AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Povídky a jejich autoři aneb Píšeme ale i čteme...
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Ahojky!

Právě mě napadlo, protože jsem o minulém víkendu hodně komentovala, jak jste na tom s komentováním?
Čtete jen vybrané autory nebo všechny bez vyjímky? Samozřejmě že máme všichni oblíbené autory, ale čtete i autory, které neznáte(tím myslím jejich povídky)?

S Pozdravem
Anča=)

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
No, já se snažím číst všechny, ale protože jsem téměř rok nic nečetla a nepsala, tak jen pomalu doháním to, co jsem zameškala Very Happy Ančíku, Ty jsi pro mne takový Discovery Channel, protože vždycky čekám, co objevíš a pak to po Tobě komentuju Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
já teda musím říct, že čtu ráda svoje oblíbené autory (na starém fóru jsem četla snad všechno co tam kdo napsal)
a když mi někdo nepíše nějaký komentář k povídce a je tady (třeba) nový, tak si jdu vždycky přečíst jeho povídky a na oplátku mu taky napíšu komentář Wink

_________________
"Noc končí se svítáním...
S tím by jsem měli rychle něco udělat!"
Jeans Moon
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Všeli:
Jo, všimla jsem si....Zítra budu chybět... Jedu k bábi....Ale v sobotu se dát opětně do hledání "new" dílek a budu ti předhazovat další dílka Laughing Laughing Laughing

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Anča: Huráááá Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Wow, Ančo, díky za zajímavé téma!

Přiznám se, že mám skutečně své oblíbené autory Smile jsou to i moji osobní přátelé a já bych se necítila dobře, kdybych jim každý jejich příběh nepřečetla a řádně neokomentovala Very Happy

Jinak jako admin se pokouším podporovat nováčky - takže jakmile se nějaký objeví, většinou se mu pokusím okomentovat alespoň první díl Very Happy někdy se chytím jako čtenář celkově, jindy ne Smile snažím se číst kratší povídky, protože abych četla delší, musí mě postavy i děj totálně chytit Embarassed
Poslední dobou jsem to trochu zanedbávala, ale už mám nějaká Vaše dílka, která chci přečíst a okomentovat, vyhlédnuta Very Happy
Určitě nechci být za sobečka, který jen přijímá a nikdy nikomu nekomentuje...

Trochu mi lezou na nervy uživatelé, kteří nikdy nikomu nenepsali reakci na povídku a přitom si ve svých příbězích o komentáře říkají a mnohdy ne úplně skromně. Takovým lidem nekomentuji ze zásady.

Co nečtu automaticky? Vím, že tím přicházím o opravdu výtečně píšící autory (SaM, Cobra12, Jess), ale nepřenesu přes srdce tým dva. O Frankovi a Sus čtu opravdu jen takové ty drobky, víc nic Sad a jinak, opravdu bez výjimku NEČTU povídky, ve kterých je Andrea nějak partnersky spojena s Gerkhanem. Nechci, aby mi bylo špatně Mr. Green Mr. Green Mr. Green Rolling Eyes
Dále se mi špatně čtou povídky, kdy autor vymyslel svou vlastní, dosti složitou realitu. Oceňuji to, je to skvělé... ale těžce se do toho dostávám Embarassed

Ještě mě odradí hrubky a scénářoidní styl...

Když už píši komentář, snažím se být poctivá. Nenapsat jen ,,moc hezké, líbilo se mi to." Pokouším se vždy rozepsat, co PŘESNĚ mě zaujalo, co bych pochválila, jaká postava tam byla nejlepší, jaká její věta nebo myšlenka se mě dotkla... Také si myslím, že nejsme žádný klub poplácávání po zádech, takže se nebojím sem tam i kritizovat, popřípadě říci, co se mi nelíbí, co bych vylepšila...

A jaké komentáře mám ráda já?
Právě ty konkrétní, rozepsané, ze kterých je snad možno uvažovat, že se čtenáře povídka dotkla, že se nad ní zamyslel. Jsem nesmírně vděčná pokaždé, když se čtenář rozepíše a přesně mi řekne, co na něj jak působilo. Pak jsem v sedmém nebi Embarassed
Čeho si cením zvlášť, je osobní přístup Embarassed třeba v mé nové povídce Mít moc na(d) jsem naprosto nadšená, že si každý ze čtenářů vytvořil k hlavní postavě jiný vztah a z něj při psaní komentářů vychází. Je to úžasné a nesmírně mě to těší :aww:

Takže: děkuji všem, co mě čtou a píší mi komentáře! Snažím se (a budu) oplácet stejným Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Embarassed Embarassed Embarassed Asi jsem jediná, ale... čtu jen své osvědčené a vybrané autory, u kterých vím, že mě jejich díla nadchnou, nějak mě osloví, dostanou do kolen či na kolena. Embarassed
U nováčků rozkliknu povídku, ale to je zatím tak nějak vše. Embarassed (Změny třeba časem přijdou, kdoví, co bude, až se dostaví nuda. Embarassed)
Ze zásady nečtu neodentrované povídky (přece jen si trošku šetřím očka a nervy) a pokud vidím, že je tam spousta hrubek, taky mi to moc dobře nedělá. Embarassed
Rovněž nečtu (sorky) povídky psané stylem: Semir:"Bla bla bla..."

Teď bohužel nemám čas ani na čtení, ani na komentování, tak se všem mým "drahoušům" autorkám omlouvám! Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Abych se i autor tohoto tématu vyjádřil k tématu... Laughing

Před asi tak půl rokem jsem měla své oblíbené autory (obzvláště několik,že? Very Happy )...A četla jsem jen povídky od svých "povídkářských myšiček" a někdy nějaký jiný autory...
Ale teď se snažím číst od každého něco...Zatím jsem nečetla od Ivett, Martík a Tess.... Snažím se to postupně vylepšovat a číst autory, které jsem ještě nečetla... Ale pořád mám své oblíbené autory...

Odrazují mě povíídky se scénáristickým stylem a s hrubkami. Bohužel někteří píší povídku přímo sem, že Word jim neoznačí chyby(ale ani Word neoznačí Shodu podmětu s přísudkem Laughing )...(tím myslím autory s hrubkami...)....Neříkám, že mě někdy taky něco ujede, ale snažím se ho omezit.
Ze začátku mě odrazovaly povídky i o Frankovi a Sus, ale díky Cobře12 jsem si i tým 2 oblíbila(tím Ti chci, Cobro, projevit dík Twisted Evil )...

Pokud jde o komentáře k mým povídkám tak jsem spíše vděčná za krutou kritiku, než to "líbilo se mi" a podobné texty... Tak u mě klidně krutě kritizujte....Nevadí mě to...(Ale prosím oprávněnou kritiku Twisted Evil )...



S pozdravem Anča=)

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
To není reakce na Anču, jen mě k něčemu nakopla.

NIKOMU neradím, aby své povídky psal přímo sem do příspěvků! Shocked vždycky své texty dávejte do Wordu, jinak se může stát, že zrovna ve chvíli, kdy budete svůj příspěvek odesílat, forum na moment spadne a celá Vaše povídka, se kterou jste se psali, zmizí!
Minimálně před odesláním vždy svůj příběh (ale třeba i delší komentář nebo SZ) označte a dejte CTRL+C Wink jistota je jistota Wink

A doporučuji Word, opravdu je lepší mít zálohu svého díla. Vždyť už dvě fora spadla a my nechceme povídky ztratit, ne? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Teda vážení....

Já jsem Discovery Channel pro půlku fóra,ne? Laughing Laughing
Ale přiznala se k tomu jen Všelinka... Laughing Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Určitě jsi Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Teda když už se to tu nakouslo, tak jen tak přihodím do ringu, že dost nechápu, jak někdo může psát povídky přímo do příspěvku. Já píšu zásadně do wordu nebo někam, kde můžu mít prst na CTRL a ve chvílích přemýšlení mačkat C. Ale to jen tak okrajově, je to, jak to každýmu vyhovuje.

Co se týče mě, čtu taky jen vybrané autory a jen jednorázovky, přičemž se většinou ani nedokopu napsat komentář (nebo když, tak za nic nestojí). Týká se to hlavně Kájky a Všelky. Holky, čtu vás, jen teď prožívám období, kdy mám pocit, že mě někdo vykousl z prostředí, kde jsem byla spokojená, požvejkal, vyplivl, znovu požvejkal, polkl a pak vrhl někam, kde to absolutně neznám. Plus tedy čtu na pokračování věci od Wox a Cobry 12 a Changera a něco od Fí, co jsem načala ještě před tímhle osudovým obdobím.

Na nové autory nemám sílu (není to tím, že bych je předem podceňovala, ale tak nějak vím, co od holek čekat, co mě potěší a baví mě to, ať píšou třeba tři stránky o típnuté cigaretě), navíc mě povětšinou běžné Kobra zápletky ani moc neberou, užívám si podání.

Takže toliko k omluvě mé aktivity. Nezanevřela jsem tu na to, fakt ne, prostě jen... já nevím, teď tak nějak živořím, plus Kobra není to 'ono', jak jsem říkala už tehdy při loučení. Smile

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Díky za své poznatky na toto téma....

Teď jsem měla plodnou dobu povídek.....a dneska jsem jaksi ztratila nit.....ani psát ani číst se mi nechce......tak se omlouvám... Embarassed Embarassed Embarassed Crying or Very sad

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Anča: to se stává *objímá* ale hrůza je, když to chytne všechny, pak je na mém milovaném PF ticho jako po pěšině Sad

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Já se taky omlouvám, mám hodně školy... ale o prázdninách určitě přijdou jak nové díly mých povídek, tak i komentáře příběhů Vašich Embarassed Embarassed Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bobo23


Založen: 26. 10. 2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Přiznám se, že čtu jen vybrané autory. K jiným se dostávám spíše náhodně, nebo když je nuda. Tak bohužel poslední dobou není vůbec, takže se nedostanu ani ke svým oblíbeným autorům.

_________________
Nepropadejte žádné naději!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Poslední dobou mi nezbývá moc času psát, ale na přečtení nějakého dílka si čas vyhradím. Dříve jsem četla hlavně povídky o týmu 2, ale teď nepohrdnu ani povídkou s týmem kobry 11. Jsou tu skvělí autoři a autorky. Mrzí mě, že nemám víc času přečíst si třeba všech pět dílů Když od Wox

Pokud jde o komentáře, tak v těch jsem nebyla nikdy dobrá, tak se občas stane, že než povídku okomentuju, uběhne od jejího přečtení několik dní i týdnů, než si uvědomím, že jsem nenapsala koment. Ale co se týče komentů k mým povídkám, kritiku vítám...

André-und-Semír Jsem ráda, že sis oblíbila tým 2, oni nejsou zase tak hrozní Twisted Evil Laughing Musím se přiznat, že mě potěšilo, že je to i tak trochu díky mně "červená se"

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Poupravuji svůj poznatek k tomuto tématu...... Mám veliké množství oblíbených autorů.... Ale mezi moje nejčtenější patří bohu(žel/dík) jen pár.... Za poznatky během posledních dní jsou to tři, možná víc....

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Huh, tohle téma jsem přehlédla a nyní objevila náhodou, takže se zpožděním Embarassed Smile

    Mám své oblíbené autory, na jejichž díla jsem zvědavá. Mám svá oblíbená díla, k nimž se vracím a mám své oblíbené styly, na něž si snažím někde najít čas. Snažím se číst povídky od všech autorů, ale podle mých příspěvků byste to nehádali. Občas prostě povídku otevřu, prolétnu, mrknu na dvě tři věty a zděšeně či zklamaně ji zavřu. Obzvláště alergická jsem na věty typu: omluvte mne, jsem dyslektik (někdy i dizlektik a podobně). To pak nemá smysl číst, jaksi mne mrzí, že jsme autorovi nestáli za to, aby si na povídku našel čas...dříve mne tento způsob spolehlivě chránil a co jsem přečetla, to jsem i okomentovala, v podstatě i povídek, jež jsem zavřela před přečtením, bylo zanedbatelné promile, teď je to horší.
    Zvlášť, když se snažím komentovat konstruktivně, kriticky, ale zároveň najít něco, co se dá pochválit. Když někdo chce psát povídky, protože ho zajímá psaní povídek, něco kladného najdu bez problémů, když někdo chce psát povídky, aby byl chválen, jak je dokonalý a jde mu to a nemusel se tomu vlastně ani věnovat, pak se to hledá těžko. Narazila jsem na několik takových povídek, potažmo autorů, a těm se nyní již podvědomě vyhýbám. Dokonce jsem si ke složce: Přečíst (kam si dávám odkazy na povídky, na něž chci najít čas a nezasklít je) a ke složce: To vypadá zajímavě (odkazy na to, na co nemám čas, ale opravdu mne to zaujalo a chci vyzkoušet, co v tom bude) přidala složku: Víckrát to nezkoušet, tam hážu právě nicky i povídky, jež mne zklamaly.
    Když píši komentář, mrknu se taky nejdřív jestli a jak komentuje autor, a pak se mu snažím oplatit podobným. Až na výjimku typu: "Moc pěkné, piš dál..." to bych prostě nenapsala, je to nicneříkající a já bych si připadala, že jsem povídku nečetla. Komentáře jsou pro mne malým čtenářským deníkem, chci si podle nich znovu vyvolat příběh....pokud bych toho nebyla schopná, jsem neschopná... Embarassed


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Nooo... nevím kam to napsat, protože do svýho fóra to psát nechci, protože by mě naši milé adminky utloukly xD... ale tak nějak jste si možná všimli, že jsem měla skoro půl roční odmlku....kvůli gymplu a tak......bylo toho na mě hrozně moc..... ale nezanevřela jsem na vás, jen jsem prostě neměla....tu správnou náladu a čas na povídky.... ale dám se znovu do toho..... pomalinku se do epické prózy zase dostávám a budu pokračovat ve psaní svých rozepsaných povídek.... =)
Tak jsem se chtěla trochu omluvit.... Embarassed Embarassed Smile

Anča =)

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Těšíme se na další povídky, André-und-Semir Very Happy a chápeme, že jsi tu chvíli nebyla. Sice jsi nám chyběla, ale víme, že má každý z nás i jiné zájmy a povinnosti. Jsme rádi, že jsi zpět! Very Happy

W.

P.S.: a to, že jsi to napsala sem, oceňuji Smile opravdu se to hodí více sem, než do Tvé složky. Díky Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bobo23


Založen: 26. 10. 2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Když tak čtu příspěvek od André-und-Semir, tak mě tak napadlo, že bych se mohl taky zase ozvat. Vím, že sem tu hodně dlouho nebyl, ale i tak snad nebude moc vadit, když snad po více jako roce, přidám poslední díl svojí povídky. Bohužel sem teď věčně nestíhal a nedostával sem se k čtení, natož pak ke komentům. Snad teď bude zase trošku víc času, tak doufám, že mě zase něco napadne a třeba vznikne další povídka. Jak to bude uvidím. Každopádně se alespoń prozatím pokusím najít poslední díl povídky a hodit ho sem.
Jen doufám, že jste tady už na mě nezanevřeli. Smile

_________________
Nepropadejte žádné naději!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Určitě ne, Bobo! Very Happy budeme moc rádi, když se vrátíš Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já konkrétně se na tebe moc těším, Bobo - tvůj styl psaní a humor měl vždycky něco jedinečného do sebe. Wink

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jé, to je doba co jsem nedal žádnou povídku, stejně, moje stály za ho.... Sad a všechy rozpracované jsem smazal Confused Tak nevím jestli mám pokračovat Rolling Eyes každopádně, mějte se lidi a uživejte prázdnin Wink

_________________
Klikněte prosím, potřebuju obyvatele Wink
http://gruntzov.myminicity.com/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Cobro, to musíš cítit sám. Osobně si myslím, že povídky od každého mají nějakou hodnotu - minimálně pro samotného autora Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Napadají mě dvě povídky Smile ale nevím mno co z toho bude Smile

_________________
Klikněte prosím, potřebuju obyvatele Wink
http://gruntzov.myminicity.com/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Já mám zase tolik rozepsaných povídek, že nevím, kde začít...... Tak teď "stávkuju".....

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cobra


Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Koukám, že téměř rok a půl se u mně nci nedělo Shocked Very Happy To se snad napraví a letos to snad dopíši Wink

_________________
Klikněte prosím, potřebuju obyvatele Wink
http://gruntzov.myminicity.com/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
To doufám, Cobro! Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Sakra já už jsem tu ale dlouho nebyla Very Happy ale budu se to snažit napravit Smile jen nevím kdy a jak

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Taky se přidám, ikdyž trochu opožděně Sad .Mám tu své oblíbené autory, k jejichž povídkám se (ráda) vracím. Moc se mi líbí Kajusia, pajasekacka, Woxys, taky K.Thaler. Samozřejmě i jiní. Pokud se na fóru objeví někdo nový, ráda si jeho příspěvek přečtu. Ale jak už tu bylo řečeno, pokud povídka nezaujme dějem ani postavami, nemilosrdně klikám na šipečku v levém horním rohu. Odrazují mě i chyby. Ať už překlepy nebo hrubky. Neříkám, že se to někdy nestane nebo že mě se to nestává, ale u jiného je to malinko do očí bijící.

Pokud mě povídka zaujme nebo dokonce pohltí, moc ráda ji okomentuji a těším se na její pokračování. Pokud je to jednoráovka, ráda se k ní vrátím a přečtu si ji znovu.

A když já někdy, občas(zřídka Confused ) přispěji nějakým svým "výtvorem", jsem vždycky moc ráda za komentář. Ať už kladný nebo kárající. Vím, bylo mi tu vytýkáno, že si někdy o komentáře i říkám. Za to se moc omlouvám, pokusím se to už nedělat.

Takže určitě pište a komentujte vesele dál. Přeji pěkný nastávající víkend. Papa
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jé, tohleto ještě žije Smile Uvažuji o povídce. Asi přispěji troškou do mlýna Very Happy Jen musím něco vymyslet, ale nějaká idea už mám Idea Wink

_________________
Klikněte prosím, potřebuju obyvatele Wink
http://gruntzov.myminicity.com/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Cobra napsal:
Jé, tohleto ještě žije Smile Uvažuji o povídce. Asi přispěji troškou do mlýna Very Happy Jen musím něco vymyslet, ale nějaká idea už mám Idea Wink


Těším se na tebe, Cobro Smile Snad si to přečtu Laughing Embarassed

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Tiscala


Založen: 12. 09. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha/Mikulov
Odpovědět s citátem
Zdravím,
jako absolutní nováček tady se snažím číst úplně všechny autory, abych si mohla najít ty, kteří mě zaujmou. Pár už jich mám, ale stále jsem neprošla zdaleka celé fórum...
Jako autorka jsem prozatím spíš typ na společné povídky. Ne že bych neuměla psát sama, ale ono je něco jiného psát povídku, která je od základu vaše a povídku podle Cobry 11, na kterou musí člověk vidět, aby dokázal prostředí a postavy pořádně popsat. Zrak je věc běžná, leč já jsem jedna z těch, která ho nemá. Smile Takže v současnosti spolupracuju s kamarádem, taktéž velkým fanouškem Cobry, který mi dělá i něco, čemu by se dalo říkat "vizuální konzultant". Zkrátka mi popisuje úplně všechno, jednotlivé lidi, prostředí ... Dokonce měl odvahu k tomu si už dvakrát se mnou sednout k dílu, na kterém jsme se předem domluvili a celý mi ho detailně komentovat, i když ví, že je to docela náročné. V současné době pracujeme už na druhé povídce, první napsal v podstatě sám, já jsem mu jen řekla věci, které bych chtěla, aby se tam objevily. To ovšem neznamená, že bych nechtěla vyzkoušet spolupráci i s někým jiným. Je to ode mě smělé, když tu vlastně nikoho ještě neznám, ale pokud byste měli zájem o společnou povídku ... Stačí napsat a určitě se dohodneme.

S pozdravem

Tiscala
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Zde na PF mám celkem dost oblíbených autorů (Brittany11, Woxys, AnnaE, Zuz a spousta dalších). A tedy, moc nekomentuju. Ale doufám že s tím něco udělám. A jinak (na to, že jsem nováček) si myslím že píši poměrně hodně, ale zatím se mi nejvíce líbí (z mých povídek) Nová služba jejího veličenstva.

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Povídky a jejich autoři aneb Píšeme ale i čteme...
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma