák její pramínky a znovu se vracel ke kořínkům, krku,

přitiskla se těsněji k jeho hrudi hebkou dlaní mu zakroužila po zádech - opatrně přejížděl po hebké tváři a dvěma prsty lemoval její rty-usmála se a letmým polibkem odměnila ukazováček…opatrně ji ukládal na letiště, snaže se, aby jeho pohyby sotva pocítila. Dlouze a tiše vydechl, když se mu to podařilo,

opatrně ji přikryl dekou, a usmál se při představě, že byla tak unavená, že se málem ani nestihla převléct do pyžama a při prvních minutách filmu jí hlava klesla na jeho rameno. Zalezl si k ní a neskutečně si užíval, jak se k němu sama od sebe přivinula. Objal si ji pevněji, … V kuchyni to vonělo, nevěděl, co je v hrnci, ale strašně si to už přál mít na talíři. Objal jí kol pasu,

bradu opřel o její klíční kost a se zvědavým pohledem nasál nosem páru linoucí se z hrnce: „Co to bude, až to bude?“ „Něco pro tvůj mlsný jazýček.“ s úsměvem se v jeho náručí otočila a na vařečce mu dala kousek vyfoukané husté tekutiny uskrnout: „Jaká to je?“ „Obě jste jako z ráje.“ … „Dobré ráno,“ popřál jejím smějícím se očím v nichž by se mohl utopit a přitáhl si ji blíž. „I tobě,“ přijala jeho polibek.

„Dneska nikam nejdu.“ prohlásil nechtíc kazit ten krásný okamžik nevyhnutelným odchodem do práce. „Jen běž, v kuchyni na tebe čekají vajíčka, v práci mercedes a večer doma já.“ …“Je nádherný, jak já bych si ho chtěla pohladit…“ vztáhla ruku do vzduchu přes kousek dřeva, který chránil návštěvníky Zoo, aby nespadli do výběhu ledních medvědů. „Pohladit, vždyť je to šelma. Dravá.“ vycenil na ni jakoby hrozivě zuby. „A hravá, jako ty a ten vlček kousek odsud.“ „Toho by sis taky chtěla pohladit?“

Nadechla se a pak s nadšeným a upřímným úsměvem rychle zakývala hlavou nahoru dolů. „Jak ses sem dostal?“ sklonila se užasle ke svým nohám. Korálkové oči na ni beze strachu kulilo králíče, které se záhadným způsobem dostalo z výběhu, kde si s nimi mohly hrát děti. „A je jasné, kam teď.“…Stál na kúru a vnímal uklidňující ticho chrámu, v němž si připadal oproti všemu dole tak obrovský.

Její dlaň si našla tu jeho a on si najednou připadal, jako by doteď byl malinký a až teď měl svou nejpodstatnější část. … Běžela po svahu dolů, točila se na louce s široce rozpřaženýma rukama a jako malé dítě se radovala ze života. Vzala ho za ruku a věnovala pozornost všemu, co bral za samozřejmost. Snad poprvé ocenil, jak nebe umí být modré,

kolik barev může mít kytka, co vypráví staleté stromy, jak hebká umí být tráva. Pustil se za ní: „Chytím tě!“ „Pomoooc!“ smála se a utíkala k obrovské třešni. Obratně se vyšplhala do jejího kmene a usadila se v rozsoše. „Pojď dolů!“ lákal ji a připadal si jako princ. „Pojď ty nahoru!“ Vyšvihl se do větví a byl přivítán zralou třešní, která mu spadla přímo do otevřené pusy. Usadil se vedle ní a společně se zahleděli za obzor, kde se právě sluníčko spěchalo rozsvěcet den těm na druhé polokouli … Měl chuť kopnout do všeho, co se namanulo. Seřvala ho a úplně právem, jak mohli to auto zastavit a neověřit si, že v něm ty drogy budou?

teď jim zas pláchne do států. Odemykal a bylo mu jasné, že mu vyčte jakmile vejde, že se chová jako morous. Snad ji nechtěl ani vidět, ale otevřít musel a otrávené „Ahoj,“ na náladě žádné nepřidá. „Potřebuješ čaj, pojď si sednout. Copak se stalo, že máš strach, že to nepřebolí?“ zeptala se tak, že nebylo možné zarytě mlčet a vrhat vzteklé pohledy na svět. Byla tu, celá pro něj,

a on jí řekl vše. „Ono nebude tak zle,“ chytila ho za ruku a než stihla dodat, co chtěla,přerušilo ji zazvonění telefonu. Vrátila se s úsměvem: „Mám pro tebe špatnou zprávu, byl to Hartmutt. Musíš do práce, ty drogy v autě byly.“ mrkla na něj povzbudivě. „Ty jsi snad čarodějka!“ vrhl se jí šťastně kolem krku. „Já? Ne. A ty už běž, ať se mi taky někdy vrátíš a vyspíš.“ …Nikdy si nepřipadal tak neohrabaný, jako teď, když ji měl vést do kroků, jež si matně vybavoval.

Ona si po parketě létala s lehkostí a hravostí sobě vlastní. Při prvním slow-rocku se k němu vděčně přitiskla a zašeptala: „Já ty kroky taky neumím, užívám si improvizaci.“ … Nechala kufr kufrem a běžela mu naproti,

po dvou měsících na stáži v zahraničí už byl nejvyšší čas nechat se obejmout. Skočila mu kolem krku a nedbaje svého věku, užívali si přítomnost jeden druhého. … Cítil její hluboký dech, a se semknutýma očima vnímal každičkou chvilinku, kdy ho něžně laskala po nahé hrudi. Opatrně se převrátil na bok a doteky jí oplácel---měli spoustu času, hodiny, dny, měsíce...tohle se musí líbit oběma.


Pomalu se blížili k budově DP a s posledními paprsky mizely i minuty, jež jim zbývaly do konce služby. Pohlédl na parťáka, snícího na sedadle spolujezdce s očima upřenýma na rudě ozářené vrcholky hor. Neodolal: „A jaké jsou vůbec tvoje nejdivočejší představy?“
„Myslím, že by se hodně divila.“ rozlil se mu po tváři úsměv absolutního štěstí. Jist si tím, že jeho parťák se zabýval mimo řízením velmi podobným bádáním, jako on sám, ve zlomku sekundy dodal: „A tvoje?“
„Tak nějak. A nejen ona.“

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Embarassed Embarassed Embarassed Tenhle drobeček je tak hodně uklidňující.. Embarassed Embarassed Embarassed hrozně se mi líbí, Fíčku a moc se ti povedl! Embarassed Wink
Tak nějak mě vždy pohladí po dušičce.. Embarassed Embarassed Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Děkuji, Kájko. I pro mne bylo strašně příjemným překvapením, jak vypadají takové anonymní výsledky podobných studií, musela jsem se o ně podělit a moc mne potěšilo, že se ti můj způsob líbí. Embarassed

    Fí(ček)

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: Nejdivočejší představy
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Hartmuttovy nejdivočejší představy! Laughing Laughing Laughing nemohu si pomoci, směji se tomu stejně, jako když jsem to četla poprvé Laughing Laughing chjo... Laughing Harty když sní, má vizi Všelky umazané od benzinu Laughing

Jííííííííííííííík! Ženská u plotny? To patří do Kranichových nej představ?! Tsáááááááááááááááááááááá! Mad Laughing Laughing Laughing never!

Je to každopádně dobře napsané a rozhodně je zajímavá ona přerývaná forma části psané kurzívou, mělo to svůj efekt Smile
Nejdivočejší představy, hm.... Embarassed Embarassed víš Ty co, Fí? Třeba Turka, drahého pacičku nevinného, opravdu vidím na to, že se mu do nich pletou trošku zajímavé prvky Laughing Embarassed koneckonců, ve dvou dílech k tomu byl náznak - jednou si dotáhl do postele pouta, podruhé si zálibně pohrával s bičem. Hm... I like it!

Povedené dílko, rozhodně se s každým kouskem zlepšuješ Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Co se týče Hartyho, no cmt, třeba by tě zrovna zrzeček překvapil Smile

    Nešlo ani tak o ženskou u plotny, tady jsem s snažila vyjádřit jakési rodinné zázemí a pohodku (a mlsného Kraníška:))

    Děkuji moc:))
    Co se týče oněch představ, nakousla jsem je v úplně poslední myšlence, ve skutečnosti ty výzkumy shrnuje především tohle:
    muži většinou touží po sexu se ženou, kterou milují a která pro ně něco znamená. Jejich fantazie nejsou nijak chudé, ale (pokud zrovna nejde o absurdní vymýšlení s kamarády v hospodě) většinou neobsahují nechutnosti, ale spíš věci, které sex nějak zpestří (třeba zavazování očí, nebo i ta pouta)

    ale velmi by mne zajímalo, při jaké příležitosti se dostal Semirek k bičíku a jak se na něj tvářil Laughing

    Děkuji ti strašně moc za pochvalu Embarassed Embarassed


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Včera (či předevčírem?) vyšel článek o fantaziích žen Wink takže můžeš písnout pokráčko Laughing Laughing Laughing ale popravdě, nenávidím podobné články, přijdou mi stupidní, nic neřešící. Prostě zbytečné.

Tvá povídka je ale fajn Very Happy no a Semir v jednom díle strávil noc s nějakou ženštinou a Tom ho pak ráno našel v bytě ležícího v posteli, s polámanými zády a pouty vedle sebe Laughing no a pak... nevím už, kde to bylo... ale vyšetřovali, tuším, v nějakém bytě, Turek tam našel S/M bičík a začal si jím vesele (a s rozjařeným výrazem) pomrskávat Laughing chápej, pacička je maličký... divila by ses, kdyby chtěl mít navrch alespoň v jedné oblasti? Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    No, nevím, kde ten článek vyšel, ale mne zajímaly skutečně psychologické studie a snad jediný článek, kterým jsem se inspirovala, vyšel v Psychologii dnes, takže jestli máš na mysli nějaké dílko v něčem, co se jmenuje Svět ženy, Blesk nebo Top Dívka či podobném těmhle žánrům, tak pak chápu tvůj názor o nicneřešetilenosti:))

    Ne, nedivila bych se mu, ale vážně bych ten díl chtěla vidět Wink (njn, Wink)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Velmi zajímavé dílko, Fíčku Smile Musím říci, že se mne nějak divně dotklo, až se mi chtělo plakat Embarassed
Zajímavé.

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Děkuji, Všeli, rozplakat jsem tě nechtěla Embarassed , ale jestli se ti přitom jen trošku líbí, pak jsem moc ráda.
    Smile

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Slaďáček,moc krásný!
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
kristepane,já se u toho málem rozbrečela,zas mi to připomělo Sus a Franka,já je nechala vjednom dílku mým umřít oba dva(není na těchto stránkách)a potom jsem to musela tisknout znovu,ten první papír byl tak promočený,že se dal ždímat...(od mojich slz)...Mažu to přepsat na slaďák,kdy se oba dva zachrání(to mi jde nejlíp)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Ahoj K.Thaler, ráda tě poznávám a vítám na tomto fórku, děkujíc ti moc za kladnou reakci.

    Smile

    P. S. Já vás vážně nechtěla rozplakat!

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Tohle bylo moc pěkné a zajímavé dílko Very Happy

myslím že jsi to moc hezky a dobře vystihla Laughing Very Happy
nemám co dodat bylo to kouzelné.......... jak dokonale se liší představy od toho co říkají Very Happy

A Harty??? juj Laughing

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    ReeR, díky moc! Já k tvému komentáři také nemám co dodat, přesně takový jsem si představovala (nedivoce, samozřejměSmile)

    díky ti, Fí

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Tess


Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ahoj Fí,
Tvoje povídka je moc pěkná, hlavně z toho důvodu že vycházíš z nějakých odborných statistik či anket.
Na větě ,,No tak tahle vypadala ,jako bych každou minutu myslel na to jek nějakou svlíknu a povalím." je dost pravdy.
Muži myslí na sex zhruba 80x za den, tyto podněty vyvolává třeba zasunutí klíče do zapalování auta nebo obyčejné jídlo .
Takové podněty si často ani neuvědomí , jen stimulují určitou část mozku. Takže muži nemyslí jen na sex , jen ho určité věmy přepínají. Ženy na tom jsou troch jinak, těch stimulů mají asi o polovinu méně . Rolling Eyes


A je také pravda že mužský mozek funguje trochu jinak než ženský, co se týče sexuality zapojují každý jinou část mozku.
obecně: ženy se snadněji zamilovávají to příroda zařídila kvůli reprodukci. Funguje tato rovnice -vášnivý sex=láska.
Muži také kvůli reprodukci mají jednodušší k sexu nepotřebují lásku. Mnoho mužů rádo pozoruje milostné hrátky dvou žen . dokážou je totiž stimulovat jako vlasní sex. Tím nechci vžádném případě říci že se muži nezamilovávají, naopak ,ale není to pro ně určujíci stimul k sexu.

No tak to byly takové kecičky okolo ,,jo Fí jseš si jistá že to co v povídce popisuješ jsou milostné představy mužů ?
Tu studii jsem nečetla ,ale typla bych to spíše na představy žen no nevím.

Měj se moc hezky Tess.
[/code]
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Ahoj Tess, ráda tě po delší době vidím (nebo aspoň písmenka od tebe:))

    Ano, o těch podnětech taky vím, ale nějak mne zase tolik nezaujaly, beru to jako lidskou přirozenost, s níž mnoho neuděláme, ale také nemá smysl ji odsuzovat. Při diskusi na toto téma hrozí vždy zabřednutí do tématu historie a etiky (kdyby se naše společnost vyvíjela přirozeněji, nikomu by nepřišla divná bigamie nebo biandrie (popřípadě ani by to nemělo tak pitomá jména, bylo by to normální) ... no, tak nějak se do takových diskusí dobrovolně spíše nepouštím, beru, co je:))

    Ano, opět souhlasím, ženy mají lásku a sex spojeny v drtivé většině případu jednoznačně, kdežto pro muže jsou to dvě rozdílné věci, ale (a teď naváži a rovnou odpovím i na tvůj dotaz) je tu jedna moc zajímavá věc, vlastně asociace (a ani ne tak moje, jako právě mužská, a mne strašně příjemně překvapilo, že existuje, dost možná je dána právě etikou dnešní společnosti a kulturou obecně) sex a vztah. Když se muž dostane k tématu nejdivočejší sexuální představy, určitě přijde na bičíky, lesbická představení, oblečky a vůbec zajímavé, pro někoho možná až nechutné věci, (záleží hodně na společnosti s jakou vervou, intenzitou a jak moc je muži projeví), ale jakmile je jakkoli (jakýmkoli podnětem) připomenuta stálá partnerka (která vůbec nemusí být skutečná, prostě jako pojem stálá partnerka, někdo, s kým žiji, nebo plánuji v budoucnu žít svůj život, a který třeba zatím není nikým konkrétním), muži si také vybaví pojem vztahu se vším, co k němu patří, rodinné zázemí, podpora, možná děti, společné akce, partnerství v akcích a projektech, možná teplý oběd, možná uklizená domácnost, je to strašně individuální a u jedince se to s novými zkušenostmi samozřejmě mění, prostě vztah. A ten vztah je pro muže (což mám právě z výzkumů, respektive z článku, který se o několik výzkumů opíral, přímo výzkumy jsem nepročítala, přiznávám) důležitější, a to významně. Jde o to, že fantazie a představy jsou jedna věc, ale ač je muži dovedou probírat třeba hodiny i dny, není pro ně tak důležité, aby nastaly. Naopak, na to, o co v reálu usilují je spokojený vztah a uspokojující sex s partnerkou, kterou si vybrali, a to oboustranně. Já jsem tomu sexu hodně ubrala a místo toho ukázala jiné věci, a on tvoří celkem výraznou (opět individuálně se měnící) část spokojenosti vztahu, to vím, jen jsem ho prostě tolik neupřednostnila, chtěla jsem ukázat právě tu asociaci, ten proud myšlenek.

    No a jestli to jsou "Milostné představy mužů", to záleží strašně na tom, jak bereš to slovo milostné, reprezentují vzrušení a pak je celá věta o těch představách? Pak ne, nejsou. Ale jestli reprezentují lásku a vztah, pak si myslím celkem oprávněně budu stát za tím, že více-méně ano.


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nejdivočejší představy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma