AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Parťák - Fí



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem

    A je to tadýýý, finišujeme!! Pro ty, kdo nemají nejmenší tušení, o co jde na vysoké škole, právě jsme se dostaly (mnohé z nás) do období zápočtovek a prvních zkoušek, do období, kdy se čas na něco jiného hledá ještě hůř, než normálně, a kdy myšlenky neustále ubíhají k nabiflované látce. Všem těm, kteří jsou na tom podobně, i když možná VŠ ještě nestudují, věnuji první kousek povídky, speciálně je však pro Wox: zvládnem to!

    Když mne povídka napadala, v duchu jsem se sjela: já abych napsala něco normálního, tak tedy povídka na téma parťák, s pokusem o zamyšlení nad tím, co to parťák vlastně je...



Parťák

"...Tam, kde v noci jasně svítí svět-luš-ky..." znělo jí v uších, když vyskakovala na poslední schod a do očí jí třpytila čerstvá sněhová peřina.
"...Tam, kde za srdce tě berou be-ruš-ky..." rozhlížela se plna úžasu přes poletující vločky, které pilně skrývaly její stopy. Za clonou poznávala bíle pokryté hradby i chrám,
"...Tam, kde vesele si žijou čme-lá-ci..." zaklonila se a několik přírodních úkazů jí vlétlo do pusy. Užívala si chvíli, kdy tu nikdo nebyl.
"...Tam, kde brouk si z brouka dělá le-gra-ci..." udělala čelem vzad a couvala kroky do rytmu...
"...Tam nás dneska večer možná čekají..." ...poklesla, propnula a otočila se kolem své osy na jedné noze, zatímco špička druhé vykreslila kolečko, jejž pečlivě maskovaly vločky
"...pojďte po špičkách a potají..." výpon na špičku a - a náraz!
"Promi- Co tady děláš?" vytřeštila oči na muže, kterého neomylně poznala, ač se s ním setkala sotva jednou.
"Přesně na to jsem se chtěl zeptat já tebe." opáčil a přes lehké zmatení se usmál na přivítanou. "Zase máte nějakou povídku na téma?"
Zamrkala. "No, to máme, tentokrát mám dokonce i nápad, ale vůbec do toho nepasuješ ty tady." Chtěla mu rukou ukázat okolo sebe, ale nechala ji klesnout: Petrov byl tentam, místo toho byli v jedné z ulic v centru a koukali do oken čajovny.
"To u vás takhle funguje běžně, že se...?"
"Ne," oponovala mu, nechápajíc novou zkušenost "ono se to samo...jen by mne moc zajímalo, proč to..."
"A od kdy on nosí džíny a svetry?" zazíral na jednoho z hostů čajovny.
"Co se to děje?" zašeptala, vrtíc hlavou. Pro ni osobně by bylo ideální, kdyby se to všechno dalo vysvětlit pomocí kupy nul a jedniček, ale obávala se, že tak jednoduché, aby stačilo skočit si pro notebook, to nebude.
"To se ptáš mne?" vykulil na ni hnědá kukadla "Já se tu prostě objevil."
"Co se toho týče, to jsme na tom teď stejně...a kdyby jen my." zasoptila bezradně a pohodila bradou k oknu.
"A nemůžeš nás prostě poslat zpátky, jako minule?" pokrčil rameny, jako by to bylo to nejlogičtější na světě.
"Já tě minule neposlala zpátky. Já tě nedostala ani sem. Zmizel jsi mi úplně sám."
"Ale já nic-"
"Neříkám, že ty něco." ujistila ho a popadla za zápěstí "Jen říkám, že já taky nic."
"A co chceš dělat?" zeptal se turek, tažen kamsi jinam.
"Pro začátek si ujasnit, co vůbec víme. Musíme přijít na to, jak to funguje."
"Ale co-?"
"Je v dobré společnosti, podle všeho. Přinejmenším vypadal spokojeně, co říkáš?"
"Ale kdo-?"
Konečně se zastavila, dost daleko, aby je z čajovny nebylo vidět.
"Ty asi budeš chtít taky někam do tepla, viď?" uvědomila si najednou, že mrzne, až praští, což ona klidně ignorovala, ale teplomilnému turkovi mohla být zima.
"Víš, že ani ne? S tebou se člověk zahřeje." ušklíbl se.
"Měl bys ocenit, že chci být milá, za chvíli mne to přejde." zazářili jí čertíci v očích.
"Mne taky." ujistil ji.
"Tak do té doby můžeme jít k Petrovu, teď tam snad nikdo nebude a je tam i docela hezky."
"Dobře," pokrčil rameny.

"Kolik času vlastně uplynulo, cos tu byl naposled?" zeptala se ho, opřená o hradbu.
"Tak půl roku."
Bylo málem hmatatelné, jak moc se snažili přemýšlet.
...
Myslela, že sníh okolo se brzy začne rozpouštět vinou tepelné energie, jež produkovala zběsile se točící kolečka v její hlavě. Nepřišla na nic a to tu mrzli už jistě přes hodinu. Semira však mnohem palčivěji pálily o něco praktičtější otázky: "A kdo bylo to děvče, co s ním byl Tom?"
"Karolina, neboj, s ní mu bude dobře."
"Ale co já? ... Teda, ne že by mi s tebou bylo zle." dodal honem.
"Ale nejlíp ti asi není." v duchu se zpeskovala, mohlo ji napadnout, že pozorovat ji, jak se opírá o historické zdi, mu moc záživné nepřijde. "Víš co, za chvíli jsou Vánoce, Brno je plné věcí k vidění, teda, tohle město se jmenuje Brno." usmála se "Tak pojď, ukážu ti ho!"
"A kde je to: Musíme přijít na to, jak to funguje!?" ušklíbl se.
"Čím víc o tom přemýšlím, tím víc jsem vzteklá, že na nic nepřicházím." ujistila ho. "V každém pořádném příběhu se musíš nejdřív úplně vzdát, a pak se něco najednou stane. V normálním životě to dělám tak, že začnu myslet na něco jiného, a doufám..."
"Aha, takže místo hledání děda Vševěda nebo Zlaté rybky mi ukážeš Brno?" bublal Semir smíchy.
"Chceš zlatou rybku? Tu tu taky někde seženem, na prvním stánku na Svoboďáku, vsaď se." nedala se zahanbit "Akorát s tím dědem Vševědem bude trošku problém, ten je touhle dobou myslím v Praze*." (*poznámka autora: plácla to, ale pár hodin ukáže, že se v podstatě nemýlila, až na toho dědu a pár kilometrů...)
"Dva v jednom, jo?" bavil se ("Konečně!" pomyslela si) "Tak jdem!"
A tak šli, seběhli na Zelňák, kde se to stánky jen hemžilo, oni však koukali na zvířátka na kašně přímo uprostřed: kamenné rybičky zřejmě naznaly, že letos jsou v módě bílé čepice a ostatní zvířátka se nechala inspirovat. I když v kamenné nádobě nebyla ani kapka, pohled na zavátou sněhem se jim líbil oběma. Potom se mihli mezi pár domy a vynořili na Masarykově ulici. Mířili přímo na nejpřecpanější náměstí (i když teď tam zdaleka nebylo tolik lidí) v centru Brna. Uprostřed zářilo nazdobené koště, jež bylo nazýváno Vánočním stromem, ale přesto ubohost větviček zdůrazňovalo Vánoční atmosféru. Když se proplétali mezi dřevěnými chaloupkami, napadlo ji, že si povídají zase jako na skále, napůl čekala, že najednou zmizí, dokonce párkrát zkusila zavřít oči. Ale jak na potvoru nic! Stiskla zuby, když to nevyšlo ani na potřetí, a pozvedla víčka, právě včas, aby mezi sebou stihli udělat mezeru klučinovi v modré bundě, jež si nezadal s párkem fotonů. Vyběhl na dřevěnou kontrukci a vesele zaklinkal na zvonec.
"Chceš si to zkusit taky? Prý se ti splní přání?"
"Tak takhle ty na mne, slibovala jsi rybku." zatvářil se uraženě.
"Jestli nedáš pokoj, udělám z tebe filé." vyhrožovala.
"Tak já teda jdu, ale jen pod nátlakem." vystoupil na schody a zaklinkal si na zvonec. Celá atrakce jako by mu byla stavěna na míru.
Zazvonila si taky.
"Přál sis, abyste zmizeli?"
"Původně jsem to plánoval, ale celkem se mi tu líbí, nějak z toho sešlo."
"Snad sis nakonec nepřál tu zůstat." zděsila se
"Tak trochu."
"Tak to je dobrý. Já si zas přála, abyste zmizeli..třeba se to vyruší." vzpomněla si s nadějí na krácení v její zlaté matematice.
"Ti pěkně děkuji."
"Ne, že bych tě tu nerada viděla, ale zůstat tu nemůžeš. Si to prakticky představ. Pražská policie soustavně pořádá nábor na nové policisty, by se Monča bála vyjít z domu na ulici." zmínila kamarádku, jež v Praze bydlela.
Mířili na Českou, předvedla se mu Červeným kostelem, universitami a rozkopanou ulicí, kterou zamířili ke Špilberku. Opravdu si to začínala užívat, prošli celičký park, našli kopii poslední dělové koule, kterou to Švédi vzdali, našli plastický model hradu, vyhlídky a neobyčejně dlouho se zdržely u nově vytvořeného jezírka, v němž hledali na ceduli propagované rybičky. Nakonec zůstali u nádherného výhledu na Brno a když se otočili, tak na hrad.
"To je skoro jako v pohádce." vydechl Tureček.
"Jasně, jako v pohádce!" potvrdila mu a koukla na hodinky, konečně jí to došlo! "Jako v pohádce, jsi tu, protože máš úkol, minule jsi mi měl pomoct napsat povídku a teď...honem, musíme na šalinu!" najednou nebyla k zadržení, ale Semir se pudově pevně zapřel patami do země: "Na co to?"
"Víš, co je tramvaj?"
Kývl.
"Tak tady je to šalina, tramvaje tu nejezdí."
Ani instinkty ostříleného dálničního komisaře nemohly dále vzdorovat její vehemenci, pádili na trojku.
"Tohle je bláznivej svět." ujistil ji v poklusu na nejbližší zastávku.

Vezli se šalinkou Dášenkou. Křestní tabulka Semira jen utvrdila v tom, že se musí vrátit zpátky do normálního světa. Ona si jen vzpomněla, že Barborka na svém sedadle vozí ukrytý lístek se souřadnicemi schované cache, vzpomněla si taky na povídku, do níž Semira obsadila, a celou cestu se snažila nesmát a zároveň vypadat nenápadně, protože jízdenku návalem nadšení absolutně zazdila.

Vystoupili na sídlišti a ona matně vzpomínala, kudy se to dát. Ne, nebyla to její geniální paměť, žádnou neměla, byla to nehorázná dávka něčeho vyššího, co je správně dovedlo a dokonce způsobilo i otevřené dveře, takže se mohli bez problémů dostat do patra ke správnému bytu. Nechala Semira, kterému po cestě vysvětlila jen to nejnutnější, tedy v podstatě nic, aby zazvonil, sama s povzbudivým výrazem, ale už neviděna, zahlédla ještě šokovaný výraz blondýnky, jež otevřela, než se jí zatočila hlava a chodba se jí rozplynula.

Čekala, že se objeví doma, přinejhorším na fakultě, nebo někde, kde by se podle svého původního plánu mohla připravit na podvečerní písemku, ale octila se na absolutně neznámé ulici. Dlouho však zmatená nebyla, zahlédla rudou čupřinu a rychle k ní zamířila, myslíc si: Chudák malý, v takové zimě, celé dopoledne a sám, to sem nemohli poslat jen ty dva?
"Ahoj." upoutala jeho pozornost úsměvem, jak doufala, přátelským.
"Ehm-ahoj." odpověděl zmateně.
"Ty jsi Niels Hartmutt, viď?" ohromovala ho svou znalostí.
"Ano, a ty?" zeptal se stejným zájmem, s jakým by se odborníka ptal na podrobnosti o vodní elektrárně, pokud by o ní předem nevěděl víc.
"To je jedno. Posílá mne Semir," svým způsobem ani nelhala "Musím ti něco ukázat..." řekla, jako by mluvila o největší technické novince.
"A co?"
Pomyslela si něco o nápadné podobnosti s dětmi ve věku a proč?. Byla v koncích, co mu má říct? Vytáhla z kapsy mobil, aniž by vymyslela co inteligentního říct, aby se tak stalo, gadget technika naprosto pohltil a tak se v několika minutách dověděla, co má za typ, co to všechno může umět, a že by s tím mohla ovládat třeba televizi, pokud by mu dovolila, aby si s tím chvíli pohrál. Ona přidala, že až na to najde čas, dá do toho jiný OS a bude s tím ovládat třeba i ledničku, což Nielse natolik zaujalo, že se vydali na cestu, aniž by to jakkoli postřehl. Jediné, čeho se mohla chytit, byl skautský znak, ale ten nezklamal: Právě řešili, jaký typ síťové karty by se opravdu nejlépe hodil do lednice Candy, když zahlédla přesně to, po čem celou cestu koukala. Znak je zavedl k sympatické dlouhovlásce, ke které se právě tlačila kupa dětí.
"Podívej." pohodila hlavou k jejím rukám a mrkla na něj. Nielsi k dívce okamžitě zamířil, jat nezkrotnou vášní. Allerlei totiž právě rozebírala na součástky...co, to vlastně bylo, už se nedověděla. Teď byla v jakési chodbě, v níž za chvíli poznala absolutně nefrekventované místo své fakulty. Vykoukla ze dveří a málem jí porazil hlasitý výkřik jejího kamaráda: "Já jsem ti to říkal, že ta nepřijde cestou, kterou chodí normální lidi!" smál se Pavel.
"Co bychom od ní vlastně čekali, že?" šklebil se Vašek.
"Třeba to slíbený opáčko, jdeme na to?" oplatila jim škleby a zamířila do prázdné učebny, kterou si určili pro opakování před testem.

Už bylo dávno po testu, už měla dávno po večeři, ba co více, dokonce vypnutý počítač. Popravdě ležela v posteli a měla půlnoc, ačkoli budík na stolku vedle ukazoval teprve za pět minut dvanáct. Pokojem zaburcovaly fanfáry a z modrých peřin vystřelila ruka, aby umlčela mobil, jež horlivě oznamoval příchod SMS:
noční budíček napsal:
Dobrou noc/rano. Koncert byl super, zitra mi povis, co test a jak ses mela, jezku!


Rozespale položila telefon na stolek a do peřin se chumlala s rozhodnutím začít si na noc vypínat zvuk, když ji absolutně probral štípající mráz: Stála v šeru mezi stromy, s výhledem na otevřenou louku ozářenou měsícem, na níž se se smíchem koulovala a pokoušela dvojice.
Hnědovláska zachumlaná v zimní bundě a vysoký modrooký dálniční komisař po sobě metali sněhové koule, stahovali se do sněhu, pošťuchovali se a smáli. Karolina se zrovna shýbla, aby mu oplatila pořádnou sněhovou koulí do zad, ale byl na ni příliš rychlý, než se nadála, stál za ní: nezdržovala se uplácáváním sněhu, nabrala jej plnou náruč a vrhla ji na Toma, který se před krystalky schoulil do klubíčka, aby jich co nejvíce zachytilo oblečení a ne holá kůže. Chtěla se shýbnout a honem uplácat další kouli, ale už by nebylo, na koho ji vrhnout. Sprška dopadla jen na udusané místo ve sněhu. Tom Kranich byl ten tam.

A ona byla schována za gaučem nějakého bytu a sledovala malého Pacičku, jak se dohaduje s ne o moc větší blondýnkou, jaké DVD si pustí. Nic by za to nedala, že za celou dobu neviděli ještě ani jedno, protože před sebou sice měli rozloženu kupu médií, ale kdykoli nějaké zvedli, rozpovídali se a na DVD na hodnou dobu zapomněli. S úšklebkem taky kvitovala, že Woxys ze Semira nespouští oči. Jak ji znala, byla by ochotná tři dny nejít spát, jen aby tady komisaře udržela a on jí v nestřežené chvíli nezmizel. pohledem jej doslova rentgenovala, ačkoli se oba skvěle bavili. Rezignovaně se zády opřela o gauč, nechtěla jim dělat křena nebo šmíráka, ale jak odsud? Zvednout se a říct, že tohle je jen něco děsně divného a rozhodně se do bytu nevloupala? Nenápadně vykoukla zpoza pohovky a nechtěně přitom shodila polštář, samozřejmě tak nešikovně, že ten zasáhl netknutou mísu chipsů na blízkém stolku. Rachot a šustění padající mísy s lupínky přilákal pozornost jich obou. Blondýnka úlevně vydechla a honem se pohledem vracela ke své milé návštěvě, ale tohle byla přesně ta chvilka, jež stačila. Semir už tam nebyl. Poslední, co zahlédla, byl kamarádčin odhodlaný výraz vyřídit si to se všemi bramborovými lupínky na světě a začít právě s těmihle, když i ona z pokoje zmizela.

"...tak jsem mu to tam přidal, ale on ho do dvou dnů rozbil stejně." zakroutil Zrzek zoufale hlavou.
"Je vůbec nějaké auto, které nerozbili?" zasmála se meděnovláska, ale v hlase se neschoval její opravdový zájem.
"Takové, od kterého nedostanou klíčky....počkej, vlastně ne, i taková už se jim rozbít povedla, naposled když..."
Stála za pomníčkem v parku a pyžamem se jí prokutával mráz, ale nevnímala to. Hartyho vyprávění bylo pohlcující.
"Ale to se snad do auta ani přidat nedá..." říkala právě Všelicos nevěřícně.
"Dá, ale Semirovi to tam nedám, ani Tomovi, protože když to udělám, tak z toho auta do týdne nebude než hromádka popela, a kdo má pak psát ty zprávy?"
"A co Lucy?"
"Lucy už ho má, může s ním jet klidně stokilometrovou rychlostí a přitom..." začal technik nadšeně vyprávět a jeho radost nezkalilo ani v nejmenším, že ač Lucy může, tak nikdy nepojede, protože by při té jízdě mohla utržit ošklivé škrábance.
"...A nedávno jsem jí koupil nové stěrače a vylepšil zpětná zrcátka, opravdu jí to sluší." rozplýval se hrdě.
"Chtěla bych ji vidět." zatoužila.
"Není problém." ujistil ji technik a z náprsní kapsy vytáhl pouzdro na fotky. Láskyplně je Allerlei podal a ta musela obdivovat, jak je Lucy krásná. Chtěla mu to říct, ale nadšeně otevřenou pusu sklapla. I Rudovlasý Harty zmizel tak, kam patří. Zelenoočka si schovala pouzdro do kapsy a zasněženou cestičkou zamířila z parku.

Že je vše v pořádku poznala podle svého pokojíku. Honem zalezla pod deku, klepat se zimou tam. Neměla starost o to, jak se holky dostanou domů. Nevěděla to, ale tak nějak tušila, že tuhle noc se jim nic nemůže stát. Jedinou opravdovou starost měla o bramborové lupínky. Vylezla z peřin a vytáhla tlusté pletené ponožky od babičky a obdobný svetr. Nic by za to nedala, že se zítra vzbudí do dne, v němž ji bude čekat písemka a Honzu koncert sester Steinových, nebo ne? Jestli ano, na noc si musí vypnout zvuk! A jestli ne...hmmm... Nevěděla, co se to dnes stalo, ale věděla, co je to parťák. Parťák, nebo parťáci, jsou tu od toho, aby člověk na nic, na cokoli, nebyl sám.



Embarassed a to je vše, přátelé

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Jůůůůů......Zase jsi začátkem nezklamala.... Wink

"Zase máte nějakou povídku na téma?"

To se musíš na všechno hned ptát? Very Happy

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Krátký začátek opět pohladil a samozřejmě natěšil - Tvá setkání se Semirkem se mi líbí! :aww: a řádně Ti je závidím Embarassed

Úplně ho vidím, jak si to štráduje Brnem ve své roztomilé bundičce :aww: a poulí hnědá očka, aww!

Kdyby se to tak splnilo - sníh, pohoda a nálada, kdy má člověk chuť tančit!

Děkujeme, Fí, za skvělý úvod, těšíme se na pokráčko a já Ti děkuji za mně určená slova Embarassed Embarassed Embarassed snad to zvládneme!

Džíny a svetr? Laughing to mi někoho připomíná! XD

A Včelí medvídci, jéééé, ten večerníček je rozkošný :aww:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Jé, hezký začátek (ač nesouhlasím... já k látce nijak neodbíhám, spíše k blbostem, ač bych se měla věnovat sociologii a regionům Laughing Laughing Laughing ) Laughing Laughing Medvídky jsem měla rána, nej byl Kvapník Laughing Laughing

Džíny a svetr? Tomeeeeeeee? Laughing Laughing Laughing Laughing

Těším se na pokráčko! Very Happy

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Holky! Děkuji vám za komenty:))

    André-und-Semír: nu, on se musel ptát, protože když se najednou ocitneš v neznámém světě, z neznámého důvodu a jediný známý fakt je, že jsi ve společnosti šílence, je to důvod k mnoha otázkám, ne? Very Happy Laughing

    Wox: Myslím, že mi nemáš co závidět. Vůbec nechápu, co se teď vlastně děje a k tomu mám na krku komisaře a...aSmile) Wink
    Ano, moc bych si to takhle přála.
    Zvládneme!!
    No jo, džíny a svetr, má nejoblíbenější kombinace..nebo ti to snad připomíná někoho jiného? Rolling Eyes :angel:
    Čmelmeďuly jsem taky milovala:)

    Všelko: teď odbíháš k blbostem, pak se jim začneš plně věnovat a budeš odbíhat k látce...asi ještě nejsi ve správném stádiu:D

    A pokráčko? Tady ho máte...Smile


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Amrodel


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Na Tvé, Fí, povídce se mi mocinky líbí, jak je hravá Smile Třeba ten začátek mi hrozně moc připomínal krasobruslení Smile

"ono se to samo..." tohle vysvětlení mám ráda Laughing ačkoliv tady to evidentně zcela vystihuje pravdu Wink Smile

"Měl bys ocenit, že chci být milá, za chvíli mne to přejde." zazářili jí čertíci v očích.
"Mne taky." ujistil ji.

To je krááásný Laughing Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Nezklamalas... Cool ....Krááááása a Fííííha Laughing Laughing Laughing

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Děkuji, Ami:).
    No vážně, ono se to samo (i já jej mám v oblibě) Smile)

    2André-und-Semír: to jsem ráda, že jsem nezklamala, ty mne taky ne:)

    a snad nezklamu ani dalším kouskem (omlouvám se, že je to na kousky, ale průběžně to upravuji)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Fíčeno, jsi hrozná!!! To na mě nemůžeš počkat? To se dělá, přidávat tak rychle? *hrozí*

Toto jsou dva velmi výhružné komenty. Ještě si o tom popovídáme v pondělí *tváří se zákeřně*

--------------------------------------------------------

KOMENT Č. 1

--------------------------------------------------------

Ty jsi hrozná! Chudinka Tureček, Ty ho klidně necháš zmrznout? Shocked Shocked honem mu přičaruj kulich Very Happy chudinka, musí být v šoku, že ho zase něco uneslo do cizí reality - a pokud si přečetl některé naše povídky, je nejen v šoku, ale i v životní panice Laughing Laughing

Fí, jen... Turek, ne turek Embarassed je to příslušník národa, proto velké písmeno Embarassed

Žádné dobře! Máš být rád a nadšen, Turečku, že se procházíš zasněženým Brnem a ne se ofrňovat Laughing Laughing Laughing

Á, Semirek je zvědavý! Karolina, jo? Laughing to zase bude na stanici drbůůůůů! XD chudák Tomík, vrátí se a všichni o něm budou vědět Very Happy

Zlaté rybičky? *Woxys zběsile poskakuje* já vím, kde jsou u Petrova zlaté rybičky! Vím to! Je to jen asi pět minut cesty, ukážu Ti to, Semirku! I vstupné za Tebe zaplatím! a Děd Vševěd? Noooo XD třeba přijede na návštěvu Klaus XD

Hele! Narážka na Prahu... Ty jsi tím taky myslela Klause? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing XD




--------------------------------------------------------

KOMENT Č. 2

--------------------------------------------------------

Rozesmátý Semirek, oooo, závidím Very Happy

Zelňák, to jsi mu dobře ukázala, to místo má svou atmosféru a je to jedno z placů, kde to vážně žije jako před desítkami, možná stovkami let - a doufám, že se na tom krásně zmateném zmatku nic nezmění :aww: kamenné rybičky s čepicí jsou krásně popsané :aww: líbí se mi to! A zlaté rybičky skutečné, živé, plovoucí už máte jen MINUTU cesty od tohoto místa! No tak! Fí, ukaž mu je! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ten STROMEČEK JE KRÁSNÝ!!! Žádné koště! Crying or Very sad Crying or Very sad je možná štíhlý, ale pravidelný, co se Vám všem na něm nelíbí? Sad

Jako na potvoru nic? Shocked má vedle sebe mega Turka a chce, aby zmizel??? Fíčeno! Měla jsi ho u nás udržet minimálně do pondělí! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad že já Ti fakt nasekám...

Pěkné rychlostní přirovnání! Very Happy

"Tak já teda jdu, ale jen pod nátlakem." vystoupil na schody a zaklinkal si na zvonec. Celá atrakce jako by mu byla stavěna na míru.

---On je tak roztomilý!!! :aww: hned v pondělí to udělám taky, och, má ruka se dotkne místa, jehož se dotýkala hňacka jeho! :aww: a celá tahle věta je rozkošná XD jaj, to je plyšáček XD

Zděsila ses? Fíčeno! Ty.. ty... zlobíš! Máš být ráda!

Jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, Ty jsi mu předvedla i naši fakultu? :aww: a řekla jsi mu, doufám, jak je krásná a snad ji obdivoval, protože je to nádherná budova!

To je super, že jsi ho vzala k rybníčku! *dojatě smrká*

TRAMVAJ! ne... ne to hnusné slovo na Š. TRAMVAJ!

Moc se mi to líbí, je to krásná reklama na Brno! Embarassed moc a moc pěkné! Nemohu se dočkat dalšího dílu Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Hrozně se omlouvám a kaji. Dávám takové drobty, tak, jak to stíhám upravovat, že mi nepřišlo důležité čekat. Ale teď čekat budu, protože tvůj koment děsně potěšil! Takový dlouhý k pár řádkům: Děkuji!! *kulí očka a chystá se odpovídat*
    Ah, super, v pondělí si to vypiju, nebo možná sežeru, nebo já nevím, co si na mne nachystáš *bojí, bojí, ale jen aby se neřeklo, přece jen má strategicky výhodnější počet centimetrů*

    1)
    Já ho nechtěla nechat zmrznout, já..ono..musíš mne pochopit, bylo toho moc a všechno jsem postřehla až když začal modrat (hyperbola).
    Tohle jsi mi už jednou vysvětlovala, já ti za to děkuji a zapamatovala jsem si to, ale když, on je prostě tak malý, roztomilý a bezbranný, musela jsem to velké T přepsat Embarassed
    Já si nejsem jistá, že se (budiž tedy) Tureček bude tímhle výletem na stanici chlubit. Vsadila bych se, že je mu trošku špatně od žaludku...no, trošku...
    Ano, ano, jsou tam zlaté rybičky, ale nezavítáme k nim.
    Ne, nemyslela jsem Klause:)

    2)
    NE, Wox, opravdu žádné živé zlaté plovoucí rybičky *mlátí hlavou o stůl: jsem si zas jednou dala...*
    No dobře, ten stromek mohl být horší..ale mohl být i lepší.
    Jo, to víš, že jo, já si tu budu zahrávat s časoprostorovým kontinuem, protože jinak mi ty nasekáš...musím si nutně položit otázku, čeho se bojím víc Razz (ještěže už je po všem, to by bylo volení....)
    Wox samým nadšením napsal:
    Jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, Ty jsi mu předvedla i naši fakultu? :aww: a řekla jsi mu, doufám, jak je krásná a snad ji obdivoval, protože je to nádherná budova!
    *krčí rameny, Česká prostě byla při cestě a já si tam na tebe vzpomněla, no, tak jsem mu ji ukázala, podíval se na ni, no...*
    Nikoli, Wox, jeli jsme šalinkou...Smile
    Uh, reklama na Brno, tak to původně zamýšleno nebylo, ale asi nakonec budu patriot, no....další díl? Chceš ho hned?

    A díky moc,


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Takže jsou v Brně, Brníčku? Jééé, Ti se mají :aww: Kašničku na Zelňáčku bych zase ráda viděla, i se stromečkem a domečky... a obzvláště s Turečkem! (pomoc, začínám šišlat! XD)
Nemyslím si, že by Semirkovi vadilo stát u hradby a koukat na Tebe Laughing

"Tak takhle ty na mne, slibovala jsi rybku." zatvářil se uraženě.
"Jestli nedáš pokoj, udělám z tebe filé." vyhrožovala.


Hahaha, udělej, udělej Laughing Laughing Laughing Ráda se na to podívám Laughing Laughing Laughing

Jsem zvědavá, co je úkolem teď Laughing Laughing A.. šalinááááááááááááááááááááá! Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Všel, občas si zašišlat není od věci, ne? Smile
    A smažené nebo mražené? Very Happy Very Happy
    Tady máš šalinku i nápovědu, co je úkolem...
    Díky za koment.

    A pro všechny je tu další kousíček, s věnováním Woxys.




_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Dášenka? Jaj, musím být pozornější, jmen jsem si nikdy nevšimla (natož, že je v nějaké keška XD) Laughing Laughing
Jo táááák, takže za Woxušou se to šlo! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Hahaha, se nedivím, že se skácela: kdo by neomdlel při pohledu na fešného Turka, stojícího před prahem? Chi chi chi Laughing Laughing

Jo... a rozhodně smažené Cool Laughing Laughing

Super dílek Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ty jsi obsadila naše tramvajéééé! Nedivím se, že Semira šokovalo, že mají jména A Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing to je super! Líbí se mi to a né, neříkej, že i v jedné z nich je keška XD to už je fakt o rozum! A ještě štěstí, že Vás nechytl revizor XD čekala jsem ho!
Ty jsi možná zapomněla, ale packa taky není nesvéprávný! XD nebo si myslí, že u nás se jezdí zadarmo? To je hlupáček sladký!

Kam že to jedetééé? Jo ahááá! Embarassed Embarassed
No teda! Embarassed Embarassed Embarassed
Děkuji! To jsem ráda, že jsi tam našla cetu, že si to pořád pamatuješ! Very Happy schválně, trefila bys ještě pořád? Laughing Laughing Laughing

Awww, děkuji, že jsi ke mně přivedla Pacinku, doufám, že jsi ho instruovala skutečně správně! Embarassed Laughing Laughing Laughing sláďa malý! Embarassed děkuji za obsazení, pokud jsem to vážně já!

A Tebe nechápu - máš v naší realitě komentáře a chceš školu a šrotit se? Uááá! Laughing Laughing Laughing
Ale kde ses to vynořila?

Díky za pokráčko a za malou roličku, potěšilaaa!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Huááááááááááááá......Kráááása.....Nějak to nestíhám číst po částech, ale to je můj problém.... Laughing
Semírem jsem unešena......a v Brně.......lepší by to bylo v mé rodné Praze Laughing Laughing ....vyjít si na Petřín Laughing Laughing Laughing

Moc se mi to líbilo... Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Huááááááááááááá......Kráááása.....Nějak to nestíhám číst po částech, ale to je můj problém.... Laughing
Semírem jsem unešena......a v Brně.......lepší by to bylo v mé rodné Praze Laughing Laughing ....vyjít si na Petřín Laughing Laughing Laughing

Moc se mi to líbilo... Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Pche! Praha! Brno je na procházku s komisařátky parádní, Ančo! Razz Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Brno prosím neznám.....ale taková Praha.... Krčskej les.....s ukrytými dvěmi keškami.....skvělá pátrací akce pro Turečka.... Laughing

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Všel, pokřtěných tramvají jezdí po Brně všeho všudy šest. Jsou to všechno Porshe 13T (mimochodem pěkně blbej model, co jezdí i po Praze a jediný, co je na něm kladnýho, je, že je nízkopodlažní, jinak ho technicky naprosto zvorali). Jsou to Adélka, Barborka, Cecilka, Dášenka, Emilka a Fanynka (Všechny křestní tabulky mám vyfocené, nahážu je na Flikr a dám dokaz, časem:)). Zatím jezdí na linkách 3, 12, 13 a to je tak vše, kde nejčastěji. a mají nám docházet další, celkem jich bude 15 a všechny budou pokřtěnéSmile. Dále nám po Brně jezdí Žofinky, ty ovšem nejsou pokřtěné, jen pojmenované, a to ne DPMB nýbrž přímo výrobcem, Škodovkou. Žofinek je po celé republice 15 a jsou to zmetky,. takže většinou stojí v depech (jsou skutečně životu nebezpečné). Jediné Brno je opravilo a nasadilo do provozu, jezdí jich u nás tuším šest a většinou jsou nasazeny na lince 6. Jen abys věděla, po čem se koukat:D
    o Kešce viz nížSmile
    Dobrá, tak tedy smažené turecké masíčko, ..taky jsme ho mohly propéct...Smile.
    Děkuji Embarassed

    Woxýsku! Musíš si uvědomit, že jak Packa tak Fí jsou vykulení jak ježíci a pořád moc neví, co se děje. Packa je na tom ještě hůř, protože ani netuší. No, opravdu jim tyhle běžné věci jaksi unikajíSmile). Co se týče kešky, viz nížSmile)
    Hrozně ráda bych napsala, že trefila..ale netrefila. Pamatuji si to jen matně a jsem ráda, že vím, kde mám vystoupit:DVery Happy. Ale vyšlo to!
    Jasně, že jsi to ty!!!! Proč bych ti jinak věnovala díl *42*
    Jen pro ujasnění, to nejsem já, to je Fí, ta neví, co se to děje, zapomíná koupit jízdenky, ale o životně důležité zápočtovce ví. Podobnost se mnou je čistě, ale čistě náhodnáSmile) Wink

    André-und-Semír: Já to přidávám tak nepravidelně, že je těžké to číst po částech. Já to sem dávám tak nějak nepravidelně, abych to stihla na čas:)).
    Bohužel, Fí se se Semirem srazila v Brně. Prahu zas tolik nezná a ani ji příliš neuchvátila, ale Brno..Brno miluje.

    Add Cache v tramvaji. V tramvaji žádná cache není, ani by nemohla, protože cache nesmí měnit polohu (krom vyjímečných případů), ale na jednom ze sedadel jsou umístěny souřadnice oné cache. Nejdřív je tedy nutné chytit tramvaj a až pak se dá jít lovit.


    MOC VÁM DĚKUJI ZA KOMENTY! Fí
    P. S. ...mám už přidat další díl?

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Prosííííme nový díl! *tanec*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Woxys a Všichni, tady máte nový dílek. Především je však pro Všelicos!


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
"Ehm-ahoj." odpověděl zmateně.

Jíííík! *opravdu piští a slzí dojetím* Tak proto to věnování *jík* Nieeeeeeeeeeee! On je tak rozkošný, jak je zmateňoučký Embarassed Mušínek malej/velkej, zrzavej Embarassed

a že by s tím mohla ovládat třeba televizi, pokud by mu dovolila, aby si s tím chvíli pohrál. Ona přidala, že až na to najde čas, dá do toho jiný OS a bude s tím ovládat třeba i ledničku, což Nielse natolik zaujalo, že se vydali na cestu, aniž by to jakkoli postřehl.


Jo, tomuhle říkám kápnutí si do noty Laughing Laughing Dva "kompjůtřoví" blázínci Laughing Laughing

Jediné, čeho se mohla chytit, byl skautský znak, ale ten nezklamal: (...) znak je zavedl k sympatické dlouhovlásce, ke které se právě tlačila kupa dětí.

Tak nějak jsem tušila, kam se dostanou... ale nějak jsem nepostřehla sympatickou dlouhovlásku *rozhlíží se* Tedy, dlouhovlásku možná, ale sympatickou ani trochu Laughing

Allerlei totiž právě rozebírala na součástky...

Aaaaaaaaaaaaa? Copak to rozebírala, vrahounku? Shocked Laughing Laughing Síííííím, copaaaaaaaak? Embarassed Laughing Laughing

Děkuji moooooooc za věnování!! :hug: A díky za odpověď na dotaz, na tramvajky si počíhám Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Tak počkat, pacička mrznou může a Nie ne? Pche! Se měl namazat nějakou nemrznoucí směsí, no XD

A jak se vůbec nedivil, že jsi ho poznala, to snad není možné! Shocked Shocked vsadím se, že si myslel, že ho požádáš o autogram - očividně se domnívá, že je osobou všeobecně známou XD teda Nie, ty náfučko!

Haha, super, jak si ho vedeš XD

Líbilo se mi, jak jsi ho zabavila tím mobilem XD přišly mi u toho na mysl verše ,,Hle husar a kočárek! Hraj si! tu máš kohouta!" Laughing Laughing Laughing Laughing

Jééé, sympatická dlouhovláska, tu znám! :aww: navíc je moc milá, sbal ji, Harty! Laughing

Ale nééééé, on místo toho chytl technickou vášeň! XD no, až se uklidní, jistě jeho modré oko ulpí i na milé Všele Very Happy

Koulovala dvojice? Hihi! Jak, kde? A těšíme se na pokráčko, blázne! XD

Dášenka, Barborka a další tyto tramvaje jsou strašné!!! Fíčku, asi je zapálím XD Ty víš, jaký amok jsem z nich měla XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Holky, díky za obrovské komenty!

    Všel: Já se obávám, že na Hartyho v tomhle ohledu nemám. Ale dostalo ho to až k tobě..a o to šlo:)
    Vidíš, a byla tam, sympatická, milá, dlouhovlasá a rozesmátá...myslím, že by Hartymu učarovala, byť by nic nerozebírala:) Jediná potíž je v tom, že já fakt nemám nejmenší tušení, co to rozebírala. Fí to neviděla, nestihla to...ale rozhodně to zaujalo Hartyho:)
    Nemáš zač. já díky!

    Wox: No počkej, Packovi jsem teplo nabízela, pohrdl, Turek mizerná...
    Možná už byl natolik zmrzlý, že nedivil, možná za to mohlo to samé, co mohlo za to, že jsem k tobě trefila:))
    Wox, Woxýsku, přesně tyhle verše mi přišly na mysl v pondělí večer, když jsme s Honzou neměli co dělat v autobuse a on se rozhodl, že mi konečně nainstaluje operu mini (internetový browser do mobilu). Jelikož za net půl roku neplatím, tak si dal na čas a všechno mi ukazoval, zřejmě jsem (ospalá) neprojevila dostatečné nadšení, protože po chvíli mi byl mobil odebrán, s tím, že mám rozlišení tak akorát, aby vyzkoušel youtube, jestli půjde tohle a tohle stáhnout a....no, nechala jsem ho, aby si hrál, a usínala při pohledu z okna šalinky:))
    Jasně, že dlouhovlásku sbalil:)
    Ano, ano, jsou strašné, leč je to atrakce, to musíš uznat...

    Fakt díky a tady máte poslední díl.
    Embarassed

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Nee, to už je konec? Neeeee!! Crying or Very sad Laughing

Karolina a koulující se Tom? Hihi, Fí, Fí, zaváhalas.. mělas ho trefiiit Laughing Laughing
Woxys a Packal? No jo, na filmu se dohodnout je velmi těžké *hovoří ze zkušeností se sestrou* Laughing
Heh... má zvědavá maličkost a Hartmutt... jo, jeho hlas bych mohla slýchat celý den každý den a stejně by mne neomrzel Embarassed

Škoda, že se rozplynuli... ale co by každá z nás dala za to, i kdyby s nimi mohla být jen chvíli, že... Smile (no já určitě hodně... Embarassed )

Jedinou opravdovou starost měla o bramborové lupínky.

Tak tohle mne rozbilo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Krásná povídka, Fíčulko a děkuji za cameo v něm :hug: Very Happy

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Fí, děkujeme za velmi zajímavou povídku a já speciálně za své cameo Embarassed nesmírně mě potěšilo, že jsi mi dopřála Pacičku, děkuji Ti! :hug:

Toma zápasícího s Kájou si živě dovedu představit - doufám, že měl na sobě onu slavnou citronovou bundu! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing hahaha a sníh za krčíčkem jsem mu přála XD

malého Pacičku, jak se dohaduje s ne o moc větší blondýnkou
--- Shocked Shocked Shocked jak, ,,ne o moc větší?" Shocked já jsem MENŠÍ, než pacička! Laughing Laughing Tureček mě převyšuje o tři ceňťáčky Smile Awwww a bavili jsme se? *má radost* a za ty chipsy Tě kousnuuuu! On zmizel Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Pacinko, přijď ještěěěě! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Chacha, jak Harty drbe své kolegy XD to je teda dacan! Very Happy jsem ráda, že si se Všel taky užívá... ale i jí frnknul Sad

Milý idylický závěr zajímavé, originální a velmi dobře napsané povídky! Děkujeme, Fíčku! :hug:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Fííííčku,
až dnes jsem tuto krásnou povídečku dočetla a musím říct, žeš nezklamala. A ty nikdy nezklameš....

Krááááááááááásnééééééééééééé.... Cool Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Holky, moc vám díky za komentáře a omlouvám se, že jsem to objevila až teď!!

    Všel: měla, no, ale než se člověk rozkouká, ani se neohřeje, a Tom už je pryčSad Aspoň že Káj ho zkoulovala:)
    Taky bych dala dost, kdyby to bylo skutečné...
    Nemáš zač, jsem moc ráda, že se ti líbila.

    Wox: prosím, těší mne, že tě těšíWink
    Bohužel, slavnou citronovou bundu neznám, Tomík měl na sobě onen svetr a přes něj černý kabátSmile
    To bylo takové obrazné vyjádření, že jste jako oba zhruba nastejno, ale vzhledem k novým informacím, jež si mi poskytla, tě musím varovat: Pozor ať ti nepřerůstá přes hlavu:)
    Néééé, žádné kousání, nééé, pomooooc
    Heleď, oni si to zasloužíVery Happy
    Díky i toběSmile

    André-und-Semír: Děkuji, jsem vážně ráda, že se líbilo:)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Parťák - Fí
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma