AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Akce na A3
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Celou cestu na stanici byl klid. Tom asi nad něčím přemýšlel, vysílačka jakoby oněměla a v dohledu žádný narušitel silničního provozu. Když přijeli na stanici, Tom beze slova vystoupil z vozu a vešel do budovy. Semir jenom zavrtěl hlavou, zamkl auto a šel za ním. I na stanici byl nezvyklý klid.Hotte a Dieter vyplňovali nějaké formuláře, Petra cosi psala na počítači a šéfová si právě četla nějaký spis. Jen co spatřila oba komisaře Kobry 11, zvedla se ze svého křesla a vykročila ke dveřím své kanceláře. „Gerkhan, Kranich! Ke mně do kanceláře.“ Semir hned začal přemýšlet, kdy naposledy sešrotovali nějaké auto nebo nevyplnili hlášení, ale na nic nepřišel. „Hned!“ Tom ve svém zamyšlení ani nepostřehl, že je žádán. Semir tedy poslušně naklusal do kanceláře a čekal na Toma. A nebyl sám. Anna ale nečekala dlouho. Jednoduše si pro Toma došla. „Kranichu,“ zařvala, jen co se postavila do malého království Kobry 11, „volala jsem vás k sobě. To jste mě neslyšel nebo co?“ Teprve teď se Tom probral ze zamyšlení. „Co, cože?“ „Ke mně! A hned!“ Ta tam byla její dobrá nálada. Když se i druhý komisař usadil naproti jejímu stolu, začala. „I když tu zrovna není Kobra 12, řeknu vám to. Potom to řeknu i jim…“
Zrovna v tu samou chvíli se z vysílačky ozvalo: „Kobra 12 volá centrálu. Pronásledujeme černou AUDI SPZ: KO RN 628 na dálnici A3. Do háje, právě po nás začal střílet. Žádáme posily. Jsme na 32. kilometru ve směru na Düsseldorf. Kobra 12 konec.“ „Centrála Kobře 12, Kobra 11 tam jede. Konec.“ Semir a teď už i dokonale probuzený Tom ani nemuseli čekat na šéfčin povel k akci. Oba se rozběhli ke stříbrnému BMW, protože Tomův modrý miláček byl na technické na KTU. Když Semir nastartoval, Tom hodil na střechu majáček a vyjeli. Z vysílačky se neustále dozvídali novinky z honičky na A3. Po několika minutách už měli Kobru 12 na dohled. „Tamhle jsou.“ Semir si pomyslel něco o dobrém ránu. „Kobra 11 Kobře 12. Jak jste na tom?“ „Jak asi. Pomalu nám dochází munice. Nechcete nás vystřídat?“ Frank se Sussanou doufali v kladnou odpověď. „Ale jo. Hned jsme tam.“ Semir několika manévry dojel až na dosah týmu 2. „Tak střídáme. Za nějaké dva kilometry se to uzavírá jenom do jednoho pruhu, tak ho tam nějak skřípneme. Zkuste se tam nějak dostat a postavit tam zátarasy. Měli by tam už jet hasiči se sudy s vodou.“ „Nezjistila Petra co to je zač?“ „ Podle Petry je to nějakej vůl. Trestní rejstřík má delší než telefonní seznam.“ Zatímco mluvili, střelba na okamžik utichla. Ale jenom na okamžik. Tom se vyklonil z okénka a jednou přesně mířenou ranou prostřelil Audině pneumatiku. Ta se dostala do hodin a několikrát se překulila přes střechu. Pak se najednou zastavila a na chvíli bylo všude ticho. Potom se ozval křik. Tom se Semirem a tým 2 se rozběhli k pronásledovanému autu. Na sedadle řidiče seděl muž v bezvědomí. Vedle něho seděl muž okolo 30-ti let a vzadu našli třetího. Všichni tři na sobě měli černé kombinézy a kukly. Řidič se začal probouzet, tak ho raději spoutali a odvedli do auta uniformovaných kolegů, kteří se ti objevili z ničeho nic. Za ním následovali i jeho dva kolegové.
Když se všichni čtyři komisaři objevili na stanici, ozval se potlesk. Ani jeden z nich netušil, co se děje. „Pojďte ke mně do kanceláře, já vám to tam vysvětlím.“ Bez protestů se tedy vydali do proskleného velitelství své nadřízené. „Posaďte se. Když se tu ráno objevila Kobra 11, chtěla jsem jim něco říct, že vám bych to řekla potom. Vy jste pak ale žádali posily a já jsem to nestihla. Tak vám to tedy řeknu všem najednou. Tak za prvé: ráno mi z prezidia poslali možnost poslat dva komisaře na školení. Původně jsem to chtěla pojmout jako soutěž, ale s tou dnešní akcí jsem si to rozmyslela. Zavolala jsem na prezidium a všechno jsem jim tam vysvětlila. Takže na toto školení pojedete všichni.“ „A co na té akci bylo tak zvláštního, že jsme si tím zasloužili školení?“ zeptal se Semir a bylo vidět, že to nezajímá jenom jeho. „Aniž byste o tom věděl, zatkli jste bandu dost nebezpečných a vynalézavých lupičů. Jejich specializací byli trezory, klenotnictví a banky. Žádní troškaři. Škoda, kterou za dobu svého působení stihli udělat, už přesáhla €20.000.000. A vy jste je zastavili.“ Naši čtyři hrdinové se na sebe podívali a usmáli se na sebe. „A co je to za školení, že tam původně měli jet jenom dva z nás?“ To chtěl pro změnu zase vědět Frank. „Je to školení, které má proběhnout na komisařství ve Francii. Konkrétně na předměstí Paříže, v Clairière. Vede to tam komisařka Lescautová. Je to na týden. Odjíždíte za týden. To je všechno. Můžete jít. Ráno chci na stole hlášení.“ S tím je vypustila. Oba týmy se rozešli do svých kanceláří ke svým stolům. Když se Semir s Tomem usadili nad prázdnými formuláři, Semirovi to nedalo a musel se zeptat. „Hele, co s tebou dneska ráno bylo? Byl jsi jako přejetý.“ Tom se na něho podíval a odpověděl. „Víš, já jsem se ráno něco dozvěděl a docela to se mnou zamávalo.“ „Chlape, z tebe to leze jako z chlupaté deky. Tak co ses dozvěděl?“ „Semire, my budeme mít miminko. Karoline je těhotná.“ „A z toho jsi byl tak mimo?“ „Když ona mi to řekla jako samozřejmost.“ To už se Semir musel smát, až samým smíchem spadl ze židle. Ten hluk přilákal do kanceláře i Kobru 12. „Co se tady, proboha, děje?“ ptala se Sussana. Semir se už uklidnil a všechno jim řekl. Sussana se chvíli smála, ale pak řekla: „A proč nejsi rád? Vždyť budeš otec!“ „Sakra, to mě nenapadlo. Máš pravdu.“ Ale to už se smáli všichni. A hlášení si ráno musela šéfová pracně vytáhnout z pod čtyř hlav položených na stole. Jenom netušila, co je tak zmohlo. Byla ale ráda, že hlášení mají napsaná a proto je nechala spát.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Tak tahle povídka asi nic moc, mno. Ale snad se líbí alespoň někomu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Tak tohle vypadá zajímavě, snad to bude mít pokračování, protože se těším, jak Semirek projede Juliino služební auto Laughing
Francii zdar! a Kobrám ještě víc Wink Twisted Evil

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Asi tě zklamu, Kobro 12, ale pokračování jsem neměla v plánu. Snad se ti povídka bude líbit i tak. Zdravím.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
AnnaE: To je škoda, byl by to zajímavý crossover. Jinak i takhle to bylo moc pěkný Wink

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Velmi zajímavé a akční propojení obou kobřáckých týmů, jsem ráda, že tam všichni pojedou! Very Happy Ale... komisařka Lescautová? Very Happy To mi něco říká Very Happy Ty na ni koukáš? Very Happy

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Ahoj! Předně děkuji za komentář. Jo, na Julii jsem se kdysi dívala, ale teď ji, bohužel, nestíhám. Byl to jenom takový nápad.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Em


Založen: 16. 02. 2013
Příspěvky: 38
Odpovědět s citátem
Suprová povídka! Embarassed Taky jsem koukala na komisařku Lescautovou a mám ten seriál moc ráda. Kobru samozřejmě taky a propojení obou najednou je úplně geniální!! Very Happy
a taky jsem doufala, že bude pokračování Surprised Very Happy

_________________
Vysílačka:„Pozor pachatelé jsou ozbrojeni!"
Semir: „Díky, už jsme si taky všimli."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Em napsal:
Suprová povídka! Embarassed Taky jsem koukala na komisařku Lescautovou a mám ten seriál moc ráda. Kobru samozřejmě taky a propojení obou najednou je úplně geniální!! Very Happy
a taky jsem doufala, že bude pokračování Surprised Very Happy

Moc díky za komentář skoro po 5 letech, co je tu povídka Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Tenhle díl miluju. A Lescautovou taky. A bylo by dobré kdyby tu byl Enguma.

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Hartmutt Freund z KTU napsal:
Tenhle díl miluju. A Lescautovou taky. A bylo by dobré kdyby tu byl Enguma.

Moc díky za komentář, moc mě potěšil. Přišel v době, kdy jsme propadala depresi, že moje povídky nikdo nečte a nikomu se nelíbí. A ty si zrovna vybereš jednu z těch nejstarších Very Happy
Moc díky a Tvé přání ohledně N´Gumy už bohužel vyplnit nejde (při případném a značně nereálném crossoveru Very Happy)
Každopádně ještě jednou díky, Tvůj komentář mi vykouzlil úsměv na rtech Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akce na A3
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma