AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Výbuch
11


Založen: 22. 10. 2008
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Jednou v noci, jako vždy, jedou dva autobusy k zastávce, na ní zastaví, otevřou dveře,
lidi nastoupí,a vystoupí, autobusy zavřou dveře, a jedou dál. Pak na tu stejnou zastávku,
přijede trolejbus, zastaví, otevře dveře, v tom se ozve výbuch bomby. Druhý den ráno
Semir musí natankovat, a tak tankuje si plnou nádrž na benzince, a tu najednou vidí, jak
někdo přejede chodce. Semir běží si pujčit auto, a rychle za ním vyráží. Vznikne honička,
Semir jako vždy nabourá cestou několik aut. A najednou projede náklaďák,a v něm sedí
někdo, kdo Semirovy někoho připomínal. A usmál se na Semira, a hodil mu do skla železný
kus střechy z toho náklaďáku. Semir zastaví, a vyleze z auta. Další den Semir s jeho novým
parťákem který se jmenuje René jedou na objížďku. Najednou nabourají, a René se zabije.
Semir pak potká svého bývalého kolegu Toma Kranicha, a přemluví ho, aby se k policii zase
vrátil. Tom tedy nabídky využije, a zase přijde k policii. Tom zjistí, že za ten záhadný výbuch
může ten, co může za toho na benzince. Semir si čte doma časopis, a ani neví co se děje s jeho
kolegou. Toho zastřelí ten, který byl v tom náklaďáku. Semir je hodně smutný. Později přijde na to,
že ten co seděl v tom náklaďáku zabil Toma. Následujícím dlouhým vyšetřováním vyde na jevo,
že to on přejel toho na tý benzince. A to znamená že on může za ten výbuch. Semirovy se zdál
povědomý, jako kdyby ho už někde viděl. Taky že ano. Byl to nejznámější zloděj v Německu.
Jmenoval se Coman. Semir to řekl šéfové, a ta zjistila, že Coman je už dávno mrtvý.Brzy se
přijde na to že Coman svojí smrt jen předstíral. Zatknou ho, a případ je vyřešen. Přesně to že
je případ vyřešen si všichni myslí. Semir má nového parťáka Chrise Rittera, a Comana zatkli.
Jenomže Chris zavolá Semirovy, a oznámí mu, že je v neovladatelném autě. Semir tam rychle
jede. Vzpomene si na svůj starý trik. otevřel dveře, Chris mu je vyrazil, Chris otevřel dveře,
Semir mu je vyrazil. Chris přelezl k Semirovy. A neovladatelné auto se vybouralo, žadní zranění, ani mrtvý. Případ je vyřešen!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Re: Výbuch
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
11: je skvělé, že jsi sem dal povídku, ale přečti si, prosím, PRAVIDLA! - http://povidky.afc11.cz/viewtopic.php?t=3 Smile

Založila jsem ti složku a tvůj příběh do ní přesunula. Příště dávej své povídky rovnou sem, ne do cizích složek, prosím.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Semir jako vždy nabourá cestou několik aut.

Tohle mne rozbilo, jak to bylo zmíněno tak jaksi mimochodem Laughing Laughing Laughing

A máš zajímavý styl, popsat tolik věcí na pár řádkách, klobouk dolů Laughing Laughing

A vítej na fóru! Smile

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    I já vítám na fóru:)
    Pááááni kluci, to byla jízda! Rychlovka v pár větách, jen tak mimochodem zmíněné fakty, u kterých se člověk mlátí smíchy, přesto si nemohu pomoci a ráda bych to viděla trošku delší, i když na druhou stranu, tohle má neodolatelné kouzlo v tom, že se to rychle čte...ale na druhou stranu to zanechá dojem, jež stejně rychle vyprchá, rozhodně však máš úžasnou fantazii a schopnost rozesmát na dvou řádcích:)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Máš zajímavé nápady, 11 a navíc odpovídají duchu seriálu Smile
Víš ale, co je škoda? Smile že jsi to shrnul do formy, která připomíná náčrt scénáře. Kdybys to rozvedl, mohla z toho být super akční, dějem namlácená povídka o 100 stranách Smile

Doufám, že se příště více rozepíšeš Very Happy rozhodně děkujeme za tvůj první počin. Super, jak jsi originálním způsobem přivedl do své reality Chrise Smile

P.S.: máš tam pár prohřešků proti pravopisu Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RE:
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Takový shluk vět... Zajímavě pojato, když jsem to četla poprvé, tak jsem se v tom kapinku nevyznala...

Plus dávám tvé originalitě a představivosti.
Mínus ovšem té stručnosti. Neříkám,že to musí být dlouhé jako povídky Woxys (dávám jen příklad, nenarážím na Tebe,Wox), ale kapinku se rozepsat,no...

Jinak celkově se mi to moc líbilo Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
11


Založen: 22. 10. 2008
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Nenapsal sem to moc dlouhý, protože nejsem zvyklej psát dlouhý věci, a je
to moje první povídka, druhá bude delší.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zajimavý styl. Něco jako já Laughing Hele, v jakém městě se ti povídka odehrává? Trolejbusy v Německu nejsou tak časté jako v Česku.

_________________
Klikněte prosím, potřebuju obyvatele Wink
http://gruntzov.myminicity.com/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
11


Založen: 22. 10. 2008
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Cobra napsal:
Zajimavý styl. Něco jako já Laughing Hele, v jakém městě se ti povídka odehrává? Trolejbusy v Německu nejsou tak časté jako v Česku.

Ta povídka se odehrává kousek i v Česku.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 34
Odpovědět s citátem
11: Pěkná povídka!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 12. 04. 2009
Příspěvky: 26
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Ahoj, tak jsem si četla Tvou povídku. Popravdě musím říct, že jsem se velmi pobavila Laughing Zajímavě napsáno. Jenom, musím souhlasit s Wox, že by mohla být delší, rozepsaná Wink Jinak jsem ji potom četla bráchovi a ten se taky smál Very Happy Ale je to dobrá povídka Laughing Nejvíc se mi líbí, jak líčíš, teda, nejvíc jsem se u toho pobavila: Semir si doma čte čte časopis a mezitím mu zabijí parťáka Laughing (ve skutečnosti by mi asi do smíchu vůbec nebylo Embarassed ) a nebo: Semir zjistí, že ten, co způsobil ten výbuch, je ten z benzinky a ten, co zabil Toma = příklad Laughing Laughing
Ale, líbí se mi prostě tady ty scénky. Fakt jsem se pobavila Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Výbuch
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma