AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Vydíraní a únos
Prcek


Založen: 06. 02. 2009
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Byl krásný srpnový den,který se rozhodli trávit náš tým spolu a to bylo ve skupince Andrea a Semir a Jan s Lili,která byla v pátém měsíci těhotenství.Naše čtyřka byla v kavárně kde čekala na svou snídani.

Přišla číšnice
Číšnice: ,,Přejete si?“
Semir: ,,Jednu kávu a pro tebe miláčku?“
Andrea: ,,Já si dám jen čaj děkuji“
Jan: ,,Mě dejte taky kávu a pro slečnu také čaj děkuji“
Číšnice odešla a Semir se ptá Andrey,proč chce jen čaj,že dřív chtěla kávu,ale ta mu na to neodpovídá.Najedli se,no spíš asi jen napili a začli se pohadovat kam půjdou teď,protože jim dala Engelhartová volno.
Semir navrhl ať jdou třeba do Zoo.Všichni s tím souhlasili a tak vzali Andreynu Felicii a jeli k blízké Zoo.
V tom Janovi začal zvonit mobil.Hned jak se podíval na displej tak řekl: ,,Sakra,tak myslím že nám volno skončilo,volá Engelhartová!“
Jan: ,,Ano paní Engelhartová?“
Jan: ,,Jo.....,dobře...........,ne nemáme nic na práci........no dobře........ nashle“
Semir: ,,Co chtěla?“
Jan: ,,Dnes propustili Steva Herlina,který seděl za pašování drog do Francie“.......dál to nedořekl
Semir: ,,Tak to brr,není to ten co nám přes právníka slíbil pomstu?“
Jan: ,,Jo jo to je on!!“,,Šéfová říkala,že můžeme jet tam,kam jsme dřív chtěli,ale že si máme dávat pozor.Herlin už se spojil s jeho kumpány!“
Semir: ,,To je v pohodě nějak to zvládnem a zejtra se mu podíváme na zoubek“

Za 1 hod v Zoo
„Andreo,auto dáme sem“řekl Semir
Tak vystoupili a šli do Zoo.Šli kolem papoušků,lvů atd.

Po 1 hodině venku před Zoo
,,Andreo kam jsi zaparkovala to auto?“zeptal se Semir
Andrea: ,,No přesně sem!!!!!“
Na místě kde zaparkovala Andrea auto,byl už jen vzkaz
V dopise bylo napsáno:Konečně jsem se dostal z basy,ale teď mám udělat kšeft,ale k tomu potřebuji pomoc a víte jakou pomoc?U dopisu stála ještě nahrávací kazetka.
Semir ji dal přehrát a bylo tam nahráno.
Engelhartová: ,,Semire,Jane oni mě unesli,musíte mě odtud dostat poslechněte je nebo mě zabijou!!!“
Dále tam bylo:Teď půjdete na náměstí před Hahnenstrasse a tam máte auto v tom máte další instrukce!

U auta
Semir a Jan ho nejdřív pořádně zkontrolovali jestli tam někde nejsou nějaké bomby,ale zdálo se to čisté.
Semir otevřel dveře a na palubní desce stál dopis.
Za 1 hodinu přijedete ke staré továrně automobilů za městem,tam na vás bude čekat jeden z mých mužů a ten vám to dál vyvětlí.Ale varuju vás něco poserete a Engelhartová chcípne!!Nikomu nic neřeknete!!
Nasedli do auta.Andreu a Lilli vysadili u stanice,aby našli další informace o Herlinovi a jeho lidech a Semir s Janem jeli do té továrny.Andrea mezitím zavolala Janovi,že má spojení s Jamesem Collem(nejznámější drogový diler v Ně.).Tak ať si dávají pozor.

V továrně
Nikdo už tam nebyl,ale byla tam opět nahrávací kazeta.Tu Semir a Jan dovezli Hartmutovi jestli tam nenajde nějaký stopy.Ale potřebovaly rychle vědět,co tam je nahraný,a tak mu řekl,ať to prvně s rukavicí přehraje a pak ať zkoumá otisky.
Bylo tam nahráno:Dnes má dorazit můj transport s drogama 15 kg heroinu a protože by to pro mě bylo moc nebezpečný převezmete to vy!Ale jestli mě podrazíte tak Engelhartovou už nikdy neuvidíte!!
Hartmut mezi tím zjistil komu patří ty otisky.
Hartmut: ,,Semire,trefili jste se,je to Steve Herlin.Trvalé bydliště v Kolíně nad Rýnem na Bickbickstrasse 152 a největší spoje má právě se Collem.
Jan: ,,Hartmute,ale to vypadá,že ten obchod táhnou jen oni dva,to by přece nebylo možné,to by na ně někdo přišel ne?
Semir: ,,Jane,jestli si pamatuješ tak Herlin vždy nakupoval a Collen má kontakty na prodej,takže oni si vystačí a teď i s námi.
Semir zavolá Andreu.
Semir: ,,Andreo pošli zásahovku do Herlinovýho bytu,je to v Kolíně nad Rýnem,v ulici Bickbickstrasse 152,ať to všechno prohledají!My tam zatím jedeme!“

U Bickbickstrasse
Jan: ,,Semire,hele je to tamhle.Tak tam jdem,zásahovka tady opět není přijedou až bude všechno hotový!“
Semir a Jan vběhli do bytu,kde bydlí Herlin a vykopli dveře.Ale už tam nikdo není.
Semir zavolal Hartmutovi.
Semir: ,,Hartmute,jsme v bytě toho Herlina,tak sem přijeď na stopy jasný a na analýzu.“
Hartmut: ,,Jasně,už jedu.“
Semir a Jan počkaly na Hartmuta,aby jim pustil nahrávku.

Příjezd Hartmuta
Jan: ,,Ahoj Hartmute,doufám,že tu máš tu nahrávku!“
Hartmut: ,,Jasně,hned vám ji pustím,Vy jste mi předtím hodně rychle prchly,co je s váma?“
Semir: ,,Ale nic,pusť to už!“
Hartmut pustil nahrávku:Takže transport přejede hranice dnes v 21:00.10 km od hranic je motel jménem U Srnců.Na parkovišti před motelem převezmete náklad a pojedete s ním do té staré automobilové továrny,tam na vás počkám a předáte mi náklad a já vám šéfku.Ale pozor uvidím tam někde nějakýho fízla a mí lidé zasáhnou!!!!
Nahrávka skončila a Semir s Janem zavolali Andreu,ať to řekne zásahovce,ať se tam už schovají v 20:50.
Čas pomalu ubíhal a už byl nejvyšší čas jít se připravit k převzetí transportu.Bylo 20:59 a 1 policista na hlídce,řekl po vysílačce,že tranport už je za Ně. hranicemi.
Dále policista nahlásil jakou má barvu atd.
Ani ne za 10 min byl transport u Semira a Jana.Sice netušili,jak jim předák uvěří,že to má dát 2 polistům,ale doufali,že jim to Herlin řekl.
Transporter pomalu zastavil u Semira a Jana,zastavil,a vystoupil z něj chlap.Co Jana a Semira překvapilo bylo,že trasport doprovázel sám král drog v Ně.Ten chlap byl James Colle.Přišel k Semirovi a Janovi a řekl jim : ,,Nazdar chlapi!!!Po vás se mě tak stejskalo!!!Tak naseďněte a jeďte,ale pozor já jedu s váma!!!Nasedli všichni 3 do transporteru.Semir řídil,Jan jel vedle něj.Jak byli domluveni s šéfovou zapnuli mobil,aby je mohli odposlouchávat a jeli k určenému místu.Tam byly asi za 10 min.

V továrně
Herlin už tam čekal,seděl v černém Mercedesu a čekal než mu předá Semir s Janem transport.Šéfka Engelhartová byla také v autě a tak museli naši kolegové jednat opatrně,aby se něco šéfce nestalo.Avšak,jak se později ukázalo Colle to nechtěl předat Herlinovi,on začal dělat sám pro sebe a Herlinovi to vysvětlil tak,že je moc drahej na to,aby mu něco nechal.S tím,ale naše zásahová jednotka nepočítala,že to bude takhle,a tak museli začít přemýšlet,jestli zasáhnou.Nakonec jim dal Semir znamení,aby nezasahovali.Jakmile Colle zastřelil Herlina,tak Semir s Janem vykřikli: ,,Policie,ani hnout,pomale zvedněte ruce a odhoďte zbraň“
Na toto by jim,ale nikdy Colle nepřistoupil a tak nasedl do ještě nastartovaného transportéru a dal se na útěk.Semir s Janem naskočili do Helinova černého Mercedesu a vydali se za ním.Mezitím ještě u továrny zásahová jednotka vysvobodila Engelhartovou z mercedesu,aby byla připravená dávat Semirovi a Janovi pokyny.

Za několik minut na dálnici
Šéfová už jim dávala pokyny přes vysílačku a zásahová jednotka byla stále za Semirem a Janem.Oba věděli,že se s nákladem nesmí nic stát.A tak Semir přijel blíž ke transporteru a Jan skočil na něj.Těžko,i když brzo se dostal do kabinky,řidiče malou ranou pěstí do hlavy omráčil a teď už jen zastavit to auto.V tom se ale Colle probral a všiml si,že má vedle sebe zbraň a v nečekaném okamžiku se snažil Jana zastřelit.Ale to by nebyl Jan,kdyby to nezvládl.Asi do 10 min zastavil transporter i když s mrtvým Collem a 15 kg heroinu skončilo na protidrogovém.

Šéfová jim nakonec poděkovala a Jan se Semirem jí řekli,že to byla samozdřejmnost.A tak se všichni rozjeli domů,protože dneska měli mýt volno.A šéfová jim řekla,že hlášení mohou dodělat jindy.
Tímto skončil náš den i když s několika odřeninami na obou kolegách.

Opět připomínám je toto moje 2.povídka teprve,tak tam ještě něco bude divné,ale budu se snažit,aby to bylo co nejlepší.Napište komentáře.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Prcku, zajímavý námět, jsem ráda, že dal někdo velkou roli šéfové Smile

Doporučila bych Ti ještě jednou si to pročíst, máš tam poměrně dost chyb a místy je to maličko nepřehledné (šéfka sedí v autě jako rukojmí a najednou vyřizuje cosi po vysílačce). Také je skvělé, když se někdo zaměří na popis emocí!

Jsem ráda, že jsi aktivní nováček... ale přiznám se, že jednu věc moc nechápu - jak si někdo může říkat o komentáře, když ještě sám nikomu žádný nenapsal...?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Prcek


Založen: 06. 02. 2009
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Prcku, zajímavý námět, jsem ráda, že dal někdo velkou roli šéfové Smile

Doporučila bych Ti ještě jednou si to pročíst, máš tam poměrně dost chyb a místy je to maličko nepřehledné (šéfka sedí v autě jako rukojmí a najednou vyřizuje cosi po vysílačce). Také je skvělé, když se někdo zaměří na popis emocí!

Jsem ráda, že jsi aktivní nováček... ale přiznám se, že jednu věc moc nechápu - jak si někdo může říkat o komentáře, když ještě sám nikomu žádný nenapsal...?


Jo jo mrknu se ale jak to píšeš o té šéfové tak to bylo každé v jiné situaci to že dávala pokyny to je na dálnici už a třeba o 10 nebo 15 min dal
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
ano, ale to víš Ty, čtenář ne Smile myslím, že by se tam hodila věta vysvětlující, že Anna z auta vyvázla, osvobodila se a nezraněna se pak dále podílela na akci Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vydírání a Unos
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 38
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Já bych řekla , že to hezká povídka Wink Na začátečníka to je dobrý Wink tak at´ti to píše dál Smile
katrina

_________________
Tom: "Poď parťáku, někam tě zvu!"
Semir: "Ty ?"
Tom: "Co je ?"
Semir: "No ale doufám, že to taky zaplatíš. "
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
pajasekacka


Založen: 15. 10. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Bezva povídka, povedla se ti. Very Happy Jen jsem chvílema stratila orientaci kde vlastně jsem. Nakonec jsem se našla a super!!! Jo a o jakou Lili jde? Asi o jinou než známe, protože to by byla pro Jana tak trošku mladá. Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Prcek


Založen: 06. 02. 2009
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
pajasekacka napsal:
Bezva povídka, povedla se ti. Very Happy Jen jsem chvílema stratila orientaci kde vlastně jsem. Nakonec jsem se našla a super!!! Jo a o jakou Lili jde? Asi o jinou než známe, protože to by byla pro Jana tak trošku mladá. Laughing Laughing


Ne to není malá Lilli ze serii s Janem a Tschernym,to je vymyšlená postava(Janova přítelkyně s kterou čeká miminko) Very Happy
a díky za koment Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pajasekacka


Založen: 15. 10. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Ne to není malá Lilli ze serii s Janem a Tschernym,to je vymyšlená postava(Janova přítelkyně s kterou čeká miminko)
a díky za koment

Já jsem si to myslela Laughing Laughing Laughing janík tatulda, jsem zvědavá jak mu to půjde Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Prcek


Založen: 06. 02. 2009
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
pajasekacka napsal:
Ne to není malá Lilli ze serii s Janem a Tschernym,to je vymyšlená postava(Janova přítelkyně s kterou čeká miminko)
a díky za koment

Já jsem si to myslela Laughing Laughing Laughing janík tatulda, jsem zvědavá jak mu to půjde Very Happy


Jn já si myslím že Jan bude dobrej táta
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 05. 02. 2009
Příspěvky: 17
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Hezká povídka. Máš zvl.styl, psát tímto způsobem.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Prcek


Založen: 06. 02. 2009
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Camry napsal:
Hezká povídka. Máš zvl.styl, psát tímto způsobem.

Jak to myslíš?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Ahoj,


tahle povídka se mi líbí,zbožnuju když někdo unáší šéfku nebo Semira(zvlásť tady a ve Woxyně čtvrté Když).J eale poněkud nepřehledná (tedy aspoň pro mě).Moc se v ní nevyznám ... Embarassed


Námet je ale moc hezký.Piš dál!Smile

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Camry


Založen: 05. 02. 2009
Příspěvky: 17
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Prcek: Že napíšeš NAPŘ.

Andrea:.........
Semir:...........
Jan:..............

Toto myslím.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Vydíraní a únos
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma