AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Konečně našli štěstí!
Míša


Založen: 20. 07. 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: plzeň
Odpovědět s citátem
KONEČNĚ NAŠLI ŠTĚSTÍ!

Ahoj, po delší době sem dávám takovou "momentku". Předem se omlouvám za pravopisný chyby. Možná se vám bude zdát jedna věc divná, proto zapomeňte, na věk postav. Cool Cool

Bylo to už třičtvrtě roku, co od nich odešla Anna Engelhardtová. Stanice se zdála nijaká a chuť jít do práce zmizela. Kolikrát se každý přistihl přitom, jak jí vyhlížely nebo se jen tak prudce otočily, protože se jim zdálo, že kolem nich prošla nebo na ně promluvila. Jak moc jim scházela temperantní bruneta, kterou si snad každý zamiloval. Kolikrát se svých lidí zastala a nastavila za ně svůj krk. Pár týdnu její kancelář zela prázdnotou, nikdo se neopovážil převzít po ní vedení, natož vstoupit do její kanceláře. Chvílema se setkávaly z horšími pocity a to kdo nahradí jejich Annu. Semir jí někdy zavolal, zeptal se jak se má, co je u ni nového a co je nového u nich a tím jejich rozhovor zkončil. Asi nejvíc se odchod Anny Engelhardtové dotkl Hotteho. Bylo vidět, že to co k ní kdysi cítil muselo být opravdu silné a o to víc to těžko nesl. Pár dní po jejím odchodu se na jeho stole objevila společná fotka Hotteho a Anny. Bylo to na nějaké párty, na obou bylo vidět, že už měli něco upito. Usměv od ucha k uchu a hlavy u sebe až vypadali, že je mají přilepené vteřinovým lepidlem. Hotte se od té doby změnil. Jeho veselá povaha se změnila v tichou a jak mu padla, mizel ihned domů. Vykašlal se dokonce na svůj milovaný bowling. Na Dietrovo otázky jestli někam nezajdou mu vždy odpověďel:,,Nemám čas." A tak i když si říkal, že je to od kamaráda hnusný, řekl si, že ho bude sledovat. Směr cesty mu nic neříkal. Ale překvapilo ho když se Hotte zastavil pro velkou kytici bílých růží. Po pár minutách tak trochu tušil kam by mohl ject když zajížděl do ulice, která byla známá i jemu nemohl tomu uvěřit a zaparkoval na prvním volném místě. Pozoroval Hotteho auto s otevřenou pusou. Zaparkoval před domem Anny Engelhardtové než vypnul motor dvakrát zatroubil. Vystoupil a vyndal puget růží. Zavíral auto když mu běžela naproti Anna a padla mu do náruče. Objal jí a přivýtal jí dlouhým polibkem. Oba, najednou jako kdyby na ně někdo seslal kouzlo, zářili štěstím. Když jí Hotte dával kytici, Dietr si všiml, že je šéfová nějak zakulacená, rychle si promnul oči a zaostřil. Nahlas řekl:,, Šéfová je těhotná." Než si to stihl probrat zjistil, že už odešli do domu. Připadali mu tak šťastní, Šéfové to slušelo jako nikdy předtím a Hotte doslova zářil. Chvíli tam ještě tak stál a v duchu si říkal, proč se mu s tím Hotte nepochlubil, ale větu nahradila druhá, po které se mu na tváři vykouzlil úsměv:,, Konečně našli štěstí."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Lila


Založen: 09. 08. 2008
Příspěvky: 107
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Zdravím Míšo

Mě se to líbilo...
PS: Hotte se nezdá Laughing

_________________
Tom: "Co mám vlastně hledat?"
Semír: "Žlutého motýlka s vymknutým kotníkem! Ty máš teda (v)otázky...!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Božínku, to je tak nádherný!! Shocked Embarassed Shocked
Úplně jsi mi psala z duše, také jí (i Hottemu.. trochu Embarassed ) tohle přeji Embarassed Aby byla šťastná a s někým, koho má ráda...
Díky za tuhle povídku, dojala mne! Je to skvělé! Embarassed Embarassed

Jo a pobavilo mne to vteřinové lepidlo, hehe, umím si to představit Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Míša


Založen: 20. 07. 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: plzeň
Odpovědět s citátem
Jééé děkuju Všel i Lily. Very Happy Very Happy Very Happy
No určitě víte, že Šéfová je moje oblíbená postava. A tak sem i huř nesla i ten fakt , že prostě Charlotte odešla z kobry. Pomalu nechci znát důvod. Od určité doby sem se přestala ptát proč. Měla sem pocit, že bych měla něco napsat něco co by vyjadřovalo co cítím. Vesměs sou to churné myšlenky a proto sem zvolila tenhle konec. Vždycky sem si přála, aby se dal Hotte se Šéfovou dohromady.

Sem moc ráda, že se vám tahle kraťoučká povídka líbila. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Míša: Také jsem to nesla špatně... a Ty nevíš jak odejde? Ten díl už odvysílali a já byla tak na nervy že jsem skoro celý probrečela Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Míša


Založen: 20. 07. 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: plzeň
Odpovědět s citátem
Ten díl sem viděla, ale německy umim možná tak dvě slova. Rolling Eyes Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
moc pěkný

docela mě překvapilo to těhotenstí Embarassed
ale moc pěkný Very Happy

_________________
"Noc končí se svítáním...
S tím by jsem měli rychle něco udělat!"
Jeans Moon
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Míša: Aha.. no pro mne bylo důležitém že neumřela.. fakt jsem se hrozně bála, že ji odkrouhnou jako Tomíka Embarassed

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Míša


Založen: 20. 07. 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: plzeň
Odpovědět s citátem
Dena: no trochu střeštěný je to, ale říkala sem si proč ne.
Všel: to sem si oddechla taky, jak stála na tý střeše , sem si říkala proboha snad jí nezabije ten blbec. Akorát co se mi zdálo divný jako toho týpka Semir postřelil padnul na zem a Anna se k němu skrčila všimla sis jejího pohledu. Jo a prosím tě nevíš co říká Semirovy po tom pohřbu? Němčina je pro mě španělskou vesnicí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Jéééé, to se mi líbí, jak jsi jim dala takový happy end! :aww:
Ráda si budu představovat, že pak byla Anna šťastná i s Hottem... a taky to, že se vídali s ostatními ze služebny. To je opravdu velmi hezké! Very Happy
Pugét bílých růží - ooo, taký romantismus!

Ale... stejně Ti doporučím, abys na ty chyby ještě jednou mrkla. HROZNĚ to ruší při čtení... Napíšeš třeba do jedné věty dvě slovesa a jednou končí na i a podruhé na y. Kolikrát se každý přistihl přitom, jak jí vyhlížely nebo se jen tak prudce otočili. Stačí si to po sobě přece jednou přečíst, ne...? Proč předkládat čtenářům něco polovičatého? Smile

Jinak je povídka dobrý nápad a milá náplast na odchod šéfinky!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Míša


Založen: 20. 07. 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: plzeň
Odpovědět s citátem
Dík Wox, gramatika není moje silná stránka a ani nikdy nebude. Já totiž když si po sobě něco přečtu tak nepoznám chybu, ale u někoho jinýho jo. Hned to opravim. Snad to opravím dobře. Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Míša: už si to moc nepamatuju, ale myslím že něco jako Tom tenkrát. Že už prostě nemůže dál... že musí jít pryč... Smile

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem

Míšo, to je opravdu krásný povídkový drobeček. Jsem hrozně šťastná, že zde měla Anička svůj kus štěstí! Zasloužila si jej. Někdy je mi jí opravdu líto, vždyť v Cobře má štěstí na hajzlíky (výjma Tomova otce Cool).
Tak nějak se nedivím, že si Hotte nechal svá tajemství pro sebe. Myslím si, že po nějaké době by se určitě na stanici pochválil a třeba by se zastavila i Anička na kus řeči. Smile
Moc hezky napsané, líbí se mi to. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Bílé růže, to je nádhera!

    Je to hrozně krásné. Sice pochybuji, že by někdo shora nedosadil za Annu nástupce několik týdnů, ale bylo tím pěkně vyjádřeno, jak ji měli všichni rádi, moc jí přeji to štěstí..jim přeji:)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Jůůůůůůůůůů.......Kráááááása.....Moc se mi to líbilo... Cool Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
zajímavá povídečka a braná z jiného pohledu.......moc se mi líbila..... Laughing Laughing

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
tahle povídka mě opravdu dojala Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Konečně našli štěstí!
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma