AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Kobra 11: Obyčejný den
Voky29


Založen: 03. 03. 2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Bylo pěkné jarní ráno a Semir čekal na přechodu až se rozsvítí zelená. V ruce držel pytlík s čerstvými houskami a telefonoval. „Tome, za chvíli pro tebe přijedu,“ řekl Semir do telefonu a zavěsil. Vedle před přechodem stál pohřební vůz. Semirovi se zdál něčím podivný. Pak si to uvědomil, ještě nikdy neviděl, že by pohřebáci nosili maskáče. Rozhodl se tedy, že to překontroluje.
„Dobrý den, Gerkhan dálniční policie,“ sotva to dořekl, dostal ránu dveřmi.
Pohřební vůz začal ujíždět. Semir okamžitě nastoupil do svého BMW a dal se na pronásledování.
„Kobra 11 centrále, pronásleduju pohřební vůz firmy Golke. Jsem poblíž Carlstrasse, pošlete posily díky, konec,“ položil vysílačku a soustředil se na pohřebák. Oba vozidla kličkovala mezi auty, když v tom najednou pohřebák srazil chodce. Semir okamžitě zastavil, teď byl přednější chodec.
Semir vzal mobil, přiběhl ke zraněnému chodci. „Tady Semir, pošlete sanitku do Carlstrasse, je tady zraněnej chodec.“
Když sanitka přijela, Semir odjel pro Toma.
„Kde jsi prosím tě? Už jsem si chtěl vzít taxi,“ řekl Tom.
„Máme práci,“ odpověděl Semir.
„Tak brzo? To si nemůžu v klidu vypít ani kafe?“ ptal se otráveně Tom.

Mezitím:
„Ty blbče! Já říkal, že si nemáme brát tyhle hadry!“ ječel řidič pohřebáku.
„Teď už je pozdě. Policajty jsme stejně setřásli,“ uklidňoval druhý ve voze.
„Ale jestli se to dozví šéf, tak nás zabije,“ odpověděl řidič.
„Uklidni se sakra! Policajti jsou fuč, jasný?“ rozčiloval se spolujezdec. „Teď ho odvezem k šéfovy.“

Na stanici dálniční policie:
„Kolegové už našli pravého řidiče toho pohřebního vozu. Jel z dálnice A4, kde se dnes časně ráno stala nehoda. Přepadli ho na okresní cestě,“ informovala Toma a Semira Engelhardtová.
„O co jim asi šlo?“ ptal se Tom
„Vypadá to, že o tělo toho mrtvého,“ odpověděla Engelhardtová
„Zřejmě měl u sebe něco důležitého,“ přemýšlel nahlas Semir.
„Kolegové ze zajišťování stop už pracují na tom bouraném autě,“ řekla Engelhardtová.
„Škoda, že jsem tomu řidiči špatně viděl do tváře, ale pokud bych ho viděl znovu, určitě bych ho poznal,“ řekl Semir.

V jednom starém skladišti.
„Vy tupci! To jste takový paka!?“ rozčiloval se šéf jménem Carl Boll. Byl to vysoký, plešatý muž.
„Ale my je setřásli,“ řekl spolujezdec z pohřebáku.
„Setřásli? Petere? To mě nezajímá! Říkal jsem nenápadně!“ rozčiloval se Boll. „To snad není pravda, kdybys nebyl můj bratr, tak tě na místě zabiju,“ konstatoval Boll
„Omlouvám se, přiznávám, byla to naše chyba,“ odpověděl Peter.
„Dobrá, otevřete tu mrtvolu a vyndejte ty drogy. Pak je uložte tam kam patří a auta a těla se zbavte,“ nařídil Boll.

Na stanici:
Semir a Tom seděli ve své kanceláři a řešili případ.
„Je zcela jasný, že ta mrtvola… jak se vlastně jmenuje?“ ptal se Tom.
„Martin Lorenz, před pár lety zadrženej za krádež auta,“ reagoval Semir.
Tom pohlédl Semirovi přes rameno a četl: „Svobodný, 35 let, dostal pět let natvrdo.“
„Zajedem na KTU, uvidíme jestli něco nenašli,“ řekl Semir.

KTU:
Hartmut zrovna pracoval na nabouraném autě, které patřilo Lorenzovi.
„Ahoj Hartmute!“ pozdravili Tom a Semir.
„Ahoj kluci, zřejmě jdete kvůli tomu autu. Našel jsem ve voze stopy krve, které jsem odeslal na analýzu,“ řekl Hartmut.
Z faxu se zrovna tiskl papír: „To budou už výsledky. V té krvi byly nalezeny nějaké části látky podobné extázi nebo tak něco,“ informoval Hartmut přítomné komisaře.
„Hm, takže někdo toho chudáka otrávil,“ řekl Semir.
„To je možné, ale nevysvětluje to, proč ukradli ten pohřebák s jeho mrtvolou,“ konstatoval Tom.
„Nebo mohl spolykat ty prášky v kondomech, jeden z nich se třeba přetrhl a bylo to,“ zapřemýšlel Hartmut.
„To je možný, prášky začaly účinkovat, Lorenz se začal svíjet v bolestech a už nedojel tam kam chtěl,“ řekl Semir.

V jedné ordinaci plastické chirurgie:
V krásné místnosti, která zářila novotou seděl za svým stolem Carl Boll, vedle něj stál jeho bratr Peter.
„To s tím Lorenzem se nemůže už opakovat,“ supěl Carl. „Přece si nenechám zničit vynikající příležitost.“
„Říkal jsem, že je to blbost, prášky do kondomu, přes tu letištní kontrolu by to možná prošlo i jinak,“ pokračoval v debatě Peter.
„Pochybuji, ale ti Rusové nebudou rádi když jim nepošleme něco na zkoušku. Musíme vymyslet něco nového,“ řekl Carl.
„Doufám, že nechceš vydírat nějakého pacienta jako Lorenze,“ řekl Peter.
„Ne to asi ne, policie kolem toho dost šmejdí a nemůžu si dovolit, aby tady čmuchali,“ odpověděl Carl.

Ve služebním BMW:
„Sakra, nemáme nic kromě nějaké látky, kterou měl v krvi,“ ozval se Tom.
Najednou zazvonil telefon. Hartmut informoval Toma a Semira, že v autě se našla i krev, která patřila jiné osobě, bohužel v databázi není.
„Takže už víme, že v autě seděli dva,“ řekl Semir.
Po chvilce zastavili, aby se občerstvili v jednom fast foodu. Nebyl to bůh ví jaký fast food, ale tohle už tak nějak bývá zvykem.
Semir a Tom přišli k pultu.
„Tak co si dáš?“ ptal se Semir svého hladového kolegy.
„No teda, vypadá to, že už to tady někdo před náma jedl,“ podíval se otráveně na jídlo Tom.
Semir jen zakroutil hlavou. „Já si dám hranolky s majonézou prosím,“ požádal Semir prodavačku.
„Mě dejte třeba tu klobásu,“ řekl Tom.
V tom k nim přišel chlápek, který zřejmě taky nemá mnoho peněz a proto se vydal sem. Semir na něj pohlédl a spatřil v něm toho chlápka, který seděl v tom pohřebáku, byl to Peter Boll.
Peter se otočil a uviděl Semira, okamžitě sebou cuknul a všechno jídlo co si obědval hodil na Toma.
„Dělej, to je on!“ řval Semir na svého kolegu, který byl v šoku z kečupového útoku.
Peter skočil do svého zeleného Mercedesu a dal se na útěk.
Oba komisaři skočili do svého BMW a dali se na pronásledování.
„Toho si podám, ten oblek mě stál majlant,“ zuřil Tom. „Kobra 11 volá centrálu, pronásledujeme zelený Mercedes CLK na dálnici A3, potřebujeme posily, díky konec!“ dával vědět o pronásledování Tom.
Auta kličkovala mezi pomalu jedoucí vozidla, protože zrovna byla na dálnici omezená rychlost. Peter se díval do zpětného zrcátka a viděl, že policejní BMW se blíží. Nenapadlo ho nic jiného, než začít střílet. Tom začal opětovat palbu, trefil Mercedes do zadního kola. Mercedes se začal nekontrolovatelně řítit po dálnici. Peter nezvládl a naboural do svodidel. Semir s Tomem okamžitě zastavili a přiběhli k nabouranému autu.
Tom se podíval na Petera a řekl: „Zatýkám vás za útok kečupem.“

Na stanici:
„No tak Bolle, víme, že jste v tom nejel sám. Taky víme, že jste chtěli použít Lorenze pro převoz drog. Řekněte kdo vám šéfuje a my se postaráme o to, aby jste dostal menší trest,“ řekl Semir.
„Já opravdu za nic nemůžu všechno to vymyslel můj bratr Carl,“ opověděl se strachem v očích Peter.
„Kde je?“ ptal se Tom.
„Já nevím, asi bude ve své ordinaci,“ odpověděl Peter.
„Kde to je?“ pokračoval v otázkách Tom, který měl stále oblek celý od kečupu.
„Kaisserstrasse 42, ale opravdu nevím jestli tam bude,“ řekl Peter.
„To by měl,“ řekl otráveně Tom.

Když Semir s Tomem přijížděli k ordinaci viděli jak vychází Boll a nastupuje do auta. Boll si jich všiml a začal ujíždět. Takové honičky ve městě byly vždy hodně nebezpečné. Naštěstí tato netrvala moc dlouho. Carl to napasoval do popelnic, protože v cestě stál popelářský vůz.
Po chvíli přijeli další policejní vozy. Policisté se už o Bolla postarali.
„No jo, další obyčejnej den,“ řekl Semir.
„No jo, oblek už můžu vyhodit,“ řekl Tom.
„Nebo si ho doma vystav, jako odstrašující příklad před fast foody,“ smál se Semir.
„Fakt moc vtipný,“ řekl Tom a nasedl se Semirem do BMW.
KONEC
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Jaj, to jsou tupouni Laughing V maskáčích si hrát na pohřebáky Laughing amatéři Laughing
Dostal mne fast food - tak klobásku Tomíšek chtěl? A dopřána mu nebyla? Chudinka malej Laughing Laughing
A byl tam Hartík, huráááááá!

Super povídka, Voky! Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Kobra 11: Obyčejný den
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma