AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Povídka č. 001 - Nová posila Kobry 11
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
NOVÁ POSILA KOBRY11

Semir a Tom mají problémy s drogovým gangem. Nemohou je chytit a rozprášit gang už 1 měsíc. Státní návladní jim chce vzít ten případ a dát protidrogové policii nebo kriminální policii. Semir a Tom to pořád vymlouvají státnímu návladnímu, aby jim ten případ nechal, protože mají dost důkazů. Po dlouhém dohadování šéfová se státním návladním rozhodli, že jim tem případ nechá, ale má ultimátum do 1 měsíce, aby rozprášily drogový gang. Šéfová měla radost, že do toho blázince má přijít nový kolega, který přijde z policejní školy. Když se dozvěděli Tom a Semir tak úplně zuřili a byly naštvaní na státního návladního. Šéfová se prý zkusí dohodnout s policejním prezidentem, jestli si toho nového kolegu mohou nechat až se vyřeší tento případ. Šéfová se dohodla s Tomem a se Semirem, že jim s tím případem pomůže kriminální policií. Ještě se musí domluvit s kapitánem od kriminální policie. Šéfka se dohodla s kapitánem kriminální policie, že bude spolupracovat na případu s dálniční policií.
Semir a Tom čekali na Tinu Berghammerovou a na Martina Fischera z kriminální policie u státního návladního od dálniční policie. Tom a Semir se seznámili s Tinou a s Martinem a řekli jim o co jde v případu. Semir a Tom jdou po Josefu Nowakovi – hlavou gangu. Tinu a Martina napadlo, že by mohli kontaktovat svého informátora. Tom a Semir se divili - informátora????? Po chvíli řekl Semir: „ To by bylo dobré a je váš informátor dobrý??“ Tina odpoví: „ Ano, pomáhal nám v mnoha případech a je velmi dobrý“ dodal Martin. Šéfová říká: „ Můžeme to zkusit.“
Semir, Tom, Tina a Martin se sešli s informátorem a řekli mu o co jde. Informátor se ozval Tině a Martinovi a řekl jim, že ve 12 h půjde o další předání kokainu na opuštěném parkovišti na 130 km na A2. všichni 4 se tam sešli. Když gang zjistil, že je tam policie tak všichni nasedli do aut a rozjeli se na dálnici. Honička na dálnici skončila nehodou. Samozřejmě, že Semir a Tom mají rozbité služební auto. Auto s Josefem Nowakem si dál ujíždělo po dálnici. Policejní prezident neměl moc velkou radost, když se dozvěděl, že Josefa Nowaka nedostali za mříže.
Informátor se opět ozval Tině a Martinovi, že má další informace o schůzce o předání kokainu. Ve 12 h opuštěném baráku v průmyslové zóně za Kolínem. Semir a Tom vyrazili v novém služebním voze, které se málem rozpadalo a Tina s Martinem ve stříbrném BMW. Všichni se ozbrojili a šli na věc. Polovinu gangu zatkla zásahová jednotka a vznikla přestřelka. Když se střelba uklidnila, tak se Semir a Tom objevili na mušce Josefa Nowaka. Hned se Tina s Martinem objevili a zastřelili Josefa Nowaka v sebeobraně. Policie pozatíkala zbytek gangu. A poděkovali Tině a Martinovi, že jim pomohli vyřešit případ a dopadnout Josefa Nowaka.
Tina a Martin se loučily s kolegama na stanici, protože každý jde na jiné policejní pracoviště, protože se ruší tato služebna a bude ze služebny dopravní policie. Martin odchází na protidrogové a Tina ještě neví kam půjde. Když se tohle dozvěděli Semir a Tom, tak se chtěli na něco zeptat Tiny, když byla odnést papíry k případu. Když odcházela Tina pryč, zastavily jí venku před služebnou Semir, Tom, Bonrát a Hote. Bonrát a Hote si vzali slovo a zeptali se Tiny jestli by nechtěla pracovat u dálniční policie, že mají volné místo. Tina odpoví: „ Tuto nabídku jsem dostala i od vaší šéfové.“
Tina nemohla říci ne, protože byla tajně zamilovaná do Toma. Tina nastoupila jako vrchní komisařka u dálniční policie.
Byla ráda, že nemusí nastupovat někam jinam. A byla ráda i proto, že byla po boku Toma Kranicha, líbil se jí. A Tina se Tomovi taky líbila, ale nevěděl jak ji pozvat na večeři nebo do kina. Nakonec se s tím svěřil Semirovi a ten mu poradil ať to na ní vybalí. Tak se Tiny nenápadně zeptal a ona samozřejmě přijala. Tak si byli vzájemně sympatičtí a začali pomalu spolu, krůček po krůčku chodit………
A pak přišel osudný den Toma Tiny!!!!!!!

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
RE:
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Zajímavý námět... Vložit do dvojice Packa a modroočko(předem se omlouvám Wox, že jsem použila její přezdívku k Turečkovi) novou hrdinku z jiného oddělení...
Mě se to líbilo... Wink

Jen prosím přímé řeči odentrovat Embarassed Jsem velice rozmazlený člen fóra díky Wox.... Laughing

Dávám dvojičku(pokud mohu být krutá...)

A veřejně tě vítám na fóru...
Ať ti to píše Smile

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Hahaha, super povídka Laughing Laughing Jo, informátoři se vždycky hodí, že? Laughing Laughing Vítej v týmu, Tino! I na PF! Laughing A hodně zdaru s opozdilcem Kranichem Laughing

Anča
: Ty jsi ale kruťák Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Díky za pěkné komentíky a jsem moc ráda, že se vám povídečky líbí..... V povídkách se setkáte s novými postavami, ale i s postavami, které znáte moc dobře. Laughing Laughing Very Happy Very Happy

Všelicos: Jsou.....a taky jim pomohl, T. Kranich je moje nej postava v Kobře a tak jsem se rozhodla, že s ním napíši povídku a ještě se Semirem. Je to moc super dvojice.
Razz Razz Razz Razz

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Všeli, bře... pro tvou radost to bude jednička s mínuskem Laughing Laughing Laughing

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Liz


Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Nádherná povídka!!!!!!!!!

Tinu a Martina napadlo, že by mohli kontaktovat svého informátora. Tom a Semir se divili - informátora?????


To pánové od dálniční nikdy neslyšeli slovo informátor?? Very Happy


A Tina se Tomovi taky líbila, ale nevěděl jak ji pozvat na večeři nebo do kina. Nakonec se s tím svěřil Semirovi a ten mu poradil ať to na ní vybalí. Tak se Tiny nenápadně zeptal a ona samozřejmě přijala. Tak si byli vzájemně sympatičtí a začali pomalu spolu, krůček po krůčku chodit………


Že by se nám Tom zamiloval? Smile
Těším se na pokračování!!!! Smile Smile Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Liz: no samozřejmě, že se nám Tomík zamiloval do nové kolegyně Tiny.... ještě se to bude více vybarvovat v dalších povídkách...... a děkuji za další pochvalu Embarassed Embarassed Surprised Surprised

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
hezka povidka
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 38
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Moc super povidka a moc se ti povedla jen tak dal . To teprve uvidíte jaký tina píše moc krásný pivdky tohle je jenom začátek Embarassed Razz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Re: hezka povidka
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Pěkně klasicky jsi uvedla na scénu novou hrdinku Very Happy milý začátek, líbila se mi rutina rozmláceného služebního auta Smile

Vítáme na povídkovém foru, první povídka je fajn - jen ta spousta chyb tam zamrzí Sad chtělo by se ještě jednou mrknout na češtinu Wink ale jinak fajné! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Ahojky Tino,
vítám tě na našem forku. Smile
Fajnky úvod do dalších tebou napsaných povídek. Smile Líbí se mi nápad, je to svižné. Embarassed Osobně bych si s tím trošku pohrála a udělala z tohoto textu asi samostatnou klasickou povídku, ale i takhle se mi to líbí. Smile
Po formální stránce bych ti vytkla asi to tučné písmo (nevím, trošku mi to tahá oči, ale to je hodně individuální, promiň Embarassed), neodentrované přímé řeči a také občasné přehánění s interpunkcí. Pokud chceš něco zdůraznit, nemusíš to s vykřičníky, tečkami a otazníky přehánět, bohatě postačí to vžité maximum tří stejných interpunkčních znamének za sebou. Wink
Z čistě osobních důvodů tě prosím, oprav si tam tu hrubku: pozatíkat. Pozatýkat. Wink Embarassed

Mnoho zdaru v další tvorbě! Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Povídka č. 001 - Nová posila Kobry 11
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma