AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Oznámkujte mou povídku, prosím, jako ve škole:
1
85%
 85%  [ 6 ]
2
14%
 14%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 7

SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Bože, tu dojemnou scénu, jak hoši mávají Kocourkovi, bych chtěla vidět naživo. Very Happy

U Joviše. Very Happy Odkdy je Tom Říman? Very Happy Nemohla jsem si pomoct, a i přes vážnosti situace jsem si vzpomněla na "U Osirise a Ápise, dívej se mi do očí... Jsi divočák... " Very Happy

Jinak dobrá, akční část, a Harty jau jau jau. Doufám, že se zrzounovi nic nestalo. Sad

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
A tady to máme, další dílek je tu... chudák Hartoň, ještě si užije Laughing Laughing

Woxys: chápu, ale logicky mi to nesouviselo Smile teď jsem to rozdělila násilím, ale vůbec se mi to nelíbí! Laughing
Nejsou paka, ale nemohou vyšetřovat stejně jako kluci Laughing
To víš že je šťastný! Laughing Konečně mlže taky něco udělat sám! Laughing
Jasně, že si auto užívají - je to jejich druhý, třetí domov! Laughing
Abych to tam nedala, to gesto milujuuuuu! Laughing Laughing
Není! Razz
S honičkou jsem se docela babrala, neumím moc popisovat XD jsem ráda, že se líbí Smile
A ano, chudiiiiinka Hartík Laughing

SaM: Víš, že já bych to chtěla vidět taky? Laughing
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Laughing Laughing
Díky a ano, au... a stalo, mwahaha.

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Pardon, že to tak dlouho trvalo, mrzí mě to Embarassed

Já jsem ráda, že se komisaři bojí o Hartíčka, je to takový jejich nepovedený policejní syn Laughing což je rozkošné Very Happy bylo by děsivé, kdyby se mu něco stalo Very Happy

OMG, RIP, Lucy! Lucy je mrtva, ať žije Lucy! Er... co to žvaním...? To je jen ze šoku - Všelo, jak jsi Hartíčkovi mohla zničit jeho pomerančové auto? Jak? To ho máš ráda? Fuj, Všelo, fuj!

Hm.... zdá se mi to, nebo je Kočičák nějak moc nadšený? Začíná mi připomínat takové ty dobrovolné hasiče, u kterých se zjistí, že byli u hašení požárů nějak podezřele často první, aby z toho pak vyplynulo, že je sami zakládali XD Kočičáku! Jestli to tak je, pošlu na Tebe Mínu. A jestli jsi viděl Mínu, tak víš, že se máš čeho bát.

Kranich si neodpustil jeden kontrolní pohled na svůj opodál stojící modrý Mercedes.
Smajlík s pěstičkou! To by nebyl on XD

Nevidět Hartyho a hledat černý vůz... brrr! V jejich situaci bych být nechtěla, snad bude Zrzoun v pořádku Sad haha, jak ho našel Semir, ač měl horší výhled XD

Esusky, já Niečka úplně vidím, jak tam sedí - jako malá zmoklá zrzavá sovička! :aww: so cute! a v dečce! No muňi muňi! Abych se ještě nepřeorientovala na zrzka a plenkoturka Ti nenechala, Všelo Laughing

Jak jsou na něj hodní, ač jsou jinak jako sloni v porcelánu :aww:: to je krása!

Normálně by Gerkhana spíše pobavilo, kdyby takovouto větu slyšel upištěným Freundovým hlasem, teď mu na tom nepřišlo humorného ani za zbla nic.
skvělá věta!

ale TEĎ už je to osobní.“ --- na to se dá říci jen... a kua, Hartmutt se n****l! Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Další díl přidán Smile

Wox:
V pohodce :hug:
No ještě aby se nebáli, jsou s ním často v kontaktu... docela je vidím i jako dobré přátele Laughing
Ano, Lucy je mrtva... a už na věky věků Sad Alespoň nějaké vysvětlení toho, proč má Nie teď tu šedo-stříbrnou popelnici XD Laughing
Neee, Mínu ne! Laughing
Jj... Semir se totiž na Hartíka soustředil hned, zatímco Tom viděl jako první auto... Very Happy
Hej, nesahat, MOJEEEEE!! Laughing
Jsem ráda, že se líbí... a ANO, naštval se a hodně Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ano, Lucy je mrtva... a už na věky věků Crying or Very sad

NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ! Já mu ji vyklepu! Neeee, já nechcu, aby Harty přišel o Lucy, vždyť ji obulí! Vyklepat Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad teda, jak jsi mu to mohla udělat?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Protože jsem drsná. Cool Cool Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Mně je ho hrozně líto Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Vždyť mě taky Very Happy Prostě jsem to tam potřebovala! Bohužel to odnesla Lucy... ale na druhou stranu je Hartík v pořádku, tak... aspoň něco Smile

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ještě Kranýškovo autíčko je v pořádku. Jinak by to bylo osobní! A cože je tam Kocourek tak brzo?

Neeeee, Lucy neeeeee!!! Chudák Hartík, co bez ní budě dělat? Znovu opakuji, že je dobře, že Kranichovo auto je v pořádku, dvakrát osobní, to by bylo moc hrozivý!

No teda, že zrovna Kočičák tak "Hartoňa" spacifikoval, to čučím.

Teda, na to tempo nových dílů si taky nějak nezvykám... Co se mnou? Very Happy

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
SaM: No to já nevím, co s Tebou! Laughing Původně jsem i chtěla přidávat po týdnu, ale v konečném důsledku to jsou skoro týdny DVA! Laughing mám přejít na 1 měsíčně? Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
zahleděl se na pomačkanou karoserii svého zbožňovaného auta. „Tohle už neopravím.“ / „Nejsem žádný rentiér, Semire. Je na čase poslat Lucy do věčných lovišť.“ --- ježiš, je mi ho hrozně líto.... tohle pro něj muselo být příšerné, on je tak... er... citově zaostalý a ještě mu vezmou jeho milované autíčko. Ani si nedovedu představit, že by takovou větu vůbec vyslovil. Asi nemá moc peněz, ale... měli by něj udělat na stanici sbírku Sad nikdo přece nechce Hartyho bez Lucy, je to hnusná představa. Je to sice hnusná oranžová plechovka, ale on ji má rád! Takhle ho trápit... Sad já mu ji vyklepu!

„Je na tom bledě, co,“ zeptal se Tom a zkřížil ruce na prsou. „Kterej bastard může ublížit zrovna Hartmuttovi? Takovej hodnej kluk...“ - jo. Podejte si ho, kluci!

Říkal, že mu jen zaskřípaly kotouče, ale ta kára prostě nebrzdila, prej se mu v ní někdo musel vrtat. - Oo... to je hustý! že by měli kluci dva odlišné případy? Někdo střílí na lidi a někdo jde po Hartym? Nebo je to ta samá osoba a Harty má klíč? Nebo byl příliš blízko rozluštění?

Alespoň byl připoutaný.

„Cože?“ Horkokrevný muž se rozohnil. „Neříkejte mi, že jediný, kdo toho šmejda viděl, byl Hartmutt!“ Když oba trpce mlčeli, rozhodil bezmocně rukama. „Paráda. Takže se mu to vlastně mohlo jen zdát, brzdy si mohl poškodit při těch svých opravičkách sám a naboural kvůli pojistce schválně tak šikovně, aby se mu nic nestalo, ale aby shrábl prachy.“ ---- ale no tak, tak horké to nebude, myslím, že Harty musí být, vzhledem ke své práci, poměrně prověřená osoba, ne?

Almaro, buď hodná Sad Harty nemá Lucy.... Sad

„Říkám, že nikam nejedu! Někdo se mi hrabal v autě a málem se mu povedlo mě zabít!“ Nejblíže stojícímu policistovi vytrhl z ruky připravené gumové rukavice a rázně se vydal za svou oranžovou láskou. --- uhuhu, pěkně prudká reakce na obvykle ukoktaného zrzka! Nedivím se, že se pouští do vyšetřování. Ale spíš by ho měli vzít kluci na pivo a vykřesat ho z toho...

který se marně snažil navléknout ochrannou vrstvu na rozklepané prsty --- Sad ten je otřesenej jak štvestka na podzim...

Kocourek se k němu chová zvláštně. Ale vadí mi, že ho kluci nechali samotného - přece je to kamarád a je tak sám...


Závěr: nepříjemně krutý dílek Sad kdybych mohla, tak Lucy vyklepu....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Je to k neuvěření, ale opravdu je to tak - po TŘECH dlouhých letech přidávám nový dílek Laughing Laughing Nějak jsem dostala psavou, ačkoliv to stále ještě není ono, ale tak snad mi tentokrát vydrží až do konce! Smile

Takže třináctá epizoda je tu, přeji příjemné počtení!

(zároveň chci začít číst, tak mi snad i tento zápal vydrží, mí milí povídkáři Laughing )

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Musela jsem si povídku celou přečíst znovu, abych věděla, o čem je. Embarassed Stydím se, ale tři roky jsou hrozně dlouhá doba.
___

Nohu vyzbrojenou drahými lodičkami jsem už chválila, takže teď jenom podotknu, že ten začátek je krásně mrazivý. Skoro jak z "Nemyslíš, zaplatíš" kampaně.

Kocourek má výborný nástup. Takový natěšený, optimistický, vedle Gerkhana naježeného představou papírování kontrastující... Ha, líbí se mi.

Kranich a jeho takt už jsou na scéně, bez toho by to nebylo ono.

Úplně jsem zapomněla, že tu máš Petru. Boží! Myslím, že chudinka vůbec nedostává tolik lásky, kolik si zaslouží, je skvělá. Jsem moc ráda, že tam je. Ale to si jako neumí udělat kafe sami? Copak neví, že Kobra 11 absolutně přeformulovala povinnosti sekretářky? Laughing

Chtěla jsem říct, že to asi nebude tak hrozný, když je oslovuje křestním, ale chyba začátečníka.

Jako květina bez vody, zamračil se Turek. - Krásné přirovnání - Anna jako květina, i když je teď trochu zvadlá a ztrhaná.

Ach, budeme profilovat a dumat nad psychopaty, yay! Embarassed Fakt jsem ráda, že na to jdu od začátku, protože jsem zapomněla, jak je tahle povídka skvělá, a myslím, že teprve teď to plně docením.

Minule jsem chválila chemii mezi Semirem a Tomem, musím vypíchnout znovu, píšeš je perfektně, Všel.

Hm, psycholog Kirrick Weiß. Minule jsem mu přezdívala Kikirík, nevím, proč u toho setrvat. To je zjevně velký blesk a jeho dedukční schopnosti plně konkurují Krajíchovi z MMN. Sice to po tom úvodu docela nastartoval, ale můj vnitřní doktor Born by s ním moc nesouhlasil. Hlavně ta úvaha, že šanci přežít by dala jen žena nebo zjemnělý muž, navíc provedení je čistě mužské. A zvlášť u zločinů motivovaných traumatickým zážitkem a tedy s motivem pomsty... No uvidíme, co z toho kokrhéla vyleze.

Toho svědka jim přeju!

Ten přechod do ich-formy mě trochu šokl, možná bych ho tentokrát aspoň graficky oddělila. Embarassed Ale obsah úvahy... br!

Kocourek má melírek? Laughing Ten jeho slovník je prostě boží, rozuměl by si s kolegou Traberem. Laughing A Tomík z něj udělá podržkafe, csk.

Hartmutt se nafoukl jako plachta za větru. - Představila jsem si takovou tu létající veverku, nedá se, umírám! Laughing

Hovor byl stiskem červeného tlačítka utnut stejně surově, jako byla gilotinou useknuta hlava Marii Antoinettě. - Shocked To je trochu drsné, hodit tam jen takhle takovou představu. (Minule jsem ti k tomu napsala, že je to nádherný příměr, což pořád platí. Ale je to drsné. Ach, jak já asi měknu... )

Kocórek je prostě machr, co scéna, to perla. Netrpělivě čekám na jeho hlavní účel.

...ozvalo se skřípění dobrých dvaceti pneumatik a pět zelených zásahových vozů prudce zabrzdilo jen kousek o policejních zátaras. - Hartmutovo zásahové komando, já padám. Laughing Hartmut velitel byl boží tehdy a je boží i teď. Hrozně se mi líbí, jak si ho mazlíš, Všel!

Čunda Traber to the rescue! Laughing Nejmilejší z umolousaných, úplně jsem zapomněla, že tam toho sladkýho troubu máš.

Velitel Hartmut, z toho prostě nevyžiju. Laughing

Zatímco tu na mne čumíte jako dva puci... - To jo, z toho mají ti dva doktorát. Laughing Ale líbí se mi, jak si Kocórek stojí za svým a umí si dupnout. Jen je trochu zpucuj, kluku, jim to neuškodí.

Semir a Tom jedou vzadu? Já padám! Laughing Ha, ale Kocórek má temnou minulost, helemese. Na Annu a její charakter jsem tu pěla ódy už minule, nelze ovšem jinak než to zopakovat, je boží.

Policajt jako policajt? I beg to differ! Traber má neuvěřitelné, trochu upatlané kouzlo, to si musíme přiznat! Laughing

Popravdě se mi ulevilo, že Gabriellu operace očí vyloučila, líbí se mi, abych pravdu řekla. Miluju, když je i vedlejší postava napsaná tak, že mě zaujme a vytvořím si na ni názor. Palec nahoru!

(Haha, v dalším svém komentu jsem našla tohle: Já jsem skoro zapomněla, o čem to je, a rok od roku to bude horší, chtělo by to dopsat, než budu mít paměť úplně v kýblu. Co jsem říkala? Už je to tady!!! Laughing )

...a krokem nadupaného pštrose... - Panenko skákavá to jsou obrazy, co mi vkládáš do hlavy! Laughing

Nikdy se nestavte mezi zamilovaného majitele a jeho auto. - And that's the gospel truth.

Chudák Hartmut, takový probuzení... Sem tam bych to ovšem potřebovala jako zvonění na mobilu, šance na zaspání? Nulová!

Hm, že by Hartmut vs. Kocórek face-off? A já věděla, že my ten profil na ženskou moc nesedí...

Hrozně se mi líbí, jak píšeš vnitřní psychickou reakci na chování auta, krásně se to vrací někde k začátku, kde se člověk nemá stavět mezi majitele a auto. Super! Wink

Hned, jak Hartmut řekl, že nemá handsfree, úplně mi zatrnulo, a nespletla jsem se. Nejlepší je, že si fakt nepamatuju, jak to dopadne, takže je to blaho! Fakt se mi ulevilo, když Hartmut promluvil...

Chtěla jsem na to "U Joviše" začít "U Osirise a Ápise" a pak jsem si přečetla svůj starý koment: Odkdy je Tom Říman? Nemohla jsem si pomoct, a i přes vážnosti situace jsem si vzpomněla na "U Osirise a Ápise, dívej se mi do očí... Jsi divočák... Je vidět, že jádro zůstává pořád stejné... Laughing

Sakra, že je ten Kocór vždycky tak po ruce...

Ach, tak totálně zničená Lucy je darda. Ale nevěřím, že jsi ji skutečně poslala do věčných lovišť, tomu prostě nevěřím.

Hartoň... Laughing Petříčku, Petříčku, ty to válíš... Anna je teta, Hartmut je Hartoň... Laughing

Ta představa uhánějícího Hartmuta a dvou záchranářů, kteří mu jsou v patách, mě prostě pobavila. A jako tehdy, i tentokrát koukám, jak ho Kocórek zpacifikoval... Že zrovna on.
___

A teď konečně na ten nový kus, juch! Mám z toho velkou radost!!!

Jen s největší silou vůle odolali pokušení – které bylo od parukárny k parukárně větší – nasadit si nejbližší na hlavu a zakřepčit si. - Ach, jak jsi krutá, když jsi je nechala odolat! Laughing

Hm, zatím je to nastaveno krásně bezvýsledně, to jim nezávidím. (A ani tobě, vždycky, když se v povídce dostanu sem, docela pak bojuju, jak z toho ven. Doufám, že to není tvůj případ!)

Ten popis Kolína je krásný, hned bych se tam jela podívat. A Hartmutovy úvahy jsou skvělé, jsem fakt ráda, že tu povídku čtu čistě proto, že nikdo další se takto na Hartmuta nedívá.

Jejda, v tomhle mě nemůžeš nechat. Kdo je ta žena, je to někdo, koho známe??? Co bylo v tom šanonu? Já to chciiii vědět!

Jsem moc ráda, že zase píšeš, Všel, pevně doufám, že ti to vydrží, a že zase za tři roky nebudu muset číst povídku od začátku. Což o to, je skvělá, ale stejně by to byl už trochu extrém. Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tiscala


Založen: 12. 09. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha/Mikulov
Odpovědět s citátem
Všeli, tys mi udělala takovou radost! Tuhle povídku miluju a už jsem se fakt bála, že zůstane nedopsaná Smile

Když jsem si četla komentář od SaM, musela jsem jenom souhlasně kývat a kývat. Asi bych se opakovala, takže to zkrátím (což ovšem nic nemění na tom, že ta povídka je prostě super, skvěle napsaná, napínavá a hlavně dějově propracovaná, že by se od tebe mohli scénáristi učit).

Hodně mě zaujal popis Kolína, na tyhle detaily jsem vyloženě zatížená, i když (a snad právě proto, že) je sama neumím a v téhle formě nejspíš ani nikdy umět nebudu.

Líbí se mi, že držíš čtenáře v napětí a zatím se v podstatě nic moc neví.

Těším se na pokračování! Smile

_________________
S mým parťákem Danem jsme do toho úplně zažraní, tak jsme si vytvořili tým Kobra 13 a je to znát.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Jééé, holky, ani nevíte jak mě potěšilo, že má ještě někdo zájem moje povídky číst! Udělaly jste mi svými komentáři ohromnou radost

Právě jsem přidala další díl - snad vás ta přidaná postava nezklame, ale byla tam plánovaná od začátku Laughing ale moc jí tam nebude, slibuju Laughing Laughing (nejvíc tam bude Hartyho - očekávám sborové "jéééééééé!" Laughing)

Rozhodně chápu, že bylo nutné povídku přečíst od začátku, protože já sama jsem to musela udělat, jinak bych nemohla pokračovat dál. Stejně mám pocit, že to tenkrát mělo být úplně jinak než jak jsem to teď domyslela Laughing Laughing

Kirrick tam roli ještě mít bude... a ukáže se, jaký je to profesionál. Vyplní se jeho předpoklady? Hm, hmmmm....? Cool Laughing Laughing
Vidíš, zapomněla jsem, že se mi kurzíva nepřevádí, když ji zkopíruji. Tak pro Tvé pohodlí, SaMi, jsem ji doplnila! Laughing
A neboj, Gabriella má Trabera moc ráda. Dokonce mám pocit, že mu čas od času upeče sušenky Laughing Laughing
Chtěla jsem na to "U Joviše" začít "U Osirise a Ápise" - hahahahaha Laughing Laughing
Kolín miluji, je to nádherné město. Tu scénku, co popisuji, jsem sama zažila a ráda na ní vzpomínám Smile Tady alespoň foto Wink




Tiscala: jsem ráda, že se Ti líbí - mohu klidně přidat, o tom městě bych mohla básnit hodiny a hodiny Laughing Laughing zkusím tam kvůli Tobě dávat více popisů Wink

Díky, holky!

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
do hájeeee, já to nestihla Sad tak budeš mít delší koment za všechny díly oops: promiň! Jsem strašně ráda, že zase píšeš :hug:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak hned po prvním odstavci můžu vyloučit Petru, čtu dál... OK, na mou obranu, tohle jsem nemohla uhodnout, ale ta představa chlupatých ponožek mi to vynahradila, to je obraz. Laughing

To heslo. Hartmute, ty narcisko!!! Laughing Laughing Laughing Já padnu. Ale tady je krásně vidět, jak to tam "vedou" chlapi, myslí si o sobě bůhví co, a přitom to Petra A. tak dává. Laughing

Musím hrozně přemýšlet nad tou situací. Nevím, co bych dělala, kdybych se probudila a zjistila, že mi někdo úplně cizí lezl do věcí, uah. Hrozná představa. Confused

Krátká část, ale potěšila a těším se na další.
____

Z toho, že bude hooodně Hartmuta, jsem potěšená. Jak jsem psala minule, ty si ho tak mazlíš a tak se mu věnuješ, že to prostě potřebujeme číst.

V Kolíně jsem nebyla, ale když jsem si tak pro inspiraci při psaní googlila, přidala jsem ho na seznam měst, které chci určitě navštívit, vypadá nádherně.

(A já umím píct taky sušenky! Já chci taky Trabera! Very Happy )

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Tak, konečně: zaprvé se chci omluvit, že mi to dlouho trvalo, vím jak je pro autorovu motivaci důležité dostávat komentáře jako zpětnou vazbu Sad takže pardon, polepším se!

Ach bože, chytám nějakou traberovskou horečku. Zatím teda jen "vysokou teplotu" - přečetla jsem si jeho jméno (poctivě jsem totiž celou povídku znova přelouskala Razz Very Happy) a začala se blbě usmívat XD

Jsem zvědavá, co se vyklube z Kocourka. Sice je mi sympatický, ale budu se ho snažit nemít ráda - kdo ví, co s ním Ty provedeš Very Happy nechce se mi věřit, že by byl viníkem a ty lidi střílel on, ale Harty se na něj díval s podezřením a Ty Hartyho miluješ tak moc, že mu určitě budeš chtít dopřát správný odhad Laughing tak si dám bacha Very Happy

A těch lidí je mi líto. Ať měl střelec jakkoliv silný motiv, nedává mu to právo někomu ubližovat. Navíc často kvůli kravině - jasně, zvednutí mobilu za jízdy na dálnici je prasárna, která může v důsledku ohrozit i desítky životů. Jenže jsou situace, kdy by mobil zvedl i ten nejzásadovější dodržovač zákonů - třeba kdyby mu v jiném městě bojovalo zraněné dítě v nemocnici o život. A ten prašivý vrah to nemohl vědět!

Hm, pánové to mají těžké, paruku sice mohl vyrábět jeden podnik, ale kolik může být distributorů?

Hezký popis Kolína!
A Nielsi (sorry, Niels Hartmutt je už navždy v mé paměti a Hartmutt Freund má smůlu Laughing), to samé jsem si říkala při pohledu na Petrov - taky krásný a taky věčně za lešením Sad naštěstí je teď už vidět v plné kráse, takže měj trpělivost, dočkáš se.

A je mi ho líto s Lucy... snad jsi nebyla tak krutá a nesebrala jsi mu ji úplně. Stejně to bere dost netečně, hrdina.

Jestlipak byla jeho dedukce správná? Nedávné zprávy jasně ukazují, že i poldovi může rupnout v kouli...

hahahahaha, chlupaté ponožky jsou nejlepší! :la: mám jich několik Laughing ale nespím s nimi. Teda Allerlei, to je velice stylové Very Happy a chudinka vstává v 5:30? O_o

A vůbec jí nezávidím. Mně kdyby někdo přišel do domova a hrabal se tam, umřu hrůzou a už nikdy bych se tam necítila bezpečně Sad Sad prostě už by se mi nepodařilo obnovit ten pocit, že tam na mě nikdo nemůže a mohu se tam cítit fajn..

Petra se malovat nepotřebuje Cool jen ty ponožky jí asi trošku zkazí představení Very Happy

Hezky vylíčená atmoška na KTU a líbí se mi, že jsi dala Niki stejný zlozvyk, jako Tomovi a chytře byla napsaná ta z jejího brzkého spatření vyplynulá napjatá situace! Úplně vidím, jak by to bylo převedeno na hranou scénu.

To heslo je dokonalé, strašně mě to pobavilo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

protože ti dva si podle Hartmuta očividně ještě nezaslouží mít v datové řadě svá vlastní čísla --- hahahahhahaha Laughing Laughing Laughing Harty je nafoukánek Laughing vážně vtipně a podařeně napsané Very Happy

Těším se na další díl!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Krátký, velmi krátký dílek alias chvíle na Kranichovskou poezii! Smile


SaM: do Kolína se rozhodně vydej, fakt to stojí za to Very Happy a hmmm, když mi ty sušenky upečeš a pošleš, tak by se s tím Traberem dalo něco udělat! Laughing Laughing

Wox: tak to je jen a jen motivace k tomu, aby se tam Frk objevoval častěji! Laughing Jinak souhlasím, že je vrah necitelný parchant... Paruku bych vážně hledat nechtěla a Lucy se bohužel opravdu vydala do věčných lovišť :/ Vstává chudinka v 5:30, ale to já teď taky - tak nějak jsem si tím přivolala svůj osud, koukám Laughing ponožky jsem jí také dala svoje, miluju je! Laughing Laughing

Díky za komenty holky, moc mě potěšily! Very Happy

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tiscala


Založen: 12. 09. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha/Mikulov
Odpovědět s citátem
Uf, opět jsme v napínavém bodě, já tuhle povídku prostě miluju! Smile

Zmínka o rádiu Köln, hmmm, i takové drobné zmínečky se mi moc líbí, dotváří to tu správně německou a kolínskou atmosféru.

Hrnek, který se snad sám umyje Very Happy Tohle znám až moc dobře ... Nedávno mi tu poměrně dlouhou dobu na stole fňukaly dvě pěkně ulepené misky. Narozdíl ode mě ale Tom doufám nemá doma spoustu papírků od sladkostí a sklenic od oliv, které se snad samy vyhodí do tříděného odpadu Very Happy Very Happy

_________________
S mým parťákem Danem jsme do toho úplně zažraní, tak jsme si vytvořili tým Kobra 13 a je to znát.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
"Byla sobota a soboty on miloval. [...] Vlastně se pořádně nemohl rozhodnout, co si o sobotách myslí." - Tomův komplikovaný vztah k sobotám hned na začátku mě rozsekal. Laughing

Nikdy mě nepřestane fascinovat ten rozšířený blud, že Tom / René má modré oči. Laughing

"...až se mu na chvíli zatmělo před očima a lehce zavrávoral. „Kafe,“ zasípal, když zase nabral ztracenou rovnováhu..." - Bože, to mi mluví přímo z duše. Dokud se nenapiju kafe, jsem zombie, která nefunguje ani dost na to, aby se pokusila dostat něčí mozek. Laughing

"...chuťové pohárky začaly radostí tančit hula-hula..." - 10 z 10 kafařů chválí tento popis!

"Zamrazilo ho, když někde tam, kde má člověk bránici, pocítil onu dobře známou, nenaplněnou vražednou touhu." - Tahle věta je čirá dokonalost.

Ano, hrneček, který se sám umyje. Já tomu taky věřím, ale máma moji filosofii nesdílí a snaží se mi vnutit názor, že jestli se na to nezačnu dívat jinak, tak pojdu ve špíně, až se odstěhuju. Zatím odolávám!

"...sám k sobě zamumlal cosi o švarných jinoších a fešácích." - Kranichu Kranichu, ty jsi boží v jakékoliv své fiktivní verzi. Laughing

Čuchám čuchám další nehodu. Confused
_________________________

Hoď mi do SZ adresu, zrovna se chystám péct pro kamarádku. A nediv se, až ti fakt poštou přijdou!!! Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Jé, díky holky za tak rychlé komentáře! Embarassed Very Happy

Tiscala: to jsem moc ráda, děkuju! Very Happy Je radost psát, když to někdo potom čte Embarassed rádio Köln mám moc ráda (teda nejraději mám Bayern, ale to se tam nehodilo Laughing ). A ne, Tom je u mě na pořádek docela pes, takže má doma uklizeno. Až na jeden dva hrnečky, u kterých vždy zklamaně vzdychne, když se vrátí domů a jsou ve stejném stavu, jako když odešel Laughing

SaM
: to jsem ráda, ty soboty byly trochu účel, jsem moc ráda, že zabraly Embarassed Very Happy a come on, má modré oči! (ačkoliv mi přijde, že v některých scénách házely nazelenalé odstíny - třeba na té 3. fotce, někde trochu šedé... ale třeba má oči podobné mým, ty moje v průběhu dne mění barvu podle toho, kolik energie mi zbývá, večer jsou úplně tmavé Laughing ) Laughing Laughing no prostě mi přijdou modré, no, tak je má i Kranich modré Laughing



Za kafe jsem ráda, musím si tyhle věci vymýšlet, protože jsem zapřísáhlý čajař a kafe i nechutná - trochu mi pomáhají spolupracovníci, kteří vždy jako zombie přijdou do práce a jsou v tom stavu, dokud si nedají kafe. Ale to z vás to kafe dělá, já funguju i bez něj! Závisláci! Laughing Laughing Laughing

Myslím, že takový názor mají všechny mamky Laughing ta moje rozhodně taky Laughing

A no jasně, Kranich je úžasný, tak ještě aby nebyl úžasný od úplně všech, ne? Laughing Laughing


Ještě jednou děkuji! Very Happy

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já žila roky v přesvědčení, že má modré oči, ale jeho agentura zarytě tvrdí grau-grün a třeba ve znělce, když se to přibližuje k duhovce a skrz zornici, je ta barva vidět. Ale myslím, že hrozně záleží na světle a na filtru, není to jednoduchá záležitost.

Co se týče kafe, ano, jsme závislí na chuti a vůni a nechce se nám bez toho žít! Ale uznávám, začíná to překračovat meze, tuhle jsme si s kamarádkou vyměňovaly zážitky z Prahy a byl to akorát nekonečný seznam kaváren a jaký tam měly kafe. Začínám mít tušení, že bychom s Tomem určitě nějaké téma rozhovoru našli. Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
MÁ MODRÝ OČI!!!! *křičí* a přes to nejede vlak. Tak, tohle je vyřešeno ( Laughing Laughing Laughing )


Mně se úplně pekelně líbí ta "sobotní" pasáž, je naprosto geniálně napsaná a já tyhle spisovatelské libůstky miluji a dokáži ocenit Very Happy respekt, vážně výborná část!

Tome se svou šikovností by ses pistolí schovanou pod polštářem zastřelil XD

Vážně moc dobře napsané, celý dílek se velmi povedl a hodně se mi líbí to Tomovo rozhořčení, co je v souladu s jeho vlastní tragédií. Jo jo, Tom si dokáže dobře představit bolest těch, kterým takhle někdo umřel. A navíc kvůli prkotinám!

Zamrazilo ho, když někde tam, kde má člověk bránici, pocítil onu dobře známou, nenaplněnou vražednou touhu. Tu touhu, která i policistu nutí dopadnout zločince a po sáhodlouhém výčtu veškerých přestupků proti lidskosti mu prohnat hlavou kulku. - vskutku mrazivé... ale Tom i Semir téhle touze vždy odolali, ne? Byť v takové situaci byli nejednou...

Zatřepal hlavou, vysrkl poslední kapky kávy a odložil hrneček do dřezu (třeba se do večera sám umyje). - lol, výborný vtípek Laughing čuníku, dej tam alespoň vodu, jinak nad tím večer strávíš 10 minut Very Happy

Doufám, že je Tom ok... Sad

Těším se na další díl!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Další menší dílek je tu, enjoy! Velmi děkuji za všechny komentáře, hrozně mi to v psaní pomáhá! Very Happy Very Happy

Wox: díky moc, dnes jsme se k sobotám vrátili Laughing Laughing uznávám, že by si Tom mohl spíše ublížit Laughing Laughing jsem moc ráda, že se Ti ten dílek líbil Smile a ano, té touze vždy odolali, ale nedá se říci, že by ji neměli Smile a jak vidno, Tom je naprosto v pořádku Laughing Laughing


Btw. uhodne někdo, jakou první větu pan Kranich v dalším dílku pronese? Laughing Laughing kdo to uhodne, dostane odměnu! Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Dokončení dilema s sobotami je brilantní. Hrozně se mi líbí, jak jsi použila ten šokový moment a udělala z něj nevinné trkání mezi Semirem a Tomem, to je skvělé. Jen ti dva tu sobotu vážně nejsou moc ve formě. Laughing

Takový přivítání asi nečekali. Kdyby na mě vykoukly dvě ženský s kladivy, tak bych asi taky nasadila výraz vyplašeného Hartmuta. Laughing

„On vám to nikdo neřekl? Sakra, jindy se tu šušká o každé kravině, ale když se stane něco důležitého, tak to nikdo neví,“ rozohnil se Tom. - To je tak vždycky, že. Chudák Allerlei, tu to asi dorazilo.

Taková jednohubka, Všel, ale hezká!

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
To víš, kdybych neposílala jednohubky, tak by mi to taky mohlo trvat zase další 3 roky, než bych něco postla a já bych to tak ráda dopsala Laughing Laughing ale btw. tenhle dílek je 2x delší než ten předchozí! Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
No to teda pěkně kecáš, že jsi tenhle mega kus (na Tebe) napsala, zatímco já byla v koupelně nebo kde! To nejde! Laughing Laughing určitě jsi to měla předpřipravené! Laughing

Nemyslela jsem si, že by někdo útočil na Tomíššška, to už by měli chlapci a holky z Dálniční fakt smůlu Smile

Kdyby to viděli Hartmutt a Engellhardtová, jistojistě by upadli do hlubokých mrákot. - Laughing náhodou, to je dobrý nápad! Kluci by si měli začít dělat nějaké portfolio nehod: vsadím se, že kalamitu stylu "on jede jiným autem, já jedu jiným autem, ale přesto se srazíme" tam ještě nemají Laughing i když, jak říkáš, šéfová a Hartíček by takovou kuriozitku asi moc neocenili Very Happy

A společně s nimi zřejmě i jejich výplatní pásky na několik let dopředu. - *hýká* hezky napsáno, jsou to paka XD

Chvilku se přes přední skla nabručeně domlouvali rozhořčenými posunky, až Semir ustoupil: - naanimuj to! Smile

Tahle scénka byla výborná Very Happy nečekala jsem, že by na Toma útočil vrahoun, ale komická vložka byla boží, pobavila jsem se Very Happy

V tu chvíli mu na mysl připadlo, že má vlastně soboty vážně rád. - aww, moc hezky jsi zakončila sobotní libůstku, za kterou jsem tě už chválila.

jejda, chudinky holky, už mají paranoiu - ale nedivím se, být Petrou, tak snad už v životě neusnu Shocked Shocked takže člověk nemůže být překvapen, že v takové situaci čekají velký problém. Čekala jsem Hartyho, ještěže to byli naši miláčkové. Kdyby Tom dostal kladivem do hlavy, asi by soboty nakonec proklel a nenáviděl!

Jak je Semirek klidný a rozvážný, ó!

Kranich pohnul svým temným obočím. „A víte, kdo to byl?“ - no jasně, to NĚKDO tomu napovídalo, Jeřábe! Very Happy neměly by náhodou dělat Tvůj job? Laughing

„COŽE?“ vykvíkla Allerlei, až se její hlas v ozvěně rozlehl místností, a sevřela dlaně v pěst. „Co jste to řekl?“ - jo, to je šok. Máš si na něj dávat pozor, Péťo! Very Happy *představila si, jak Allerlei balí Hartyho do bublinkové folie* ne vážně, on jí to neřekl? Very Happy to mi, upřímně, na Hartyho nesedí, podle mě je ten typ, co by se s takovým dobrodružstvím hned "pochlubil". Ale možná byl v šoku z Lucy? Very Happy

Jak se o Nielse Peťa stará, to je hezké <3
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Veselé Vánoce všem! Smile Tady máte další kousek mého Oka, doufám, že se vám bude líbit! Tentokrát tam po nějaké době naleznete i milého Kocourka Smile

Wox: fakt jo! Laughing ale měla jsem to v hlavě, tak to docela šlo Laughing Laughing statistika nehod by byla super, možná bych ji měla opravdu zabít zapisovat Laughing Laughing jinak jo, zakončení "sobot" jsem měla naplánované předem, aniž bych věděla, že se vám to bude líbit Laughing Kranich se zeptal naprosto logicky! Laughing Čekal, že si to tam KTU projede, což se i stalo! Jen jim jede pomalu komp, jinak už by to dávno věděly (a nahlásily to na centrálu, což mu mohlo dojít... ale je to trdlo Laughing ).

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
jupí, nové Oko! Very Happy chtěla jsem Tě zrovna včera šikanovat, aby byl další díl <3
těším se, až přečtu Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Pohádka o Tomovi a růžových ponožkách. Laughing Je pravda, že je někdo vypíchnout musel, a dává smysl, že to padlo zrovna na Kranicha, že. Ten to na PF s tou natvrdlostí chudák schytává.

A sakra, Petra se dostala do ráže. Na druhou stranu, kdo se jí díví, Niky jim to pěkně vysvětlila.

Awww, chudák utrápený Kočička, ale ten náběh na profilování se mi líbí, to mám ráda.

Díky za kousek, Všel!

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Super díl Very Happy

Ano, ponožky mohl probírat jedině bulvárek Tom, jsem ráda, jak se to k němu rozkošně ujalo, fakt paráda Very Happy může si za to sám!
Tureček je hodný, jak se Péti zastává - až na ty boxerky :rofl: to by stálo za ilustraci Very Happy Všela běhající v boxerkách Laughing

To také nebylo zrovna košér,“ přidala se k pranýřování Niky. „Máme tu šéfa fakt rádi… jak by bylo vám, kdyby vám někdo takhle vpálil havárku vaší Šéfové? Asi taky ne zrovna do skoku, co…“ --- pravdu díš, Niky! A je dobře, že mají šéfíka ve velké oblibě, Harty si to zaslouží. Ale otázkou je, zda to ten ťulpásek vůbec vnímá! Smile se šéfovou dobrá trefa do černého. A líbí se mi, jak ji píšeš s velkým Š, ona byla prostě fakt nej!

Chudák Allerlei, vážně ji to vzalo, teď ať si dá vrahoun pozor...

Kocourek je mi sympatický a je mi ho líto, ale jsem vyléčená v tom, abych se příliš upínala na Tvé pěkně vykreslené postavy, takže jsem tak nějak smířena s tím, že nedopadne nejlépe XD kdybych ho měla až moc ráda, zase bych žebrala, abys změnila děj a to nechci Very Happy navíc se mi líbí, že tady u této povídky nevím, jak bude dál, baví mě to.

Aww, Číčo, ty jsi cute a hloupá jako Maxíček! Něco mi říká, že Kocourek vážně dopadne špatně - ale že si svým posledním činem nějak vydobude respekt :/ alespoň si to myslím. Zatím nevěřím, že by do toho byl nějak zapletený... Embarassed

Jak je v klubíčku... máš pravdu, všichni působí cute, když jsou v klubíčku!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Oko za oko, zub za zub
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma