AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Dieter a Hotte sami v akci
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Dieter a Hotte sami v akci

jejich revírem je dálnice
jejich tempo je vražedné
jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači
muži z Cobry 11 pracují ve dne v noci
jejich úkolem je chránit naši bezpečnost


Exclamation 1. díl Exclamation



„Tome, to je moje auto, chci ho mít v pořádku, nemůžu za to, že ti tvoje ukradli,“řekl Semir Tomovi, když už měli Tomův Mercedes na dohled a Tom málem naboural do cisterny jedoucí vedle nich.
„A já chci zpátky svůj Mercedes.“přerušil ho Tom a potom oba naráz zavolali : „Pozor, střílejí!!!“
„Pozor Tome, uhni,“ kříčí na Toma Semir.
Tom naposlední chvíli chytl volant a prudce jím otočil. Ale to neměl dělat. Auto dostalo smyk a vyletělo z dálnice. Převrátilose na střechu. Měli štěstí, protože nějaký řidič jedoucí po dálnici, hned zavolal záchranku. Ta tu byla za pět minut.

Zatím se zloději Mercedesu dostali do své skrýše ve staré opuštěné továrně.
„Tvůj první úlovek a ty to hned zvoráš, ty idiote,“ řval na zloděje šéf bandy. „Ani si nevšimneš, že má auto majáček. Si snad slepej???“nedal si pokoj šéf a zloděj se začal vymlouvat : „Hned jak jsem auto otevřel, ten chlap vyšel a volal na mě ať vypadnu z toho auta, opravdu jsem musel jet. Ten chlap vůbec nevypadal jako policajt.“
„Jestli to ještě jednou zvoráš, zabiju tě. A myslím to vážně,“ zase zařval šéf.

Zatím šéfová vykládala kolegům, co se stalo a jak jsou na tom Tom a Semir : „Byli převezeni do nemocnice a tam se je snaží zachránit. Prý už musí jen čekat, čekat a čekat. Nic jiného v nemocnici dělat nemohou. Je u nich Andrea a čeká na zprávy o nich. Jakmile se něco dozví, zavolá nám. Budeme potřebovat někoho, kdo bude řešit tento případ, když tu nejsou Tom a Semir. Bude to Bonrath a Herzberger.“



„My, proč my???,“zeptá se tupě Bonrath a šéfová ho odbije : „Už jsem to říkala, nejsou tu Tom se Semirem. Mám to snad opakovat stokrát. Tak ať už jste na místě, kde se to stalo. Je to na 92.kilometru.“
Dieter a Hotte už radši nic neříkali a rozjeli se tam…

Exclamation 2. díl Exclamation

Když Hotte a Dieter přijeli na místo nehody, našli nějaké stopy auta, náboje od jakési pistole prozatím neznámé ráže a pytlík od bonbónů. Ještě jednou ohledali místo činu. Nic jiného ale nenašli. „Sergeji, dej tyhle věci k vám na technickou, třeba něco zjistí,“ řekl menší z policistů ilegálnímu přistěhovalci, kterého omylem zaměstnali u popelnice, pardon u policie a rozhodli se ho už nevyhodit a aby zabránili skandálu, pořídili mu i německé občanství.



Zatím všichni, co byli na služebně vyčkávali, co se děje s Tomem a Semirem, kteří leželi v nemocnici a doktoři mohli prý jen čekat a čekat…. Ale to už jsem říkal. Říkal jsem i to, že u nich byla Andrea a dohlížela na zdravotní stav obou, tedy především svého manžela. Právě volala na služebnu: „Vypadá to, že snad už budou v pořádku. Oba se probudili a to nejhorší už mají za sebou. Přesto nebudou moci alespoň měsíc a půl chodit a nejmíň 3 měsíce běhat. Takže to vypadá na dlouhou dovolenou. Semir mi kdysi říkal o podobném případu. Máte ho ve spisech – kradli se auta a převáželi se na východ.“ Najednou se přerušil signál a telefón začal dělat ou tú tú tú tú. „My víme, že jste O2, nemusíte to furt opakovat,“ snažil se zaměstnanec policie vysvětlit telefonu, který posléze vypnul.

Poté, co Herzberger s Bonrathem přijeli na KTU, zjistili, že stopy jsou ze Semirova auta. Zločinců byla jen pistole a tato ráže se velmi dlouho nepoužívala. „Jsou to pistole s druhé světové války, dnes už zakázané. Nevím jak se sem mohli dostat,“ usoudil Hartmutt a chtěl pokračovat, ale než se zmohl na slovo, zazvonil Hottemu mobil. „Máme někoho, kdo zná podobný případ. Máme jeho adresu – Bundesrepublik Strasse 185, Dortmund. Jeďte za ním!“ a než mohl kdokoliv, co říct, šéfová přerušila hovor. Dieter a Hotte narychlo odjeli. Hartmutt tam pořád stál jak opařený. „Mohli alespoň počkat a vyslechnout, že na pytlíku od bonbónů nejsou žádné stopy."

Zatím, Dieter s Hottem dorazili z Kolína do Dortmundu. Hledali Bundesstrasse, ale když zjistili, že mají hledat Bundesrepublikstrasse, přeprogramovali GPS a dostali se tam. Otevřel bývalý Semirův parťák…

Exclamation 3. díl Exclamation

Frank Stolte teď žil poklidným životem na samém okraji Kolína.Vypadal velmi nesympaticky, jak si myslel i Dieter a Hotte. To samé si myslel zvláštní muž, celkem normálního vzrůstu o nich.“Tak tlustého policistu jsem ještě neviděl. A ten vysoký vypadá také nějak podezřele.,“ pomyslel si Frank a hlasitě zamručel : „Ukažte mi průkazky!“ Dieter a Hotte udělali, co chtěl. Hottemu spadla průkazka a když se pro ni chtěl sehnout, musel si držet kalhoty, aby mu nespadly, protože si doma zapomněl pásek. Frank i Dieter se tomu hlasitě zasmáli.



„Proč za mnou jde policie, překročil jsem rychlost???“ zasmál se Frank. „Znáte Semira Gerkhana,“ zeptal se obtloustlý policista. „To víte, že ho znám. To je můj bývalý parťák od dálniční polici. Je s ním něco?? Frank okamžitě vytušil, že tu policisté nejsou jen tak. „Tak co s ním je???“ nabádal policisty k odpovědi. Odpovědi se ujal habán : „Semir je bohužel na vrakov... ehm v nemocnici a s ním i jeho partner.V nemocnici je proto, že parta, která kradla auta, po něm střílela a on se střelám vyhybal. Pak strhl volant a auto se převrátilo na střechu. Vy jste jediný, který zná podobný případ. Potřebujeme vaši pomoc.“



Zatímco dva „náhradní“ komisaři trčeli u Franka, Andrea už málem pozvracela dva záchody a pořád jen brečela a brečela. „Bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů...“ brečela Andrea(přibližně takhle).
Utěšovala jí její sestra a pár dalších zaměstnanců dálniční policie. Andrea nebyla schopná práce.

Exclamation4. dílExclamation

Jestli jste si mysleli, že nechám Andreu vyhrabat z té tzv. krize, tak jste na velkém, troufám si říct až na brutálním omylu.Ale co se děje s Andreou teď není podstatné, hlavní je to, co se právě děje s Frankem Stoltem.

Frank Stolte se rozhodl spolupracovat a přicestoval s dvěma zvláštními policisty na stanici. Zjistil, že tu nezná vůbec nikoho, kromě Semira, který by tu měl pracovat. Všichni pracovníci jsou obmněnění a on tu nikoho nezná. I dálniční budova je úplně jiná. Nakonec se šli podívat k šéfové. Kancelář vypadala zpočátku útulně, ale pak.... No prostě takový “bordel” pod stolem ještě Frank na policejním pracovišti neviděl.
“Vítejte u nás Stolte,” ujala se slova šéfová. Omluvte prosím tady ten nepořádek, to víte uklízečka se nám na to vybodla, nestačil ji plat. Chtěla ho zvýšit, no to teda, chtěla jsem jí dát pár facek, chce větší plat a....”
“Paní Engelhardtová, můžeme se prosím vás nějak dostat k mému tématu???,” řekl celkem naštvaný Frank.
“Ale ovšem, ale ovšem, slyšela jsem, že se k nám chcete vrátit. Tak tedy, vítejte u nás.”



Poté, co se Frank podíval k šéfové se hned chtěl podívat, co se děje se Semirem a jestli je to opravdu ten Semir s kterým byl celý jeden rok u dálniční policie a vyřešili spolu plno případů.Než však Frank dopřemýšlel, už byl u auta. A než si stačil všimnout, že je u auta, narazil do jednoho. Právě do policejního Porsche.Samozřejmě, že na něj vylítli Hotte a Dieter.
“Neumíš dávat pozor, ty tupče!!! Ty si úplnej idiot viď!!! No to je opravdu skvělý vidíš tady tu šmouhu, tu si udělal ty!!! No tohle, to je skvělý....”
Zatímco Hotte a Bonrath nadávali nad rychlým autem, Frank odjel vstříc nemocnici.

Exclamation5. dílExclamation

Frank se konečně dostal k nemocnici. Před nemocnicí už na něj čekala Andrea.
„Kde je Semir??“, zeptal se Frank.
„Pojď za mnou, dovedu tě tam, řekla Frankovi pořád ještě vzlykající dáma, kterou Frank poprvé viděl v budově dálniční policie. Budovu viděl také poprvé, byla přesunutá od motorestu jinam. Tam, kde Frank potkal
Maraike už nebyla dálniční policie. Zůstalo tam jen parkoviště. Ale to teď není zajímavé.
Když Frank došel k pokoji, kde měl údajně ležet Semir, na chvíli se zastavil. Na chvíli vstoupil.
„Semire?!“, skoro zakřičel, když uviděl svého bývalého parťáka polomrtvého.
„Já ho dostanu, já ho dostanu!!!“.Frank vypadal, jako kdyby chtěl všechno rozmlátit.
„Koho?“, zeptala se ubrečená Andrea, která se konečně na chvíli pousmála.
„Přece toho, kdo málem dostal Semira“, odpověděl jí Frank a pokračoval : „Tyhle bandy prodávají luxusní auta na východ. Rusko, to bude jejich cíl. A počítám, že Semirův nynější parťák by chtěl své auto zpět. Jdeme na to, jdu zavolat Bonrathovi a Hottemu.“



Hotte a Bonrath přijeli ve dvou autech. Hotte si přesedl k Bonrathovi do Porsche. Frank dostal Audi. Dřív míval také Audi, ale mnohem starší. Tohle bylo mnohem luxusnější a novější, maximální rychlost velká. To bylo něco pro Franka. Na chvíli zavzpomínal na společné chvíle s Ingem, na jejich velký případ s devadesátým druhým kilometrem.
„Zajedeme se podívat do hnízda těch předchozích, kde jsme pátrali my se Semirem. Počítám, že nic nenajdeme, ale potřebuji se rovzpomenout, jak to ty bandy měli uspořádané.“

Exclamation6. dílExclamation

Když Frank s Dieterem a Hottem dojeli ke staré budově, Frank si vše prohlédl. Zašel se také podívat na střechu, na místo, kde mu Semir zachránil život. Poté si zavolal na služebnu, kde nyní za Andreu zaskakovala Reginu.
"Haló, tady je Frank, Frank Stolte. Musíme si nechat prověřit všechny stavby, které mají alespoň něco společného s budovou
v Westkreuzu, číslo tý opuštěný továrny tu nikde nevidim. Už to mám číslo je 13. Ulice Berlinstrasse."
Regina se do práce pustila.

Dieter se Franka ještě na něco zeptal. "Nevíš náhodou, jak se jmenovali někteří z nich. Mohli by být propuštěni a teď naplánovat podobnou akci znovu.
"Heeeej Hotte, hamburgery až potom," zavolal Frank na Hotta, když okukoval nabídku u KFC.
"Jo, ale dám si je v mekáči," řekl mu Hotte.
"V Mekkáči??? Copak seš Arab?," pokusil se o vtip Dieter.
"Nikoho si nepamatuji, už je to přece jen dlouho. Ale určitě to bude ve spisech," vrátil se k tématu Frank a pokračoval : "Stejně se musíme vrátit a zeptat se Reginy, jak pokročila."

Když se vrátili na služebnu, zaskakující sekretářka zatím nevěděla o podobných domech nic, ale hledala je dál. Hotte s Dieterem šli hledat spis. Po třiceti minutách ho přinesli Frankovi.
"Regino, mohla bys nám něco zjistit? Kteří z nich jsou venku?, " zeptal se Frank.
"Hned to bude," odpověděla mu Regina.



"Mám to. Dávno z vězení už je Kalle a nedávno byl propuštěn i šéf bandy. Jeden zemřel na rakovinu plic, další dostal infarkt. No, podle mě jsou Kalle a šéf slibné stopy," dopověděla jim svoji řeč již dnes vyčerpaná Regina.
"Dobře, dej mi adresu toho šéfa." Dieter a Hotte a jejich posila - Frank se vydali k šéfovi.

"Halooo, je tam někdo," zvolal Frank poté, co asi podesáté zazvonil a nikdo neotevíral. Zkusil zaťukat. Dveře se samy pootevřely.
"Tady něco nehraje. Dietere, pojď tudy, já jdu přes balkón a ty Hotte..., ty pojď druhou stranou. Tou co nejde Bonrath."
To, co našli, nečekali...Šéf bandy s kulkou v hlavě. Viděli, že tenhle případ nebudou mít tak lehký.

Exclamation7. dílExclamation

Frank rychle zavolal Regině. "Ahoj, šéfa jsme našli mrtvého, pošli sem techniky. A rychle nám dej adresu Kalleho !"
"Je to Hürth, Berlinstrasse 71," řekla Frankovi Regina a položila telefon.

Naše trojka, Dieter, Hotte a Frank dojeli ke Kalleho bytu. Několikrát zazvonili, ale nikdo se neozval.
"Třeba je taky zastřelený", napadlo Hotteho.
"Kdyby byl zastřelený, tak by podle mě byly otevřené dveře. Aspoň to tak bývá," řekl mu na to Frank a pokračoval :" Musíme vykopnout dveře. Bacha, ano Alexandra Bacha, toho rakouského ministra financí.
Vtípku se nikdo nezasmál a tak Frank vykopl dveře.

Frank měl opravdu pravdu. Nikdo zastřelený v bytě nebyl. Vypadalo to tu, jako kdyby už tu nikdo dlouho nebyl.
"Trošku to tu prohledáme, třeba najdeme nějakou stopu." Frank dal starší dvojce pokyny a rozdělili se v pátrání.
Po 15-ti minutách hledáních konečně Dieter něco našel. "Hele, to by mohlo být ono. Plán továrny a adresa."

Frank rychle naskočil do auta a uháněl k továrně, kde nejspíše je Kalle. Dieter a Hotte ho následovali.

Když Frank dojel k továrně, uviděl plno luxusních aut a pár lidí, kteří se o auta starali. Jednoho si hned vypůjčil.
"Kde je Kalle?," zařval na něj Frank a namířil na něj pistoli.
"Nevím, o kom mluvíte." Zločinec mu odpověděl celkem klidně.
Frank s ním začal tlouct o zeď. Byl hodně rozčilený a věděl, že jim Kalle tenkrát na policejní stanici lhal.
Když se Frank dostal k hlavě, zločinec konečně začal spolupracovat.
"No dobře, dobře, jel zabít nějakého svého bývalého přítelíčka od policie, Sefir nebo Semir, něco takového."
Frank ještě jednou preventivně hodil zločince na zeď a vlezl do auta.
"Šéfová, tady Frank. Rychle pošlete pomoc k Semirovi do nemocnice a přijeďte sem, do továrny, pozatýkat tu bandu. Teď spěchám za Semirem..."



Frank přijel před nemocnici. Chvilku za ním i Bonrath s Herzbergerem, kteří nedostihli rychlého Franka u továrny, ale až tady u nemocnice. Frank si začal uvědomovat, že je to závod o život. Semir už může být dávno mrtvý.

Frank doběhl přesně, když Kalle vytáhl zbraň. Vrhl se před Semira s výkřikem Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Kalle se ihned rozběhl pryč opačným směrem než přibíhali Dieter s Hottem. Ti ho začali ihned pronásledovat.

Exclamation8. dílExclamation

Dieter a Hotte ještě pronásledovali Kalleho a ani si nevšimli, že krvácejícího Franka se ujala sestřička. Ale mohlo být jedno, jestli se ujala nebo jestli ne. Frank byl na místě mrtev. Kulka ho zasáhla přímo do srdce.

Dieter a Hotte o tomhle neměli ani tušení. Kalle jim teď prchal v kradeném autě. Oni ho pronásledovali ve svém Porscheti.
"Kobra 19 volá centrálu," křikl na vysílačku Hotte.
"Centrála slyší," řekl Müller.
"Pronásledujeme černé Audi, jede po Hastelmannstrasse směrem na jih."
"Dobře, pošleme vám nějaké posily," ozval se naposledy oblíbený Sigi Müller a Hotte s Dieterem jeli dál.

"Dietere, vždyť on tu rozboří celou ulici, zkus ho odtlačit," vykřikl vyděšený Hotte.
"Jo, jo." Dieter vypadal dosti klidně.
Porsche do auta najelo a to udělalo smyk. Nakonec skončilo v pouliční lampě. Kalle byl na místě mrtev.

Případ je vyřešen a Hotte s Dieterem čekali, co bude se Semirem a s Tomem. Bylo jim líto mrtvého Franka.
Za chvíli jim ale zavolala šéfová :"Právě byly ukradeny další dvě auta!"
"Ale, ale, to není možné, Kalle je mrtvý."
"Je možné, že je to jiná banda, ale to je velice nepravděpodobné. Měli byste jet omrknout tu továrnu."



Hotte a Dieter se rozjeli do továrny.
"Tak co, našel si něco, Dietře?," zeptal se Hotte.
Dieter Bonrath, vyšší s policistů, pořád ještě koukal na vizitku, kterou našel.
"To, to přece není možné. Ten už snad... To jméno...Tscherny!"

Exclamation9. dílExclamation
"Mě se zdá, že by měl být Tscherny mrtvý, ne? To už je snad po třetí, kdy by měl být znovu naživu," dořekl Bonrath svůj proslov a chystal se zavolat na služebnu.
"A co když to je úplně jinak? Co když tohle byla jen "pobočka"? To znamená, že by byly tyhle pobočky po celém Německu," řekl Hotte a Bonrath zavolal na služebnu, že potřebuje adresu bývalého bytu Tscherného, který by měl být opuštěn.
"Ten dům měl být zbourán," řekla Regina a pokračovala: "Ale nakonec nebyl.Nikdo tam už nebydlí, to by mohla být ta správná skrýš."
"Dej ještě odposlouchávat tenhle telefon, je to 00458862, díky."Bonrath nadiktoval číslo s vizitky nebo spíše z kusu papíru, který našel.
"A my se vydáme za Tscherným, co říkáš Hotte"?

Hotte s Dieterem dojeli ke zřícenině, kde by neměl nikdo být.
"Ahoj Tscherny, tak co auta," zeptal se Dieter vykuleného Tscherného, který nic nechápal.
Chvíli se ho vyptávali, ale *překvapivě* z něj nic nedostali.
"Tak půjdeme na služebnu," zavzdychl si Hotte.
Tscherny se zvedl :" Můžeme jít."
Střela....Tscherný padl mrtev k zemi.

"Kdo to byl?" Hotte to přímo zařval na Dietera, který ukázal ven na střelce a už utíkal ven k autu.
"Rychle do auta, Hotte!"
Začalo pronásledování, Hotte s Dieterem se mu už lepili na paty, ale on naposlední chvíli odbočil a Dieter musel auto otáčet.
Pořád ale auto viděli. Střelce už pronásledování zjevně nebavilo a začal střílet. Nejprve okénko, pak střelil do motoru, víko se nadzvedlo a Dieter s Hottem nic neviděli. Zastavilo je až policejní osvětlení.
"Skvělý, teda. Tscherny je mrtvej a tenhle nám prchnul."
"Nic si z toho nedělej, Dietře. Máme "espézetku" a s tou ho máme v hrsti." Laughing Laughing Laughing



Exclamation 10.díl Exclamation
Když Dieter s Hottem přijeli na stanici, šli hned za Reginou, která jim měla povědět, kdo je vlastníkem SPZ.
"Tak, ta espézetka...," začala Regina, ale přerušil ji Dieter :"...je kradená."
"Ne není," podrážděně řekla Regina a už se přerušit nenechala.
"Auto patří jistému Karlu Luisovi, krádeže aut, ale hlavně pašování drog ve velkém."
"Pašování drog, si si jistá?" Hotte začínal pochybovat, že tenhle případ bude něco malého. Auta a drogy, to určitě jde dohromady.
"Ano jsem, adresa je Alemaanen Strasse 48."

Zatímco Hotte a Dieter se vydali směr Alemaanen Strasse 48, Andrea dál vzlykala u Semirova lůžka. Ani s Tomem, ani se Semirem to nevypadalo moc dobře. Ale lékař jim dával naději, protože se jejich stav, sice málo, ale zlepšil. Tak si plakej, Andreo, my musíme zpět za naší neohroženou dvojkou. Wink



Karl Luis sice očekával návštěvu policistů, ale ne tak brzo.
Když mu někdo zabouchal na dveře se slovy :"Otevřete, tady policie," na nic nečekal a začal prchat.
Rozmýšlel se kam. Nakonec skončil ve svém autě. Vyjel z garáže a málem přitom zajel Hotteho. Dieter a Hotte totiž slyšeli v garáži šramot a tak se k ní vydali.

Karl Luis ujížděl a Dieter s Hottem ho chvíli pronásledovali. Pak Dieter a Hotte zpomalili, aby je neviděl a myslel si, že je setřásl. To se jim také povedlo. Karl dovedl naši dvojku až k velkému opuštěnému komplexu.
"Máme je!" Dieter a Hotte se smáli, jak se jim to povedlo.
Zavolali si na stanici :"Šéfová, potřebujeme zásahovku!"

Exclamation 11.díl Exclamation - věnováno cobře12 a JSSVLVKMK
"Dietře, jak dlouho už to trvá?," zeptal se Dietera Hotte.
"Hotte, ptáš se mě už asi podvacátý, nemusíš se mě ptát každejch pět vteřin."
Tyhle rozhovory trvaly něco kolem čtvrt hodiny, než přijela zásahovka. Dieter už už chtěl Hottemu dát ránu pěstí do nosu, ale právě se objevila zásahovka, a tak z toho nic nebylo.

Zásahovka zasáhla, všichni byli pochytáni a auta byla zabavena.
Hottemu ale pořád vrtal hlavou Karl Luis.
"Co by měl společného drogový dealer s lupiči aut?" Hotte přemýšlel usilovně.
Vytáhl mobil a zavolal na KTU. "Nenašli jste náhodou v autě stopy po nějakých drogách?"
Hartmutt z KTU mu ihned odpověděl : "V autě Karla Luise a ještě jednoho byl nalezen kokain."

Hotte rychle šel za Dieterem, který už se radoval z toho, že mají případ vyřešený a on dostane volno, aby si mohl zajít na večeři s Barbarou, která ho sice zprva odmítla, ale jen zprva. Wink
"Co zase chceš Hotte? Dnes máme šťastný den, máme volno. Very Happy
"Ne, nemáme, rychle vyzpovídat Karla Luise, v autech se našli drogy, měl jsem pravdu."



"Ahoj Karle, tak kde máme schovný ty drogy, co?" Tak s těmito slovy vešel naštvaný Dieter do místnosti, kde se právě chystali vyslechnout Karla Luise. Hotte se začal smát, když si všiml, jak se na něj podíval Karl.
"Co je na tom k smíchu, Hotte? Zkazil si mi večer," řekl Dieter Hottemu.
"Hele, mě vaše bláznivý večery nezajímaj, hoši. Co ode mě chcete? Auťáky máte," pohrdavě pronesl Karl a chtěl pokračovat, ale Dieter ho přerušil.
"Nemáš náhodou bráchu ve vězení? Honem řekni, kde jsou drogy nebo může na propuštění za vhodné chování zapomenout."
"No dobře, dobře, drogy jsou v pr****," zasmál se jim Karl do očí.
"No tak jak chceš," řekl Dieter a vzal do ruky telefon : "Haló, věznice Nordstadt Berlin? Potřebuji mluvit s ředitelem věznice."
"Co blázníte?," otočil se na dvojku Karl.
"Buď místo, kde jsou drogy nebo tvůj brácha skončí ještě chvíli v lochu," odpověděl mu klidně Dieter.
"No dobře, drogy jsou v několika opuštěných továrnách v Německu, stejně jako auta. To co vás zajímá je v Hunsheimer Loch 23, továrna skoro na spadnutí."

Dieter a Hotte si říkali, že to s pobočkami a drogami bude pravda. I Karl jim to svoji výpovědi potvrdil. Teď musí rychle do Hunsheimer Loch.

Když se tam dostali, nikdo už tam nebyl. Technici z KTU opravdu našli stopy po drogách.
Ale nikdo tam nebyl. Kdo je varoval? Dieter a Hotte byli zklamáni, že musejí pátrat dál. Tenhle případ bude jak se zdá celostátní. A pak je to napadlo - mafie...

Exclamation 12.díl Exclamation - věnováno administrátorce fóra Woxys, za to, že to tu ještě nespadlo Laughing, a že to tu drží a Alešovi Vaňkovi, který sem sice nechodí, ale fórum se rozběhlo jen jeho zásluhou !

Když se Hotte s Dietrem vraceli služebním Porschetem, hlasitě přemýšleli o tom, kde by se mohla banda či mafie, to ostatně byla věc názoru, schovávat. Hlavou jim pořád projíždělo jméno Tscherny. "Co když tu opravdu nebyl jen tak "navíc"?," zeptal se Hotte Dietera. "Vzpomínáš na toho pohřebáka tenkrát? To je určitě ono.", dořekl Hotte a vzal do ruky mobil.
"Regina? Potřebovali bychom zjistit, jestli nemáme ve věštírně (Hotte tak nazýval počítač) něco o jednom pachateli." Náš mužík při těle še vysvětlil Regině a ta se dala do hledání.

Za pět minut zazvonil mobil melodií Krtečka a Hotte zvedl mobil. "Heuréka", zařval Hotte. Dieter se strašně lekl a málem se srazil s projíždějícím autem. "Hotte, já řídím, řídím já...", snažil se Dieter osvětlit situaci Hottemu, který se právě mu právě omlouval. "Víš, co jsem zjistil?", začal po chvíli, kdy už se oba otřepali z vyděšení Laughing a pokračoval : "Ten pohřebák utekl z vězení před pěti měsíci. Doma sice asi nebude, ale třeba u něj něco najdeme." Hotte udal Dieterovi souřadnice, respektive ulici a číslo domu. Za chvíli byla naše dvojka u něj doma.

Nejprve zjistili, jestli je někdo doma. Samozřejmě, že nikdo. Pečlivě prohledávali každý kout, až se Dieter dostal k psacímu stolu. Stálo tam Hallo Thomas... Začátek ani konec dopisu Dietera nezajímal. Nezajímal ho ani obsah dopisu. Ale to písmo, to už někde viděl. "Už to mám, ten papírek, co na něm byla adresa Tschernyho. Hotte, jedem k Hartmuttovi, mám to!"

"Ano, to písmo je stoprocentně stejné", začal Hartmutt a pokračoval : "Jestli se našli nějaké otisky a jestli k někomu patří vám zavolám tak za hodinku, hodinku a půl. Mám tu ještě prohlédnout jedno auto."


Tak co ten dopis. Najdeme otisky prstů? Nebo budou muset Hotte a Dieter vsadit na něco jiného. To vše už brzy.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Tož, jsem zvědavá, jak si s tím oba ti truhlové poradí Smile
Vtipně jsi vyřadil Toma a Semirka ze hry a dialog na začátku se blíží stylu seriálových rozhovorů, to je fajn Wink
Jen Ti radím, Erone, ať si dáš pozor na opakování jmen. Nemusíš pořád psát ,,Tom, Tom, Tom" - jde to přeci nahradit jednoduchými spojeními ,,modrooký policista, vyšší z komisařů, elegán" a podobně Smile určitě to bude působit ještě lépe Smile

Začátek je slibný, jsem zvědavá na pokráčko Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Díky moc, dám si pozor, uvidíme, jak se to bude vyvíjet, ještě to sám úplně nevím Laughing Laughing Laughing

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Ten první odstavec byl super, jako bych ty dva viděla. Za to ve třetím na mne strašně tíživě dopadlo slovo čekat, (nevím jestli záměrně, ale moc pěkně použité)

    Každopádně tě musím obvinit ze strašlivého činu: jak jsi té povídky mohl dát jen takový kousek? No, doufám, že to pokráčko bude skutečně brzy, protože děj se vyvíjí víc, než slibně.

    Ale stejně se velmi bavím jen při matné představě výrazů těch dvou v prvním odstavci, Wox má pravdu, ze hry jsi je vyřadil
    vtipně!


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Díky moc a díky za upozornění u toho odstavce...

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    eron napsal:
    našli nějaké stopy auta, náboje od jakési pistole prozatím neznámé ráže a pytlík od bonbónů.

    tak tohle mi úplně připomnělo Pratchetta, a z jinak nevysvětlitelných důvodů to považuji za vynikající popis:)

    eron napsal:
    zaměstnali u popelnice, pardon u policie
    taky pěkné Smile

    eron napsal:
    „My víme, že jste O2, nemusíte to furt opakovat,“
    lol lol looool, O2 nesnáším, pitomci jedni, i když mám podezření, že v tomhle jsou možná nevinně...možná...ale snaha jim něco vysvětlovat a ještě přes telefon je hodna obdivu Smile

    eron napsal:
    „Mohli alespoň počkat a vyslechnout, že na pytlíku od bonbónů nejsou žádné stopy."
    pevně věřím, že onen pytlík bude mí ještě důležitou úlohu, jsem strašně napjatá, jestli v něm původně nebyly třeba hašlerky...

    a tak už se nemohu dočkat, co bude dál


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    „Bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů...“ brečela Andrea(přibližně takhle).


    chi chi...aneb jak by řekla Wox, muhehehehe Smile

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Teďka mě toho moc nenapadlo. Akorát ztrapnit Hotteho a Andreu... Laughing

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Nový 4.díl po velké odmlce je tu!!!!!

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Hm, zajímavá povídka, erone Smile Máš velmi zajímavý styl a příběh vypadá dobře Laughing Těším se na další díl!

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Díky moc, další díl by mohl vyjít o víkendu..

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Další díl vyšel s obrovským spožděním, ale je tu. Tak si tento nezáživný kousek alespoň trochu vychutnejte...

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Sice jsem proletěla jen první odstavec,ale jestli to tak pokračovalo dál,tak udělali z toho výmezdu pěknou frašku. Laughing

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Tak konečně se někdo pustil do povídky, kde vystupuje i Frank Stolte a zatím to vypadá moc dobře. Už se těším na další díl Wink

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak jelikož jsem zase opožděná, nestihla jsem ti okomentovat ty nejlepší hlášky jako první, neboť mě předběhla Fí! Very Happy Se vším s ní souhlasím! To O2 bylo dobrý, mi to připomíná jeden vtip, ael ten tu teď nebudu rozebírat! Very Happy

Jinak jsi mě pěkně zmátl, protože jsem myslela, že Hotte a Frank se znají. Herzberger snad byl už v první sérii. Za kolegu měl tuším to mladý ucho! Laughing Nebo že by to bylo ve druhé sérii? Ale řekla bych, že ne! No, ale to je fuk, pro tuto povídku to není důležité! Laughing Je to vlastně tvůj příběh! Very Happy Wink

No, a jak to tedy bude dál? Nějak jsi mě napnul do nedočkavosti na další odstaveček! Very Happy

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Takže, abych to tu osvětlil :
Karin, cobra 12 a JS. - Díky za kladné odpovědi, to vždycky potěší...
Frank Stolte skončil v 1.sérii, na to v prvním díle druhé série přichází Hotte s Manfredem Meier-Hofer, takže Hotte s Frankem se nemohli setkat a vadila tomu jedna jediná epizoda Wink

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    eron mi vyrazil dech, když napsal:
    vzlykající dáma


    No teda, Andrea a dám, erone, nezlob se, ale mne to...mne to prostě z nějakého důvodu strašně rozesmálo:D

    A jinak se to začíná celkem zajímavě vyvíjet, ale dílečky jsou tak krátké, že toho víc asi nepoznamenámSmile)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Tak teď jsem se předvedla jako naprostý Kobřácký amatér! Crying or Very sad Dobře, tak já se ti teda omlouvám! Takový menší trapásek! Very Happy No nic! Jinak s etěším, kdy bude pokračování! Very Happy Very Happy

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
To nevadí, já to dřív také nevěděl. A teď už to víš i ty Wink
Pokračování bude snad do konce ledna...

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tak, vyšel nový díl, tak si ho přečtěte Cool

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Very Happy Very Happy
Jooo, Frank se ukázal jako pěkný organizér! Prý Hotte, jdi tamtudy, kudy nejde Dieter! To mě rozesmálo! Very Happy Very Happy

A Rigina místo Andy? Tady chce někdo udělat Woxys radost, ne? Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Cool

No a jak to bude pokaračovat? Snad už pkračování bere za kliku! Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Myslím, že Woxys to moc nepotěší, protože na kritizování jíí tu zůstane už jenom Frank Laughing

Jinak nějak mě to teďka celekm bere, tak pokráčko snad co nejdřív... Laughing

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak jsem si taky konečně přečetla tuhle super povídku...je skvělá, ale teda ta Regina? Chudák Andrea Very Happy ...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Takže Hotte je na Mekáč, jo? Lepší volba z toho fastfoodového zla Laughing

Chudáci malí, doufám, že se uzdraví... a jsem zvědavá, zda tam Frank nakonec zůstane Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Všelicos : Hotte je i na Burger Kingy, ale nejradši má "Mekkáč" Very Happy
Tak okolo Franka buď zvědavá dál Smile

Ivett : Díky

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Pěkně se to rozjíždí. Koho najdou příště s kulkou v hlavě? Kalleho nebo tobude on, kdo zastřelil šéfa. Nebo že by se v Kolíně objevila nějaká nová mafie? No nechám se překvapit a počkám na další díl Twisted Evil Wink

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Nebudu nic prozrazovat, protože bych prozradil celý díl Smile

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Plním slib a píši komentář Laughing Laughing

„Sergeji, dej tyhle věci k vám na technickou, třeba něco zjistí,“ řekl menší z policistů ilegálnímu přistěhovalci, kterého omylem zaměstnali u popelnice, pardon u policie a rozhodli se ho už nevyhodit a aby zabránili skandálu, pořídili mu i německé občanství.

Shocked Shocked to jsou na tom v Německu ještě hůře než my? Very Happy

Bleh, andrea... no ta aby se tam neobjevila Confused její scéna je dosti... bizarní Laughing Laughing

Andrea už málem pozvracela dva záchody a pořád jen brečela a brečela. „Bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů...“ brečela Andrea(přibližně takhle).
Utěšovala jí její sestra a pár dalších zaměstnanců dálniční policie. Andrea nebyla schopná práce.


No teda, Anna je drsná, fackovat nebohou uklízečku, ech Very Happy

"Heeeej Hotte, hamburgery až potom," zavolal Frank na Hotta, když okukoval nabídku u KFC.
"Jo, ale dám si je v mekáči," řekl mu Hotte.
"V Mekkáči??? Copak seš Arab?," pokusil se o vtip Dieter.


Milý vtípek Smile

---------

Rozhodně je zajímavý nápad vyřadit ze hry hlavní hrdiny a naopak dát důraz dát Hotteho a Ditera. Fajn je i to, že jsi vytáhl Franka Stolteho - ještě bys mu mohl vymyslet zajímavou minulost a to, proč od Dálniční odešel.
Zajímavá povídka... přiznám se, že humor není úplně v mém stylu, ale ono obsazení postav je skutečně fajn Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
No jo, ve třídě mi vyčítali, to, co jsem provedl Andree Cool

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Nový díl je tady ! Frank určitě hlavní postavou tohoto dílu...
Jak budou nové díly přibývat, záleží hlavně na tom, jak budete toto dílko komentovat.
Já pak budu určitě raději psát nové díly, něž když nebudu vědět, jestli to někdo přečetl...

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Když se Frank dostal k hlavě, zločinec konečně začal spolupracovat.
"No dobře, dobře, jel zabít nějakého svého bývalého přítelíčka od policie, Sefir nebo Semir, něco takového."


Sefir, to už je skoro jako safír Very Happy

Hezké pokráčko Erone, jen doufám, že Frank akorát zakřičel a Kalle nestiskl spoušť, tudíž by měl pan Stolte vstát ze země a vydat se za podezřelým, protože Hottebu s Dieterem by nejspíš utekl...
No ale autor jsi tady ty, tak ti do toho nebudu kecat Embarassed Laughing Laughing Laughing Takže já trpělivě čekám na pokráčko Wink

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Wow, doufám, že je Packal zachráněn Laughing Laughing Laughing a nejvíc se mi líbila poznámka o vtipu, kterému se nikdo nezasmál Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ó, vtip vtipu byl v tom, že s enikdo nezasmál! Tomu jsem se smála víc jak samotnému džouku! Very Happy Very Happy

Co se stalo s Frankem? Dohnali Dieter a Hotte Kalleho? Je Kalle opravdu ten hlavní v bandě?


Tak přesně tyto otázky si kladu taky! takže honem s pokráčkem! Very Happy Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
cobra12 : Počkej si, a uvidíme jestli Frank jen zakřičel nebo jestli "zařval".
Woxys : a díky, ten vtípek, to jsem si zrovna vzpomněl na dějepis Cool Cool
JSSVLVKMK : včera se mi tam nechtělo psát POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ, tak jsem tam napsal tohle.

Všichni jste mě potěšili, o pokráčko se pokusím už brzy.

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Eron napsal:
    "V Mekkáči??? Copak seš Arab?,"

    tohle se zas líbilo mně Very Happy

    Eron sadista Smile napsal:
    Frank ještě jednou preventivně hodil zločince na zeď a vlezl do auta

    ano, ano, není nad prevenci, i když tady by byla želízka milosrdnějšíSmile

    no, nebudu to psát, když už to tu jednou je.....ale ano, budu: jsem opravdu zvědavá, co bude dál.


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Další nový díl byl přidán. Můžete se kouknout.

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ohooo, chudák Frank, obětoval se za Semirka... hrdina Crying or Very sad
Doufám, že kluci přežijí, bez nich by to nebylo ono Wink milý díl, nečekala jsem, že Franka zabiješ Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Wox : Díky za komentář, ale nevím, jak se ti to bude líbit dál. Konec mám už teď předem vymyšlený a neřekl bych, že nějak radostný. Frank měl zemřít už od začátku, otázka byla jen "kdy". Embarassed Crying or Very sad

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ó, chudáci cajti, to bude velká vyvražďovačka, co? Laughing Laughing Laughing tak ať Ti konec vyjde dle Tvých představ Smile
Jen doufám, že Frank neumřel zbytečně, když zachraňoval packu Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jééé, král je mrtev! No tak ať tedy žije král Semir, ale pokud už máš vymyšlený konec a říkáš, že nebude radostný, předpokládám, že Semir zemře! Crying or Very sad Crying or Very sad A tak tedy doufám, že přežije alespoň král Tom! Very Happy Very Happy Diktátoři jsou mrtví, ať žije prezident! Rolling Eyes Very Happy Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Vidím, že se tu pouštíte do toho, jak dopadne konec. Konec sice už vymyšlený mám, ale teď teprve budu muset vymyslet ty díly mezi tím.

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Teda Erone, v životě bych nevěřila, že Franka zabiješ Shocked teď už jen doufám, že to Hotte s Dieterem vyřeší a nikoho dalšího zločinci nezlikvidují. Takže tím chci říct, že už se nemůžu dočkat dalšího dílu Twisted Evil Wink

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Díky moc, nevím kdy to napíšu, ale už snad brzy... Cool

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Nově k povídce přidány obrázky. Jestlipak poznáte kdo a co na nich je? Smile

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Obrázky moc pěkné! Všechny jsem poznala! Very Happy Jak jsi to udělal, že je to takové rozmazané? Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Dělal jsem to přes photoshop.

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Nový díl je tu a s ním i Dieter a Hotte Smile

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Skvělý, je to zamotanější, něž moje sluchátka Laughing ale kluci z Kobry 19 se nevzdávají a určitě to vyřeší Twisted Evil
Tak už ať je tu nový díl Laughing Cool

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Takže Tscherny opět mrtvý? U něj si člověk není jistý, jestli někde nemá ten slavný Potterův kámen mudrců! Laughing Laughing

Hotte je dvojka jak se patří, jen by mě zajímalo, jak ti dva rozpletou (nejen cobřiny sluchátka) celý případ. Very Happy Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Díky za komenty, uvidíte, Dieter s Hottem to ještě roztočí po stylu Andyho Lopeze ! Laughing

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Dieter a Hotte sami v akci
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma