AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Kdo se má v povídce objevit?
Mentalista
81%
 81%  [ 9 ]
Simon Peters aka Oliver Pocher (Úplný idiot)
18%
 18%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 11

Gerkhan, Kranich & Spol (Interaktivní povídka)
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Gerkhan, Kranich & Spol (Interaktivní povídka)

Vítejte u mé zbrusu nové povídky, která bude (doufám) zcela nového rázu a doufám, že také pobaví. I vy se budete nově moci podílet na mé povídce, a to tak, že budete vybírat, kdo se má v povídce ještě objevit! Ano, bude to zcela na vás a já zde umístím anketu, kde budete moci vybírat!

ANKETA PRO 2.KOLO :
a)Mentalista
b)Simon Peters (aka Oliver Pocher - Úplný idiot)

Semir Gerkhan s Tomem Kranichem právě přijížděli k místu, kde se právě stala vražda. Byla to samota, statek skrytý mezi stromy. Všude plno zeleně, krásný les a opečovávaná zahrada. Byly tu dvě věci, které kazily celkový dojem. Prvním důvodem bylo zakrvavené tělo, které leželo v otevřených dveřích. Druhým důvodem byla hromada lidí, kteří se na místo přišli podívat. Semir s Tomem toho všeho měli právě dost, Semir se doma nemohl s neustále řvoucím děckem vyspat, poslední případ vyřešili teprve včera. Tom se právě rozešel s přítelkyní, spal asi 4 hodiny. Dva rozespalí detektivové se zvedli ze sedadel a šli se zeptat Karl-Heinze, jak se věci mají. Hartmutt právě ležel v nemocnici se zlomenou nohou. Dozvěděli se, že mrtvý zde leží asi dva dny. Služka měla totiž dovolenou a přijela až dnes. Nic závratného se nedozvěděli. Nikde žádné otisky, žádná zbraň, prostě nic, ten chlap byl profík. Semir se zadíval na dům. Dva lidé, jeden sympatický turek a hezká mladá dáma se právě dostávali na zahradu.

Semir se zamračil a protočil oči. „Hej, hej, tam nesmíte, tam nesmíte...!“
„Kdo jste, mohu-li se zeptat?“ Tom nasadil svůj úsměv a zadíval se Turkovi, který byl vyšší než Semir, do očí.
„Tekin Kurtulus, Katja Hansenová, soukromí vyšetřovatelé,“ usmál se na Kranicha Tekin a oba vyšetřovatelé vyndali své průkazy. „Náš šéf, pan Lenssen, už mluvil s vaší šéfovou. Máme prý s vámi spolupracovat policií. Jen nechápu, proč vyšetřujou vraždu uprostřed pustiny dálniční policie?“
„Kolegové z jiných oddělení mají buď dovolenou nebo moc práce,“ odvětil Semir a přitom rukami vykouzlil uvozovky. Musel odpovědět Semir, protože Kranich nebyl duchem přítomný. Sledoval Katju, která naštěstí nesledovala jeho.
„Vstávat Tome, už je ráno. Vyspal ses taky tak skvěle jako já, že?“ Semir s Tomem chvíli cloumal a za tu chvíli si Tom uvědomil, kde je.
„Mohl bys zeptat šéfové a zeptat se tady na ty dva... vyšetřovatele?,“ zeptal se Semir Toma.
„Něco se vám snad nezdá, pane...“ Tekin si jméno nemohl pamatovat, protože ctěný pan Semir Gerkhan se mu ani nelegitimoval. „Jmenuji se Gerkhan!,“ řekl podrážděný Semir a pokračoval: „...a musíte nás dnes omluvit, ani jeden z nás není v příliš dobré náladě a jeden z nás už zase není duchem přítomný.“
„Pane Kranichu, jestli si pamatuji, tak jste vytočil telefonní číslo...“ Semir se obrátil od Tekina směrem k Tomovi.
Zatímco Tom vyřizoval telefonát, Semira zajímalo, jak se soukromí vyšetřovatelé dostali ke spolupráci s policií.
„No, víte, naše klientka se jmenuje Angela Merkelová. Tenhle pán, co tady leží, je její bratr Bernd Merkel. Myslela si, že bude lepší, když bude kromě policie vyšetřovat i někdo jiný,“ vysvětlil Semirovi Tekin Kurtulus.
„Angela Merkelová... no, to je teda síla...“ Semir tomu zpočátku nechtěl uvěřit, ale Tom mu vše potvrdil...

(em... koukám, co jsem tady splodil před dvěma lety a přijde mi, že bych měl zas něco přihodit Very Happy)

Semir s Tomem a partou od Lenssena se vydali směrem ekologická konference Evropské Unie, kde se měli setkat s Angelou Merkelovou. Cestou okukoval Tom celou dobu Katju, která si ho ale naprosto nevšímala. Zanedlouho Tom usnul. Potom, co se vzbudil, už byli v Berlíně a Semir se snažil vhodně zaparkovat. Když vešli, slyšeli hlas postaršího muže, který říká: "Globální oteplování neexistuje...".
"Co to tam je za strašáka?," ulevil si Semir.
"No dovolte?!?" Semir se otočil na dámu, která stála vedle něj.
"Pardon...? Co jsem řekl?" Malý turek nechápal a Katja s Tekinem se začali strašně smát.
"Livie Klausová, manželka a chtěla bych..." Čtyřka radši kvůli Semirovi odešla a zbytek neslyšela, ale zřejmě to bylo i plno nadávek.

Zanedlouho se objevila i slovutná Frau Merkel a všichni čtyři si nahrnuli k ní.
"Dobrý den, paní Merkelová, rádi bychom se vás zeptali na..."
Tekin už nedořekl, protože premiérka se najednou skácela k zemi.
"Tome, tam na střeše, rychle..."
Tom se Semirem se vydali ke střeše, Katja zůstala u těla a Tekin se po chvíli vydal za nimi.


Kdo další se má objevit v dalším díle?
>> POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ >>

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Klaus a paní Klausová, prosím! *válí se smíchy*

*EDIT* hm... koukám, že Semir tam má děcko... takže bohužel asi nečtu, no XD škoda, myšlenka na systém povídky je to geniální, super, Erone! Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Klaus a paní Klausová, prosím! *válí se smíchy*

*EDIT* hm... koukám, že Semir tam má děcko... takže bohužel asi nečtu, no XD škoda, myšlenka na systém povídky je to geniální, super, Erone! Smile


Právě, Woxys, Semir se s děckem ani s Andreou vůbec bavit nebude. Právě naopak! Cool

Doufám, že tě připoutá alespoň možný Klaus Very Happy

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
No já umřu Docela se těším a doufám v pár Klausových - mezi námi, milá paní Merkelová si přímo říká o to, aby tam nebyla z politických zástupců sama samotinká! Super nápad, erone A dostal mne tam Lenssen

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Lila


Založen: 09. 08. 2008
Příspěvky: 107
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
HaHa! Tak to je mazec, Erone! Semir, Tom a ještě k tomu Lenssen Laughing Laughing Laughing
To je supernííí Very Happy Very Happy Very Happy

Václav a Livie - no ti by se mi tam hodili Wink

_________________
Tom: "Co mám vlastně hledat?"
Semír: "Žlutého motýlka s vymknutým kotníkem! Ty máš teda (v)otázky...!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jůů, super nápad! taky se přidám ke chvále! Laughing Laughing Laughing Laughing
Hartmutt se zlomenou nohou? Doufám, že to má z lyží!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Nebo že yb boural s Lucy? Laughing Laughing
Merkelová? Luxusněěě! Laughing Tak myslím, že komisařů je tam moc - Lenssen a kranich s Gerkhanem, tudíš i z politických důvodů by se mi tam líbil Venda a Livia! Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Mrtvý leží a Harty leží, nevím, jestli to byl záměr, ale donutilo mne to zamyslet se nad tím, kdo je na tom lépe.

    Sledoval Katju, která naštěstí nesledovala jeho.

    chi chi Smile

    I mně se ten nápad líbí, erone! Hlasovala jsem, patriotsky, pro náš prezidentský pár, ale kdyby si Livie či Vašek vedli na řemínku Rexe, nebyla bych proti:)

    Jess, Harty a vybourat v Lucy? On vůbec někdy v Lucy jel? Very Happy Laughing


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
chacha, šílený příběh, chudák Harty a tragédie obou komisařů!
Lenssena neznám... teda skoro XD spíše ho pokaždé, když ho vidím, přepínám... nicméně jsem si jista, že tenhle příběj se může rozvinout velmi zajímavě!


Byly tu dvě věci, které kazily celkový dojem. Prvním důvodem bylo zakrvavené tělo, které leželo v otevřených dveřích.
- správně cynické XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Nový díl! Smile Pokračujeme! Smile Hlasujte, kdo má být v dalším díle Wink

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Gerkhan, Kranich & Spol (Interaktivní povídka)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma