AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Život je boj
pajasekacka


Založen: 15. 10. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Život je boj

Semir a Jan seděli v kanceláři, ale za tou hromadou hlášení, které se stále hromadily, je nebylo ani vidět.
Semir: „Hlášení, hlášení a zase hlášení! Já se z toho vážně zblázním!“ a hodil se složkou o stůl. Jan:“Uklidni se, říkej si, že to za chvilku budeme mít.“Ale tomu sám nevěřil a podíval se na hromadu hlášení, u které jsou už 2 hodiny a zmizela z ní ani ne polovina. Najednou k nim přišla šéfová, aby šli za ní do kanceláře.
Šéfka: „Toto je vrchní velitel kriminálky Kolin Markus Hoffmann.“ Semir: „Semir Gerkhan.“ Jan: „Jan Richter.“ Šéfka: „Pan Hoffmann je tu, abychom mu pomohli s případem.“ Semir: „Kriminálka potřebuje pomoc od nás?“ šéfová se na Semira podívala, aby toto nechal.“ Jan: „A s jakým případem?“ Hoffmann: „ Máme informace o tom, že se má konat obchod se zbraněmi při kikboxovém utkáni ve staré aréně v Rondorfu , na který se přijede podívat spousta zájemců z celé Evropy. Šéfem je jistí Lorenz Stassen, je známí obchodník v Německu a taky pořádá spoustu podobných akcí, ale také je dost známi obchodník se zbraněmi. Bohužel na něj nemáme žádné důkazy jen podezření. Problém je v tom, že se obchod bude konat právě na finále toho utkání, které je na jiném místě a to se řekne pouze finalistům.“ Jan: „A co potřebujete od nás?“ Potřebuju dva schopné muže jednoho soutěžícího a doprovod jinak řečeno „ošetřující sestru“, kteří by se tam porozhlédli a zjistili, kde dojde k předání.“ Semir: „Vaši lidé nemají čas?“Hoffmann: „Bohužel teďka nemám žádné svoje lidi, které bych tam poslal a kterým věřím, tak jsem požádal právě vaši šéfku, která mi řekla, že vy jste ti pravý.“Semir s Janem se na sebe podívali a pak řekli…Semir, Jan: „Dobře, uděláme to.“Pak si ještě pověděli několik informací a druhý den už měli jet do staré arény v Rondorfu…
Jan: „ Co kdybychom si půjčily od Hartmuta Lucy?“ Semir: „Ten nám ji nedá, když jsme si ji půjčili minule tak jsme mu ji vrátily v dost hrozném stavu! Ale když ho zabavím tak mu můžeš vzít kličky! A stejně se tam musím stavit, něco pro mě má.“ Jan: „A co?“Semir: „To nevím. Nejsem děd vševěd.“ Nasedli do BMW a jely směrem k Hartmutovi.
Ve staré aréně… Berger: „Tak co prověřil si je? A zjistil si, jestli sem Hoffmann někoho pošle. “ Fischer: „Jediné co jsem zjistil, že spolupracuje s dálniční policií. Za tím víc nevím, myslím, že Hoffman něco tuší. Jinak jsem prověřil část těch, co mají přijet a jsou čistí.“Berger: „Dobře, zavolej, až budeš vědět víc.“a zavěsil…
Semir s Janem zatím byli na cestě k Hartmutovi. Jan: „Mimochodem proč mám soutěžit já a ne ty?“ Semir: „Tobě jde kikbox líp! Ještě teďka mě bolí nos!“ Jan: „ No jo no, ale příště jsi na řadě ty!“Semir: „To ještě uvidím, radši budu ošetřující sestra.“
Semir a Jan přijeli k Hartmutovi, ten byl zrovna u počítače a vymýšlel, bůh ví co. Jan, Semir: „Ahoj Hartmute.“ Hartmut: „Čau kluci.“ Jan: „Hartmute…, mohl bys nám na pár dní půjčit Lucy?“Hartmut: „Tak to ne!" Semir, Jan: „Prosím…“ Hartmut: „Ne! Minule jste mi ji vrátili skoro v součástkách!“Semir a Jan se koukli prosnými obličeji. Hartmut: „Nenene! Já vám ji nepůjčím.“ Semir nenápadně Janovi naznačil, ať vezme klíčky, které měl Hartmut u počítače. Semir: „A co teda pro mě máš?“Hartmut zmizel pod stůl. Jan ani neváhal a vzal klíčky. A šel nenápadně k Lucy. Hartmut: „Toto.“ A podal Semirovi tmavě modrou mikinu. Semir: „Jé děkuju.“ a hned si ji začal zkoušet. Hartmut: „ Vzpomněl jsem si, že jsem ti jednu zničil.“ Semir: „Na ten tvůj pokus cos mě a Janovi ukazoval, dlouho nezapomeneme! Odnesla to mikina a hlavně Janovo auto!“Hartmut: „Špatně jsem to odhadl, nenapadlo mě, že ta chemikálie z té bouračky je tak výbušná! A Janovi jsem auto opravil! Jo a trochu jsem ti tu mikinu upravil.“Semir: „A jak? Je nehořlavá, má vyhřívání, větrání, GPS nebo co?!“Semir se kouknul ven, kde na něj mával Jan, ať už jde. Hartmut byl zrovna otočenej, tak se Semir odplížil pryč. Hartmut: „To mě napadlo, ale vymyslel jsem něco lepšího.“ Když se Harmurtmut otočil, tak Semir už byl pryč! Hartmut: „Semire!? Jane!?“Hartmut vyšel ven, kde kolem něj jen pro svištěli Semir a Jan v Lucy. Semir: „Neboj, vrátíme ti ji v pořádku!!!“ Jan: „Čau!“Hartmut se jen díval, jak mu jeho Lucy mizí ve spárech Semira a Jana.
V aréně se zatím začali hromadit auta a v nich zákazníci pro zbraně, soutěžící a diváci.
Berger: „Začíná se to hromadit.“ A zapaloval si cigaretu. Stassen: „Kolik přijede zákazníků?“Berger: „Celkem 6.“Stasen: „A už si je prověřil?“ Berger: „ Zákazníky ano.“ Stassen: „A soutěžící? Nechci, aby mi sem Hoffmann někoho nasadil!“ Berger: „Ještě ne. Hoffmann všechno tají, nikomu prý nevěří! Jediné co mi Fischer řekl, že spolupracuje s lidmi od dálniční policie.“Stassen: „Tak řekni Fischerovi, ať zjisti s jakými! Co nejdřív!“ A odešel za jedním ze zákazníků.
Semir s Janem zatím byli na cestě do arény…
Jan: „ Hezká mikina tu ti dal Hartmut?“ Semir: „Jo, ale docela by mě zajímalo, co na ní upravil!?“ A začal si ji prohlížet a zkoumat. Jan: „Upravil? To se dal Hartmut na krejčího?“ Semir: „Co já vím, třeba.“
Na kriminálce…
Hoffmann: „Dobře dejte mi vědět, až vaši lidé něco zjistí paní Engelhardtová, Naschle.“ A položil telefon. Do kanceláře vešel komisař Fischer. Hoffmann: „ Fischere jdete, jak nezavolanou potřebuju s vámi mluvit. Slyšel jsem, že byli nějaké problémy s případem toho Wegnera?!“ Fischer: „Problém je vyřešen a vlastně i případ je skoro uzavřen. Klidně bych mohl začít pracovat na případu Stassen. A nemuseli bychom do toho zasvěcovat dálniční policii. Hoffmann: „Stassena nechte na mě Fischere! Navíc dálniční policie má dobrou pověst a paní Engelhardtové důvěřuji a ona plně důvěřuje svým lidem! Ještě něco!?“ Fisher: „Ne, pane.“ A odešel.
Semir s Janem zatím dorazili do arény. Jan se šel přihlásit a zjistit s kým bude bojovat. A Semir se zatím pokoušel zjistit něco o prodeji zbraní a jiné informace.
Semir: „Slušnej zásah.“Kieger: „Tenhle úder je jeden z jeho nejlepších, málo kdo ho snesl. Většina, se kterými bojoval, odvezla v nejlepším záchranka!“ Semir jen těžce polkl…Kieger: „Jsem Frank Kieger.“Semir: „Semir Gerkhan.“ Kieger: „Jsi soutěžící?“ Semir: „Nenene…jsem tady s kamarádem ten soutěží.“ Kieger: „Tak snad bude mít tvůj kamarád štěstí a nebude ve skupině A.“ Semir: „Proč?“ Kieger: „ Toto je Markus Grüps, trojnásobný vítěz v kikboxu. Je velkým favoritem Stassena a taky pro něho pracuje. Když jsi ve stejné skupině jako Grüps, tak se daleko nedostaneš, spíš už si můžeš hledat rakev. Ale B letos taky není zrovna jednoduchý, je v něm Grüpsův zatím jediný protivník Ingo Maixner, kterého nijak vážně nezranil a navíc minule dal Grüpsovi dost zabrat. Tak nevím co je lepší pro tvého přítele.“ Semir: „To já taky ne. Kdo je vlastně Stassen?“ Kieger: „Lorenz Stassen je šéfem celého utkání. Semir: „Aha, slyšel jsem, že se tady nebude jen bojovat.“ Kieger: „To jsi slyšel dobře. Stassen má v plánu si tady trošku přivydělat prodejem zbraní.“ Semir: „Hm… že bych si koupil nový model.“ Kieger: „O tom pochybuju, jestli se tvůj kamarád nedostane do finále.“ Když Kieger odešel tak zrovna přišel Jan…
Jan: Čau, tak jsem ve skupině B a první zápas mám za dvě hodiny s Ingem Maixnerem.“ Semir: „ Aspoň ti nemusím hned kupovat rakev.“Jan: „Co??“ A podíval se nechápavě na Semira. Ještě se spolu bavili a pak se šli připravovat na zápas.
Zazvonil mobil…Berger: „Ano Berger…No konečně zjistil si něco?!“ Fischer: „ Ještě ne, Hoffmann má všechno u sebe. Nikomu nic neřekne.“
Když Berger s Fischerem mluvil, tak šel kolem Jan a slyšel Bergera s někým mluvit. Berger: „Tak to sakra nějak zjisti, potřebuju vědět, jestli sem Hoffmann někoho poslal!“
Jak Berger dotelefonoval, tak Jan šel okamžitě za Semirem říct mu co slyšel. Jan: „Semire, vypadá to tak že na kriminálce někdo donáší Stassenovi.“ Semir: „Cože?!“ Jan: „Berger to je Stassenův poskok právě telefonoval s někým od kriminálky a ten mu řekl, že Hoffmann sem možná někoho pošle a taky ví, že spolupracuje s dálniční policií! Semir: „Sakra! Musíme dát vědět šéfce!“ Semir šel zavolat šéfce, ale Jan už musel jít zápasit s Maitnerem!
Na stanici…
Šéfka: „Herzbergere, jestli bude Semir s Janem volat tak mi dejte vědět.“ Herzberger: „Jistě šéfová.“ Šéfová už šla do kanceláře, ale zrovna zazvonil telefon. Herzberger: „Dálniční polici, Herzberger. Semire! Hned ti dám šéfku.“a podal šéfové telefon. Šéfka: „ Semire, no konečně zjistili jste něco?“ Semir: „Šéfová, na kriminálce někdo dává informace Stassenovi! Ví, že Hoffman spolupracuje s námi!“Šefka: „Ale ještě neví, že jste to vy!“Semir: „Ještě ne.“Šéfka: „Hoffmann mi říkal, že v poslední době se jim nepovedly některé zásahy, protože je někdo varoval. Právě proto se spojil s námi. Řeknu to Hoffmannovy.“ Semir: „Dobře šéfová. Dám vám vědět, až zjistíme něco dalšího.“ A položil. Šéfka okamžitě šla do kanceláře volat Hoffmannovi.
Semir se vrátil do haly, kde všichni fandili svým favoritům.
Kieger: „Ten tvůj kámoš není špatnej, ale na Maitnera nemá.“Semir se kouknul a Jan zrovna dostal, uder do břicha, který vůbec nebyl příjemný! Ale jak se Jan vzpamatoval tak to Maitnerovi vrátil. Semir: „ Ale má!“ Jan dal Maitnerovi několik zásahů, ale Maitner se Janovi zase dostal pod kůži a dostal Jana na zem. Semir: „Sakra!“ Kieger: „Nemá.“ Jan už byl dost vysílenej a na Maitnerovi to bylo už vidět taky, ale Jan sebral všechny zbývající síly, co ještě měl a dal Maitnerovi několik kopů do nosu, až Maitner padl k zemi a už nevstal. Rozhodčí přišel k vyčerpanému Janovi a dal mu ruku nahoru jako vítězi zápasu! Semir: „A přece jen má!!!“ a šel za Janem.
Na kriminálce zatím Hoffman telefonoval se šéfovou a ta mu řekla, že někdo na jeho oddělení donáší Stassenovi. Domlouvali se jak přijít na to kdo. Ale jejich rozhovor neprobíhal jen mezi nimi. Fischer totiž Stassenovi napíchnul telefon a jediné štěstí bylo, že neřekli nic o Janovi a Semirovi. V aréně zatím Semir ošetřoval Jana…
Jan: „Auu!!!“ Semir: „Myslíš si, že to snad bude lechtat?!“ Jan: „Nejseš zrovna příjemná ošetřující sestra!“ Semir: „Buď rád že jsem aspoň nějaká sestra!“ a přiložil Janovi náplast na ránu na čele. Jan: „ Mluvil si se šéfkou?“ Semir: Jo, říkala, že Hoffmann o únicích informací na svém oddělení věděl už z dřívějška. Protože mu kvůli tomu nevyšlo několik zásahů. Pokusí se přijít nato kdo to je.“ Jan: „Snad dřív než oni zjistí, kdo jsme my!“ přišel Kieger… Kieger: „Dobrej zápas Richtere, na nováčka. Vyřadil si ze hry jednoho z velkých favoritu.“ Jan: „Díky, měl jsem štěstí.“ Kieger: „Tak snad ho budeš mít i příštím zápase. Je v osm hodin.“ Jan: „Dobře.“a Kieger odešel…
Už bylo skoro osm a Hoffmann se chystal k odchodu. Když už odešel, tak se objevil Fischer a zamířil si to do Hoffmannovy kanceláře, kde začal hledat informace, které by mohl dát Stassenovi. Mezitím Jan vyhrál zápas a postoupil do zítřejšího finále. Ale zatím jim neřekli, kde bude…
Semir: „Už by nám to mohli říct, kde to bude.“ Jan: „Stále ještě máme dost času.“ Kieger: „Chce s vámi mluvit Stassen.“ Semir s Janem se na sebe podívali a šli za Kiegerem. Stassen: „Lorenz Stassen. Rád poznávám nové tváře, které dokážou přeprat moje lidi, které pro mě pracují.“ Semir: „Snad se brzy uzdraví, aby mohli pracovat pro vás dál.“ Stassen: „Mám pro vás nabídku.“ Jan: „Nabídku?“ Stassen: „Chci aby, jste pro mě pracovali taky. Potřebuju lidi, jako jste vy. A rozhodně za slušnou cenu.“ Semir: „To není špatná nabídka.“ Semir, Jan: „Berem.“
Už bylo skoro šest hodin ráno a Fischer byl stále v Hoffmanově kanceláři.
Fischer: „To není možné! Něco tady přece musí být!“a jak to dořekl tak našel to, co potřeboval!
Semir a Jan se už dozvěděli, kde bude finále a tím i předání zbraní.
Jan: „ Tak ve starém skladišti Hërbach.“ Semir: „Půjdu to dát vědět šéfce.“
Semir zašel do jedné z místností, kde nikdo nebyl. Jan zatím na něj čekal, ale najednou slyšel hlasy v hale. Když přišel blíž, slyšel Stassena jak s někým mluví. To co ale slyšel, nebylo vůbec dobré pro něj a Semira. Protože ten kdo byl se Stassenem byl Fischer!
Fischer: „Jsou to komisaři od dálniční policie Gerkhan a Richter.“Kieger: „Sakra! Co teď.“ Jan poslouchal jejich rozhovor, ale najednou ho někdo udeřil ze zadu do hlavy!
Semir se snažil dovolat na stanici…
Semir: „No tak Hote zvedni to!“ Herzberger: „Dálniční polici.“ Semir: „Konečně Hote, dej mi šéfovou.“ Herzberger: „Šéfová volá Semir!“ Šéfka si vzala telefon. Šéfka: „ Semire zjistili jste něco?“ Semir: „Ano, už víme, kde dojde k předání…“ Jan: „Semire!“ Zavolal na Semira Jan z haly. Šéfka: „Semire co se děje!?“
Semir už šéfce neodpověděl a zavěsil. Když vešel do haly, viděl Bergera, jak drží Jana a míří na něj zbraní.
Stassen: „ Pane Gerkhane vaši zbraň.“ Semir vytál svoji zbraň a dal ji Kiegerovi. Stassen: „ Mohlo mě napadnout, že jste poldové. Ale naštěstí jsme na to přišly včas a můj obchod zase proběhne v klidu.“Semir: „To se pletete Stassene! Skončíte ve vězení a na hodně dlouho! O to se postaráme!“Stassen: „Myslíte? Možná ano, ale vy se o to nepostaráte. Zabij ho!“ Jan: Né!!! Jakmile to Jan řekl tak Kieger Semira zastřelil! Jan: „Néééé!!! Semire!…Ty hnusnej hajzle!!“ Stassen: „Ale pane Richtere. Zachvíli budete mít možnost si vybít zlost. O váš finálový souboj vás rozhodně nehodlám ošidit! Jdeme!“ Stassen a jeho lidé odešli na místo předání a jak Jana odváděli, tak se Jan díval směrem na nehybně ležícího Semira a snad doufal, že se probere…
Na stanici zatím šéfka vyhlásila poplach a poslala posily do arény.V aréně se Semir zatím probral. A všiml si díry po kulce, kterou nepustila jeho mikina.
Semir: „Zlatej Hartmut!“Semir okamžitě vyběhl z arény a nasedl do Lucy a vyrazil do starého skladu….
Během cesty mluvil se šéfkou.
Šéfka: „ Semire! Co se stalo?“Semir: „ Přišli na to kdo jsme! Ten kdo dával echo Stassenovi byl Fischer! A mají Jana!“ Šéfka: „Dobře kde má dojít k předání zbraní?!“ Semir: „ Ve starém skladišti Hërbach.“ Šéfka: „Dobře, hned za vámi pošlu posily.“
Mezitím ve skladišti už zbývalo jen pár minut do příjezdu zákazníků…
Stassen: „Musím vám poděkovat Fischere, zase jste my pomohl s dalším obchodem.“ Fischer: „Na mě se můžete spolehnout. A co moje odměna?“ Stassen: „Nemusíte se obávat Fischere, vaše odměna bude velká!“ Hned na to Stassen vytáhl zbraň a Fischera zabil. Berger: „ Snad mu to bude stačit.“ Jan: „Takhle odměníte každého, kdo pro vás pracuje!?“ Stassen: „Záleží na tom, k čemu je potřebuju. Fischera jen abych neměl na krku policii. A navíc už byl moc velké riziko.“ Jan: „Přísahám, že vás dostanu Stassene!“ Stassen: „O tom pochybuju.“Berger: „Už jsou tady.“ Stassen: „Výborně! Nesmíme je nechat dlouho čekat…A Grüpsi postarejte se o pana Richtera!“ Grüps: „Můžete se spolehnout šéfe!“Stassen i s Bergerem šli ven za zákazníky a Kiegerem. Grüps: „Tak se ukaž, poldo!“a povolil Janovi pouta. Když mu je povolil tak mu jednu vrazil, ale Jan se nenechal a pustil se do něj!
Venku zatím probíhal obchod.
Herger: „Slušnej kalibr!“ Stassen: „Taky je velmi účinná. Chcete je?.“Herger otevřel kufřík a v něm bylo spousta peněz. Herger: „Rovných 2 000 000€ jak jste chtěl.“ Stassen: „ S vámi je radost obchodovat!“a podali si ruce…
Po chvilce se ozvaly houkačky a všude kolem se objevili policejní auta se zásahovou jednotkou v čele se Semirem. Okamžitě se strhla přestřelka! Té si všiml i Jan a Grüps, ale Jan měl dost problémů protože Grüps vůbec nebil slabej čajíček. Venku probíhala zatím dál ostrá přestřelka a Stassen i jeho muži se chtěli nějak dostat pryč! Kieger zašel zpátky do skladiště. Semir si toho všimnul a vydal se za ním.
Ve skladišti zatím Jan s Grüpsem bojoval a povedlo se mu ho nakonec přemoct. Chtěl mu vzít zbraň, ale najednou ho někdo postřelil do ruky, jak se otočil tak tam stál Kieger, který na něj mířil!
Kieger: „Brzy se setkáš se svým parťákem!“Kieger už chtěl zmáčknout spoušť, ale najednou se ozval výstřel, který nebil z Kiegerovy zbraně. Vyšel ze Semirovy, který stál za ním a Kiegera zabil. Když Jan viděl Semira, tak ani nemohl uvěřit.
Ale ani Jan ani Semir nečekali dlouho a vyrazili za Stassenem a Bergerem, kteří se dostali k autu. Semir s Janem nasedli do Lucy a začali je pronásledovat…
Semir: „Jsi v pořádku?!“ Jan: „Je to jen škrábnutí…. Jak to že si…?“ Semir: „Živý?“ Jan: „Jo.“ Semir: „Hartmut.“Jan: „Hartmut?“ Semir: „ Už jsem přišel na to, co na té mikině upravil. Levá strana je neprůstřelná.“ Jan: „Ještě že je Hartmut tak chytrej.“
Mezitím se dostali na dálnici, Berger začal po komisařích střílet.
Semir: „Sakra! Zpětné zrcátko!“ Jan: Hartmut nebude nadšenej!“ Jan vytáhl zbraň a začal střílet po Stassenovi a Bergerovi.
Najednou se před Stassenem a Bergerem objevil kamion, tomu se vyhnuli, ale přitom zkřížili cestu jinému autu a to narazilo přímo do kamionu. Strhnula se hromadná bouračka. Semir se bouračce naštěstí vyhnul, ale zase to ubralo na kráse Lucy.
Semir: „Hartmut nebude vůbec nadšenej!“ Berger: „Furt jsou za náma!“ Stassen: „Tak se jich zbav!“ Berger začal po Semirovi a Janovi zase střílet!
Ale na dálnici se objevily zátarasy, které nechal postavit Hoffmann. Stassen si to namířil na kraj, kde to nebilo moc chráněné. Jan se ale trefil do pneumatiky a Stassen nad vozem ztratil kontrolu. Auto najelo v plné rychlosti na část policejního auta a Stassenovo auto se ve vzduchu převrátilo. Když dopadlo na zem tak se ještě několikrát přetočilo! Jan se Semirem zastavili, běželi k autu, které začalo hořet. Vytáhli Stassena, ale Berger byli už mrtví. Jak od auta utíkali tak explodovalo.
Semir: „Řekli jsme, že vás dostaneme! A dostali!“Jan: „Odveďte ho!“Hoffmann: „Dobrá práce pánové, už vím proč vás vaše šéfová, tak vychvalovala. No děkuju, rád jsem vás poznal. Nashledanou.“ Jan: „I my jsme vás rádi poznali.“ Semir: „Nashledanou.“ Jan: „Tak jedem ne.“ Semir: „Jo. Měli bychom vrátit Hartmutovi Lucy.“
Oba se koukli na zničenou Lucy od kulek, plnou škrkanců, a špinavou od bláta.
Semir, Jan: „Vrátíš mu ji ty?!“ Jan: „Vrátíme mu ji oba“.
Na jednou se ozval známí hlas…Hartmut: „To snad néé!!! Moje Lucy! Co ti to provedly!“ Semir s Janem se jen na sebe podívali a okamžitě se vypařili! A vzali si nejbližší vůz. Hartmut: „Jane!! Semira!!“

Konec

Autorka Pája
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
moc hezká povídečka....ale doporučuju, odentrovávat dialogy...je to přehlednější Smile

Ale jinak....skvělá povídka, Pájkoooo Laughing

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
Re: Život je boj
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 38
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Ahojky no moc super pívidka Exclamation Wink katrina

_________________
Tom: "Poď parťáku, někam tě zvu!"
Semir: "Ty ?"
Tom: "Co je ?"
Semir: "No ale doufám, že to taky zaplatíš. "
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Tak tahle povídka nemá chybsona! Laughing Laughing Laughing
Taky jsem si víc dovedla jako bojovníka představit Jana než Semira... a fandila jsem jim, ALE, mají u mne velké, ba přímo MEGAVELKÉ MINUS za to, jak se chovali k chudince Hartíčíčkovi! Shocked Copak to se dělá? Shocked Nenechat si nic vysvětlit, ukrást mu auto, pak mu ho zničit a utéci? Jste srabi, pánové!

Ale jinak mooooc super! Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Život je boj
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma