AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Povídka č. 006 - Případ v Hannoveru
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Tina je podobu mateřské dovolené v Itálii u své tety Petry v Caorle, aby nemusela být v Kolíně a nenudila se sama doma a tak odjela do Itálie. Tina je v Itálii u Petry asi tak 6 měsíců. Po dlouhé době se tom rozhodl, že se pojede podívat na Tinu a tetu Petru do Caorle a říct jim novinky z Kolína.
Za 3 dny Tom odjíždí do Caorle za Tinou na 3 týdny. Tom dorazil do Caorle v pozdních večerních hodinách. Přivítal se akorát s tetou Petrou, Tina už dávno spala, protože byla unavená po cestě, kterou absolvovali odpoledne. Navštívili vzdálenou příbuznou v Neapoli.
Druhý den se Tom přivítal s Tinou. Odpoledne si vyšel náš mladý pár na menší procházku po Caorli. Sedli si do parku, kde je krásný výhled na moře. Popovídali si o novinkách z Kolína. Tina s Tomem se pokoušeli být co nejvíce spolu, protože si na nějaký čas neuvidí. Jezdí na malé výlety po okolí.
Semir a Jan si dokonale rozumí a taky s Tomem. Semir a Jan spolu vyšetřují malé případy. Janovi to náramně jde. Dává si důkazy dobře dohromady, aby dávali smysl. Semir se občas věnuje a vymýšlí různé nápady pro Toma, kvůli dětskému pokojíčku pro Tinu. Je to malé překvapení, až se vrátí zpět z Caorle do Kolína.
Po 3 týdenním pobytu v Itálii se vrací Tom zpět do Kolína. Je co se vrátil čekal na něj velký případ. Šlo o velkou bankovní loupež v Hannoveru, kde bylo zabito asi 5 lidí. Hannoverská kriminálka má plno důkazů, ale nemůžou se hnout z místa, protože jim hlava gangu Mark Keller stále uniká. Hannoverský kapitán požádal šéfku od dálniční policie, aby jim pomohli s případem. Šéfka kývla na nabídku, protože nemají žádný velký případ, že pomůžou Semir, Tom a Jan v Hannoveru.
Hannoverský kapitán přijel do Kolína, aby se seznámil s Tomem, Janem a se Semirem a taky s případem. Kapitán začal: „ Jde o velkou skupinu o 30 lidech, která vyloupila banku přímo v centru Hannoveru. Při přepadení bylo zabito 5 lidí – členové banky. Při loupeži ukradli 10 mil eur. 1. ½ peněz mají pro sebe a 2. ½ peněz mají na nakoupení kokainu od dealera od z Itálie. Kokain budou prodávat na německém trhu a ještě budou chtít propašovat část kokainu do České republiky. Italský dealer má přiletět do Hannoveru a také máme nasazeného informátora na Itala a víme o jeho krocích jen co se objeví na letišti v Hannoveru. Mark Keller má velké problémy s Italem a dluží mu asi 20 mil eur. Prý mu nechal zabavit 10 kg kokainu a peníze, které zabavila italská polici při jedné razii v Římě. Pokud Italovi nedá peníze tak Kellerovi zabije rodinu za to jestli Keller dá peníze.“
SEMIR: „ Co je vlastně zač ten Mark Keller?“
KAPITÁN: „ Keller je nejznámější v Berlíně, kde vykradl banky ve velkém se svou partou. V Berlíně si odseděl 5 let z 10 let, protože Kellera z věznice dostal právník. Seznámil se s Italem a od té doby spolu obchodují, ale od razie v Římě se moc rádi nemají“
Semir, Tom a Jan odjeli do Hannoveru, kde stráví několik dní.
Kapitánovi se ozval informátor, že dealer z Itálie přijede za dny, jen co vyřeší nějaký problém v Římě. Tuto zprávu předal Semirovi, Tomovi a Janovi.
SEMIR: „ Tak co ? Jak se má Tina?"
TOM: „ Tina se má dobře, ale už se moc těší domů. To víš ten 3 týdenní pobyt jsem si chtěl trochu užít s Tinou. Odjeli jsme na pár dní do Benátek.
SEMIR: „ Do Benátek?"
TOM: „ Co je na tom tak divní zajet si do Benátek. Vždyť tam jezdí zamilovaný lidi na pár dní. Odpočinout si od městského vzduchu.“
SEMIR: „ Vždyť jó. Já už se dál radši nebudu vyptávat. Co jste dělali v Benátkách?“
TOM: „To je naše tajemství.“
SEMIR: „ Jak pokračuješ s pokojíčkem??"
TOM: „ Docela jsem na tom dobře. Pokojíček je zařízený, ale chybí my vybavení. Petra my dala nějaké katalogy s vybavením pokojíčků. Některé pokoje jsou moc hezký.
SEMIR: „ Andrea pár pokojíčků našla, ale nebyly tak hezký. Máme pár nápadů.
TOM: „ Až se vrátíme tak to dáme nějak dohromady.
Kapitán dotelefonoval s Janem.
JAN: „ Už zítra přiletí Ital ve 12 h a obchod se má uskutečnit v 13 h ve starém skladišti v průmyslové zóně na okraji Hannoveru.“
Informátor sledoval Itala od letiště až do skladiště, kde se setkali se Semirem, Tomem, Janem a kapitánem. Celé skladiště bylo hlídáno zásahovou jednotkou, aby nepropásli až přijede Mark Keller a Ital. Za chvilku se objevili oba dva. Všichni čekali až dojde k obchodu. Keller předal Italovi peníze a Ital předal kokain Kellerovi. Po předání došlo k přestřelce, protože do skladiště vrhla policie, zásahová jednotka pochytala polovinu gangu. Semir, Tom a Jan se rozdělili. Semir a Tom šli po Kellerovi a Jan s kapitánem po Italovi. Všichni vjeli na dálnici a vznikla přestřelka. Oba vozy Kellera a Itala se staly nepojízdními a byli na místě mrtví. Vozy Semira, Toma, Jana a kapitána byly též nepojízdnými.
Zásahová jednotka pozatýkala všechny lidi ve skladišti a tento případ může dát do archivu.
Kapitán poděkoval šéfové, ale Semirovi, Tomovi a Janovi za vyřešení případu. Všichni se vrátili do Kolína.

Konec !!!!

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Re: Případ v Hannoveru
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 40
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Super povidečka jako každa jen tak dál Smile

_________________
Tom: "Poď parťáku, někam tě zvu!"
Semir: "Ty ?"
Tom: "Co je ?"
Semir: "No ale doufám, že to taky zaplatíš. "
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Povídka č. 006 - Případ v Hannoveru
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma