AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Povídka č. 018 - Diamanty
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Tak po dlouhé vám dávám další povídečku, kterou mám dlouho uloženou v PC. tak doufám, že se vám bude líbit a taky vám přeji pěkné počteníčko. Jsou to moje první začítky s povídkami a tak tam budou nějaké chybičky a za které se omlouvám.


Semir byl na návštěvě u Tiny a Toma. Hrál si s Martinem. Tina byla začtená do jednoho článku v novinách. Tom si povídal se Semirem. Za chvilku zazvonil zvonek u dveří. Martinek šel otevřít.
ELENA: „ Ahoj. Máš doma maminku??“
MARTIN: „ Ahoj. Mám.“
ELENA: „ Zavoláš mi ji??“
MARTIN: „ Zavolám.“ Martin šel za Tinou.
MARTIN: „ Mami.“
TINA: „ Copak je??“
MARTIN: „ Teta Elena chce s tebou mluvit.“
TINA: „ Neřekla ti proč??“
MARTIN: „ To neřikala.“
Tina šla za Elenou. Elena stála u branky.
TINA: „ Ahoj.“
ELENA: „ Ahoj.“
TINA: „ Copak mi chceš??“
ELENA: „ No, když ti to řeknu, tak to Semir vykecá.“
TINA: „ Podle to co?? Ono se to rychle rozkřikne velmi rychle.“
ELENA: „ No, dobře tak já to řeknu. Víš, že budeš tetou??“
TINA: „ Gratuluju. Jan už to ví??“
ELENA: „ Ještě ne. Dneska večer mu to řeknu.“
TINA: „ Už víš co to bude??“
ELENA: „ Ne, ale chtěla bych holčičku Šarlotku.“
TINA: „ To je hezky jméno. Můžu jim to říct.“
ELENA: „ Jak chceš.“ Tina a Elena si ještě povídali. Pak přišla Tina za Tomem a Semirem.
TOM: „ Kdo to byl??“
TINA: „ Elena.“
TOM: „ Můžu se zeptat co chtěla??“
TINA: „ No, že očekávají potomka.“
SEMIR: „ To si snad děláš srandu.“
TINA: „ Ne.“
SEMIR: „ No, podívejme se Jan krátce po svatbě a bude otcem.“

Odpoledne Bonrát a Hote měli roztahané papíry po celé služebně. Dávali dohromady nehody za uplynulí rok. Všichni na služebně skákali přes papíry. Tina, Semir, Tom a Andrea se vraceli z oběda na služebnu. Když přišli na služebnu Hote s Bonrátem hledali určité papíry. Tina, Tom, Semir a Andrea skákali přes papíry. Úspěšně přeskákali přes papíry. Když si jich všimli Bonrát a Hote.
BONRÁT: „ Nechcete nám pomoct??“
ANDREA: „ Proč??“
BONRÁT: „ Aspoň to půjde rychlejš. A nebude to tady dělat do večera.“
SEMIR: „ Ať vám pomůžou Tina a Andrea.“
BONRÁT: „ Ví, že to není špatný nápad??“
ANDREA: „ Vy dva jste to vymysleli výborně. Mám tady plno práce a ještě vám budu pomáhat. Na to zapomeňte.“ Andrea odešla pryč.
HOTE: „ Vy dva jste si něco udělali??
SEMIR: „ Ne. Ani nevím co to do ní vjelo.“
BONRÁT: „ Tino, pomůžeš nám??“
TINA: „ Budu na vás tak hodná, že vám pomůžu.“
BONRÁT: „ Aspoň jedna příjemná duše.“
TINA: „ Díky.“
SEMIR: „ My půjdeme na tu naši práci. Co??“
TOM: „ Jasně šéfe.“
Každý měl práci na odpoledne. Bonrát, Hote a Tina stihli udělat ještě 2 roky.
Všichni se chystali domů. Tom a Semir se bavili před služebnou.
TOM: „ Co jste si udělali??“
SEMIR: „ Já nevim. Co zase vjelo do Andrey.“
TOM: „ Že jste se pohádali??“
SEMIR: „ Pohádali jsme se kvůli takové blbině.“
TOM: „ Jaký??“ Andrea byla celý den na všechny nepříjemná. Andrea odcházela domů, Tina se bavila s Hotem
HOTE: „ Co si udělali??“
TINA: „ Já nevim. Na obědě už byla taková.“
HOTE: „ Že se pohádali. Andrea se ti nesvěřila??“
TINA: „ Nesvěřila. Je tajemný hrad v Karpatech.“
HOTE: „ Ani Semir.“
TINA: „ Ne.“ Přišel k nim Bonrát.
BONRÁT: „ Pro dnešek to zabalíme. Co??“
HOTE: „ To bude nejlepší.“
Ještě se chvíli bavili. Andrea se hádala se Semirem před služebnou. Tom stál v pozadí. Po hádce Andrea odjela pryč. Pak přišli Tina s Bonrátem.
BONRÁT: „ Rodinná krize??“
SEMIR: „ Asi jó.“Hote přiběhl se zprávou.
HOTE: „ Na A3 nehoda na 130 km.“
SEMIR: „ Né.“
HOTE: „ Vypadá to na smrtelné zranění.“
TOM: „ Kdo tu zůstane??“
TINA: „ Já tu zůstanu.“Nasedli do aut. Tom hodil klíče Tině od modrého mercedesu.
TOM: „ Aby ses dostala domů.“
TINA: „ Dík.“Semirovo auto odjelo na místo nehody.
TOM: „ Co te mrtvý??“
HOTE: „ Johanes Bachman. Soudce Krajského soudu v Kolíně. To je za tím vše.“
BONRÁT: „ V autě jsme našli tento spis.“
SEMIR: „ Co je v těch spisech??“
BONRÁT: „ Spis o Hanzu Kellermanovi.“

Všichni uviděli, že přijelo auto. Přijel modrý mercedes se zapnutým majáčkem. Z auta vystoupila Tina a šla za ni ma.
SEMIR: „ Copak nám neseš za zprávy??“
TINA: „ Bachman pracoval na případu Kellerman. Podle \Krajského soudu v Kolíně chtěl dokázat jeho nevinu.“
TOM: „ Co udělal ten Kellerman??“
TINA: „ Podle soudu v Kolíně prý zabil svého mladšího bratra, ale Bachman mu věřil, že ho nezabil. Více informací u Krajského soudu.“
SEMIR: „ Měl rodinu??“
TINA: „ Měl. Manželka bydlí Kolín-Bonn a 20-ti letý syn je v Anglii na 3 roky.“
TOM: „ To bude pro dnešek stačit.“
SEMIR: „ Máš pravdu. Zabalíme to.“
Dneska to všichni zabalili a jeli domů se vyspat na další.
Druhý den se sešli Tina, Tom a Semir u šéfky v kanceláři.
ŠÉFKA: „ tak co máme??“
SEMIR: „ Mrtvého soudce a spis.“
ŠÉFKA: „ Máte více informací o Bachmanovi a Kellermanovi.“
TOM: „ Více informací nám řekne Krajský soud.“
ŠÉFKA: „ Pročítali jste si ten spis??“
SEMIR: „ Ano.“
ŠÉFKA: „ O čem je??“
TINA: „ Pracoval na případu Kellerman. Chtěl dokázat jeho nevinu za zabití svého mladšího bratra.“
ŠÉFKA: „ Bachman chodil za Kellermanem do vezení??“
TINA: „ Chodil. Stále sedí v kolínském vězení.“
ŠÉFKA: „ No, dobře. Víte co máte dělat. Zajet za manželkou, za Kellermanem a Krajský soud.“
SEMIR: „ Dobře.“Odešli z kanceláře a šli rovnou před služebnu.
SEMIR: „ Jak to uděláme??“
TOM: „ To nevim.“
SEMIR: „ Kdy budeš mít auto??“
TINA: „ Nevim. Taťka mi nedal vědět.“
TOM: „ My pojedeme za Kellermanem a Tina pojede za manželkou. No a pak se sejdeme u Krajského soudu.“
SEMIR: „ No vidíš, jak si to hezky vymyslel. Co máš vlastně s tím autem??“
TINA: „ Když mi ho dobrá duše minulý týden rozbila přesněji přímo sešrotoval.“
Tom se tajně smál, protože to byl Semir, který sešrotoval Tinino auto.
TOM: „ Nebude lepší, když pojedeme.“
SEMIR: „ No, dobře.“Tom hodil Tině klíče od modrého mercedesu a odjeli.

Tina zajela za manželkou Bachmana.
TINA: „ Proč váš muž vyšetřoval případ Kellerman??“
MANŽELKA: „ Kellerman pořád věří ve svoji nevinu a můj muž to už od počátku, kdy Kellerman nastoupil do vězení.“
TINA: „ vy věříte taky v jeho nevinu??“
MANŽELKA: „ Já jsem Kellermana znala a byl u nás doma vždy jsme si spolu vycházeli i s jeho mladším bratrem. Celá rodina je moc velmi milá a manžela jsem podporovala, aby Kellermana dostal z vězení.“
TINA: „ Neměl nějaké nepřátelé nebo lidé, které ho neměli rádi a chtěli by se mu pomstít.“
MANŽELKA: „ To mě nikdo nenapadá……… ale počkat jedna šance by tu byla. Nevlastní bratr.“
TINA: „ Nevlastní bratr.“
MANŽELKA: „ Ano, nevlastní bratr Jan Keller.“
TINA: „ Ale, že nebylo ani zmínka ve spisu o Janu Kellerovi. O Kellerovi se vědělo i při prvním státní u soudu??“
MANŽELKA: „ Ne, nevědělo. Muž na Jana přišel asi tak před týdnem.“
TINA: „ Má doma nějaké spisy o Kellermanovi??“
MANŽELKA: „ Ne, ale asi bude mít v práci.“
TINA: „ To mi za tím bude stačit. Kdyby jste si na něco vzpomněla dejte mi vědět.“
MANŽELKA: „ Dobře.“Tina předala svojí vizitku paní Bachmanové.
TINA: „ Naschle.“
MANŽELKA: „ Naschle.“

Tina odešla a odjela ke Krajskému soudu v Kolíně, kde už čekali Semir a Tom na Tinu. Tom a Semir se bavili s Bachmanovým kolegou a Tina byla v jeho kanceláři. Tina seděla u Bachamanovýho počítače. V počítači měl uložený spis Kellerman i s podrobnostmi. Tina stáhla spis na CD.
SEMIR: „ Máš něco??“
TINA: „ Hmm. Mám.“
TOM: „ A to je co??“
TINA: „ Bližší informace o případu uložený v počítači.“
SEMIR: „ Ty jsi to poslala Andree.“
TINA: „ Ne, stáhla jsem to na CD.“
TOM: „ Ještě je něco v počítači??“
TINA: „ Už nic zajímavého.“
SEMIR: „ Ještě by jsme mohli projít šanony.“
TOM: „ To je dobrý nápad.“


Prohledávali šanony v kanceláři. Tina našla v šuplíku fotku Bachmana, manželky a s bratry Kellermanovými. Semir byl ve vedlejší místnosti. Z druhé strany fotky bylo napsáno: „ Srpen – Španělsko 2000.“
SEMIR: „ Máte něco??“Semir přišel k nim.
TOM: „ Nic.“
TINA: „ Našla jsem fotku.“
TOM: „ Ukaž.“Tina šla k nim ukázat jim fotku.
SEMIR: „ Oni se znali??“
TINA: „ Znali se velmi dobře. Občas jezdili spolu na dovolenou. Dalo by se říct, že to byla jedna velká rodina.“
SEMIR: „ Kdo jsou tydle dva??“
TINA: „ To jsou rodiče hanze a mladšího bratra Markuse. Rodiče zemřeli při nehodě, když se vraceli z dovolené z Chorvatska.“
TOM: „ Co tendle mladík??“
TINA: „ To je nevlastní bratr Jan Keller Markuse a Hanze.“
SEMIR: „ Co?? Jejich nevlastní bratr??“
TINA: „ Hmm. Ale občas se neměli moc v lásce. Keller je prý momentálně v zahraničí, ale Bachman přišel na to, že by měl být v Německu.“Semir a Tom se baví po cestě k autu.
TOM: „ Už jste se udobřili??“
SEMIR: „ Ještě ne.“
TOM: „ Ještě ses nepochlubil kvůli čemu??“
SEMIR: „ Kvůli myčce nádobí. Andree se líbí jiná a mě se líbí zase jiná, která se hodí do naší kuchyně. Andrea si stojí za svým.“Tině zazvonil mobil. Když dotelefonovala přišla za ni ma.
SEMIR: „ Můžu se tě na něco zeptat??“
TOM: „ Na………..“
SEMIR: „ Já jí to řeknu sám.“
TINA: „ Na co??“
SEMIR: „ Jakou myčku nádobí sis vybrala do kuchyně??“
TINA: „ Podle toho, která se tam hodí nejvíc. A taky podle toho kam ji chcete dát.“
SEMIR: „ To mě napadlo taky.“
TINA: „ a nebo si kupte 2.“
SEMIR: „ Proč??“
TINA: „ Aby ste byly spokojený.“
SEMIR: „ Tak si vybav naší kuchyni.“
TINA: „ No, vybavuju. Tam by se hodila myčka do linky, jako to máme my v kuchyni.“Semir šel ke stříbrnému BMW a zastavil se u auta.
TOM: „ Kdo to byl??“
TINA: „ Taťka. Už si mám vyzvednout auto.“
TOM: „ To bude mít Semir radost.“
SEMIR: „ Už jdete??“
TOM: „ Jó, už jdem.“Tina a Tom šli k modrému mercedesu.
TOM: „ Semire, my jedeme pro auto.“
SEMIR: „ Pro auto??“
TINA: „ Pro moje spravený auto.“Všichni nasedli do aut. Semir odjel do kanceláře a Tina s Tomem odjeli do autosalonu, vyzvednout si opravené auto.

Tom a Tina už byli na místě a zaparkovali na parkovišti před autosalonem. Po cestě se bavili o Semirovi a Andree.
TINA: „ Půjdeš se mnou?? Pozdravit mého otce??“
TOM: „ Pozdravit tvého otce?? Mám, nemám……“
TINA: „ Jdeš, nejdeš??“
TOM: „ Pudu pozdravit tvého otce.“
TINA: „ Bude mít ohromnou radost.“
TOM: „ To máš pravdu.“Tina a Tom zašli za otcem. Otec na tam čekal.
TINA: „ Ahoj.“
TOM: „ Ahoj.“
OTEC: „ Ahoj. Copak potřebujte??“
TINA: „ Jdu si vyzvednout moje auto.“
OTEC: „ Kdo ti ho tak hezky rozbil??“
TOM: „ Může poděkovat Semirovi.“
OTEC: „ Semir je takový šikula.“
TOM: „ On rád ničí aut. Nejvíce, které si vypůjčí.“
TINA: „ Ale nezapomeň, že taky rád ničí své auto.“

Tina si šla pro auto do takové velké garáže, kde byly auta, která byla rozbitá nebo šla na roční prohlídku a nebo na technickou. Tina vyjela z garáže a auto zaparkovala na parkovišti před autosalonem. Tom a otec čekali před budovou a povídali. Tina přišla k nim.
OTEC: „ Tak co je novýho??“
TOM: „ Nic. Pořád při starém.“
OTEC: „ Přijďte někdy k nám i s Martinkem.“
TOM: „ Přijdeme a moc rádi. Tenhle víkend asi né, protože jsme se dohodli s Petrou, že sejdeme v Hartbergu.“Na Tinu zavolal Michal, který pracuje v autosalonu, jako automechanik a znal Tinu.
MICHAL: „ Tino, můžu se na něco zeptat??“
TINA: „ Na co??“
MICHAL: „ Na Martina. Jestli o něm něco nevíš. Už jsem ho dlouho neviděl.“A přišel za Tinou.
TINA: „ Vim, že pracuje na protidrogovém, ale nevim jestli tam ještě pracuje.“
MICHAL: „ Ty to zjistíš.“
TINA: „ A co za to??“
MICHAL: „ To ještě nevim, ale něco vymyslím. A dej mi vědět. Děkuji předem. Ahoj.“
TINA: „ Ahoj.“Michal odešel do dílny.
OTEC: „ To jsem nevěděl, že Michal zná Martina.“
TINA: „ Oni 2 spolu chodili na základku. Michal pracoval u jednoho soukromníka no a Martin si k němu dával auto. Soukromník zkrachoval a Michal přišel sem a Martin chodil sem za Michalem.“Ještě chvilku si povídali pak odjeli do kanceláře a pročítali si případ.

Druhý den přišla šéfová k Semirovi a Tomovi do kanceláře.
ŠÉFKA: „ Tak co??“
SEMIR: „ Ve spisech se vůbec nepíše o tom jejich nevlastním bratrovi. Ani nějaké základní informace.“
ŠÉFKA: „ O co jde ve spisech??“
TOM: „ O pašování diamantů do Německa.“Za ni ma přišla Tina.
SEMIR: „ Co máš ty??“
TINA: „ 2 adresy. Na jedné adrese bydlí někdo jiný a na tý druhý adrese podle počítače by měl bydlet Keller.“Přišla za ni ma Andrea.
ANDREA: „ O Kellerovi jsem našla velmi málo. Trestní rejstřík má čistý.“Tině předala papír o Kellerovi a odešla. Tina pak papír předala dál až se dostal k šéfové.
ŠÉFKA: „ No dobře. Bylo by dobré se ještě zeptat Kellermana a Bachmanové.“
SEMIR: „ Dobře šéfová.“Šéfka odešla z kanceláře. Tina, Tom a Semir odešli podle příkazů, které řekla šéfka.

Tina po návštěvě u Bachmanové jela na uvedenou adresu. Tina zastavila před domem a šla ke dveřím, ale dveře nebyly zavřené, ale pootevřené. Tina si vzala do ruky zbraň a vešla do domu. Prohlídka celý dům a pak našla Kellera mrtvého v kuchyni. Tina se ujistila, že je opravdu mrtvý a šáhla mu na krk. Tině zazvonil mobil.
TOM: „ Máš něco??“
TINA: „ Mám. Z Kellera už nic nedostaneme.“
TOM: „ Proč??“
TINA: „ Keller je mrtvý.“
TOM: „ Předej to šéfový. Za chvilku jsme tam.“
TINA: „ Dobře.“
TOM: „ Ahoj.“
TINA: „ Ahoj.“
SEMIR: „ Co se stalo??“
TOM: „ Keller je mrtvý.“
SEMIR: „ Teď tomu vůbec nerozumím.“
TOM: „ Já taky ne.“

Během hodinky bylo místo činu uzavřeno policejními páskami. Lidé byly zvědavý co se stalo.
SEMIR: „ Tak co??“
DOKTOR: „ Byl zabit zbraní 9 mm.“
SEMIR: „ Kdy zemřel??“
DOKTOR: „ Je mrtvá asi tak 2 hodiny.“
SEMIR: „ Ještě něco??“
DOKTOR: „ Už ne.“
SEMIR: „ Díky.“
DOKTOR: „ Naschle.“
SEMIR: „ Naschle.“Semir a Tom šli za Hotem.
SEMIR: „ Máš něco o Kellerovi??“
HOTE: „ Keller pracoval jako soukromé očko. Na této adrese bydlí krátce.“
TOM: „ Ještě něco??“
HOTE: „ To je vše o Kellerovi.“Z prvního patra přiběhla Tina a šla k nim. V ruce nesla desky.
TOM: „ Bylo něco v počítači??“
TINA: „ Počítač je nepoužitelný. Z počítače vzali hardware, CD a diskety jsou taky pryč. Ale mám něco zajímavého.“
SEMIR: „ A to je co??“
TINA: „ Jan, Hanz a Markus byly asi 5 let v Jihoafrické republice kvůli diamantům. Ještě tam s ni ma Thomas Hamacher. Hamacher dost často jezdil do Německa s diamanty a prodával je dál za hranice Německa .“
TOM: „ Co dělali Jan, Hanz a Markus v Jihoafrické republice??“
TINA: „ Pomáhali brousit diamant. Některé diamanty rovnou dávali do šperků, které pak dále vyváželi nebo jenom vyváželi diamanty..“
SEMIR: „ Jak věděl Jan, že Hamacher pašoval do Německa??“
TINA: „ Důkazy. S těmi důkazy chtěli jít na policii Jan, Hanz a Markus a předat jim důkazy, ale Hamacher se pomstil Hanzovi a zabil jeho mladšího bratra.“
SEMIR: „ Kellermana zavřeli za vraždu svého bratra a zapašování diamantů. Hanz si myslel, že to udělal Jan a Hamacher.“
TOM: „ Bachman pořád věřil v jeho nevinnu.“
TINA: „ A co třeba todle.“Držela v ruce malý lísteček s nápisem: „ KLD 250 v 14:00 Kolín-Bonn.“SEMIR: „ To je kolínský letiště. Hote, vyřiď šéfový, kde jsme.“
HOTE: „ Dobře.“Tina, Tom a Semir odjeli na kolínské letiště. Seděli na lavičce a aby viděli až přistane letadlo z Jihoafrické republiky.
TOM: „ Už jste se usmířili??“
SEMIR: „ Tak na půl. Že jste si spolu promluvili??“
TINA: „ Proč se ptáš??“
SEMIR: „ Protože Andrea byla jako vyměněna. Řekni pravdu.“
TINA: „ Dobře. Promluvila jsem s Andreou.“
SEMIR: „ To bylo vidět, že sní promluvil.“Tom zahlídl Hamacher s 2 muži, kteří mu dělali ochranku.
TOM: „ Ptáček už je tady.“Hamacher se pozdravil s jedním mužem, který od něj odkoupí diamanty. Tom, Tina a Semir šli za Hamachrem a neznáním mužem. Všichni nasedli do aut a odjeli.
TOM: „ Kam můžou jet??“
SEMIR: „ To se za chvíli dozvíš.“

Dorazili ke staré továrně. Hamacher a muž vešli do továrny a ukázali si diamanty a peníze. Tina, Tom a Semir vešli do továrny zadním vchodem a chovali se jako myšky. Když došlo k výměně diamantů za peníze tak vtrhli do místnosti Semir a Tom jen co zahlídli Hamacher a muž začali střílet Semira a Toma, okamžitě Semir zastřelil muže a byl na místě mrtvý. Hamacher přestal střílet a utíkal po továrně, Semir a Tom si rozdělili cestu. Setkali se ve velké hale, kde načapal Hamacher na ně pistoli.
HAMACHER: „ Jen hezky pomalu položte zbraně na zem a pošlete je ke mně.“

Tom a Semir poslechli Hamachera a v tu chvíli se objeli Tina. Tina stála za Hamacherem a mířila na něj zraň. Tinu okamžitě zahlídli Tom a Semir. Hamacher vystřelil na Semira a Tom. Semir svalil Toma na zem a Tina vystřelila na Hamachera a byl na místě mrtvý.
SEMIR, TOM: „ Díky.“
TINA: „ Prosim.“Kellerman pustili z věznice domů.

Konec!!!!
Autorka: Tina11

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Pokud bych Ti mohla poradit, možná bych se trošku zaměřila na nějaké pocity, na úvahy, na maličko jiný koncept Smile
Zkus na to mrknout - každý odstavec začíná na způsob ,,Tina šla" ,,Tina odjela" ,,Tina přijela" ,,Tina přišla". Všimni si, že to ,,šel/šla/šlo/šli" máš v každém z těch začátků Smile kdybys to pojala jinak, nezvykleji, jistě by to bylo ještě zajímavější Smile

Víš co, ne každá pasáž s dialogy musí být nutně odstartovaná příchodem hlavní postavy Smile a i kdyby, pořád to jde napsat pokaždé jinak, vyhrát si s tím Smile

Jinak samozřejmě děkujeme za novou povídku, je fajn, že měla happy end Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Woxy: tak to jsou moje začátky, ale jinak se budu snažiti v mých budoucích nových povídkách lépeji vylepšit. Dalo by se říct, že jsem v tom ještě neuměla tak dobře chodit jako ty moje poslední nové povídky.
Mě nějak ty pocity postav nějak nejdou dalo by se říct i do dneška. Asi bych potřebovala lekci jak psát pocity herců a jejich nálady. Jinak děkuji za kometík, každý učený nespadl z nebe. Smile Very Happy

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
ahoj
mimika


Založen: 05. 12. 2009
Příspěvky: 28
Bydliště: Komárno, SK
Odpovědět s citátem
mne sa to veľmi páčilo Laughing Crying or Very sad Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
mimika: moc děkuji za pochvalu Wink

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Povídka č. 018 - Diamanty
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma