AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Nemilý novoroční zážitek
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Dávám sem jednu mini povídku na téma Silvestr a Nový rok...
Tak si ji pokud možno užijte a přeji

Přijemné počteníčko... Wink



Nemilý novoroční zážitek

Všichni byli v hlavní místnosti služebny. To víte, Silvestr se musí oslavit i na služebně dálniční policie.
Semír se bavil s Tomem o posledním případu. Dieter a Hotte se snažili zaujmout šéfku. Andrea byla někde pryč.
A nikomu to nebylo líto, protože se nechovala k ostatním zrovna mile poslední dobou.
„Tak kolik budete mít pozdních příchodů tento rok, Kranich? V roce 2008 jich bylo 122!“ ozvala se za Tomem šéfová.
„Ále, šéfová. to jde, ne? Jeden pozdní příchod za tři dny….“ řekl Semír, který měl už značně upito.
„Vy na tom taky nejste nejlíp. 150 rozbitých aut za rok,“ setřela ho ostře.
„Ach jo. Naštěstí jsem opravy neplatil,“ provokoval ji dál a znovu se napil.
„Od zítra je platíte!“ upozornila ho a odešla dál.
„To myslela vážně?!“ zeptal se Turek. Byl dosti v šoku. Tohle neříkala ani v legraci.
„Určitě ne. Utahovala si z Tebe,“ uklidňoval ho Tom a šel si vzít ještě chlebíček. Semír tam jen mlčky stál.
„Šéfová? Vážně si bude Semír platit škody na autech?“ zeptal se se zájmem Sigi.
„Možná ano nebo ne,“ usmála se na něj a dál se věnovala svým myšlenkám.

Zazvonil mu mobil.
„Ano?“ ozval se rozespale do toho budícího přístroje.
„Potřebuju Vás na E 35. honí se tam dva opilý šílenci!“ ozvala se v mobilu Anna Englhartová.
„Cože? Vždyť je…“ podíval se na hodinky, „… půl šestý ráno. To normální lidi, kteří o Silvestru pili, ještě spí.“ Chystal se zavěsit.
„Jste můj podřízený, Kranichu! Takže Vás můžu v klidu vyhodit!“ rozčílila se.
„Mno, dobře. Zavolám Semovi, aby jel taky. Zatím sbohem!“ zavěsil. Po hodné chvilce se vyhrabal z postele. Opláchl si obličej a oblíkl se.

Opět se ozvalo známé zvonění. Vlastník mobilu ale byl ihned čilý jak rybička a zvedl to.
„Gerkhán,“ ozval se zvesela.
„Ahoj parťáku! Šéfová nás poslala na E 35. Prý se tam honí nějací opilí šílenci.“ ozval se stále rozespalý Tom.
„Skvěle. Setkáme se tam.“ těšil se Packa a zavěsil. Ihned vyrazil na dálnici. To Tom si ještě udělal kafe do termosky a také vyrazil.

Naši dva hrdinové se hnali po dálnici a hledali známky opilých šílenců. Po značných kilometrech se objevil ten jejich novoroční případ. Přijeli k nim.
Dva šílenci tam spíše ničili okolí, než by se honili. Jakmile uviděli a uslyšeli majáčky, tak se vydali rovně dál po dálnici. Bylo jisté, že to opilství jen hráli.
Chtěli si novoročně užít. Dostali se k mostu přes řeku, který právě zvedli. Oba dva šílenci si to uvědomili pozdě. A utonuli v řece.
Semír, který se právě uklidňoval, že to i s tou kocovinou zvládne, tam skončil taky. Ale stačil se dostat zpátky na suchou zem.
„To zase bude,“ lamentoval.
„Klid. Třeba šéfka nebude při smyslech,“ zasmál se Tom, ale předem věděl, že by to bylo nemožné.
„Tak jedeme,“ rozhodl Semír, nechal v řece své autíčko a vyrazili v Tomově CLK na služebnu, kde už stepovala Anna.
„Kde máte auto?“ vyjela ihned po Semírovi.
„Šlo si zaplavat,“ zavtipkoval Semír. Záchrana jménem Tom se zatím ládoval ve služebáku kafem.
„Já mluvím vážně!“ rozčilovala se.
„No… Když jsme honili ty šílence, tak jsem jaksi… nedokázal zabrzdit na 90. kilometru a spadl jsem s autem do řeky.
Naštěstí jsem se odtamtud dostal.“ vyprávěl.
„Naštěstí? Spíš bohužel! Když Vás nezabila Vaše vlastní blbost, tak Vás usmažím já!“ křičela Anna.
V tom se ve dveřích objevil záchranná brzda Tom.
„Ale no tak… Šéfová, nechte mi parťáka na živu. Bez něj by to tu nebylo ono,“ prosil Kranich.
„No tak dobře… Ale jestli to takhle bude po zbytek roku, tak si ty škody budete opravdu platit sám,“ zklidnila se šéfka a odešla si sednout do kanceláře.

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Semír, který se právě uklidňoval, že to i s tou kocovinou zvládne, tam skončil taky. Ale stačil se dostat zpátky na suchou zem.


Jo jo, Semírek je borec Very HappyVery Happy

„To zase bude,“ lamentoval.
„Klid. Třeba šéfka nebude při smyslech,“ zasmál se Tom, ale předem věděl, že by to bylo nemožné.
„Tak jedeme,“ rozhodl Semír, nechal v řece své autíčko a vyrazili v Tomově CLK na služebnu, kde už stepovala Anna.
„Kde máte auto?“ vyjela ihned po Semírovi.
„Šlo si zaplavat,“ zavtipkoval Semír. Záchrana jménem Tom se zatím ládoval ve služebáku kafem.
„Já mluvím vážně!“ rozčilovala se.
„No… Když jsme honili ty šílence, tak jsem jaksi… nedokázal zabrzdit na 90. kilometru a spadl jsem s autem do řeky.
Naštěstí jsem se odtamtud dostal.“ vyprávěl.
„Naštěstí? Spíš bohužel! Když Vás nezabila Vaše vlastní blbost, tak Vás usmažím já!“ křičela Anna.
V tom se ve dveřích objevil záchranná brzda Tom.
„Ale no tak… Šéfová, nechte mi parťáka na živu. Bez něj by to tu nebylo ono,“ prosil Kranich.
„No tak dobře… Ale jestli to takhle bude po zbytek roku, tak si ty škody budete opravdu platit sám,“ zklidnila se šéfka a odešla si sednout do kanceláře.


A Tom zachraňuje Semira takovým, řekněme neobvyklým způsobem Laughing Laughing Laughing

„Tak kolik budete mít pozdních příchodů tento rok, Kranich? V roce 2008 jich bylo 122!“ ozvala se za Tomem šéfová.
„Ále, šéfová. to jde, ne? Jeden pozdní příchod za tři dny….“ řekl Semír, který měl už značně upito.
„Vy na tom taky nejste nejlíp. 150 rozbitých aut za rok,“ setřela ho ostře.


Semir a Tom, známe se přeci, ne Laughing Laughing Laughing Laughing Cool Very Happy

Pěkná povídka Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
„Tak kolik budete mít pozdních příchodů tento rok, Kranich? V roce 2008 jich bylo 122!“ ozvala se za Tomem šéfová.
„Ále, šéfová. to jde, ne? Jeden pozdní příchod za tři dny….“ řekl Semír, který měl už značně upito.
„Vy na tom taky nejste nejlíp. 150 rozbitých aut za rok,“ setřela ho ostře.


hahahhaha, tohle mě velice, velice pobavilo Laughing Laughing Laughing smála jsem se jako blázen XD Very Happy Laughing

Kdyby Semirek platil všechna zničená auta, zadlužil by se na dalších pět příštích životů Cool

Ouuu... utopení Sad má noční můra Sad

Chudinky malé... takový začátek roku by mě poněkud zdeptal XD a pokud platí ,,jak na Nový rok, tak po celý rok", pak je to noční můra XD

Máme ještě čekat pokráčko? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Fakt jste mě ty dva úžasní spolupovídkáři a komentátoři potěšili..... Very Happy

Wox,
chceš pokráčko? I jen pro tvé očka a potěšení ho mile ráda sepíšu... Ale nepředpokládala jsem pokračování... Tak je to na Tobě, Wox.... Smile Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Jak chceš, Ančo, jen jsem nevěděla, zda ta povídka pokračuje či ne, chybělo mi to ,,KONEC" úúúplně dole Laughing Laughing
Díky za vysvětlení Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Kouzelné slůvko KONEC na konci povídky nějak nedávám... Nejsem na to zvyklá moc... Embarassed

Pokráčko asi... bude... nebude... bude..... NEBUDE a konec....

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
„Tak kolik budete mít pozdních příchodů tento rok, Kranich? V roce 2008 jich bylo 122!“ ozvala se za Tomem šéfová.
„Ále, šéfová. to jde, ne? Jeden pozdní příchod za tři dny….“ řekl Semír, který měl už značně upito.
„Vy na tom taky nejste nejlíp. 150 rozbitých aut za rok,“ setřela ho ostře.

Jo, kolegáčci, nekolegáčci, konkurují si hošánci pěkně Laughing Laughing

O půl šesté ráno? *omdlévá* Co je to za ignoranty, hoinit se tak brzo? I když..a lespoň nebylo na silnicích tolik lidí, že... Laughing

„Kde máte auto?“ vyjela ihned po Semírovi.
„Šlo si zaplavat,“ zavtipkoval Semír.


Hahahaha Laughing A jaký má styl? Čubičku nebo kraula..? Laughing Laughing Laughing

Super povídka, Ančíku Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:

„Kde máte auto?“ vyjela ihned po Semírovi.
„Šlo si zaplavat,“ zavtipkoval Semír.


Hahahaha Laughing A jaký má styl? Čubičku nebo kraula..? Laughing Laughing Laughing


Tys tomu nasadila korunku, Všelinko.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Jinak jsem ráda, že se ti povídka líbila.... Embarassed Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nemilý novoroční zážitek
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma