AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Alarm
11


Založen: 22. 10. 2008
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Jako vždy,

nic se neděje, je zkrátka nuda. Všechno je jako vždy. I v bance. Najednou z ničeho nic zazvoní alarm.
Semir a Chris se to dozví, a tak to jdou vyřešit, aby se nenudily.
Semir s Chrisem jdou k autu, a hádají se, kdo bude řídit. Vyhraje Chris.
Takže jedou Chrisovým Mercedesem. Zatímco Chris řídí, Semir dal na střechu majáček.
Semir říká Chrisovy: ,,Šlápni na to!". Chris se podívá do měřiče rychlosti, a tam vidí že
jedou rychlostí 240 kilometrů za hodinu. Chris Semirovy odpoví: ,,Rychleji to nejede!"
Tak už tam konečně dojeli. Stojí před bankou, a Chris povídá: ,,Na přepadení je tu klidno".
Semir Chrisovy odpoví: ,,Jdeme tam". Jdou tam, a tam nikde nikdo. Tak teda odjedou.
Semir a Chris už jdou domů. Chris po cestě domů zaslechne, jak jejich hlavní podezřelý
říká někomu, že přepadnou banku ve středu, přesně v 23 : 15. Druhý den ráno jde Semir
do práce. V kanceláři vidí sedět Chrise. Semir se ho ptá: ,,Co se děje? Chris: Náš hlavní
podezřelý... Semir: Co je s ním? Chris: Včera jsem ho slyšel, jak říká něco,takovýmu chlápkovi,
že chtějí vykrást banku zase ve středu v 11 hodin patnáct minut večer. Semir: Středa, to je dnes!
Tak Chris se Semirem jedou zase do té banky, a nikde nikdo. Druhý den ve zprávách Semir slyšel:
,, Včera byla v 23: 40 vykradena naše banka. Semir si řekne: Sakra!. Další den už policisté na 100 pro
vědí kdy a jak bude vykradena banka. Semir s Chrisem tam teda jedou. Najednou tam někdo stojí, a míří
na lidi v bance. Semir a Chris namíří na něj, a oba dva vykřiknou najednou: ,,Ruce vzhůru!". Namíří on na ně:
Odhoďte zbraň vy, přece se z nějakých poldů přece nerozpadnu!" Twisted Evil Najednou odhodí zbraň, a utíká pryč.
Chris a Semir by ho sice dohonily, jenomže on je hodně chytrý. Ukradl Chrisovy Mercedesa. A ujel jim.
Šéfová dá Chrisovy Ferrari F430. Semir Chrisovy závidí to Ferrari. Po hodně dlouhém pátrání, se zjistí
kde mají zločinci skrýš. Ve staré továrně na auta.Tak tam teda jedou Chrisovým Ferrari. Už tam jsou.
Semir s Chrisem se rozdělí, jeden půjde doprava, a druhý do leva. Najednou na Semira někdo zezadu namíří.
Ruce vhůru! Najednou se objeví Chris: Ruce vzhůru!, najednou se objeví kamarád toho zločince - zamíří na Chrise.
Ruce nahoru!, najednou se objeví šéfová, a namíří na něj. Všichni policisté zatknou všechny zločince.
Všechno dobře skončí. Šéfová dá Semirovy taky Ferrari, aby to bylo spravedlivé.
Semir: Co si to dovoloval, z jakých nějakých poldů Chris: Dyť je ve vězení.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Hahahaha Laughing Laughing Laughing Díky za zvednutí nálady, pobavila jsem se u toho Laughing Laughing

Nejlepší hláška: Šéfová dá Chrisovy Ferrari F430. Semir Chrisovy závidí to Ferrari.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Najednou na Semira někdo zezadu namíří.
    Ruce vhůru! Najednou se objeví Chris: Ruce vzhůru!, najednou se objeví kamarád toho zločince - zamíří na Chrise.
    Ruce nahoru!, najednou se objeví šéfová, a namíří na něj. Všichni policisté zatknou všechny zločince.

    já úplně viděla, jak se ty postavičky vylupovaly:DVery HappyVery Happy

    Všechno dobře skončí. Šéfová dá Semirovy taky Ferrari, aby to bylo spravedlivé.

    To je jako v pohádce....Smile

    Celkem jsem se pobavila, jen mi přišlo škoda, jak toho bylo moc v tak kratičkém příspěvku, uvítala bych, kdybyste se trošku rozepsali a dali pozor na hrubky Embarassed Smile). Ale především mne to opravdu pobavilo..hlavně ta ferrari:DVery Happy



_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
RE:
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Musím jen souhlasit s Všeli a Fí...

Ale celkově se mi to líbilo... Hezký námět.... Ferrari a podobné...

Jinak bych se opakovala u komentáře z předchozí povídky... Cool

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Semir a Chris se to dozví, a tak to jdou vyřešit, aby se nenudily


Laughing Laughing Hustý, dobrá hláška

Najednou na Semira někdo zezadu namíří.
Ruce vhůru! Najednou se objeví Chris: Ruce vzhůru!, najednou se objeví kamarád toho zločince - zamíří na Chrise.
Ruce nahoru!, najednou se objeví šéfová, a namíří na něj. Všichni policisté zatknou všechny zločince.
Všechno dobře skončí. Šéfová dá Semirovy taky Ferrari, aby to bylo spravedlivé.


Taky super, vtipná povídka a moc pěkná povídka.

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Alarm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma