AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
č. 002 - Na věky věků
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Je to trochu jiný styl psaní povídek. Doufám, že vám to vadit nebude. Vypadáto jako scénář, ale já jsem v tom lépe orientuji. Tak vám přeji pěkné počteníčko......

Za jednoho letního dne si Tina na služebně dálniční police vybavovala svoji kancelář. Při vybalování věcí z krabice se Semir ochomítal okolo Tiny. Když to viděla Andrea a nechtěla tomu uvěřit, když měli pár dní před svatbou. Semir s Andreou se pohádali a každý si myslel, že svatby sejde.
Tom se držel v ústraní i když Tinu jednou pozval na pěknou večeři, ale pořád si myslel, že s někým chodí. Tina byla pořád tajně zamilovaná do Toma, ale myslela si, že s někým chodí. A tak se oba dva drželi dál od sebe, ale Semir je chtěl dát dohromady.
Tom pozval Tinu na romantickou večeři, aby jí více poznal. Na večeři se dokonale poznali, že Tom pozval na skleničku k němu domů. Tina strávila celý večer u Toma doma.
Semir se s Andreou usmířili. Semir všechno vysvětlil Andree. Andrea to pochopila a už se moc těšili, jak spolu budou tvořit hezký pár až do smrti.
Následující den se stala na dálnici dopravní nehoda. Při nehodě přišla o život mladá řidička z Itálie. Na místě nehody ž byli Hote,Bonrát a Semir. Po chvilce přijel Tom.

SEMIR: „ Kde pak ses toulal??“
TOM: „ trochu jsem si přispal. To ti snad vadí.“
SEMIR: „ Jestli v tom náhodou nebyla Tina.“
TOM: „ Tina v tom nebyla.“
SEMIR: „ Jen aby.“
Šli spolu auto mrtvé řidičky. V autě našli maturitní fotku, kde byla také mrtvá řidička. Přišli k nim Hote a Bonrát.
HOTE: „ Mrtvá řidička se jmenuje Katrina Berghammerová.“
SEMIR: „ Podle příjmení by to mohla být………..“
HOTE: „ Sestra nebo příbuzná Tiny.“
BONRÁT: „ Katrina byla sestra Tiny. V jejím mobilu bylo Tinino číslo.“
Tina se stěhovala do nového baráčku od maminky. Se stěhováním Tině pomáhal její bratr Petr. Přijeli za ´Tinou Semir a Tom. Řekli Tině, co se stalo. Tina to mu nemohla uvěřit a Petr ji objal a Tině tekli slzy na Petrovo rameno.
Asi tak 2 až 3 dny před Semirovou svatbou se konal Katrin pohřeb v italském Miláně. Když Tina přijela do Kolína tak šéfka si pozvala Tinu do své kanceláře.

ŠÉFKA: „ Teď je na vás, jak se rozhodnete. Jestli dáte výpověď nebo zůstanete.“
TINA: „ Já jsem se rozhodla, že zůstanu. Nechci, aby vám policejní prezident přidělil učence, aby jste měli hodně práce okolo něj.“
ŠÉFKA: „ Máte úplnou pravdu. Lepší je mít už zkušenějšího policistu. Než nastoupíte na plný úvazek tak trochu si vás proškolíme a další věci okolo.“
TINA: „ Dobře.“
Jeden den tak seděli na dálničním odpočívadle Semir, Tom a Tina. Bavili se tom, co se stalo Tině.SEMIR: „ Nechybí ti Katrina??“
TINA: „ Docela chybí. Ani jsem nevěděla, že přijede.“
TOM: „ Co vystudovala??“
TINA: „ Střední školu zaměření na zajišťování případu. Dalo by se říct, že by pracovala na technickém oddělení.“
SEMIR: „ Vybrali jste si hezké povolání. Nemáte to v rodině, že musíte bejt v té branži. To tě pak seznámíme s Hartmutem.“
TINA: „ Já to mám po otci a Petr se nechal přemluvit od jednoho kamaráda. Katrina jestli to okoukala z televize.“
TOM: „ Co dělá otec??“
TINA: „ Otec pracoval u policie a teď je ředitelem autosalonu v Kolíně.“
TOM: „ A co maminka??“
TINA: „ Mamča je doma. Nechodí do práce.“
SEMIR: „ Docela zajímavá rodinka.“
TINA: „ My jsem početnější rodinka.“
TOM: „ Jak ses dostala do Kolína??“
TINA: „ To je delší povídání, ale ve zkratce vám to řeknu. Šlo o pašování zbraní z Itálie do Německa. Náš šéf mě poslal na kriminálku do Kolína, kde jsem jim pomohla. Po vyřešení případu jsem se vrátila do Itálie. Tak plno lidí odešlo, protože nastoupil nový šéf a to bylo nad moje síly a tak jsem se odstěhovala z Itálie do Kolína“
SEMIR: „ A co Katrina s Petrem??“
TINA: „ Mamča s taťkou ti se odstěhovali jako první. Pak Petr, Katrina ještě studovala a pak já. Pak se mi tady zalíbilo, když jsme tu byly na třídním výletě.“
TOM: „ Ale proč si odešla??“
TINA: „ Nějak jsem se nepohodla se šéfem kvůli jedné věci.“
SEMIR: „ Ty jsi jela sama do Kolína řešit ten případ??“
TINA: „ sama, protože mého kolegu zastřelili při jednom případu.“
SEMIR: „ To mi je líto. Přejdeme na jiné téma. Hote s Bonrátem vymysleli, že by jsme si udělali takový menší posezení u Bonráta na zahradě…………….“
TOM: „ A další den u tebe na zahradě. Abys tak trochu více poznali……“
SEMIR: „ A hlavně tu vaší kuchyni.“
TINA: „ Tak dobře.“
Když měli prodloužený víkend tak se sešli v sobotu u Tiny v novém domečku a poseděli na zahradě. V neděli se pak sedělo u Bonráta na zahradě. Tina se zde seznámila s Jochnem (Bonrátův syn) a s Hartmutem. Po oba dny bavili a užívali si volno.
O týden na to se všichni sešli na Semirově svatbě. Svatba se konala v místním kostele v Kolíně. Andrea si vybrala za svědka Tinu a Semir si vybral Toma. Všichni už čekali až přijede svatební auto s Andreou a se Semirem. Na kapotě auta byla krásná svatební panenka s ženichem. Zanedlouho z auta vystoupil Semir – ženich a už spěchal otevřít dveře své krásné nevěstě Andree. Andrea vystoupila, měla na sobě krásné dlouhé bílé svatební šaty, které byli posetý červenými růžičkami. Ve vlasech měla krásnou korunku a dlouhý závoj. Tom s Tinou už se jich nemohli dočkat a tak k nim hned přispěchali.

TOM: „Vám to tak sluší, nádhera.“
ANDREA: „ Děkujeme, no vám to taky slušelo………“
TOM: „ Jak jako??? Jak to myslíš………..????“
TINA: „ Ale nic, to jen jeden z Andreiných vtípků………. To je legrace, že jo???“
SEMIR: „ No vždyť je to naše svatba, tak tu musí být co nejvíce legrace, ale tohle zrovna legrace nebyla……….“
ANDREA: „ No to nebyla……..“
Andrea se Semirem se na sebe lišácky usmívají……………..
ANDREA: „ To byla čistě čistá realita.“
SEMIR: „ Přesně tak.“
TOM: „ Semire, no ták…“
SEMIR: „ Copak, pane svědku??“
TOM: „ Co by pane ženichu??“
TINA: „ Tak snad jdeme, né???“
SEMIR: „ To víš, že jdeme.“
Všichni se vydali za Andreou a Semirem do kostela. Svatební obřad byl překrásný a nejedna slza ukápla……….. potom se všichni odebrali a nastoupili do aut a odjeli směrem do Andreiny a Semirovi nejoblíbenější restaurace DEL ANGOLO……
Při oslavě……………

SEMIR: „ Hádejte, proč je tohle moje a mé ženy Andrey……… jé to zní hezky mé ženy Andrey……. Moc pěkně…………“
TOM: „ No tak mluv dál, proč je to vaše nejoblíbenější restaurace???“
SEMIR: „ No vždyť jsem to teď řekl, ne??“
TOM: „ Ne!!! Proč je to vaše nejoblíbenější restaurace???“
SEMIR: „ Vždyť už jsem to jednou řikal.“
ANDREA: „ Miláčku, ty jsi to totiž nedopověděl, víš???“
SEMIR: „ Aha. Tak proto…. Jo tak tady jsme to totiž měli s Andreou 1. rande. Já už myslel, že Tom začíná hluchnout a stárnout z toho jak je to takovej starej mládenec.“
TOM: „ Zase začínáš rejpat??? To ti nestačilo před kostelem, jo???“
SEMIR: „ Kdo rejpá, kamaráde………. Jenom mluvím pravdu. Proč si někoho nenajdeš a neoženíš se??? Nemysli si, že když ti jasnovidka řekla, že budeš mít krásnou ženu a děti, tak že ti to spadne do klína samo………..“
ANDREA: „ No to je fakt…….. to je nápad, někoho Tomovi najdeme.“
TOM: „ No to je dobrý, seznamka Semira a Andrey Gerkhanových.“
SEMIR: „ No to je dobrej nápad….“
BONRÁT: „ A co takhle dát dohromady tady Tinu s Tomem, pěknej pár, ne???“
HOTE: „ Jo a hned zítra vám vystrojíme svatbu, tak!!!!“
TOM: „ No, ještě vy dva se do toho míchejte, máte už taky pěkně dost.“
SEMIR: „ Správně Borni, to je nápad!!!!! A pro začátek si dejte pusu!!! No honem………..“
Hote, Bonrát, Andrea, Semir a všichni skandovali ostatní pusu, pusu, pusu, pusu, pusu, pusu, pusu,!!!!!!! TOM: „ No jo, no jo, tak dobře, tedy jestli proti tomu nic Tina nebude mít….“
TINA: „ no, tak to nevim…. Ale ne, nebudu………
Tak se Tina s Tomem políbili. Potom od té doby se celou oslavu až do rána Tina s Tomem k sobě nějak měli a celou dobu se od sebe ani nehnuli. Dokonce se i ráno vedle sebe probudili, no probudili měli nějak zvláštně ustláno na nerozloženém gauči.
Ráno…………………

TINA: „ Tome? Tome? No tak vstávej….“
TOM: „ Hm, nech mě ještě spát, prosím.“
TINA: „ Nechám tě spát, mě by ale jenom zajímalo, jak jsme se sem takhle dostali.“
TOM: „ Prostě jsme spolu usnuli na gauči, to je celá věda.“
TINA: „ Jo, jen aby……“
TOM: „ Tak ještě spinkej….. nebo Tino??“
TINA: „ Copak??“
TOM: „ Možná bych téhle chvíle využít abychom ti něco řekl, to se nám takhle nepoštěstí, že jsme sami.“
TINA: „ Tak povídej……“
TOM: „ No, tak jsem ti chtěl jenom říci, že jsi moc milá a že se mi moc líbíš.“
TINA: „ No tak já neřikám, že ty mě ne.“
TOM: „ Vidíš to, tak mě napadlo…………..“
Tom se k Tině sklonil a dal ji velký polibek………. A protože byli do sebe zamilovaný, jen o osobě nevěděli, tak se jeden druhému přiznali, nejdříve Tom Tině a pak Tina Tomovi…………..
Tak spolu začali chodit…………………..


Konec!!!!!

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Zajímavá seznamka... rodiny Gerkhanů Laughing Laughing Laughing Jaj, jak Andrea žárlila na Tinu a přitom neměla proč, to jí bylo podobné... Dostalo mne také oslovení Bonratha "Bonri" Laughing Laughing
Chudák Tina... takhle přijít o sestru Sad Takže je z Itálie? Oooo...
A s Hartym ji klidně seznam... ale to zrzavé individuum je mojeeeeeeeee!!! (Jen malý, žárlivý výlev Laughing Laughing )

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Všelicos: Celá rodina Berghammerova je z Itálie. Já vím, že moje sestra takhle dopadla Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad , ale našel blbec, který způsobil tu nehodu.....díky za pěkné hodnocení mé povídečky a musela jsem to nějak trochu tu svatbu zamotat...... Laughing Laughing Laughing

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Re: Na věky věků
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 38
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
super nedhera
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
I když je to scénáristickým stylem, který přirozeně nenávidím Embarassed Embarassed tak se mi to líbilo...
Přezdívka Borni byla úžasná Laughing Laughing
Do seznamky A+S Gerkhánovi bych se přihlásila leda kdybych si našla druhého Turečka Laughing
Žárlící Andrea... To k ní sedí...Začínám ji nemít ráda Embarassed Laughing Cool

Skvělá povídka

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
všešm moc děkuji za krásné komentíky k mým povídečkám.... Laughing Laughing Laughing

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
č. 002 - Na věky věků
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma