AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Divili byste se, kdyby..........byla neteří Schrankmannové.
Ano.
20%
 20%  [ 1 ]
Ne.
80%
 80%  [ 4 ]
Nevím
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 5

Teta Schrankmannová
Camry


Založen: 05. 02. 2009
Příspěvky: 17
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Snad se Vám bude líbit vymyšlená historka o ............ Shocked

A nezapomeňte hlasovat.
Rolling Eyes

Teta Schrankmannová

Semir a Ben jedou jako každý jiný den po dálnici. Dnes zrovna po A55 na km 54, směrem ke stanici, která byla vzdálená asi 20 km. Stříbrný Mercedes C350 pádí s dvěma komisaři asi 100 km/h.
„Za chvilinku jsme na stanici Semire, nebuď tak otrávenej“, říká Ben Semirovi.
„Nebuď otrávenej, to se Ti to řekne, musím jezdit starým šmejdem jen proto, že mi to Krügerová nařídila, protože BMW je neustále odřené“, odpovídá Semir.
„Ono je fakt, že ty jsi rozbíjel BMW jednou za týden, to už je……….rekord“, říká Ben.
„No, ty se moc nesměj, todle auto je taky někdy na šrot“, říká Benovi.
„Tak proč mi toto auto Krügerová nevzala?“, ptá se Ben.
„Možná…..“, chce doříct Semir ale…..“Centrála všem vozům, pirát silnic na 53,5 kilometru“. „To je 1 kilometr za námi“, říká Ben a Semir hlásí: „Kobra 11, přebíráme to“.

„Ještě chvilku ale musíme počkat“, smutně naříká Ben a Semir rozrušeně říká: „Ani nemusíš, 50 metrů za tebou máš Audi“. To už Ben šlape na plyn a jakmile Mercedes předjede černá Audi Q5 tak Semir zapíná maják a už to sviští 165 km/h. 10 km před stanicí už jedou 180 km/h. Tu zničehonic se Audi staví nikdo neví jak napříč, první co udělá Ben začne brzdit. Pozdě! Audi se začíná převracet a Ben šlape na brzdu tak, jako před 5 minutami na plyn. PRÁÁSK!. C350 nějak vylítla do vzduchu a skončila na střeše pickapu, který jel asi 20m před Audi. Řidič pickapu zastaví. Bum! Prásk! Dvě auta narazila do Audi. Mezitím si dva komisaři říkají: Semir: Tady máš to tvoje auto na šrot, dokonce mám i sedačku trochu výš.
„To se asi zvedlo, to co je pod náma“, říká Ben.“To by mě nenapadlo“, říká Semir a vystupuje z auta. Tu se na něj řítí převrácené auto. „Do Krügerové, nadává Semir. Vyskočí na auto a pak zas zpátky.Když vyproští piráta silnic z auta na šrotovné, tak okamžitě vyráží na stanici.

Když chtějí vejít do kanceláře, tak je zavolá šéfová Krügerová. Když vejdou tak chvilku čekají a za půl minuty vthrne státní návladní Schrankmannová. „Takový zmatek umí udělat jenom dva pánové od policie, Gerkhan a Jäger. Jako vždy auto v háji, viník v nemocnici a vy se tady předemnou šklebíte?!“, nadává návladní. „Jägere, chcete abych vám taky dala nějakou kraksnu?“vyhrožuje šéfová. „Cháhá“, směje se Semir. „Gerkhane, ta Vaše kraksna Vám nestačí?“, nadává zase Krügerová. „Nene“, odpovídá Semir. Tu státní návladní Schrankmannová vypálí: „Víte co vy dva, máte týden placenou dovolenou, ať nemáme na dálnici“. „Co prosím?“ říkají dva komisaři. „Máte dovolenou, přišli jste o bubínky nebo co“, říká šéfová. Tak komisaři jsou pryč.

Ještě než odejdou tak nepozorně šéfová řekne: Jak se máš teto Mario? Semir když to zaslechne, tak ještě vtrhne do kanceláře a povídá: Tak vy dvě jste si příbuzné? Chacha. Už vím odpověď na svoji otázku.
Hned to Semir rozhlásí po celé stanici než bude muset jet domů. Celá stanice HAHAHAHA.


KONEC

...........v anketě je nová šéfová
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Ááááááááá to je boží jako =))))


Asi by mě kleplo,zjistit že jsem neteř Schrankmannové .... Pěkný,tkvoé oddychové,srandovní,díky=)

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Hahahaha, tak Krůgerová je neteřinkou? No, milou povahu mají obě, to jo, proto mne to ani moc nepřekvapuje Laughing Laughing Laughing A no jo, ti dva jsou šrotéři hrozní XD A dostala mne Semirova nadávka Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jupííí, další povídka se Schrankmannovou! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Já tu ženštinu miluju! Laughing Samozřejmě to by nebyla správná kobrácká povídka, kdyby se v ní nestala nehoda, takže naprosto schvaluju a líbí se mi!! Ovšem jak již řekla Všel, naprosto s ní souhlasím, aniž bych si její názor předdem přečetla - Almara a Krügerová mají obě pravdu milou povahu a mám ten dojem, že to mají v rodině, takže ne, opravdu bych se nedivila a v Kobře na to čekám každým dílem! Laughing Laughing Laughing

Fajn povídka!! Super nápad!!! Very Happy Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Vojta


Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 34
Odpovědět s citátem
Camry: Pěkná povídka.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Teta Schrankmannová
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma