AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Vlastní přepis seriálové epizody - pravidla
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Zdravím všechny členy Wink


Andy přišla s dobrým nápadem - povídkami na téma. To se zadá a jednotliví členové fora na něj napíší svůj příběh Smile Třetím takovým tématem je VLASTNÍ PŘEPIS SERIÁLOVÉ EPIZODY. Založila jsem tedy složku ve společných povídkách a prosím, abyste své příběhy vkládali právě SEM. Aby se poznalo, že se právě Vaše dílo účastní této akce, označte ho, prosím, v tomto stylu: PŘEPIS EPIZODY - JMÉNO UŽIVATELE. Až tedy budu dávat povídku já, vložím ji sem s názvem PŘEPIS EPIZODY - Woxys Smile kdyby ji sem házela Fí, označí ji Přepis epizody - Fí Very Happy

Pojetí je naprosto na Vás, musí však mít ukotvení v existující, již odvysílané epizodě Kobry 11. Pak už se fantazii meze nekladou. Vyzvedněte třeba scénu, která Vás zaujala a rozpitvejte pocity postav.

Konec tématu VLASTNÍ PŘEPIS SEIÁLOVÉ EPIZODY bych stanovila na 14. 2. 2009.
To ale neznamená, že byste příběh s tímto námětem nemohli vkládat i poté - pouze už bude otevřena i složka na téma úúúplně nové!

Moc doufám, že se tu sejde mnoho příběhů, všech žánrů - od komedie po nějaké to velké drama!
Díky všem za účast a Andy za nápad na rozjetí fora.

Woxys

P.S.: je to SLOŽKA, v níž bude mít každá povídka samostatné téma, aby se dala komentovat.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Vlastní přepis seriálové epizody - pravidla
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Tééééda... to bylo povyku, že se má psát právě toto téma Very Happy kdepak jsou Vaše povídky? Těším se na ně a žádná nepřibyla, termín se přitom krátí... Very Happy
Tak do toho, vážení! Laughing
Nenechte Vaše klávesnice zahálet, přece nás o své skvělé příběhy neošidíte!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
No já se ještě rozhodně zapojím, ale zrovna se musím věnovat něčemu jinému Smile Ale připraveno to v hlavince mám... i mám soubor nazvaný "Přepis epizody" Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Těšíme se :hug: Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vlastní přepis seriálové epizody - pravidla
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma