AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Kobra 11 XVII - Návrat ( návrat po rokoch )
DJ Andrej


Založen: 25. 02. 2010
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Já ako režisér kobry 11 pilotného filmu kobry 11 k XVII Sérií POZOR : JE TO LEN IBA AKO !!

Píše sa rok 2012 a kobra 11 začína už svojou XVII sériou

Erdogan Atalay, Christian Oliver, Tom Beck a ďaľší





Obsah pilot filmu :
Semir a Ben prenasledujú na diaľnici červené Ferrari, ktoré ako pri každej úvodnej zrážke havaruje. Semir a Ben rýchlo utekajú na pomoc vodičovi z Ferrari aby ho vytiahli z auta ktoré za pár sekúnd vybuchne. Semir zistí, že vodičom Ferrari je jeho bývalí parťák Jan Richter. Semir s Benom ho odvedú na stanicu. Tam Jan informuje Semira, že sa vrátil preto, lebo Černe nezomrel a vrátil sa späť do nemecka. Semir mu to nechce veriť, a s Janom sa poháda, že prečo pred rokmi opustil jeho tým diaľničnej polície. Medzi tým Ben spoznáva novú lásku Tinu, tá ale spolupracuje s Černem, Jan sa rozhodne sledovať ju na vlastnú päsť. Rozhodne sa, že to povie Benovi. Ben mu samozrejme neverí a tak sa po rokoch dáva dokopy staro nový tým Semir Gerkhan a Jan Richter. Tina príde za Černem, Ben ju sledoval, snažil sa zatknúť černeho sám, no kým prišli posili ( ako vždy neskoro ) Tinu Černe zabil. Ben bol stoho nešťastí, Semir s Janom pátrajú po Černem. Hartmutt zistí že Černe pred rokmi nezomrel preto, lebo pred tou zrážkou vyskočil a namiesto neho, tam nechal iné telo. Ben dáva u Kruegrovej výpoveď a snaží sa pomstiť smrť svojej lásky Tiny, na koniec naše trio Semir,Jan a Ben prídu na to, že Černe sa skrýva v jednej z tovární, kde vyrába drogy. Vtrhnú tam, Ben s Janom zaútočia na Černeho, ten rýchlo nastúpi do zaparkovaného Lamborghini a rýchlo zdrhá. Ben a Jan ho prenásledujú na Dodge Vipru, ktorý bol takťiež ako vždy náhodou zaparkovaný blízko našich hrdinov. Černeho dolapia, tento krát, ho zatknú,prežil to. Ben sa po 5 sezónách rozlúči so svojim parťákom Semirom a Semir tak opäť privíta v týme Jana Richtera. A seriál môže pokračovať !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
obco4


Založen: 20. 05. 2010
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
a je toto pravda?prosim odpoved co najskor ako sa da dakujem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
obco4: proboha, máš snad pocit, že tohle může být pravda? Proč je tohle asi POVÍDKOVÉ FORUM, heh? Myslíš si snad, že je DJ reřisér Kobry 11?

Bolest. Boleeeest.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
obco4


Založen: 20. 05. 2010
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
no tak sora som tu novy ok nabuduce uz budem vedet iank ten dej bol dobry
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 25. 02. 2010
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Nie nie to je iba ako ..ale já keby že som režisér takto by som to zorganizoval a díky obco4 Wink inak toto sa mi aj snívalo tak som to dal ako poviedku, mám rozpísanú daľšiu na podobnú tému
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
obco4


Založen: 20. 05. 2010
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
tak to som zvedavy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 34
Odpovědět s citátem
Ale jó, dobrý. Kdyby to bylo v TV, vypadalo by to zajímavě. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 09. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha/Mikulov
Odpovědět s citátem
Koukám, že máš podobnou vizi 17. série, jako jsem měla já, než jsem se dověděla víc detailů o té šestnácté. Taky jsem chtěla napsat povídku o návratu Jana Richtera. Později jsem se ale zaměřila na jiné věci a Semirovi jsem nechala za parťáka Bena.
Každopádně je to výborný nápad, vůbec by mi nevadilo, kdyby takto vypadal piloťák XVII. série.

_________________
S mým parťákem Danem jsme do toho úplně zažraní, tak jsme si vytvořili tým Kobra 13 a je to znát.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Piloťák
DJ Sobieski


Založen: 05. 10. 2011
Příspěvky: 6
Bydliště: Přerov/Praha
Odpovědět s citátem
Teda, řeknu vám. Rozsekal jste ma na plné čáře. S moji spolužačkou Tiscalou píšeme rovněž povídky, ale tohle, co jste vymyslel by se dalo natočit. Váš námět by měl obrovský úspěch a já v něm cítím charakteristiku 8. série. Pokračujte v takto dobrých nápadech.

_________________
Danio
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Kobra 11 XVII - Návrat ( návrat po rokoch )
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma