AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Máte nějaký volný čas?
Ano, fůru!
22%
 22%  [ 2 ]
Ano, ale jen když si ho speciálně udělám...
55%
 55%  [ 5 ]
Ne, nemám.
0%
 0%  [ 0 ]
Ani nevím...
22%
 22%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 9

Malý průzkum: Volný čas?
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Ahojte všichni,

poslední dobou si nemohu nevšimnout, že nikdo nemá na nic čas Smile Nemyslím tím jenom konkrétně vás, ale i děti, co chodí ke mně do skautu nebo na improvizaci Smile Tak nějak jsem nad tím přemýšlela... a snažím se přijít na důvod, proč mají všichni tak málo času (často sama vzpomínám, jak jsem minulý rok chodila do skautu, vedla družinovky, chodila na keramiku, na improvizaci, trénovala na maturitní ples a poté i úspěšně maturovala a přitom všem četla hory knih a ještě měla chvílemi volno), když ho dříve bylo tak moc. Je pravda, že sama už nestíhám keramiku, ale to ostatní ano... Tak si tak někdy říkám, že když si dokážu čas udělat já, proč ne ostatní? (tímhle myslím holky, který mi nepřijdou na družinovku s tím, že se musely učit.. a přitom vím z vlastní zkušenosti, že za ty dvě hodiny se člověk nic nenaučí a jen kouká do blba Laughing)

Takže otázka zní: také pociťujete to, že pořád někam spěcháte a nemáte na nic čásek? Laughing





(toto téma klidně potom smažu... jen mne to z hlediska výchovy mládeže zajímá... Smile )

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jéé, čas je můj nepřítel! I když čas je opravdu jen relativní pojem!! Chceš-li něco stihnout, přivstaň si! Laughing Laughing Laughing Laughing Nenávidím vstávání, tudíž nic nestíhám! Jsem ráda, když si udělám věci do školy a pak mám chvilku na kamarády! Very Happy Zkrátka já bych protáhla den o pár hodin! Laughing Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Skvělý malý průzkum, Všelinko... *posílá pozdrav*

Jak řekla Jess, tak i čas je mým největším nepřítelem... Navíc jsem zjistila, že jsem líná a pohodlná, takže většinou nic nestíhám a věci do školy doháním na poslední chvíli Laughing Prostě si myslím, že mé volné odpoledne nepatří škole....Takže všechny domácí věci do školy začnu dělat kolem sedmý osmý večer a končím třeba v jedenáct Laughing Ale stejně všechno nestihnu...

Jsem už prostě taková a s tím ani moje dobromyslná maminka učitelka nic neudělá Confused Cool


S Pozdravem
Anča=)

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
bobo23


Založen: 26. 10. 2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
No.. zajímavý průzkum. Ani nevím, jak svou časovou tíseň vysvětlit. Prostě furt někde něco. A potom se divím, že sednu do auta a o 50 km dál je tma. Smile Kdybych aspoň mohl upřímně říct, že se třeba učím... Very Happy

_________________
Nepropadejte žádné naději!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cobra


Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já jsem na tom s volným časem skvěle. Tak 2x do týdne je po volném čase, ale jinak je všechno ok.

_________________
Klikněte prosím, potřebuju obyvatele Wink
http://gruntzov.myminicity.com/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Cítím to a vadí mi to Very Happy

Ale mohlo mi to být jasné, vyšší stupeň gymplu chce více učení a je to pěkná otrava. To je také víceméně důvod, proč skončily testy. Také je problém s dojížděním, které brzdí můj čas o jedna a půl hodiny - tzv. ztrátový čas Very HappyVery Happy.

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Koukám na toto téma dnes, o dva roky později... a shledávám, že jsem asi byla Superman Laughing Teď už mám jen školu, dva oddíly a brigádu a mám pocit, že nic, ale absolutně nic nestíhám (popř. se tomu nevěnuju tak, jak by si to zasloužilo Laughing). Zajímavé si to takhle zpětně posoudit Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Malý průzkum: Volný čas?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma