AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Schrankmann nebo Schrankmannová???
Liz


Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ahoj, tak přidávám první část své druhé povídky. Smile MOžná bude v některých detailech navazovat na povídku předchozí, takže jestli jste povídku nečetli a chcete být v obraze, tak si ji určitě přečtěte. Příjemné počtení!!!! Smile Smile

Od nehody s ministrem už uplynuly dva týdny a služebna dál žila svým vlastním životem. Tom se Semirem pořád demolovali auta, šéfová je nutila vypisovat hlášení, Dieter byl na Kanárech a Hotte chodil na kurzy psychologie.

,,Tome, můžeš si pospíšit?“ křičel Semir na svého kolegu z ulice.
,,No jo, ještě si vypiju kafe a jdu.“ křikl z balkonu Tom.
,,Tak to chci vidět.“ zamumlal si pro sebe Semir, protože věděl, že když Tom řekne hned, tak to znamená za půl hodiny nejdřív.
Tom se kupodivu venku objevil během 10 minut a štrádoval si to Semirovu BMW.
,,Tak co, zase sousedi měli párty?“ musel si rýpnout Semir.
,,A víš že ne? Tuhle jsem jim pohrozil, že je můžu zatknout za rušení nočního klidu a od té doby je pokoj.“ odpověděl s úsměvem Tom sedajíc si do Semirova auta.
,,Ty opravdu umíš využít svého postavení.“ ušklíbl se Semir a nastartoval.

,,Jistě. Ano, můžete se spolehnout. Nashledanou.“ končila právě šéfová hovor. Naštvaně položila telefon a vydala se k vysílačce.
,,Centrála volá Kobru 11.
,,Tady Kobra 11.“ ohlásil se do vysílačky Tom.
,,Okamžitě přijeďte na stanici. Centrála konec.“ ukončila šéfová a vrátila se zpět do kanceláře.

,,Tak jsi to slyšel Semire, máme se vrátit na stanici.“ oznámil Semirovi Tom a zakousl se do bagety, kterou měl místo snídaně.
,,Bezva.“ řekl naštvaně Semir a uvědomil si, že to zavání průšvihem.
Semir zaparkoval na parkovišti u stanice a oba komisaři vystoupili.

Arrow
,,Gerkhan, Kranich okamžitě ke mně!!!!!“ zakřičela šéfová přes celou služebnu.
,,A jéje, to zavání průšvihem.“ poznamenal Tom.
Oba komisaři vešli do kanceláře a čekali, co si na ně šéfová vymyslí tentokrát.
,,Pánové,“ zahřímala a pokračovala, ,,co měla znamenat ta hádka se Schrankmannovou?“
,,My jsme se pohádali se Schrankmannovou?“ zeptal se Semir šéfové.
,,No ovšem a nedělejte, že nic nevíte Gerkhane.“ řekla šéfová a začala chodit okolo obou provinilců.
,,Ale my se s ní vážně nepohádali. Že ne Tome?“ řekl Semir a s otázkou v očích se obrátil na svého kolegu.
,,Ne šéfová, my jsme se s ní fakt nepohádali.“ podporoval tvrzení svého kolegy Tom.
,,Ona mi tvrdila, že ano. A chce abych vás nějak potrestala. A proto vás pošlu na celosvětový sjezd policie a strhnu vám všechny prémie.“ Oznámila šéfová neustále pochodujíc okolo komisařů.
,,Ale šéfová, prémie nám strhnout nemůžete.“ poznamenal s úsměvem Tom.
,,Ale můžu Kranichu. Já můžu všechno.“ prohlásila šéfová s úsměvem.
,,Ale tohle nemůžete. Prémie jste nám přeci strhla hned po té nehodě s ministrem.“
,,To je pravda. Každopádně za týden jedete na ten sjezd tak jako tak. A teď koukejte jít pryč.“ požádala je šéfová.

,,To jsme dopadli.“ začal Semir v kanceláři.
,,Pořád je to lepší, než kdyby nám zabavila řidičáky jako posledně.“ poznamenal Tom a podíval se do kalendáře. ,,Hele zítra se vrací Bonrath z Kanárů. Doufám, že nám přiveze nějaký dáreček.“ řekl a začal přemýšlet, co by jim asi tak Bonrath mohl přivézt.
,,Já mám hlad.“ prohlásil Semir a začal prsty ťukat o stůl.
,,A co já s tím? Mám naskočit do auta, pustit majáček a dojet ti do KFC pro kuře?“ zeptal se ironicky Tom.
,,Ne, mám lepší nápad. Objednáme si pizzu.“ prohlásil Semir a chopil se telefonu.

Arrow
,,Kde je tady pan Kranich?“ zakřičel přes celou služebnu právě příchozí poslíček s pizzou.
,,Tady, už jdu.“ křikl Tom z kanceláře. Ale jak tak běžel pro pizzu, nevšiml si slupky od banánu, která se válela na podlaze a uklouzl po ní. Zanadával na uklízečky a vstal jdouc si pro pizzu.
,,Tady máte pane Kranichu.“ předal mu ji se zářivým úsměvem poslíček a očekával platbu.
Tom mu strčil do ruky patřičný obnos a vydal se s pizzou v ruce zpět do kanceláře, kde již čekal nenasytný Semir. Tom bouchl dveřmi a položil na stůl pizzu.
,,Dlužíš mi 3,70.“ prohlásil Tom.
,,Japto?“ zeptal se s plnou pusou Semir.
,,No pokud si dobře vzpomínám, tak tu pizzu jsi chtěl ty a platil jsem ji já.“ Pronesl vítězoslavně Tom.
Semir právě dojídal třetí kousek a chystal se vzít čtvrtý, jenže najednou vtrhla do kanceláře Monika.
,,Tome, Semire máte nějakého střílejícího šílence na A4 na 78. kilometru.“oznámila jim Monika.
,,Tak a máš po pizze.“ prohlásil škodolibě Tom a sledoval Semira, jak s lítostí pokládá pizzu.
,,A jedeme mým autem.“ ušklíbl se ještě Tom.
,,Bezva.“ prohlásil ponurým hlasem Semir.

,,Kobra 11 volá centrálu.“ zahlásil Semir do vysílačky.
,,Tady centrála, mluvte Kobro 11.“
,,Pošlete posily na 98. kilometr A4.“
,,Rozumím. Centrála konec.“ ozvalo se z vysílačky.
Semir ji vrátil zpět na místo a měl co dělat, aby se vyhnul právě přilétající kulce.
,,Sakra Semire dělej něco.“ křikl Tom, který složitě sledoval onoho střílejícího šílence a měl co dělat, aby nezpůsobil hromadnou bouračku, na Semira.
,,No jo, aby ses nezbláznil.“ zamumlal si pro sebe Semir a dal se do akce. Hned na první pokus se mu podařilo prostřelit zadní pneumatiku a sledované auto (mimochodem to bylo Toyota) dostalo smyk a zabrzdilo až o Porsche jedoucí před ním. A jelikož Tom nestihl zabrzdit, tak to modrý Mercedes hezky napálil do zadní část Toyoty.

Arrow
Oba komisaři se ještě nestačili vzpamatovat a už viděli, jak jim onen střílející blázen vylézá z auta a začíná si to mezi jedoucími auty kličkovat ke kraji dálnice. Semir vylezl z auta a rozběhl jako nezřízená střela za pronásledovaným. Tom mezitím vylezl z auta a začal zastavovat auta.

,,Engelhardtová!!!!!!!!!!!!!!!“ zaječel kdosi u dveří.
Všichni na služebně zmlkli a sledovali osobu, která právě přišla a bez varování vtrhla k šéfové do kanceláře.
,,Engelhardtová, co si to dovolujete????“ zaječela právě příchozí osoba rudá jako rajče.
,,A co bych si měla dovolovat????“ otázala se ostře šéfová.
,,Vy, vy jste poslala mého syna do vězení.“ zaječela opět neznámá osoba.
,,Lituji, ale s tímhle vám nepomůžu. Nejste první ani poslední, kdo mě takhle obviňuje. A teď prosím odejděte nebo vás nechám vyvést.“ oznámila osobě stejně ostře jako před tím šéfová.
,,Však vy jednou budete litovat.“ zasyčela osoba, otočila se ve dveřích a rázným krokem vyšla z budovy.
,,Hej ty, zastav konečně.“ křičel Semir na pronásledovaného. Odpovědí mu bylo jen protivníkovo zrychlení.
,,Do prkýnka, kde se ten Tom fláká?“ spílal komisař v duchu Tomovi.
Najednou se proti pronásledovanému někdo vyřítil a shodil ho na zem.
,,No sláva, už jsem myslel, že ničíš další auto.“ zažertoval Semir.
,,Já a ničit auta? Nikdy.“ řekl se svatouškovským výrazem ve tváři Tom.

,,Tak pane Reinharde, proč jste na A4 střílel?“ zeptal se aspoň po stopadesáté Semir. Odpovědí mu bylo pořád stejné mlčení. Komisaři už došla trpělivost a tentokrát se ho zeptal poněkud ostřeji: ,,Ptám se naposledy pane Reinharde. Proč jste střílel?“ Reinhard pořád mlčel. Semir se sebral a vyšel ven z vyslýchačky.

Zatímco se Semir pokoušel vyslechnout podezřelého, Tom se věnoval podstatně nudnější a tím pádem i podle něho méně záživné činnosti. Musel totiž vyplňovat hlášení za poslední měsíc.
,,Tak, konečně mám hotovo.“ vydechl Tom a vstal, aby si do kuchyňky došel udělat kávu. Přišel do kuchyňky, udělal si kávu a vyšel ven. Jenže jak byl zamyšlený, nedával pozor a vrazil do Moniky, které polil její bílou halenku.
,,Moniko, moc se ti omlouvám.“ Začal se hned omlouvat Tom.
,,To je dobrý. Pořád lepší než kdybys do mě vrazil s hranolkama s kečupem.“ usmála se Monika a odešla do šatny, ve které se chtěla převléknout.

Arrow
Tom se po malém incidentu s Monikou dopravil do své kanceláře, kde se pohodlně usadil na křeslo a dojídal zbytky Semirovy pizzy. Právě se natahoval po posledním kousku, když se do kanceláře vřítil Semir a se slovy ,,ten je můj“ ho Tomovi vyfoukl pod nosem.
,,Hele, ten je můj.“ ozval se dotčeně Tom.
,,A čí je pizza?“ odpověděl s úsměvem Semir.
,,A kdopak si kvůli ní zamazal oblek?“ vrátil to Tom svému kolegovi.
,,Dáme si ten zbytek napůl.“ navrhl Semir.
,,Souhlasím.“
Semir tedy rozdělil poslední kousek na dvě části. Nedá se říct, že na poloviny, protože ta menší část tvořila asi tak 10 % z původního kousku. A vzhledem k tomu, že Semir byl příliš zaneprázdněn dělením pizzy, tak se Tom zmocnil většího kousku.
,,Tak, a stejně mám větší.“ prohlásil vítězoslavně Tom.
Semir se zatvářil dotčeně a dal se do konzumace svého kousku. V absolutním tichu seděli několik minut, pak vtrhla do kanceláře Monika.
,,Máte zase výjezd.“ oznámila stručně.
,,Bezva. A kam?“otázal se se zájmem Semir.
,,To nevím, máte se stavit za šéfovou, řekne vám to ona.“ prohlásila Monika a zavřela dveře.
Oba komisaři se zvedli ze židlí a plni očekávání se vydali k šéfové do kanceláře.

,,Takže, Gerkhane a Kranichu, vzhledem k vaším jaksi demoličním sklonům máte až do odvolání jedno společné auto.“ oznámila s úsměvem šéfová.
,,Cože????? To nám nemůžete udělat.“ zhrozil se Tom.
,,Ale můžu. A pokud vám jde o to, jak dopravíte svůj oblek do čistírny, poradím vám: zajeďte si městskou dopravou nebo tam jeďte společně s Gerkhanem.“

Arrow
,,Proč musíš do té nejdražší čistírny ve městě?“ prskal Semir v autě. Tom totiž odmítl jet do čistírny dopravou a tak Semirovi nezbylo nic jiného, než obětovat své večerní plány a jet s Tomem do čistírny.
,,Protože mi ho tu vždycky vyčistí nejlíp. A navíc za každou 10. návštěvu mám věrnostní bonus.“ vysvětlil Tom
,,Vážně? A v čem ten bonus spočívá? V 10 % slevě?“ ušklíbl se Semir.
,,Omyl, milý Semire, omyl. Za každou 10. návštěvu dostávám poukaz podle vlastního výběru. Buďto poukaz na večeři v jedné velice luxusní restauraci nebo na koupi nového obleku.“
,,Hele, jak to, žes to nikdy nepřiznal?” začal si ho dobírat Semir.
,,Protože jsem v tý restauraci ještě nebyl. Vždycky jsem ten poukaz strčil někomu jako dárek k narozeninám.“
,,Aha. Hele, za jak dlouho tam budeme?“ zeptal se Semir, když už modrý mercedes aspoň půl hodiny jezdil po ulicích Kolína.
,,Vydrž….. Za chvíli tam budem. Mimochodem, umíš nějaký jazyk kromě němčiny, že jo?“ zeptal se Tom s nadějí v hlase.
,,No…ehm…..“ vykrucoval se Semir.
,,Neříkej mi, že jsi na tom s jazyky jako Hotte.“ zhrozil se Tom.
,,Tak hrozně ne. Něco umím.“
,,Tak to je dobře.“ Oba ještě měli v paměti nedávný Hotteho výstup před nějakými italskými turisty, kdy je málem poslal do Rýna.
,,Už tam budem?“ zeptal se po chvíli mlčení Semir.
,,Ještě chvíli.“ odvětil řidič vozidla.
Semir se naoko naštval. ,,To už říkáš po několikáté. Asi si zahraju na oslíka ze Shreka.“
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Začíná to slibně, Liz...

Tom se Semirem pořád demolovali auta, šéfová je nutila vypisovat hlášení, Dieter byl na Kanárech a Hotte chodil na kurzy psychologie.

Dieter se máááá a Horstík... co dělá na kurzech psychologie, čéče? Very Happy

,,Tak co, zase sousedi měli párty?“ musel si rýpnout Semir.
,,A víš že ne? Tuhle jsem jim pohrozil, že je můžu zatknout za rušení nočního klidu a od té doby je pokoj.“ odpověděl s úsměvem Tom sedajíc si do Semirova auta.
,,Ty opravdu umíš využít svého postavení.“ ušklíbl se Semir a nastartoval.


Ano, modroočko to umět pořád Laughing

,,Jistě. Ano, můžete se spolehnout. Nashledanou.“ končila právě šéfová hovor. Naštvaně položila telefon a vydala se k vysílačce.
,,Centrála volá Kobru 11.
,,Tady Kobra 11.“ ohlásil se do vysílačky Tom.
,,Okamžitě přijeďte na stanici. Centrála konec.“ ukončila šéfová a vrátila se zpět do kanceláře.


Cítím maléééér.... Embarassed

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
André-und-Semír napsal:
Začíná to slibně, Liz...

Tom se Semirem pořád demolovali auta, šéfová je nutila vypisovat hlášení, Dieter byl na Kanárech a Hotte chodil na kurzy psychologie.

Dieter se máááá a Horstík... co dělá na kurzech psychologie, čéče? Very Happy

,,Tak co, zase sousedi měli párty?“ musel si rýpnout Semir.
,,A víš že ne? Tuhle jsem jim pohrozil, že je můžu zatknout za rušení nočního klidu a od té doby je pokoj.“ odpověděl s úsměvem Tom sedajíc si do Semirova auta.
,,Ty opravdu umíš využít svého postavení.“ ušklíbl se Semir a nastartoval.


Ano, modroočko to umět pořád Laughing

,,Jistě. Ano, můžete se spolehnout. Nashledanou.“ končila právě šéfová hovor. Naštvaně položila telefon a vydala se k vysílačce.
,,Centrála volá Kobru 11.
,,Tady Kobra 11.“ ohlásil se do vysílačky Tom.
,,Okamžitě přijeďte na stanici. Centrála konec.“ ukončila šéfová a vrátila se zpět do kanceláře.


Cítím maléééér.... Embarassed



Asi máme stejný nos,cítím ne malér,ale obrmalér!


Jinak velice chválím ... Krásné Liz,krásné!SmileJá chci tky na Kanáryyyyyyyyyyy!!!!!!!!

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
teda to opravdu zavání průšvihem Laughing

ale ale Hotte a psychologie Shocked
to mi nějak nejde k sobě Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Liz


Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ó děkuji za komentáře!!!! Embarassed A doufám, že vás další pokráčko potěší. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
pokráčko je super

hádání o prémie Laughing Laughing Laughing

a jak pak nám dopadne sjezd policistů?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lila


Založen: 09. 08. 2008
Příspěvky: 107
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Další povídka se mi líbí a těším se na pokračování...

No jsem zvědavá, co Bonrath svým milým kolegům přiveze, teda pokud vůbec něco...

Wink

_________________
Tom: "Co mám vlastně hledat?"
Semír: "Žlutého motýlka s vymknutým kotníkem! Ty máš teda (v)otázky...!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
No teda na sjezd policistů bych je neposílala ... Ještě si je bude celý svět pamatovat,kdoví co zase provedou.To už by chudinka Anna asi nepřežila Very Happy


Ll:Mám absťák,kdy?

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Liz


Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Lila: Neboj, něco přiveze a hlavně se dozvíme něco o kurzech psychologie, ne které chodí Hotte.
K. Thaler: Co nejdřív, možná ještě dneska. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Liz napsal:
Lila: Neboj, něco přiveze a hlavně se dozvíme něco o kurzech psychologie, ne které chodí Hotte.
K. Thaler: Co nejdřív, možná ještě dneska. Smile



*YAHOO**YAHOO**YAHOO*Jupí:DKazí mi radost moje horečka ale to newa:)

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Liz


Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ahoj, tak přidávám další část, doufám, že se vám bude líbit (Já osobně jsem se při ejím psaní docela bavila Smile ).
Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho, ale neměla jsem na psaní náladu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
teda chudák Tom, po banánové slupce Confused to muselo bolet Laughing

a nanasytný Semir Laughing

a jejé další nabourané služební auto, to se šéfové líbit nebude Cool

těším se na další dílek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lila


Založen: 09. 08. 2008
Příspěvky: 107
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
I když nebyla nálada na psaní: - skvělé Wink

Jak banánová slupka, pizza, přestřelka! - superní Liz Smile
Jo "hoši!", s tím nabouraným autem! - žádné prémie podle mne nebudou Very Happy Laughing Very Happy

_________________
Tom: "Co mám vlastně hledat?"
Semír: "Žlutého motýlka s vymknutým kotníkem! Ty máš teda (v)otázky...!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Liz


Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak po hodně dlouhé době zase přidávám další část povídky. Doufám, že se nezlobíte a povídka se vám bude líbit. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
,,Ale šéfová, prémie nám strhnout nemůžete.“ poznamenal s úsměvem Tom.
,,Ale můžu Kranichu. Já můžu všechno.“ prohlásila šéfová s úsměvem.
,,Ale tohle nemůžete. Prémie jste nám přeci strhla hned po té nehodě s ministrem.“


Tak tohle mne opravdu rozesmálo Ten Kranicháč je stejně hrozně drzý Zajímalo by mne, jak to bylo s tou Schrankmannovou, proč byla ta nehoda na dálnici a proč na Engie řvala ta ženská (a taky proč je Tom takové máčko, že v jednom dni nejen že uklouzne po slupce od banánu, ale i polije Monču kafem ).

Super povídka, Liz, těším se na pokráčko!

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
pani moc dobrý díl

chudák moničina halenka, polít ji kafem Sad doufám, že nebylo moc horký? Shocked

_________________
"Noc končí se svítáním...
S tím by jsem měli rychle něco udělat!"
Jeans Moon
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Liz


Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak po hoooodně dlouhé době jsem konečně přidala další část..... Sice úplně miniaturní, ale další by se tu měla objevit co nevidět. Very Happy
P.S. Děkuji všem za milé komentáře. Smile Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Miluju tyhle jejich malicherné hádky o ničem Laughing Laughing Jak si půlili ten zbyteček pizzy, to mne fakt dostalo Laughing A jen jedno auto? No ti se ještě poperoooooooou! Laughing

Malý, ale přesto milý kousek Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Liz


Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak po opravdu hodně dlouhé době další kousek povídky. Příště snad přibude delší. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Schrankmann nebo Schrankmannová???
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma