AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Semir a já - Cobra
Cobra


Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Bude to trochu přehnané, vrátime se do Ostravy a Semir pracuej pro Ostravskou dálniční policii Smile , i když v Ostravě žádna není. Možná to bude i trochu trapné Embarassed a je to dost osobní

Já jsem ve šlole. Jako kdyždou přestávku chodím s kámošel ke sborovně, podívat se na suplování a odvoláne hodiny. Ale nic pro mojí třídu a kámošovou třídu není. Tak jsme šli zase na patro mojí třídy a kecali jsme. Zazvonilo a oba jme šli do třídy.

Během hodiny českého jazyka vejde do třídy nějaký chlap s maskou a s pistolí v ruce. Vešel se slovy ,, ani hnout, jinak budete mrtví.“ Celá třída v šoku. Zločinec šel k učitelce, k sobě si zavolal jednu holku ze třídy. Holka byla vyklepaná a jako to dělají holky, zařvala. Zločinec si nabil pislol, já jsem ve druhé lavici u dveří si nabil taky po tají pistol a čekal jsem až jeho pistlol pude dobře vidět. Už, já mu do ní střelím, zločinec to nečekal a chce utéct. Měl poraněnou ruku z toho. Zločinec nemohl ke dveřím, byl jsem u ních já. Zločince napadlo skočit z okna. Skočil ze třetího pratra. Já se rozběhl a skákal za ním. On proskočil i sklo, já měl čistou ,,cestu“. Zločinec spadl docela dobře, pravděpodobně byl trenovaný. Já dopadl docela špatně,a le i tak jsem šel kulhzavě za ním.

On běžel k autům na parkovišti (nebylo to školní). Jedno auto ukradl, já taky.
Jel směrem na Mongolskou ulici. Na Mongolské ale projíždí kamion z Kauflandu a autobus na lince 54. zločinec neměl kam jet. Prudce zabrzdil, ale já nestlihl a naboural jsem do něj. Za autobusem číslo 54 jel autobus na lince 44 z Tesca. 44 jezdí Solarisy (většinou). Solaris smetl auto zločince. Zločinec ale nevahá a utíká na zastávku Mongolská, na které stojí autobus 56 směrem na Svinov. Já nemohl jet, nebo běžet za ním, řidič autobusu byl vážně zraněn.

Pak jsem se vydal do školy. Dětska se mě ptály, ale já neměl náladu na dotazy. Navíc já svou ,,kariéru“ tajil. Neměl jsem náladu jim odpovídat, vrtalo mi hlavou, kam jel zločinec a jak je na tom řidič autobusu.

Po škole jsem se vydal na Centrálu. Tam mi šéfová obstarala omluvenku i s razítkem a řekla mi že Chris dnes nepříde. Byl jsem přiřazen k Semirovy.
Zuzaně jsem řekl typ autobusu, čas a taky jsem nějak zkomolit číslo a linku autobusu.

Já a Semir jsme jeli do řediteltví DPO (Dopravní pdonik Ostrava). Po cestě mi řekla Zuzana, že řidič se jmenuje Robert Novák.
Na řediteltví jsme se dozvěděli, že Rober ještě jezdí. Já a Semir jsme se rychle vydali za ním. Nacházel se na Mariánskohorské. Mariánskohorská je docela daleko, tak jedeme s majáčkem. Rober jede na lince 54 na Alšovo náměstí. Z Mariánskohorské najíždí na silnici ke Svinovským mostům. My dorážíme jeho autobusu, máváme plácačkou a Rober zastavuje. Semir se ho vyptává, jestli vezl z Mongolské muže v černé bundě.
Robert: ,,Ano“
Semir: ,,Nevíte, kde vystupoval?“
Robert: ,,Na konečné, takže na Sadu Boženy Němocové“
Semir: ,,Nevíte kam šel.“
Robert: ,, Nastupoval do trolejbusu na lince 101“
Semir: ,,Díky, můžete jet.“

Semir volá zuzaně, ať zjistí dnešní řidiče trolejbusů na lince 101, kteří kolem 9 hodiny ráno jely směrem na Michalkovice.

Zuzana zavolá zpátky a říká že řidič, který by odpovídal se jmenuje Petr Vojáček a stále jezdí. Zrovna stojí na konečné na Hlavním nádraží.

Já a Semir jme se tam vydali. Zjistili jsme, že muž v černé bundě vystupoval na zastávce Zoo. Tam ale nastává problém. Zoo v Ostravě je velké, a okolí kolem Zoo je sice malé, ale dost nepřehledné. Kousek od Zoo jsou rodinné domy. My jsme se vydali k Zoo a proskoumali jsme domy. Nikdo neměl černou bundu na věšáku.

Další den zase škola.
Začala malá přestávka. Vidím jak venku jde jedna pěkná holčina. Jde zrovna z jídelny, něco si šla vyřídit. Tak mě napadlo, že si na ní počkám a dám jí konečně ten dopis, já pro ní měl připraveno asi 30 dopisů, ale styděl jsem se, a žádný jí nedal. Teď jsem si slíbil, že to splním.

Sešel jsem tedy dolů, vidím jak venku se rozjiždí černá dodávka Ford Transit a po odjezdu Verča nikde. Tak jsem se naštval a proskočil jsem oknama ve školní hale. Bežel jsem k mému autu. Rojel jsem se za dodávkou. Zločinec prchá na hlavní cestu a potom na ,,hlavnější“ cestu směrem na Svinovské mosty. Informuju Centrálu, že pronásleduju dodávku, její posádka unesla před mímy očimi holku.
Semir: ,,Rozumím, kde jsi?“
: ,,Jedu směrem na Svinov. Jsem u Intersparu.“
Semir: ,,Já jsme u Tesca na té velké křžovatce, zkusím to tam nějak zatarasit.“

Semir zablokoval auta a tramvaje. Podařilo se mu zbrzdit i kamion a autobusy.

Dodávka dojiždí k zatarase. Řidič neví jak má jet. Prorazil osobní auto a jede dál. Já jsem narazil do stejného auta, protože se po steřtu z dodávkou otočilo.
Semir se vydává za námi.

Na Svinovském mostě zrovna vyjiždí autobus ze zastávky. Na levém pruhu (na mostě jsou dva pruhy + odstavný a sjezdy) jede limuzína se svatvou. Autobus jede pomalu a dodávka se bliží k limuzíně. Dodávka narazí do limuzíny, řidič dostane smyk a střetne se s autem před autobusem, auto padá na dálnici D1 směr Ostrava-Rudná silnice a Brno. Na dálnici do auta narazí dodávka a do dodávky Mercedes. Dálnice není frenkventovaná naštěstí.

Zločinec sjiždí na cestu vedle dálnice, cesta ale vede na druhý směr Svin. mostů.
Ale zločinec je chtrý, najíždí na betonový zataras a dopadá pěkně na dálnici. Já a semir to zkoušíme taky, já to dokázal a do zadku auta mi narazil kamion. Jedu za ním. Semir se dostal taky na dálnci. Všichni tři směřujeme do Bohumína.

Já a Semir ho zkusíme vzít do kleští, a kdyžtak já musím nějak dostat Verču z dodávky. Zrobna najiždíme na nový unikátní most na Ostravské D1, na něm se dá jednat. Semir dodávku předjiždí a brzdí. Já ale furt nevím, jak mám Verču z dodávky dostat. Zatrobil jsem a Verča se koukla přes okno dodávky. Otevřela zadní dveře ale bála se skočit na kapotu mého auta. Semir mi říka vysílačkou ať si pohnu. Já na ní řvu: ,,skoč, nic se ti nestane, ryhle, Verčo.“ Ona se diví, že znám její jméno a nevahá, skáče na kapotu. Já pomalinku zastavím, a řeknu jí ať si přisedne. Jedeme dál.
: ,,Verčo, toto jsem ti chtěl dát.“ a dal jsem jí ten dopis.
Verča: ,, Díky.“ A čte si ho.

Semir mi říka vysílačkou, že zločninec má asi černou bundu. Jako ten včera.
Zuzana vysílačkou hlásí, že řidič autobus zemřel.
Já jsem málem strhl volant dojetím. Verča mi odpovidá na dopis, říká, že má zájem se seznámit.
Zločinec sjiždí na nově dokončenou silnici do Centra Ostravy. Já a Semir taky. Zločinec pokračuje dál do Centra. U Nové Radnice se vydal smerem na Bazaly, na který právě hraje Baník a Sparta. Baník vede 3:0. Dodávka jede na kopec víše, ale nahoře je plicnejní zatarasa. Zločinec to otáčí a jede dolů. Do cesty se mu postaví trolejbus na zastávce. Dodávka proletává stánkem se vstupenkami přímo na fotbalobé hřiště. Spartaň zrovna střílí na branku Banikovců, dodávka dopadla do středu hřistě. Spartaň dal gol, ale nebyl uznán. Zločinec to přežil a pokouší se utéct. Ale banda Banikovců a Sparťanů ho chcou jít zmlátit. Zloinec je vlastně v pasti. Fanoušci a policie je všude a jdou blíže a blíže. Já a Semir běžíme ryhle na hřiště. Ale paní nás nechce pusit, prý nemáme lístky. Ale i tak jdeme. Zločinec vytáhne pistlo a říka, že pokud neodejdou, tak bude střílet. Fanoušci ho popichují a jeden po zločinci hodí petardu. Zločinec se naštva a se svá Glockem, který má 20 nábojů střílí kolem sebe. Trefí se všemi 20 nábojí. 5 lidí nepřežije. Je to masová vražda, vlašně sebeobrana, podle český zákonů. Ryhle si anbije plný zásobník, má to ani ne za 5 sec. Začal opět pálit kolem sebe. Tentokrát zemřel 1 člověk a zbytek je zraněno. Fanoušci uzdravují své kamarády a zločinec prchá.
Zločinec se ztratil a pod stadionem nastupuje do trolejbusu.

Semir a já jsme došli akorád na stadion.

Nebyl čas a tak jsme museli já a Verča do školy.
Přišli jsme na 5 vyučovací hodinu. Promrhali jsme 3 hodiny.

Hned na začátku páte hodiny si nás vychutnali učitelé. Já a ona chodíme do odlišné třídy. Učitelka mi říka, že pudeme ihned do ředitelny.
U ředitele se sešlo dost lidí, ale svědek-Verča tam nebyla. Byla tam výchovná poradkyně, ředitel a třídní učitelka.
Vyptávali se mě, jak je mořné že jsem rozbil sklo a přišel jsem tak pozdě. Učitelé měli pro mě připravenou předčasnou trojku s chování. To jsme nemohl dopustit a utekl jsem z ředitelny pro Verču. Ale byla v jiné třídě, než je její ,,hlavní“ třída. Nastal velký problém. Musím jí najít, u sborovny je rozvrch tříd, ale je tam i ředitelna, tam teď nemůžu. Rozhodl jsem se v její tříde najít rozvrch třídy. Naštěstí sem zjistil že má fyziku. Fyzikárná je na stejné patře jako její třída, zašel jsem pro ní. Učitelka jí nechtěla pustit, pak sem řekl, že musí nutně do ředitelny, a pustila jí. Cestou do ředitelny jsem vše Verči vysvětlil, a řekl jsem jí, že záleží na jejích slovech, abychom neměli problém.

V řediteně po mě hulákyly učitelky, proč jsem utekl, já jim drze řekl, že jdu pro svědka. Oni zmlkly a nevěděli co říct. Verča začala mluvit a já ji doplňoval, samozřejmě příběhu nikdy nevěřil. Sešla se tam i třidní Verčy a řekla, že by to od ní nečekala, bezproblémová holka s dvojskou z chování. Já jsem si pomyslel, že teď je to za nás za oba. Řekl jsem v ředitelně ať zavolají na toto číslo, ukazal jsem jim číslo Centrály, přímo na Šéfovou.
Ta jim to vysvětlila a řekla že příde můj nadřízený do školy. Přišel Semir a dokázal moej alibi, i to že pracuju u policie. Oni sice nevěřili, ale byly jasné důkazy. Všechny zajimá, jak je možné, že pracuju u policie..
Semir: ,,Bylo to asi před měsícem, já a můj kolega Chris jsme jeli Třebovicemi, Rosťa tam byl s kamarádama u kolejí, jak jinak.“ Usmál se. ,,My jsme s Chrisem chtěli jet k řece Opavici, a omrknout, jak to u ní vypadá.Tak jsme jeli před přejezd. Ale zrovna nám selhal motor na přejedu. Rosťa byl na nádraží a viděl naše auto docela dobře, běžel po kolejích za náma, byly jsme od sebe asi půl kilometru. Rosťa k nám doběhl a pomohl nám z auta. Nechápu proč jsme z auta nevylezli sami. Myslím že auto celé selhalo tím horkem. Ani signalizace na přejedu nefungovala. Začaly syčet koleje, vlak se blížil, my ale nevěděli co ten zvuk zanemná. Rosťa nám to vysvětlil a tak, tak stačil utíct z kolejí, do našeho auta narazil vlak. Rosťu srazil k zemu předek auta. My mu taky pomohli a vzali jsme ho na Centrálu. Tam si sním prohovořila Šéfová, říkala že je nemožné, abych u nich pracoval, ale Semir říkal že ho budeme mít na starost, Šéfová kývla. Od té doby je jeden z nejduležitějších členů našeho týmu. Pomáhá při pronásledování hlavně. Prosím omluvte ho, když odejde z hodiny. No a dnes zase zachránil život této dívce. Je to náš malý hrdina.“
Učitelé nevěřícně kroutí hlavou.

Já poděkuju Verči a ptám se jí, jestli by nepracovala se mnou, jestli by měla zájem. Ona říka že jo.
Ještě to musím probrat se Šéfovou.

Šéfová kývne a Verča jde do zácviku.

Mě ale pořád nenapadá, proč zrovna unesl a proč byla dodávka zrovna u školy. Probral jsem to s Verčou,a le nic netušila.

Když jede Verča se mnou v autě, přemýšlí. Napadlo jí že by jí mohl unést někdo z rodiny. Ale nenapadá ji kdo a proč. Zuzana se mi vysílačkou hlasí, že se u Kauflandu v Porubě objevil ten muž. Okamžitě to hlásím Semirovy. Sejdeme se u Kauflandu, já a nová kolegyně Verča vcházíme do Kauflandu, Semir hlídá venku. U pokladen spatřím toho muže, jdu za ním, ale on mě spozná a utiká, Verča běží vstupem do prodejny, chce mu odříznou cestu. Verča má už dokonce i pistol. Ale když vejde do prodejny s pislolí, ochranka jí hned obvyní. Verča jim ukáže průkaz, ale ochranka nevěří. Verča se ale nenechala osočovat, když z spatřila zločince, utekla od ochranky a bežela za ním. Já se za ním taky vydal. Zločinec krade kamion u Kauflandu. Směřuje směrem k Hlavní třídě. Já s Verčou a Semir jedeme za ním. Zločinec miří přímo k cestě k naší škole. Tam ho ale dostaneme, cesta je slepá a křižovatky na ní taky. Zločinec jede přímo na parkoviště u školy, nemá se tam jak otočit s kamionem. Já a Verča jedeme na pravou stranu, takže jsme ho vzali do kleští. Na jdné straně škola a na druhé já a Verča. Zločinec má před sebou auto, nejhorší učitelky na škole. Auto natlačí před šlolu a vjede na něj, autu roztrhne střechu a vletí přímo do školy, přímo na schody k ředitelně. Kamion naraží do zdi vedle schodů, je to kumbál uklízeček. Já s Verčou a Semirem jdeme za řidičem. Celou nehodu viděla moje třídní a ředitel. Já vytahnu mrtvého řidiče, Verča se zděsí, byl to její táta. Její rodiče byly rozvedení.

A tak jsme se všichni vydali na Centrálu, oslavit Verčin první splněný případ.

Vše je fikce, až na názvy ulice a jmen, těch dopisů Embarassed , popisu školy. To pochopíte Smile

_________________
Klikněte prosím, potřebuju obyvatele Wink
http://gruntzov.myminicity.com/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lila


Založen: 09. 08. 2008
Příspěvky: 107
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Klobouk dolů, Cobro!

No Tak jsem se nezasmála snad celý dnešní den. I když je to fikce - prostě, měla jsem dost! Laughing Very Happy Laughing Very Happy
Nad čím jsem se nejvíc zasmála byl tento dialog:

Já: ,,Jedu směrem na Svinov. Jsem u Intersparu.“
Semir: ,,Já jsme u Tesca na té velké křžovatce, zkusím to tam nějak zatarasit.“

Laughing Laughing Laughing Laughing Úplně si představuju Semíra sedícího v bramboře u Tesca Very Happy

Shrnutí - na zasmátí úplně ideální (!NENÍ TO URÁŽKA!)
Až na ty pravopisné chyby... (neříkám, že já je neprovozuji), ale to je jedno.

_________________
Tom: "Co mám vlastně hledat?"
Semír: "Žlutého motýlka s vymknutým kotníkem! Ty máš teda (v)otázky...!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Jůůůůůůůůůůů.....Teda Cobřátko.......kláááááááása....

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
tady tu trasu denne jezdim,, chodim totiz do skoly, která jse v michalkovicich....cobro....uzasne Smile

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Zajímavé! Stát se Semirovým parťákem... na jednu stranu fajn a dobrodružné, na druhou stranu bych se bála o kejhák: přeci jen, úmrtnost je vysoká Laughing Laughing Hlavně že Ty jsi to přežil Laughing Laughing
A ta škola mi asociovala americké školy Sad Very Happy

Pěkný! Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Semir a já - Cobra
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma