AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
aky


Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Takhle jednoho hezkého dne,sedí Jan sám v temné,prázdné kanceláři. Semir má Toma,Laughing Susanna má Franka.On neměl žádného parťáka.Bylo mu již smutno,vždy byl poslán někam s Dietrem a Herzbergerem. " Richtre,Kranichu,Gerkhane,Shaferová,Hotte,Dietře,Landitzová a Trabere ke mě do kanceláře". Všichni se po sobě koukli,ale raději nic neříkali. Potichu se zdešenými obličeji šli do skleněné rakve. "Tak dámy a pánové, jak jistě víte, Jan již pěkně dlouho nemá parťáka.Sehnala jsem mu náhradu." Engelhartová pouze mávla a zpoza dveří již vycházela postava. Vysoká,štíhlá,brunetka,hnědé oči,brýle,úsměv.Moc ji to slušelo. "Jane toto je tvá nová parťačka." Jan koukal s otevřenou pusou,jako ostatní. Tom se naklonil a povídá:"To se teda máš hochu". Jan se pouze usmál. Atraktivní žena k němu pouze přišla a povídá:"Ty budeš asi Jan co? Já jsem Elizabeth Dupont.Pocházím z Francie." Jan ji vzal ruku a jemně ji políbil na ruku.Elizabeth poté šla a s každým si podala ruku.Chlapi byli úplně hotoví. Susaně byla velice sympatická. Všem chlapům se očividně líbíla.Teda aý na Semira,který oblézával Andreu Very Happy Janovi se líbila úplně nejvíc. Těšil se na jejich první společnou akci,na to jak poprvé bude řídit auto. Šéfová poprosila všechny až na Elizabeth,aby odešli. Engelhartová ji vysvětlovala všechny pravidla. Poté zavolala Jana,aby ji šel ukázat jejich společnou kancelář.
Děkuji,brzy bude pokračování Razz PLsky napište,jak se vám líbíla Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Líbí se mi příměr ,,skleněná rakev", hezky použito Wink
Jinak se mi upřímně zajídá, že mnoho lidí píše tím stylem, že když se v jejich příběhu objeví NOVÁ ženská postava, vždycky musí jít o krásku. Takhle to na světě tak úplně nechodí... To jednou nemůže přijít holka s nějakou chybou? Baculatá... nebo s řídkými vlasy? Sad škoda...
Představa simýre ,,oblejzajícího" andreu je... dost... nechutná Embarassed

Super, že jsi dala hodně týmů vedle sebe, vlastně máme netypicky hned 4 dvojice. Výtečně Laughing Very Happy
Tak a jsem zvědavá, co bude dále Wink příště prosíme dělší kousek! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
aky


Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Líbí se mi příměr ,,skleněná rakev", hezky použito Wink
Jinak se mi upřímně zajídá, že mnoho lidí píše tím stylem, že když se v jejich příběhu objeví NOVÁ ženská postava, vždycky musí jít o krásku. Takhle to na světě tak úplně nechodí... To jednou nemůže přijít holka s nějakou chybou? Baculatá... nebo s řídkými vlasy? Sad škoda...
Představa simýre ,,oblejzajícího" andreu je... dost... nechutná Embarassed

Super, že jsi dala hodně týmů vedle sebe, vlastně máme netypicky hned 4 dvojice. Výtečně Laughing Very Happy
Tak a jsem zvědavá, co bude dále Wink příště prosíme dělší kousek! Very Happy

jj díky za komentík Very Happy už pomalu píšu new díleček Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pajasekacka


Založen: 15. 10. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Moc pěkná povídečka Very Happy , už se moc těšim na další Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Ahojky
za jímavý začátek Cool
mě se taktéž velmi líbilo přirovnání šéfčiny kanceláře ke slkeněné rakvi. Mooc povedený Very Happy
Docela chápu že je nová posila atraktivní (ikdyž kdyby nebyla, mohlo by to být o malinko zajímavější), jen se mi moc nelíbí že z ní hnedka všici(ovšem až na Semíra jak jsi napsala) slintaj,. Trochu předčasně ne??? Laughing

Těšil se na jejich první společnou akci,na to jak poprvé bude řídit auto.

Ha!! to měla být narážka na ženské řidičské umění??? Laughing Laughing

Teda aý na Semira,který oblézával Andreu

fakt tam musí být ýraz oblejzá??? ten výraz na mě působí vulgárně......

Jinak se dílko tváří zajímavě a těšim se jak se popereš s těmi týmy, máš jich tam hafec, tak aby některej nazahálel Cool
pa

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RE:
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Tady nemám nic k vytknutí... Krása... těším se na pokráčko...


až na jisté výrazy Embarassed

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Tak Jan bude mít parťačku? Whoa, to se nám to zase zamíchá... doufám, že to bude mrchaaaa! Laughing Laughing Laughing A kde je pokráčkoo? Very Happy

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
dosti zajímavé.....bude to takové obviklé 4 teamy a v tom ženská a navís tak krásná

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Nový tým
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma